Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 321

Nemám s nimi zatiaľ nejaký výraznejší problém, ale mám malé kvietky na okne, majú asi týždeň, takže zatiaľ tam mám dva asi dvojcentimetrové "zúbkovité" lístky na každej rastlinke a už vyliezajú ďalšie, len pri niektorých som si všimla že sa mi začali jemne vlniť, mrzí ma ak to tu už bolo vysvetlené, ale nestihla som si prečítať všetkých 5 trídov, je tu toho o tých listoch naozaj hodne. Som úplny nováčik, rastlinky mám na najslnečnejšom okne a chystám sa ich už presadiť, ale keď sa im toto začalo robiť bojím sa ich už dať von aby náhodou nepoumierali.
Mohlo by to spôsobiť že majú príliš vlhkosti? Ale nikdy to neprelejem, polievam ich len po kvapkách aby nikdy neboli na suchu ale aby sa zas netopili. Za rady dík, ak sa pýtam pytomosť ospravedlňujem sa.

Old Post 27-04-2013 v 12:23 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 322

to se srovná to nic není

Old Post 27-04-2013 v 17:08 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Obecné Prosím o radu Příspěvek č. 323



Ahoj všichni tak jsem tu konečně zaregistrovaný a zrovna mi nastal takovýto problém potřeboval bych s tím pomoci. Jedná se o Orange Bud od DP.
Teplota 27 C den, a 20 C noc, Pěstuji půl na půl v Rockwoolu a perlitu ( takže bez živin ) zalévám 2x denně když zapínám světlo a když ho vypínám hnojim s každým zalitím od AH, 400W ( Květ ) momentálně jedu 18/6 kyti jsou asi 17 dní starý od zasazení sazeniček cca 3 centimetrových , Ph je stabilní žiju přibližně v 900m.n.m v krušných horách kde je voda jedna z nejlepších v ČR ( každopádně do budoucna si pořídím ph test ) Ec také neměřím ale nemyslím si že by bylo přesoleno.Vlkost se drží v normálu. Byla tu teorie že bych je měl dát dál od světla když jsem je přesadil z malích do 3.5L kv. tak jsem nedal světlo dál každopádně teplota byla stále stejná. A druhý obrázek: listy se kroutí u druhé kytky.. Prosím moc o radu dík :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 28-04-2013 v 12:32 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 324

Něco na měření ph si kup co nejdřív, řekl bych že odtud vítr vane.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-04-2013 v 12:49 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Re: Prosím o radu Příspěvek č. 325

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
( každopádně do budoucna si pořídím ph test )


Každopádně v minulosti jsem si pořídil Ph metr, proto mám kytky krásně zelené.
Víš, co tím chci říct, že?
Máš recht, voda z Flájí je nej...

Old Post 28-04-2013 v 12:50 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Re: Prosím o radu Příspěvek č. 326

ty světlý skvrny na listě vypadají jako popálení světlem, i proto bych dal světlo výš. Jinak to druhé foto, možná výkyvy pH, ale také to může znamenat, že byly málo hnojeny, anebo hodně. Trošku se rozepiš v dávkování hnojek a cože to máš za substrát?




citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Ahoj všichni tak jsem tu konečně zaregistrovaný a zrovna mi nastal takovýto problém potřeboval bych s tím pomoci. Jedná se o Orange Bud od DP.
Teplota 27 C den, a 20 C noc, Pěstuji půl na půl v Rockwoolu a perlitu ( takže bez živin ) zalévám 2x denně když zapínám světlo a když ho vypínám hnojim s každým zalitím od AH, 400W ( Květ ) momentálně jedu 18/6 kyti jsou asi 17 dní starý od zasazení sazeniček cca 3 centimetrových , Ph je stabilní žiju přibližně v 900m.n.m v krušných horách kde je voda jedna z nejlepších v ČR ( každopádně do budoucna si pořídím ph test ) Ec také neměřím ale nemyslím si že by bylo přesoleno.Vlkost se drží v normálu. Byla tu teorie že bych je měl dát dál od světla když jsem je přesadil z malích do 3.5L kv. tak jsem nedal světlo dál každopádně teplota byla stále stejná. A druhý obrázek: listy se kroutí u druhé kytky.. Prosím moc o radu dík :-)

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 28-04-2013 v 12:52 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 327

Dobrá a bude to snimi zlé ? jsou vážně pěkné a nechci o ně přijít myslím si spíš že jsou vážně spálené od světla, a další zajímavá věc je ta že se mi to udělale jen na spodním patře na prostředku na protilehlých stranách takže i na listu co je zrcadlově ve stejném patře nikde jinde se mi to neudělalo a ty žluté flíčku hnědnout a místa usychají
a to ohýbání ?
subtrát je Rockwool/ perlit takýe komplětně bez živin hnojím na AH je napsáno 150ml grow 75 micro a 75 bloom na 100 L tak jsem si spočítal že na 2L je zapořebý 3ml grow 1.75ml micro a blom ... hnojim když vypnu světlo a když ho zapnu pokažde v malé davce

Old Post 28-04-2013 v 12:53 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiLoNN
Stálý Člen

Karma uživatele SiLoNN - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 328

Zdravím mám problém s listy poradí mi někdo?

Old Post 29-04-2013 v 10:56 AM
SiLoNN je offline   Profil uživatele SiLoNN   Find more posts by SiLoNN   Foto galerie člena SiLoNN   Click here to Send SiLoNN a Private Message   Add SiLoNN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiLoNN
Stálý Člen

Karma uživatele SiLoNN - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 329



Zdravím mám problém s listy poradí mi někdo? Model Skunk #1 od Sensi seeds teplotu udržuj kolem 20 přes noc a 23 přes den hnojím podle této tabulky co jsem si vytvořil můj malý názor je že jsem je přehnojil ale ta uprostřed vypadá spokojená teďka prolévám jen holou vodou! Moc díky za každou radu!

Old Post 29-04-2013 v 11:01 AM
SiLoNN je offline   Profil uživatele SiLoNN   Find more posts by SiLoNN   Foto galerie člena SiLoNN   Click here to Send SiLoNN a Private Message   Add SiLoNN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiLoNN
Stálý Člen

Karma uživatele SiLoNN - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 330

Abych nezapoměl jsou v této době v 30 dnu květu! Ještě jednou díky!

Old Post 29-04-2013 v 11:03 AM
SiLoNN je offline   Profil uživatele SiLoNN   Find more posts by SiLoNN   Foto galerie člena SiLoNN   Click here to Send SiLoNN a Private Message   Add SiLoNN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dohno
Nový Člen

Karma uživatele dohno - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 331

Zdar borci.. neviete čím toto môže byť ? a čo treba robiť ? nemôže to byť prehnojením ?.. Dík za info

Old Post 29-04-2013 v 22:38 PM
dohno je offline   Profil uživatele dohno   Find more posts by dohno   Foto galerie člena dohno   Click here to Send dohno a Private Message   Add dohno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dohno
Nový Člen

Karma uživatele dohno - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 332



asi by bolo dobré pripojiť aj nejaké foto ..

Old Post 29-04-2013 v 22:43 PM
dohno je offline   Profil uživatele dohno   Find more posts by dohno   Foto galerie člena dohno   Click here to Send dohno a Private Message   Add dohno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 333

jestli to spíš není deficit N. jak dslouho to roste a čim a jak hnojíš? hlídáš pH ?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 30-04-2013 v 08:16 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vampik
Nový Člen

Karma uživatele Vampik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 2  

žlounutí Příspěvek č. 334

Ahoj,

Chtěl bych poprosit zkušenější ,jesli by nepomohly vyřešit muj problem se žloutnutim sponich listu a navíc jsou dost tvrdé. Ze začátku druhého tydne růstu.
Zalevam deštovkou jednou za 2 dny.PH neměřim.
zemina all mix biobizz.
Teplota přes den 28 vlhkost 40, přes noc 20 vlhkost 50-70.

Jsem záčátečník za každou radu budu rád.

Dík

Foto zde : http://imageshack.us/g/94/wp000004u.jpg/

Old Post 30-04-2013 v 16:55 PM
Vampik je offline   Profil uživatele Vampik   Find more posts by Vampik   Foto galerie člena Vampik   Click here to Send Vampik a Private Message   Add Vampik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 335

Máš to přelitý, takový prcci nepotřebují tolik vody, vylej to z těch podmisek a nech proschnout, taky by nebylo od věci proměřit ph.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-04-2013 v 17:23 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubi
Nový Člen

Karma uživatele jakubi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 4 

listy Příspěvek č. 336

Mam takhle listy.horni cadt vypada divne.co muze byt? Hlina lightmix.ph 6.3.hnoj advanced nutrient teplota 27/20
http://postimg.org/gallery/5egytdzg/733f2529/

Diky

Old Post 01-05-2013 v 10:52 AM
jakubi je offline   Profil uživatele jakubi   Find more posts by jakubi   Foto galerie člena jakubi   Click here to Send jakubi a Private Message   Add jakubi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7522530 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív