Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak často hulíme
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 17

Já travku denně, nejraději se zhulím hned už po ránu ..
občas si vařím různý buchty, placky, koláčky...nejraději mám rád vošouchy (bramboráky)......
ani mi tak nejde o zkonzumovaný počet jointů (to fakt nepočítám:-) jako spíš o dobrej stav......a řeknu vám jsem furt High už 6 let téměř v tahu .....pohoda

Old Post 20-04-2002 v 15:48 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 18

no , po pravde se nad tim budu muset zamyslet , protoze kourim prakticky denne.je jedno jestli je to o vikendu nebo ne a vazne si krome nemoci nepamatuju kdy sem mel pauzu delsi nez tyden.(posledni 2-3 roky)outdooru je dycky hofa(afghan primo z afghanistanu a z indooru taky neco .asi to omezim ....custe
------------------------------
peace for all

Old Post 20-04-2002 v 15:53 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 19


bohuzel...
nez me vyroste muj prvni pokus, tak se musim spolehnout na kamose, kterej obcas neco donese. jo, je krize, za to mi to dava cistou hlavu na uceni a tak . obcas je to i vic speku mesicne (vetsinou nabiju fajfku, abych usetril cast sve drahocene travky nez bude dalsi), ale je to blby... jak ja zavidim vsem tem co maj tyden pred sklizni nejakyho Super skunka, to musi byt nervy a teseni (na zpusob co dostanu pod stromecek )
uááááááááááááááá

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 21-04-2002 v 13:12 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 20

Jasan, trávu hulí spousta lidí denně a spousta lidí hulí nárazově !!! To je prostě normál . Jde o to hlavně jak se to vaše hulení skloubí s vaším životním stylem, prací atd....Takže lidi je jedno kolik špeků!! Hlavně musí bejt POHODA jak bez něj(špeka) tak i s ním(se špekem) !!!přeci né?!!!!:-)
Mějte se blaze!!
High Live

Dunihlav

Old Post 22-04-2002 v 22:26 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

to dunihlav & all Příspěvek č. 21

moje řeč ať si každej hulí tak jak mu to vyhovuje, to je přeci ta svoboda, a né nějaký jiný žvásty :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 23-04-2002 v 07:30 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Palec nahoru Přesně tak Příspěvek č. 22

Jen, bohužel, nekteří jedinci, kteří jinak taky myslí, že každému má býti dovoleno vše, pokud tím neomezí svobodu jiného, si myslí, že huliči omezí svobodu společnosti tím, že společnost musí hradit léčbu chorob způsobených hulením a taky podporu nezaměstnaných, kteří pro samé hulení nejsou schopni vážně pracovat.
Takovým jedincům by možná udělalo radost, kdyby se travka zdanila spotřební daní, jako chlast a cigára.
Ale tož, zas, někdo zas pracuje líp zhulenej,
a salámy se taky nezdaňujou a je z nich rak střeva.
Tož co už

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 24-04-2002 v 09:42 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Příspěvek č. 23

Já když je co, tak jsem schopnej si začadit hned jak přijdu z práce, na uvolnění, odstresování a odpočinek a pak třeba pokračuju až do večera, než jdu spát. Víkendy, o těch radši ani nemluvím, ty dosti často prohulím durch způsobem od soumraku do úsvitu nebo snad od úsvitu do soumraku ??? Když není, nehulím, co můžu, když není?

Old Post 24-04-2002 v 10:35 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nekurak
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Ja myslel ze jste hulici, asi ne... kdyby jste videli co se deje u nas ve tride.. ty vyhulej za den vic nez vy za mesic... hold jste kaficka

Old Post 26-04-2002 v 08:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 25

Nekuřáku - to je jejich problém - na náš. To je jaky kdyby se někdo holedbal tím, že denně vypije láhev kořky...

Old Post 26-04-2002 v 09:11 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Tak, tak Maggie! Příspěvek č. 26

Taky si myslim, že to neni vo tom vyhulovat se denně do sraček (s prominutim).
Je fakt, že sem to chvíli taky takle praktikoval, ale vono to za čas vomrzí.
Teď si rád zahulim, když sluní svítíčko, je teplíčko, všechno kvete, stromečky voněj a je to prostě vo pohodě. Kouřim v průměru tak dvakrát do tejdne a stačí mi to.
Mějte se fajn

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 26-04-2002 v 09:47 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 27

to Nekurak: no jestli si myslíš že dobrýho huliče z tebe udělá to, že budeš denně hulit 20 špeků, tak seš dost mimo mísu

takový rádo-by huliče, moc dobře znám, i já sem si tim prošel, v 16ti ve škole vyhulej 10 špeků nějakýho sena, aby je to aspoň trochu zhulilo :-) a myslej si o sobě kdo ví co....

PS: jestli to neni tvuj případ tak se omlouvám, ale řek bych, že sem se trefil

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-04-2002 v 14:45 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Kak ja kurju Příspěvek č. 28

Ač vcelku materiálově nestrádám kouřím opravdu jen v čase pohody a klidu, ne že bych nechtěl častěji ale nedovoluje situace a povolání. Pokud mám udělat průměr Za těch posledních osmnást let, tak jednou za dva až pět měsíců si to opravdu užiju. Jsou ovšem obdobíčka kdy popíjím kakao i týden v kuse.

To Avitas: Jak řekl jeden fousatej revolucionář " Demokracie znamená rozdat zbraně lidu" :-)

To Nekurak: Hrdinů jsou plné hřbitovy a takových o kterých píšeš jsou plné blázince :-)

Schle

Old Post 26-04-2002 v 15:57 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 29

Já hulím skutečně příležitostně. Pár dní každý den- většinou večer a pak zase pár dní pauza. Někdy mám pauzu i několik týdnů Záleží na tom co se po mě chce za práci. Vím totiž, že jsem líný jako veš a když si zahulím tak dvakrát tolik.
V každém případě když vidím, že to bude stát za to a mám příležitost, tak neváhám a hulím.
A nekupuju. Jsem totiž
a) strýček Skrblík
b) přesvědčený, že nelegální trh s konopím bude do budoucna problém (pokud se nezlegalizuje). Takže: nekupujte a pěstujte si sami.

to Era - jak to že se salámy nezdaňujou? Zapoměls na 5% DPH? Téměř všechno se zdaňuje. A něco i vícekrát.

nemo

Old Post 27-04-2002 v 14:23 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 30

Nekuřáku ty jsi blb. Hulení to není olympiáda.

Magie K+

nemo

Old Post 27-04-2002 v 14:26 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoltan
Nový Člen

Karma uživatele Zoltan - 0% PěstitelskáKarma uživatele Zoltan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička Příspěvek č. 31

Jak gdy. prumerne asi tak 1 brcko dene... mozna i 2.

Be growing... Be happy!!!

Old Post 27-04-2002 v 19:46 PM
Zoltan je offline   Profil uživatele Zoltan   Find more posts by Zoltan   Foto galerie člena Zoltan   Click here to Send Zoltan a Private Message   Add Zoltan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zoltan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

daně Příspěvek č. 32

2 nemo: DPH je (skoro?) na všechno, na salámy ale není uvalena daň „spotřební“ jako je na benzín, líh a tabák.
Právě na tyto zdraví a životní prostředí poškozující zboží je uvalena spotřební daň, jako kompenzace za škody (a taky trest za spotřebu ) A takový salám, když se baští příliš (to je asi tak jak? )taky působí škody a spotřebka se z něj neplatí! Při případném prodeji ganji by se pochopitelně platila jen DPH, ale celkem logicky by mohla býti i nějaká spotřební daň (třeba paušál za gram)
Ale ODS volí nízké daně Tak bych navrhl z každého gramu dát 2 prásky ouřadovi z berňáku

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 27-04-2002 v 22:00 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí
19-02-2010 - Jak casto hulite? - 423 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7277330 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív