Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pričaste hulenie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 17

Taky sem zacinal,ze sem hulil jenom v patek v hospode.Postupem casu sem si dal i mimo patek na akcich,zacal sem pestit a hulit castejc.Jeste loni sem si dal tak 3x tejdne,letos uz kazdej den.Zatim se to na me nejak nepodepisuje.To,kdyz sem zcazenej a neco zapomenu moc neresim-to uz se mi stavalo i predtim.

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 17-10-2009 v 12:56 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 18

od leta som hulil kazdy den a stavali sa mi tie veci s tym zabudanim raz som zabudol de mam auto ale potom sa mi zdalo ze mi to uz nic nerobi, dal som 3 vodne a... nic, tak teraz pauzujem robim to tak ze raz za tri stiry dni si dam a potom zas nic, a chcel by som to obmedzit na raz tyzdenne, ale urcite sa da prestat !

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 19-10-2009 v 18:18 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 19

To sou teda úvahy. Já se o tuhle rostlinu zajímám takovým tempem, že kdybych přestal, tak ztratím chuť a životní náplň.

Já vím ,že chci !!!

Old Post 20-10-2009 v 23:59 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Sved
To sou teda úvahy. Já se o tuhle rostlinu zajímám takovým tempem, že kdybych přestal, tak ztratím chuť a životní náplň.
Kamaráde ty si na to kápnul .

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 21-10-2009 v 09:31 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 21

uz roky denne niekolko krat,obcas sa stane ze mam pauzu zopar dni
minule na dovolenke som nehulil 10dni...a som tu!

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 21-10-2009 v 14:06 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 22

carpe diem .. hulit budem kolko mi hrdlo raci a kedy budem mat chut :P

Old Post 21-10-2009 v 23:25 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

ted po sklizni je to peklo pánové

Old Post 03-11-2009 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fry
Stálý Člen

Karma uživatele fry - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 24

ja hulim ked si to mozem dovolit...napriklad teraz som v anglicku a uz som nehulil pomaly dva mesiace,lebo musim mat cistu hlavu kedze si hladam pracu...nemozem sa rozmaznavat ked nezarabam...nebudem to robit na ukor niecoho...a tak

Old Post 23-01-2010 v 11:56 AM
fry je offline   Profil uživatele fry   Find more posts by fry   Foto galerie člena fry   Click here to Send fry a Private Message   Add fry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Fynko, pětkrát denně je moc!!!!! Já osobně na sobě cejtim, když zhulím dejme tomu dva gramy stylem jedno brčko v devět a druhý v jedenáct večer-což mi dá tak tejden-no a po tom tejdnu jasně vnímám, že to mám jinak-hůř. Pokud mám zrovna něco náročnějšího v práci, kdy se třeba musím učit nějaký nový věci, tak mi to očividně dá mnohem víc práce, než když jsem postavenej před něco podobně náročnějšího v období, kdy jsem třeba tři týdny neměl jointa v hubě.¨
Mozek tím častým hulem se stane líným a dělá mu pak flexibilita potíž-což pokud někdo žije a pracuje rutinním způsobem, že dělá dokola stejné věci, tak to ani nemusí pocítit, ale na vstřebávání nových poznatků to hulení moc dobrý není.

Old Post 23-01-2010 v 12:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2006 - priberanie po huleni? - 18 odpovědí
13-07-2012 - Proč vlastně hulíte? - 355 odpovědí
13-02-2002 - Zazitek po huleni - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2417110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív