Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Příliš malé paličky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 17

Nejde o velikost prostoru, ale o vzdálenost kytek od lampy. A i na tuhle watáž mi ty "palice" v pátém týdnu květu přijdu dost malý. I pod 125 W úsporkou by byly větší...

Přijde mi to jak kombinace faktorů... nevhodné světlo, oškubání listů.. a/nebo je tahle kytka prostě zmetek

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 07-05-2014 v 11:29 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od cypsylon
Rascal33: myslíš že bych si něco pomohl kdybych zúžil prostor na 50x50??


určitě to pomůže.. 50x50cm je plocha kterou bys 100W měl efektivně osvítit.. nicméně, pokud ta výbojka má špatné spektrum asi ani to Ti nepomůže k nějakým závratným výsledkům..

taky ještě záleží co to je za strain.. pokud to je nějaká dlouhokvetoucí sativa, tak je to klidně možné, že v kombinaci s málo světlem, šílenými prostřihy a nevhodným svět. spektrem ty palice ani po pěti týdnech nevypadají nijak valně...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 07-05-2014 v 12:12 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypsylon
Nový Člen

Karma uživatele cypsylon - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 19

dobře, díky za rady chlapi, stále je se co učit ..........pak Vám sem hodim foto jak jsem dopadl, likvidovat se mi to nechce, dojedu to do konce.Kdyby ste měli ještě nějakej návrh jak něco z toho vylepšit budu rád za každou radu, ještě jednou díky a pěstu zdar.......

Old Post 07-05-2014 v 12:46 PM
cypsylon je offline   Profil uživatele cypsylon   Find more posts by cypsylon   Foto galerie člena cypsylon   Click here to Send cypsylon a Private Message   Add cypsylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 20

70w ma efektivní dostah 25cm. u 150w 35cm. o tvojí 110w neni info, ale je stará, tudíž bych se spíš přikláněl že bude mít výkon jako 70w.Takže prostě palky co máš víc jak 25 cm od lampy, bych oškubal. beztak budou stát zaprd. i na fotce to je vidět, že coje pod pletivem je poloviční nebo 1/3 jak to co nad pletivem... a když to budeš trhat, tak tam nechej ty listy od tech spodních palic ,posloužej růstu vrchních palic.

Old Post 07-05-2014 v 17:42 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 21

Nevim jestli to má cenu dojíždět.. AFko dej za okno s možností střídavě na balkón a začni znovu s novou lampou.. zbytečně pojedeš elektriku a stejně z toho nic nebude.. kup novou lampu a uvidíš jak budeš rád že si začal znova.. máš se na co těšít až tě to poroste pod správnou lampou..

Jinak co ještě poradit.. hlínu si kup pořádnou z gshopu.. nevim jestli máš i nějaký hnojiva.. takže pokud můžeš kup nějakej startovní balíček třeba od BioBizz.. a umej pořádně tu odrazovou folii u kytek.. máš tam sraženou/zaschlou vodu a snižuje ti to efektivitu odrazu

Dej vědět jak ses rozhodl.. určitě držim palce ať se rozhodneš jak chceš.. Měj se

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 07-05-2014 v 20:22 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 22

Já prostě nechápu, proč tu dycky každej cpe začátečníkům, aby si kupovali hlínu z g shopu. není to žádná supr hlína... dřív bejvala alespoň dobře rozložená. nedávno jsem jí měl, a plná klasků a různýho nerozloženýho bordelu. to samý najdu v hlíně za 130kč za 50 l... jen k tomu koupim za 30kč perlit a mám podle mě tu samou hlínu a furt za polovic než z gshopu.
Vy prostě nebere v potaz že to jsou začátečníci a že to prostě zkoušej s minimálníma nákladama! O tom svědčí ta lampa nemyslíte? dobrou hlínou špatnou lampu nenahradíš.

Normálně to dojed, ostříhej ty spodky, který prostě budou nejmenší. a nech tam ty listy od nich. a uvidíš že zbytek naroste víc. takhle se sbíraj zkušenosti a za ně se hold platí elektrikou v tomhle oboru :-)
A jak jsi psal o ty suchosti palek, rozepiš to. na fotce teda suchy nevypadaj, a ja vidim všude bilý chloupky, takže to pěkně roste. a psal si že máš světlo 25 cm od kytek. a tadle lampa by měla mít efektivní dosah 25-35cm, takže ty palice musíš mít od lampy 10-15cm maximalně........

Old Post 08-05-2014 v 11:00 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 23

Hlína z Gshopu může být jak dobrá tak i špatná podle toho od koho kupujete. Ale furt bych řekl že je lepší než hlína za 130 s krystalonem. Ale abych to ukončil nejlepší je hydro.

Jinak u tohohle growu je špatně víc věcí nejen hlína. Ale podle mě je hlavní příčinou lampa která je na svícení "veřejného osvětlení". Coš už je první chyba majitele že to vůbec pod tím rozjel. Možná ušetřil cca 2tis, ale ochudil se aspoň o tu malou sklizeň kteru z tohohle mohl mít.
Zkušenost je to fajne no. Taky jsem zažil a stalo mě to víc peněz.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-05-2014 v 11:32 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 24

Hale já jedu roky hlínu za 130 s krystalonem a vůbec mě to netrapí, však je tam hnojivo na 4 týdny, stejně jako v hlíně v growshopu. to kytky spotřebujou v růstu. a na začatku květu pohnojim lepšim hnojivem...
Jinak s tebou souhlasim že hydro je nejlepší, ale vůbec bych ho nedoporušil začatečníkovi já si myslim že ta stará lampa nemůže, bejt zas tolik odlišná, jen bude mít prostě výkon jako dnešní 70W podle mě. ¨
Hale projed si mojí galerku. a já rozjel grow v takovym prostoru s 250w s cooltube vyrobenou z kusu plexiskla co sem našel doma. každej mi říkal že to je na píču, že vyhořim atd. ale všechno jde. i pod ct z plexiskla sem udělal 140g pod 250w, což není tak špatný. a to kytky zažívaly i 38°C teplotu a spalilo se mi par listů, alespoň jsem si zkusil co kytky vydržej:-)

Old Post 08-05-2014 v 11:52 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 25

Ahoj,
Doporučuji listy nestřihat, jinak výnos klesne o 80% ale to vidíš sam.
Stříhat listy můžeme když jsou velké spíše vetší než dlaň, ale i tak s ROZUMEM! Je lepší mít zarostlé listy(stejne skrz ne světlo projde dal ikdyž ty to nevidíš) než 10malich listecku, kytka tím přijme světlo zacne fungovat fotosynteza a jede, když ji nenecháš listy, po oskubani dostane sok sekne se na 3-10dni a ktomu ji seberes plochu potřebnou pro fotosyntezu nevivynou se kořeny a nebude prijmat zivyny.
Takže priste zkus
Kytku nechat růst, nestřihat listy (maximálně otrhat spodky)
Koupit nějakou lampu, protože bez toho to nejde, když budeš na Googlu chvilku hledat najdes elektro kde máj sodikovky od 70w o 30-60% levnesi než v Gshopu.
Od začátku lehce hnojit 1/4 a pomalu zvedat dávky, dukladne proplachovat substrat, kor pokud nehlidas EC, mer alespon ph kapky vyjdou na 65korun a bohate stacej l tomu dvě kyseliny který ti vydrzej tak pul roku a vyjdou na 80kc\kis.
Pak si prohlidni fotky z tohoto kola a z minulého.protože jestly nehlídáš ph mužes tam lejt hnojiv kolik chceš a kytka neroste jelikož zivyny prijma při ph 5.8-6.6, vic nebo min rovna se zasek.

Old Post 09-05-2014 v 08:37 AM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 26

Jo a nekoukej porad do boxu jinak se bude stydět a neukáže se v plné kráse 😅, zbytecne se tím zveda šance ruzejch skudcu.

Old Post 09-05-2014 v 08:42 AM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lotor100
Stálý Člen

Karma uživatele lotor100 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 27

no jo kasli na tuto "vybojku" co mas..a kup si napriklad 250w sodik ...ja tiez idem prvy krat a uz mam fajne palice a je to v 3tyzdni kvetu..

Old Post 09-05-2014 v 11:14 AM
lotor100 je offline   Profil uživatele lotor100   Find more posts by lotor100   Foto galerie člena lotor100   Click here to Send lotor100 a Private Message   Add lotor100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2009 - příliš malé kýtí - 6 odpovědí
29-08-2003 - Slabe Paličky - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1471280 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív