Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Holandsko - tam a zpět. Nizozemí levně!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
OPDPD
Stálý Člen

Karma uživatele OPDPD - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 305

¨jěště jedna věc když jsme jelli tam tak žádná kontrola ani když jsme jeli spátky tak nás nezastavovala kobra potom jsem toho litoval že sem si nic nepřivez protože kdybych napakoval plnou fábku haše tak by jsem to přivezl jeli jsme přes chomutov do bredy akorát asi tak 20km za chomutovem stála kobra ale nezastavovali násakorát jsem si poslal poštou 0.5g hašiše pod známkou u pohledu a přžišlo to to jsem se divil taková hrouda pod známkou kdybych to věděl tak si pošlu alspon 5 dopisů musim to uskutečnit příští rok

Old Post 01-08-2008 v 09:25 AM
OPDPD je offline   Profil uživatele OPDPD   Find more posts by OPDPD   Foto galerie člena OPDPD   Click here to Send OPDPD a Private Message   Add OPDPD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 306

citace:
Původní příspěvek od berrea
a ještě jeden dotaz... organizační... kolik tam stojí normální cigára? stejný jako tady/levnější/dražší?


Ty jo, cíga jsem si tam kupoval normálně, ale cenu už přesně nevim, cca 4-5 euro, nejčastěji jsou k dostání klasiky jako Lucky Strikes a Camel. Jak se u nás furt zdražuje, tak už rozdíly nejsou markantní jak dřív.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 01-08-2008 v 09:36 AM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 307

zdar,chtěl bych se zeptat, jestli nekdo nemate mapku nebo net stranku walibi zabavnyho parku...dik za odpovedi N.

Old Post 02-08-2008 v 09:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 308

nety777: děsně jednoduchý: www.walibi.nl
užiješ si tam, já tam byl celej den.. na google Earth najdeš spousty fotek, některý i ode mne..
Mapu parku mám vlastní, ale skenovat se mi to tu vážně už nechce..

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 02-08-2008 v 12:00 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 309

zdravim mame v planu jet od 11.8-15.8 na vylet do amstru ale jeste nevime jak jestli busem vlakem nebo letadlem
poradite co vyjde nejlevneji (odkaz na nejakou cestovku nebo tak )budu rad dik vsem
ubytovani bude ve stanu

Old Post 04-08-2008 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 310

aero1: čau ja jsem si dneska zaplatil jizdenku do Amsterdamu a zpět , a vyšlo mě to na 3060 kč , kdyby jsem si to rezervoval dopředu (30dni) tak by me to vyšlo na cca 2000,- kč .. Takže jestli chceš jet autobusem tak si to nejlepe rezervuj a vyjde te to levneji 1000.- kč je docela dost .. sice zaplatiš třeba 100-200 kč za přestup ale i tak .. Jinak cestovka je Student Agency viz: www.studentagency.cz
jinak chystám se přespávat v kempu Zeeburg nebo jak se t opřesně píše ! Jedeme 3 lidi . Odjiždíme 15.8 .. Měj se

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 04-08-2008 v 21:25 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 311

zdrAVIM Scotte včera jsem byl ve student agency a cenu mi taky rekla 3060 a ma slecna se student kartou 2750 .tak to nechame na září asy at je to levnejší

Old Post 05-08-2008 v 06:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 312

aero1 : No tak my jedeme 3 jak jsem psal vyše a vyšlo náš to komplet na 9180,- kč do Amsterdamu a zpátky , a kdybychom to meli se slevou tak nám zustane neco kolem 3 tisic , a to už máš na utratu nebo na nejake jine veci ! Ať ti to vyjde

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 05-08-2008 v 09:45 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 313

cau, hele jak tady nekdo mluvil o tom zabavnym parku WALIBI, tak on je primo v Amstru nebo nekde dal, nevite nekdo??? Dik za odpovedi...

Old Post 19-08-2008 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 314

Zdarec, ja bych si asi zadny huleni z holandska dovist nefajznul. Kamosi (pankaci) asi tak pred 11 letama takhle jeli do Holandska, vlakem, stopem a tak. Ale v Bavorsku pri stopovani je zastavili poldi a byly dost neprijemni, prohledavali vsechny kapsy, batohy,bundy, vlasy, rozrezali tabak apod. A to si jeste na mikiny navlikli slusny hadry a dali si na cira cepice, aby nebyli napadni. A to znovu podotykam, ze jeli DO Holanska. Jasne dneska je situace jina, ale i tak. Vlastne ve finale, pokud si dobre pamatuji, jeli zpatky vlakem a dovezli nakej hash =)

Old Post 21-08-2008 v 01:08 AM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 315












Zdravím dovolím si přihodit pár fotek s Amsterdamu ..

1. Sex museum
4. nalevo Orange Bud a pytlik niže je Jack Herrer a oba dva jsou od Rastababy .. JH me trošku zklamal ale OB byl supr
určitě pojedu znovu ale už asi nepojedu do Amsterdamu ale do jiného města ....

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 24-08-2008 v 21:21 PM

Old Post 24-08-2008 v 13:38 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mortyr007
Nový Člen

Karma uživatele Mortyr007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 316

Hele, yahmane a proč jestli jedeš jenom pro seeds proč si je nenecháš poslat poštou ?

Old Post 24-08-2008 v 18:40 PM
Mortyr007 je offline   Profil uživatele Mortyr007   Find more posts by Mortyr007   Foto galerie člena Mortyr007   Click here to Send Mortyr007 a Private Message   Add Mortyr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teflonn
Nový Člen

Karma uživatele teflonn - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 317

my letime do amstru 3 a letenka tam a naspat so skyeurope 480czk vcetne poplatku...usetrili sme tolko na ganju, hribky a hash ze konec...nevie niekto poradi ake houbicky si dat v amstre?

Old Post 10-09-2008 v 14:59 PM
teflonn je offline   Profil uživatele teflonn   Find more posts by teflonn   Foto galerie člena teflonn   Click here to Send teflonn a Private Message   Add teflonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajdak
Nový Člen

Karma uživatele lajdak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 318

a jaka nabidka od skyeurope?kdys to rezervoval?nic podobnyho tam nevidim

Old Post 11-09-2008 v 09:45 AM
lajdak je offline   Profil uživatele lajdak   Find more posts by lajdak   Foto galerie člena lajdak   Click here to Send lajdak a Private Message   Add lajdak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teflonn
Nový Člen

Karma uživatele teflonn - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 319

asi pred mesiacom, tam bolo od piatka do nedele 88000 leteniek za 188czk vratane poplatkov, letim z prahy, tam zijem...inak to stoji 890 najlacnejsia...nema nahodou niekto skusenosti s ganjou v lietadle? mame len prirucne ruksaky a rad by som si nieco doniesol, no neviem ci je sengen az taky tolerantny, kam to skryt a co vsetko kontroluju na letisku

Old Post 11-09-2008 v 10:52 AM
teflonn je offline   Profil uživatele teflonn   Find more posts by teflonn   Foto galerie člena teflonn   Click here to Send teflonn a Private Message   Add teflonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teflonn
Nový Člen

Karma uživatele teflonn - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 320


takze, pisete niektori ze to nieje mozne...pripajam konfirmacny email letu tam...je to finalna cena za 3letenky + platba kartou...treba mat len stastie na akcie

Naposledy upravil teflonn 11-09-2008 v 16:24 PM

Old Post 11-09-2008 v 16:18 PM
teflonn je offline   Profil uživatele teflonn   Find more posts by teflonn   Foto galerie člena teflonn   Click here to Send teflonn a Private Message   Add teflonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9571120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív