Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Výtka většině fór v Kuřárně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
venda
Nový Člen

Karma uživatele venda - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 17

jo, taky si myslim ze palit speqy vo sto pero ti nic moc neda. jednak te to pomalu vymatlava a huste nabourava psychiku. neco takovyho sem sam na sobe zjistil a proto sem se rozhodl nejakou dobu nehulit. nepaleni mi vydrzelo hooodne mesicu a ted sem prisel na to, ze je vopravdu lepsi si fouknout jednou za cas...clovek si to vic uzije.
k jaky prilezitosti si zapali je uz na nem...jestli na prochasce prirodou, v hospode, k muzice, fotbalku, koncertu, vareni, oprave auta...kazdej ma rad neco jinyho a tim sme jedinecny.
nimomu ale nerikam, at nehuli denne 4 brka. to uz je prece jenom a jenom na vas !!!

venda

Old Post 17-04-2003 v 01:21 AM
venda je offline   Profil uživatele venda   Find more posts by venda   Foto galerie člena venda   Click here to Send venda a Private Message   Add venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 18

. . . . nerek bych ze je jadro pudla f tom esli sou naaky brka v nakych situaciich vhodnaa ci nikoli .... esli sem vykouril naaky brka uuplne zbytecne a vlasne sem si ani neuvedomil sfou hlavu .... mno asi de o spuusob zivota a komunikaci s okoliim .... pohybuju se mezi lidmi keri pali kasdej den a ani jim to nepriide .... zastavam nazor ze nejlepsii trumpeta je dycky ta prvnii ze dne .... a prave ty dalsii uz sou mozna zbytecnyy . . ale dycky priidou a dyz mam chut // jakozhe joo / a mam nakej materiaalek tag balim ....

z3zzz

Old Post 17-04-2003 v 08:12 AM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhozeney
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhozeney - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 19

já bych na to kouknul takhle:

když přijdeš hladovej do krámu a nevíš na co máš chuť tak nakonec doma zjištíš, žeš utratil hromadu peněz za plno věcí, který nepotřebuješ.
Podle mě je trochu hazard do hulení prostě spadnout a jít do toho bez předchozího promyšlení, jestli a proč to chci...
Snad každej hulař, kterýho znám si prošel/prochází obdobím, kdy hulí furt (když má co). Ta zkušenost není k zahození, ale je potřeba to včas ukočírovat. Nejde jen o psychickou závislost, ale o prostředí, když seš zvyklej kupovat a máš delší dobu vymletou hlavu tak není problém se dostat k tvrdším věcem. Neberte to jako ten žvást, že trávou začíná závislost na tvrdejch drogách to ne, ale tráva ukazuje směr jakým se tam dostat, takže mě trochu mrazí po zádech když vydim 15 letý fagany jak vypalujou zobáky, že nejsou schopný vydat rozumný slovo...

Prostě hulení je hračka, Šiva přeci konopí vysel na svazích Himaláje všem lidem pro užitek a potěchu.

Old Post 19-04-2003 v 12:05 PM
Vyhozeney je offline   Profil uživatele Vyhozeney   Find more posts by Vyhozeney   Foto galerie člena Vyhozeney   Click here to Send Vyhozeney a Private Message   Add Vyhozeney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Organika Příspěvek č. 20

Jo pravda, že ty hodně maldý "smoukři" jsou dost děsivá záležitost. A vůbec bych se nebránil tomu, aby jim do toho nějak kecali Poliši a hlavně, aby šli i po těch co jim to dávaj. Tim nemam na mysli jen dealery jako takyový, ale i to, když dáte nějakýmu hodně maldýmu kámošovi na špeka. To je špatný. Je ať si chvilku počkaj ono jim to neuteče. Nechci nějak stanovovat hranici, kdy kdo může a nemůže, ale třeba 14-ti letej týpek se špekem mi nepřijde v pořádku.
Teda, že by byl pěknej pohled na stůl "mladých mužů" co čumí do blba a jen balí jednoho vuřta za druhym ani se nebavi jen občas nějaký smích kolem toho kolik už vypálili, případně jak je něco hustý nebo dokonce nejhustší... taky nic moc.

Kurnik na druhou stranu nebudu nikomu kecat do toho, co má dělat nakouřenej, ať si třeba... (BTW. už jste si zkoušeli vyhonit vypálený? - doporučuju)

Old Post 11-05-2003 v 18:40 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 21

Hmm.. no tak ja nevim.
Jeden mesic sem hulil 5 brk za den,kazdy den,o vikendech i 8 a jednou sem se dostal na 15!! za den.. Zkouril sem celou urodu za 1 mesic a byl sem UPLNE v hajzlu.. nevedel sem skoro jak se menuju, zadna pamet hmm jen teseni se na speka a tak.
No a ted.. kamos ma kvalitni modylky - Jack Herrer,WW a tak .. a hulime prilezitostne-na vylete nebo do telocviku a je to 1000x lepsi nez byt porad mimo. No.
Akorat ted sem to prehnal - cekal sem na kamosku tak rikam - dam brko , ale trochu sem neodhad kolik .. tak prisla a ja jenom koukam cervenyma ocickama a proste skoro sem ani nemoh chodit , no desny ) A vo tyhle stavy je nouze kdyz se huli porad. Tak asi todle no.. ;

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 11-05-2003 v 18:59 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilan
Nový Člen

Karma uživatele kilan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 22

zdravim curaku:)
co se zbytecnejch vurtu tyce .... ono to taky zalezi na tom mam nemam...a proto sem uz taky premyslel nad tim jestli ma cenu toho vypestovat hafo jako letos kdy pokazdy kdyz nekam vyrazim mam plnou krabicku a kdyz kdokoliv chce tak sup tam s tim a nebo si vystacit s malem a cudit prilezitostne nemam to slovo rad ale"svatecne"....na druhou starnu si rikam vypil bych jinak vic piv alespon tolik neutratim:)

chtelo by to proste se dostat do stadia kdy kdyz nekam jdu jsem schopnej se vratit domu zastrizliva....si porad rikam ze s vekem to prijde a kde nic tu nic

Old Post 29-05-2003 v 00:48 AM
kilan je offline   Profil uživatele kilan   Find more posts by kilan   Foto galerie člena kilan   Click here to Send kilan a Private Message   Add kilan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 23

dát si špeka a pak pivko to je pro mě dost častá záležitost, pít se něco musí a z limonády bych se asi poblil , a pivečko to je přece lahoda, sem zvyklej dát si jedno maximálně 2 brka za večer a třeba něco kolem 4 pivek

poslední dobou se ale u mých mladších kamarádů stává, že si koupěj nějaký hustý skéro, a balí špeky, a vyhulej toho snad víc než vypijou piv, prostě mluvim o tom, že právě tohle mi přijde naprosto zbytečný, zbytečný plejtvání dobrým kuřivem, a přesně jak tu někdo napsal, pak dřepěj v hospodě, jsou uplně mimo a skoro nic se neděje, hlavně mi to taky připadá jako naprosto debilní vztah ke ganje

a nejhorší je na tom to, že si myslej, že kdo vyhulí za den víc brk, tak ten je strašnej machr, a obdivujou třeba nějakýho typa ze školy, co dá za den 20 brk skéra, to mi přijde naprosto zcestný, nehledě k tomu, že (aspoň u mě) když hulim hodně brk za sebou tak mi to potom už skoro nic nedává a může to bejt sebelepší modelína,

prostě tohle moc nechápu, ale možná je to jen muj osobní názor a ostatním se zdá blbej, co vy na to?

no teď mě napadlo, že to taky může bejt tim že těm kámošům je 18 a mě 26 a už jsme asi každej trochu jinde...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-05-2003 v 09:02 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 24

netvrdim že jsem nikdy za večer nevyhulil hodně špeků ale neni to moc často!

Old Post 29-05-2003 v 09:17 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 25

co k tomu dodat, lidi jsou ruzni ale kazdej "jedinec" hleda podobne jedince ci skupiny, s kterymi by si nejvice rozumel/uzil/pokecal a nasel spolecne zajmy. a v podsate se timto vytvari v kazde oblasti nekolik skupin (nejen lidi kolem travky) jak je patrne i v tomto threadu...

nekdo smoukne 3 speky za mesic, jinej za tyden a dalsi za den. a to jak casto kdo kouri a kolik zavisi na zvyku/okoli ve kterem se vyskytuje. proste jsme jen odrazy prostredi ve kterem zijeme/jsme zili.

podle toho vznika i nazor a usudek na travku pozitivni/negativni a v jakem pomeru toto je, tak se nam vryva do podvedomi - PODvedomne. (zjednodusene)

to ze se tady budeme dohadovat co/kdo je lepsi v tom co dela a jaky nazor udava ci uznava nas bude jen stepit/delit, coz jiste nepotrebujeme.

prece mame vsichni neco spolecneho. neco co nas privedlo na tento server. vsichni zde k NI mame urcity vztah a laska k ni nas primela delat mezi sebou ""nenavist"", ale jsme si jisti ze to ona chce?????

ona, stejne tak jako vsechno ostatni se chce jen infiltrovat do nasich rad ) (hehe) a tak nam nakonec stejne pujde o to ji legalizovat a postavit ji mezi tabak a alkohol.

hlavne at tento thread nevede k tomu !!"""KDO NE/HULI, JDE PROTI ME"""!!! to by pak bylo v prd...

budte v pohode, nehledejte chyby na ostatni, ale nejprve na sobe a uvidite tu spokojenost

ani f0t0n nazmar

Old Post 29-05-2003 v 11:27 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blijak
Nový Člen

Karma uživatele blijak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 1 

konečne nekdo Příspěvek č. 26

opravdu moc dobry thread,škoda že ho moc lidí mepochopila myslim ze v něm šlo o to aby lide z konopí dostavali neco do svého mozku ale ne jen tak jak zkourit aby se mohli bavit popripade machrovat jak nejsou vykoureni ze oni jsou ti raví hulici kterí na vse¨chno serou.



Objevujte svuj mozek


satan

Old Post 01-06-2003 v 13:08 PM
blijak je offline   Profil uživatele blijak   Find more posts by blijak   Foto galerie člena blijak   Click here to Send blijak a Private Message   Add blijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

vlastni zkusenost Příspěvek č. 27

S hulenim hodne brk najednou mam svy skusenosti a rikam neni to dobry.Hulim rek bych dost ale naposledy sem udelal neco podobnyho jako f patek. Vlastni hulex uz davno dosel (teda vlastne kamosuv loni mi to nejak nevyslo) Dohodli sme se ze koupime neco peqnyho na vecir nakonec sme brali za 750 herera s tim ze za 500 nebylo nase ale vezli sme to nekomu jinymu. Autobus nám jel az za 25 minut a tak sme srotli malou peqnou zilku pro dva lidi....... byl to narez 10minutova jizda busem byla jako vecnost. Dorazili jsme do "retauracniho zarizeni" dali sme si ocenou kofolu a brko pote este jedno brko. kamos ten den slavil narozky a proto sem musel odejit, jenom na chvili, nakonec sem skoncil se 7mi speqama herera v sobe a byla to uz nikdy vic, od ted uz vzdycky jenom do pohody

heRr jÜrgEn

Old Post 01-06-2003 v 15:12 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Upozornění Herr Herr ´er Příspěvek č. 28

jj to byla Kasche zu Kasche <- tak takhle to asi vypadalo

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 12-01-2004 v 15:16 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 29

blijak ty si magor , ne, nic ve zlym, ale neber hulo zase jako "kristovo semeno" nebo nevim ten spravnej nazev, nejni to zas nakej intergalaktickej vodstrel do nejtajnejsich zakouti tvyh mozku. Jasne je to rozhodne jinej pohled, mnoho inspirace a prehrsle nedotazenych myslenek, ale Satana bych vtom nevidel ;P

ne to je jinak, chtel sem rict, ze nemam vubec nic proti paleni jointu kazej den, jesli to nekdo zvladne? proc ne (ja bych to nesved), klidne si palte , ale jen pozor, aby ste tim neublizovali ostatnim lidem - treba kamosum atd. to uz je pak trochu zbytecny, chte nechte to cloveka hodne zmeni...

Ja si davam opravdu jen na tyhle prilezitosti nebo relaxace na grower jsem slaboch hulic, skoro abstinent (1 za 14 dni zhruba, ale nekdy nmnohem miiin, nekdy viiic), ale zase vam pridavam jinde , proste ja si svy jointiky uzivam co to jde, to si piste. Ale nekdy se taky necham stahnout k peknymu hospodskymu spicku, posledni dobou urcite. No co, ak uz bylio receno, Kazdemu co jeho jest.

peace

!!! Carpe diem !!!

Old Post 12-01-2004 v 16:16 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 30

2 hovnajs: nic proti ale to co si napsal o tom fotbálku je naprostá píííííííííííííčovina jo a psal si že je to o tom aby ti něco ganja dávala.

A co smysly já dyž fotbálek hraju dobře zmaštěn tak mě to de 100000000000000000000000000000000000x líp a je to super.

A jinak myslím že hulit dyž není co dělat není špatný jen se to nesmí přehánět a já dyž se tak s někým zkouřím tak si dycky perfektně pokecám a není to o tlemění se do zdi no i když aspoň někdy bych se rád odpálil naprosto do prdele ale jaxi to nejde

Jo a nejlepší je stejně ganja+bongo no ale ten fotbálek je taky určitě v popředí

Old Post 14-01-2004 v 12:33 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wopic
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Nejvetsi sracka je ze i kdyz sem kolikrat fakt dost spalenej tak chci bejt porad vic....vite nekdo co myslim??

Old Post 22-01-2004 v 08:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
How_High
Nový Člen

Karma uživatele How_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 32

Jo,taky mě štve,když někdo hulí,ikdyž je na něm evidentně vidět,že už měl dost.Osobně znám jednoho takovýho blázna.Občas mě připadá,že už ganju bere jako cigára.Když ho vidím totálně zničenýho tak,že už sotva sedí s očima neznámo kde,jak nabíjí další dýmku a cpe to do sebe pod tlakem,je mi ho dost líto.
Myslím,že lidi začínají brát všechno jako samozřejmost.Ale to je chyba, měli by být vděční a za všecko dobrý,co je v životě potkalo,vážit si toho a zacházet s tím rozumně.Vždyť přece nic netrvá věčně...

Old Post 15-02-2004 v 19:23 PM
How_High je offline   Profil uživatele How_High   Find more posts by How_High   Foto galerie člena How_High   Click here to Send How_High a Private Message   Add How_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8747670 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív