Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Indonésie, Thajsko...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Platenik
Stálý Člen

Karma uživatele Platenik - 1% PěstitelskáKarma uživatele Platenik - 1% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 17






ostatni

Foto 1: pedikura

Foto 2: zase jina koupelka, uroven stoupa zachod ale klesa

Foto 3: reka, netusim kde to bylo...

Foto 4: lod ktera nas prepravovala po mori, nic extra na 3 denni plavbu

Foto 5: Pohled na thajskou vesnici


PS: diky Hlavo, to bude asi vse, na zbytku fotek uz mam oblicej ja nebo pritelkyne a uz to jsou spis party fotky, nic extra zajimavyho

Indonésie, Thajsko - small fotoreport

Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
čínské přísloví

Old Post 07-02-2012 v 21:47 PM
Platenik je offline   Profil uživatele Platenik   Find more posts by Platenik   Foto galerie člena Platenik   Click here to Send Platenik a Private Message   Add Platenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 18

Pěkný pane, brácha do Thajska ted na 6 neděl jede tak aspon vím do čeho jde . Prej je tam opravdu nádherně narozdíl od Indie jel tam na půl roka a za tři tejdny byl zpět a nadával jak zavalenej horník

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 17-02-2012 v 21:03 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Platenik
Stálý Člen

Karma uživatele Platenik - 1% PěstitelskáKarma uživatele Platenik - 1% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 19

Indii bych asi taky nenavstivil. Ja se chci jeste vratit na Zeland na jizni ostrov a pak trochu vic procestovat Afriku, zatim sem byl jen Egypt a Ethiopie.

jinak diky za kacka

Indonésie, Thajsko - small fotoreport

Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
čínské přísloví

Old Post 18-02-2012 v 15:55 PM
Platenik je offline   Profil uživatele Platenik   Find more posts by Platenik   Foto galerie člena Platenik   Click here to Send Platenik a Private Message   Add Platenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 20

Super fotky !
Taky se tam jednou musim podívat ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 26-02-2012 v 22:18 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Thajsko ,to je sen ... snad se tam taky jednou podívám,.

každopádně K+

Old Post 24-03-2012 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22

Taky jsem byl v Thajsku a na Bali, asi 5x dohromady, jezdím tam už od 16 let a musím říct že je to ráj na zemi. V Thajsku jste jako v nebi každej se na vas usmíva je ochotnej hulí se tam jak cip, pláže opice jídlo a hlavně tam máte prostě všechno za půlku, ted už se zdražilo ale pamatuju že normální Malborka v indonesii před 4 rokama stály asi 15 korun a to s kolkem original! Cola za 3koruny, Redbul bez bublinek 1,5kč když si dáte nějakou rybu co Vám udělaj ve stanku tak okolo 15korun... No prostě šetřim a šetřim jen na thajsko.
Bali není špatná ale je to spíš pro Australany a to jsou vcelku hovada a je pravda že je to serfařskej ostrov takže se tam nevykoupeš.
Každopádně tu někde byl týpek co tam bydlel přes sezonu a dokonce si tam udělal pěst a luxusní... Každýmu to dporučuji moc tam neutratíte nejdražší je letenka okolo 15tis. a jinak je tam všechno po stokorunových částkách. Já tam zbořil asi 8skůtrů všechny jsem musel nechat přelakovat a přeplastovat atd. a prostě stálo to 20koruny ne jak tady 5tisíc tam naběhlo 5 typku airbrush přebrousilo se to udělaly barvy foukalo na to 5 typku pak to uschlo vyrdhlo se to a za hodku jsem jel s přelakovanýma dvěřmama co jsem škrábl v Jeepu co sem si pujčil za 200,-/den =) jinak práce stála asi 40 korun ale nechal jsem jim kilo protože mě fakt dostali...
K+

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 03-05-2012 v 10:53 AM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 23

Čaute... Chtěl sem se zeptat jak je to přesně Bali s brkama atak?...Jedu tam v prosinci na 16 dní, ale bojím se brát vlastní... Seženu tam? A naco si dát pozor.. Kdo s tím má zkušenosti prosím poradte. Četl jsem samé reportáže typu: náctiletému hrozí na bali 12 let za marihuanu..... a to jen za to že si jí tam koupil...tak mám z toho celkem bobky..


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 09-09-2012 v 10:35 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 24

Zdarec,
jestli si kokot tak si ji vem sebou jinak ji nedoporučuji tahat na letiště a obzvlášť dálkový lety s přestupama... Všude se hulí a všude seženete něco na zhulení. No a k Bali tam je toho hafo ale buď opatrnej na fízli a práskače, protože hodně lidi je tam domluveno s fízlama že ti neco prodaj a pak te za rohem chytí jen tak a už se vezeš, právník 50tis. podplácení aby tě nedali do cely z 50 bukvama atd. ke konci počítej že pod nějakých 200tis se s tama nedostaneš. Udělali si z toho lukrativní business =) Stači si obhlidnout týpka co je smažka a futr za někým leze a máš vyhráno. Čím vic toho vemeš tim ti da lepsi cenu. Ale co ti doporučím a jsi bez rizika je že koupiš pár teenagrum z Bali colu za 3kč a řekneš jim at ti neco seženou... Do 5 minut máš co hulit a ještě si pokecáš a navíc místnímu dají brko za 1/4 než turistovi

za chybičky se omlouvám =)

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 09-09-2012 v 10:56 AM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 25

Brka v indonesii vubec neres, bydlim s indonesanem a zakony tam, co se tyce drog a hlavne travy jsou brutalni. staci pouhe udani, bez nejakych dukazu a jses v pruseru. vyslechy tam jsou dost brutalni vcetne nasily. I ze svedku pri vyslechu dostavaji vsechno pod pohruzkama a nasily je bezny. nevim ale jak u cizincu. ma nekolik znamych, kteri pres marihuanu sedi nekolik let a pritom slo jen o udani, kdy jim nic nedokazali a mnohdy s travou do styku neprisli. zapomen na to.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 09-09-2012 v 11:40 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 26

tak jako dálkové lety s přestupama mi problém nedělají propašoval jsem si brka do Keni, na Sri Lanku a tam byly za drogy až tresti smrti...což jsem ani nevěděl než to na mě vybafli cedulí na letišti...a zatím vždy vpoho...ale ted to asi riskovat radši nebudu.....takže se radši ptát mladých teenageru jo? ti neudávaj... jestli sem dobře pochopil... protože jak se znám hned jak vběhnu na pláž si představím jaké by to bylo tu mít smotlého špeka a začnu shánět kde se dá...


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 09-09-2012 v 13:12 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 27

To si frajer, ale dneska maj všude psy a kontroly, když si vzpomenu že mě v americe svklikli skoro do treneke tak si nedokážu představit že bych neco provez...
Běž po čuchu =) až ji ucitíš víš kde se ptát... Nedávám ti návod je to individuální, ale na Bali by neměl být problém něco sehnat

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 09-09-2012 v 16:01 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viki207
Nový Člen

Karma uživatele Viki207 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 28

Cauky.. Ja ziji v Thajsku uz pres dva roky a zarizuji ubytovani a vse co se turismu tyce na miru pro cechy a slovaky. Bydlim na pohadkovem ostrove Koh Samui. Pridavam odkaz na nase stranky na fb a pristi tyden uz budou spusteny i webovky..
http://www.facebook.com/pages/Pron%...7673876?fref=ts
Pro vice info: viktor.ozana@yahoo.cz

Old Post 22-11-2012 v 06:07 AM
Viki207 je offline   Profil uživatele Viki207   Find more posts by Viki207   Foto galerie člena Viki207   Click here to Send Viki207 a Private Message   Add Viki207 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Viki207! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 29

Nedá se tam někam zdrhnout a usadit se? čr už mě začíná pěkně srát...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 22-11-2012 v 08:31 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
Nedá se tam někam zdrhnout a usadit se? čr už mě začíná pěkně srát...


Jestli si v duchodu nebo mas pasivni prijem tak proc ne ;-)

Old Post 22-11-2012 v 08:58 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viki207
Nový Člen

Karma uživatele Viki207 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 31

tady se da zdrhnout kdykoliv, pokud ma clovek nejake penize na kapse, tak se da i vymyslet jak si vydelat na zivobyti.. tady toho moc nepotrebujes..

Old Post 22-11-2012 v 10:21 AM
Viki207 je offline   Profil uživatele Viki207   Find more posts by Viki207   Foto galerie člena Viki207   Click here to Send Viki207 a Private Message   Add Viki207 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Viki207! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1698540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív