Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
dateless
Nový Člen

Karma uživatele dateless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 321

neviem ci mi daco az tak konkretne vadi, ale skor ta apatia k niektorym veciam ked sa zobudim rano po hulbe ale inak som velmi spokojny, dala mi to, ze som si zmenil priority v zivote, to co ma bavi som dal na prve pozie. to co ma nebavi sice vykonavam ale uz nie s takym nadsenim... takze, urcite to ma viac pozitiv ako negativ, si myslim... aaa este jedna vec, vsimol som si za ten cas co clovek huli, tak sa akosi distancujem od spolocnosti. niekedy byvam radsej sam, alebo von si vyjdem iba s jednym clovekom. som si viac zvykol na ticho rad rozjimam a zamyslam sa, asi preto....

Old Post 23-04-2009 v 10:20 AM
dateless je offline   Profil uživatele dateless   Find more posts by dateless   Foto galerie člena dateless   Click here to Send dateless a Private Message   Add dateless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivory
Stálý Člen

Karma uživatele ivory - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 322

ze niektore modely su zakerne svine
a este ze jej byva tak malo, no to sa casom zmeni \
snad

http://www.erowid.org- keby náhodou

Old Post 27-04-2009 v 21:01 PM
ivory je offline   Profil uživatele ivory   Find more posts by ivory   Foto galerie člena ivory   Click here to Send ivory a Private Message   Add ivory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 323

nič. co marihuane vadi na nas??? to by bol thread

Old Post 05-05-2009 v 00:17 AM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 324

Vadi mi ten čas kym zo semienka vyrastie konečný produkt.

Old Post 05-05-2009 v 07:16 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 325

BAD GANJA: takzeee zacneme 1) po huleni se mi nechce ucit i kdyz treba musim * ja se normalne ani neucim jen na testy a to ne vzdy pac nekdy nvm kdy pisem a co pisem takze . 2) huleni je good a nebavi se s jednim typem bunek v mozku a z toho plyne 3) musim to proste omezovat a fakt neprehant jinak .....to radsi staci ja uz jen v dobreeem....MJ sry

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 05-05-2009 v 14:11 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nugget
Stálý Člen

Karma uživatele Nugget - 82% PěstitelskáKarma uživatele Nugget - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 326

ZDar
mne vadi ze ovplyvnuje negativne pamät

Čipešek a priatelia / 2009
Chmelové cannabinoidy ako hnojivo
My Indoor Greenhouse [No Grass]
92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Old Post 22-08-2009 v 02:29 AM
Nugget je offline   Profil uživatele Nugget   Find more posts by Nugget   Foto galerie člena Nugget   Click here to Send Nugget a Private Message   Add Nugget to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 327

vadí mi, že je zelená a není oranžová ... co jinýho by mi asi mohlo vadit, asi?

Old Post 22-08-2009 v 05:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 328

Vadí mi strašně moooooc žravky....a co máte pořád s tou pamětí, pokud nemáte už THC v krvi, tak už na paměť nemá vliv a na rozdíl od alkoholu nepoškozuje mozek. Samozřejmě u velkého hulení zustávají ještě druhý den sedativní učinky které mají vliv na soustředění , ale nic se nemá přehánět , pokud budeš mět alkohol v krvi, tak se ti bude také špatně pamatovat.

Old Post 22-08-2009 v 07:25 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 329

vadí mi asi jenom to žese dá v těle tak dlouho zjistit...

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 22-08-2009 v 09:57 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 330

na ganji mi vadi ze zo stonky nevytrcaju cepele ziletky, aby tie pojebane srnky uz nenapadlo okostovat :-)

Old Post 22-08-2009 v 11:49 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 331

chvilku uz pokuřuju a nic mi z toho nevadí co je tu napsane typu pamět,žravka...s tou pamětí se to má tak že nezapomínáš,nýbrž jsi zaujatý jinými,emotivnějšími věcmi a na zbytek si ani nevzpomenes,no a pokud mas chut tak si dej co chceš ale ja mam spiš chuť k jídlu po jedinem pivě(to je jedno kolik) jediné co mi vadí když ji potřebuju nemam ji a když se mi zrovna nehodí tak už hoří mezi rty....

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 22-08-2009 v 12:01 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 332

Vadí ( teda vadilo ted nehulim) ze vsecky zasoby vzdycky staham neuveritelnou rychlosti a do dalsi sklizne musim podporovat dylose

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 21-12-2009 v 16:35 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 333

unava

Hlavne si veriť

Old Post 21-12-2009 v 20:37 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 334

Mě vaděj dojezdy po konzumaci většího množství (zvláště ve formě lahodných koláčků alá Srooga) marihuany.
Taková ta hrozná únava a neschopnost cokoliv dělat. Zajímavý je že po brku to pro mě neni takový jako po ganja jídlu.

Občas se taky přihoděj hnusný paranoidní stavy, např. v MHD. Ale to někdy i bez THC.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 21-12-2009 v 21:21 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 335

tak uz me asik mesic boli na hrudniku zatim mi nic nenasli jen litam po doktorach.. , jsem nekurak a vysvetluju si to jedine tim ze je to hulenim. 2 roky v kuse palit 3 skla dene asik udelalo svoje nejhorsi je ze mam slabou vuli to omezit, s radosti si dam den -2 pauzu , tyden bych povazoval za uspech. kdyby ganja tak nekurvila plice tak by mi na ni nic moc nevadilo. pamet atd na to uz jsem si zvyk

Old Post 11-01-2010 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montauk_monster
Stálý Člen

Karma uživatele montauk_monster - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 336

tak zacni vaporizovat

Old Post 11-01-2010 v 22:35 PM
montauk_monster je offline   Profil uživatele montauk_monster   Find more posts by montauk_monster   Foto galerie člena montauk_monster   Click here to Send montauk_monster a Private Message   Add montauk_monster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8728160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív