Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Pomoc prosím spěchá
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 17

přáttelé tak je to stále divné teplota kolísá mezi 29,5°C - 28°C což je dosti na hraně a moc se mi to nelíbí. Toto ukazuje novej teploměr na čidle které je ve skříni. okolní teplota okolo 18-19 °C, V noci jsem se nedostal pod 19°C což by mohlo být. Divné ovšem je že jsem chtěl teplotu shodit tím že otevřu okno a i když jsem snížil teplotu v místnosti na 15°C teplota ve skříni mi moc nespadla tak na těch 25°C. Nemáte někdo nějakej nápad čím to může být ??
Dík za rady .)

prdik

Old Post 12-02-2012 v 20:50 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 18

a poznatek, přidal jsem do skříně budík s teploměrem kousek vedle čidla toho druhýho a i přes to že čidlo hlácí 28-29, na budíku je okolo 33°C. výška je +/- cm stejná.

prdik

Old Post 12-02-2012 v 20:57 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

zalezi jestli je primo pod zarovkou nebo kousek vedle tam je teplota taky trochu jina je divny ze v mistnosti kde mas 18c ti klesne teplota za tmy(nic netopi) na 19C z mych skusenosti je i na minimalni ventilaci alespon o 1c nizssi nez okoli!! a ja mam box 120x 120 ventilaci tak na 250 - 300M3/h a pri patnacti v mistnosti tam mam u lampy kolem 25C tet tam mam asi 13C a teplota nejde peres 23C pod 400w takze to mas fakt nejaky divny funguje ti spravne odtah a pritah?? taky skus da filtr co nejbliz lampe at to odvadi co nejteplesi vzduch a nebo natahni schvalne na test rouru k oknu a zkus brat do cooltuby vzduch z venku. (do skrine ke kytkam bych to radsi nezkousel) asi by ti nastydly... jinak uz nevim. ale je to divny. ja nemam ani colltube.

Old Post 12-02-2012 v 21:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 20

Chtelo by ten box nafotit, ale pri teplotě vzduchu 18 je to při všem zapnutym pořád nějak moc.
Ja mam vzduch 18 - 19, ufo rkl 125 na minimum a ještě jsem musel protáhnout sonoflex na 6m abych tam neměl zimu, kdyby měl koupelňák o něco lepší statickej tlak, tak si ho tam dám. Teplota je s nim ok, ale neodtáhne vzduch..
Taky nic nepíšeš o vlhkosti, pokud jsi neměřil, tak teď v zimě bude prakticky nulová, pokud ji zvýšíš na 50% teplota o pár stupňů klesne..
Jinak jsem onehdy viděl za výlohou asi 20 digitálních teploměrů a dohromady asi jen 2 ukazovaly stejnou teplotu, jinak byl rozdíl +-3*C Taky samotný čidla jsou na přístrojích na různejch místech, mě se zdá že to ovlivňuje i černá/stříbrná barva obalu..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 13-02-2012 v 12:16 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 21

ak dáš zvlhčovačku určite pôjde teplota dole min. o dva stupne, plus, keď tam budeš mať osazenstvo, tak nejaký ten stupeň dole. mne to tiež na prázdnej prevádzke ukazovalo okolo 28 a teraz zo všetkým okolo 23-24.
A zabudol som, máš aspoň jeden ofuk?

wtf?

Old Post 14-02-2012 v 20:44 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 22

Tak hlásím poznatky. Na odtah od cooltuby na konec místo jen ventilátoru co oukal za skřín jsem napojil hadici a vytáhl ji nad skřín aby si ten teply vzduch netahal z5 do cooltuby, pořídil jsem větrák na 230 rozměr 125 , výkon 27,6W, druhou díru jsem udelal na druhé straně zadní stěny ( Tz. že tam mám 1x1,9W+2,0W na 12V +27W na 230V jako přívod vzduchu, odtah na cooltubu(v ní je 400 W son-t) je přes TT125 a běží na 280m3, pachovej filtr je napojenej na TT100 a běží též na druhý stupeň. Při tomto se mi teplota stále pohybuje okolo 32-33°C. Netuší te někdo co dělám špatně ?? nikdy jsem tento problém neměl teplota okolí je cca. 18°C). Taky jsem si všiml že z iltru fouká docela chladnej vzduch což je mi divné a z cooltuby se mi zdá že zase nejde tak moc teplej jak hřeje sklo na tubě. dík za help

prdik

Old Post 15-02-2012 v 22:23 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 23

otočnej větrák je tak samozřejmě také do zítra dám vědět i vlhkost

prdik

Old Post 16-02-2012 v 00:38 AM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

a nevimejslis si takhle nahodou trosicku???? jinak predradnik mas ve skrini nebo mimo?? ten taky celkem topi.

Old Post 16-02-2012 v 00:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 25

ten je ve skříni ale v horním dílu kterej je oddělenej od pestební části . vlhkost okolo 25-30%

prdik

Old Post 16-02-2012 v 10:16 AM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 26

tak to musí robiť celé rámus ako tatra nie? toto mi celé nejde do hlavy, skúšal si to bez toho pacháča?. Ventilátory máš správne otočené?
Veď tam musí byť prievan ako v Himalájach...
Toto je fakt ťažký orech!

wtf?

Old Post 16-02-2012 v 19:10 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 27

zkoušel ještě jediný co mi napadá zkusit otočit ventilátory a ten silnější dát na pácháč, ale zase pácháč je 160m3 a ted je tam ventilátor 190m3 tak mi přijde zbytečný dávat tam silnější větrát páč by ho asi ten filtr brzdil ?

prdik

Old Post 17-02-2012 v 11:15 AM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 28

ešte jedna možnosť. nafoť to celé detailne a upni to tu. možno si niečo všimneme...

wtf?

Old Post 18-02-2012 v 11:41 AM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 29

prohoď ventilátory, silnější na odtah..

nebo

cool tubu dej do pryč.. puč si někde vlaštovku nebo winga a zkus to tak..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 18-02-2012 v 13:04 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 30

myslíš jako mít tu 400W normálně pod stínítkem a ve skříni mít jen odtah přes filtr ??

prdik

Old Post 19-02-2012 v 12:33 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 31

Tak to myslím, jak velký máš ty díry na přítah a nejsou moc vysoko? Svádíš ten chladnější čersvej vzduch nějak dolú??

Sakra, teď si nejsem jistej jestli se Ti tam wing vejde..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 19-02-2012 v 12:39 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 32

jak to myslíš dolů ?nahoře by měl být teplý vzduch a studený dole nebo se pletu ?? jo a ten filtr je 160m3 tak si myslím asi špatně že když na něj dám větrák 280m3 tak mi to ten vetrák přeci zpomalý a nebude možný maaximální prutok vzduchu nebo ne ??

prdik

Old Post 19-02-2012 v 15:12 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4082910 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív