Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » České hnojivo - Mavedes Neric
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 17

r-man
je to skoušeno 5 let na 15ti ganjach a z toho byli různé druhy vždy jsme jednu zalévali jen vodou a druhou roztokem Mavedes Neric a můžu a nejsem sám borci to kupujou taky a velmi to pochvalují.Jen jsem chtel rict proc kupovat drahe hnojiva kdyz tohle je uplne to same akorat stoj 1 litr 30kč

Old Post 14-06-2006 v 16:30 PM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 18

hej nechci se snikým hádat pouze zalévám tím roztokem a nic víc a tráva roste jak blbá tot´vše.Já to nikomu nenutím

Old Post 14-06-2006 v 16:49 PM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 19

a ještě jedna poznámka neví proč by psali na své webovky

Zahradnictví a zemědělství

* zvýšení výnosnosti úrody
* provádění dezinfekce obilovin
* prodloužení životnosti skladované zeleniny, ovoce a řezaných květin
* čištění zavlažovací vody
* uchování siláže a klesající toxicita odpadních vod vstupující do vodního systému.
* dezinfekce semen, sadby a cibulovin
* urychlování růstu rostlin a zvýšení počtu květů, plodů a úrody

Stačí pořádně číst a první a poslední věta v odstavci mají to schálené i hyienikem ČR a prošlo to řadou testů takže až se naučíte číst a vyzkoušíte to tak prosím potom jsem zvědav na vaše připomínky

Old Post 14-06-2006 v 16:53 PM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 20

sillium,chceš mi povedať,že ste celý čas zalievali kytku len týmto roztokom bez hnojív?A z čoho potom žili?Však to neobsahuje žiadne živiny pre rastlinky.To,že mali vydezinfikovaný substrát a že to koagulovalo ťažké kovy apod., imho ich to možno ešte aj ochudobňovalo.Na to stačí logika.
Ak ste to pridávali spolu s hnojkami...nehádam sa,môže to mať vplyv na výnos,aj keď netuším aký,ale keďže nie som odborník,hádať sa nebudem
Napadá ma,že to možno odsoľuje pôdu a možno ste len mali nízke ph vody na zálievku a tento prípravok Vám ju upravil na lepšiu hodnotu,čím mohol byť spôsobený zvýšený výnos.Merali ste ph?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 14-06-2006 v 18:46 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 21

prostě to nemá na hnojiva vod Plagronu nebo AH... ňáká zemědělská sračka za 30kč,tu bych nenalil ani kopřivám natož travce.. takový risky s mojí mařenkou dělat nebudu!! :-))) (jo a eště něco: co řekne R-Man tak je to dycky pravda tak si vylište ty vaše vesnický prdele...) :-))

Old Post 14-06-2006 v 18:51 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 22

(vesnický prdele.... sorry,chtěl sem říct zemědělský prdele :-))) protože si myslim že lidí z vesnic je tu hoodně a zemědělců tu snad moc neni,tak tolik lidí neurazim :-))) )

Old Post 14-06-2006 v 19:11 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 23

No tak takhle bych to zas nehrotil covece !

Akorat je proste fakt, ze hnojivo to NENI. Je mozne, ze sterilizaci substratu se kytce pomuze k lepsi vitalite, protoze nemusi bojovat se skudcema a nemocema. To je jedinej vliv, kterej si umim predstavit, kterej by mohl na ten vynos mit vliv, ale jedine v pripade, ze mela kytka dostatek zivin (bud z pudy a nebo hnojiv). Jinak to proste NEJDE.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 15-06-2006 v 01:33 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 24

uspěšně zalívám a užívám si.Ono to totiž rozkladá přebytečné živiny a tím rozkladem se zvýší přísun živin co je jedno a mosím souhlasit s R-MAN:sterilizaci substratu se kytce pomuze k lepsi vitalite, protoze nemusi bojovat se skudcema a nemocema. A TO JE DOST PODSTATN7 FAKTOR

Old Post 15-06-2006 v 06:07 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od sillium
uspěšně zalívám a užívám si.Ono to totiž rozkladá přebytečné živiny a tím rozkladem se zvýší přísun živin co je jedno a mosím souhlasit s R-MAN:sterilizaci substratu se kytce pomuze k lepsi vitalite, protoze nemusi bojovat se skudcema a nemocema. A TO JE DOST PODSTATN7 FAKTOR

Ešte by som Ťa chcel poprosiť o odpovede:Hnojili ste aj mimo toho prípravku?Merali ste ph?Aký substrát,poprípade aké živiny ste do neho pridali?Díky
Je mi jasné,že Ti tu nejde o nejakú reklamu výrobku,aj keby si bol distribútor,tak pri talkých cenách na tom asi nezarobíš ,takže špekulácie typu:"vychváli do nebies a potom to tu bude predávať" tu asi neobstoja ,len by som tomu rád prišiel na koreň

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-06-2006 v 08:55 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 26

expiry_date1
nehnojím a ani nedávám žádné jiné hnojivo jen si koupím flasku která je namíchaná a zaleju to pochybuji ze by ve fa.IGNAPO tam dávali nejaké hnojiva.Taky nevím čím to je ale doslech jsem se ze výroba je skládána z nějaké elektochemická aktivace roztoku.PRINCIP ZIVE A MRTVE VODY.Pri vzniku výrobě vznikají Tři Frakce Mades plus - kyselá,Mavedes Neric - zásaditá,Mavedes normal - neutrální.

Old Post 15-06-2006 v 09:58 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 27

je to len sterilizacia kyslikom.hnojivo to nie je.hojivo=koncentrovane ziviny a hento neobsahuje ziviny.preco ti to rastie lepsie,ked to zalievas tymto,ako obyc vodou?mas kyselu podu a toto ju neutralizuje,korene maju viac kyslika a su chranene pred poskodenim bakteriami.
cize nazov skor zmenit na cesky pripravok na upravu a dezinfekciu vody.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 15-06-2006 v 10:13 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 28

ja v ždy kupuju každý rok substrát,kokos,perlit dám to do sudu a nechám to tak jen zalévám Mavedesem Neric pozor neplette si to s temi ostatními mam ph porád kolem 7 což si myslím že je v pohodě.
Já osobně jsem stím spokojen jen jsem chtel vás informovat když je to odykoušené že něco takového existuje.

Old Post 15-06-2006 v 10:20 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 29

Že ešte otravujem,skúšali ste niekedy na pár kytiek len tento prípravok a na zbytok to hnojiť hnojkami?Ak áno,akými?
Lebo používať pri pokuse len čistú vodu(bez živín) a vodu s prípravkom(bez živín) nemá žiadnu výpovednú hodnotu.Teda aspoň pre mňa.Ale ak to zoženiem,tak to možno na 1-2 kytky vyskúšam.
btw,nehnojíš ani vo fáze rastu?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-06-2006 v 10:55 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 30

expiry_date1
jedna kytka např.Blueberry byla zalevná jen roztokem a druha jen destouvou vodou.Doslech jsem se ze od 1.7 budou mít detailní rozpisy vsech pripravku na webu atd.Ja jsem taky na to nedosel proc potom je ganja zdrava a krasna.jsem rad ze to muzu mit doma jeste doma smrdet hnojem(jávim je to leuxusni hnojivo) ale matka by jecela ze to smrdi atd.A za chemii se mi prachy dávat nechou a neholduju ji.Hele ja fakt nevím vic o tom nez vy a jen jsem napsal jaké mám já a kamoši skušenosti tot vše.Proste jsem se chtel podelit jen o info nic vic.

Old Post 15-06-2006 v 11:21 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 31

Zase samej OT lidi, to máte jakobyste tvřdily že phyt-amin je nejlepší, že s ním zalíváte (no, spíš stříkáte) kýtíz a je to lepší než normální vodou.. Jasné že jo, ale není to hnojka jak má být. Jen hnojka namíchaná pro konopí tomu dá nejvíc.. (třeba na b´cuzzu je pohár cannabis cupu a lístek ) Nebo někdo tady z vás hnojí jen jedním "hnojivem" ? každej přípravek navíc tomu přidá. enzymes, final solutin, root boster, pk, phyt-amin a všemožné boostery a kacelerátory... to se nebavím o AHa pod.. I ten krystalon je lepší než čistá voda

Hádate se o tu o blbostech... prostě to není hnojivo ale nějakej booster co pomáha... toď vše

(tím sem nechtěl někoho setřít nebo urazit, ale jen "konstatovat" )

[size=1]

Old Post 15-06-2006 v 11:52 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od sillium
expiry_date1
jedna kytka např.Blueberry byla zalevná jen roztokem a druha jen destouvou vodou.Doslech jsem se ze od 1.7 budou mít detailní rozpisy vsech pripravku na webu atd.Ja jsem taky na to nedosel proc potom je ganja zdrava a krasna.jsem rad ze to muzu mit doma jeste doma smrdet hnojem(jávim je to leuxusni hnojivo) ale matka by jecela ze to smrdi atd.A za chemii se mi prachy dávat nechou a neholduju ji.Hele ja fakt nevím vic o tom nez vy a jen jsem napsal jaké mám já a kamoši skušenosti tot vše.Proste jsem se chtel podelit jen o info nic vic.

Jasne,ja to chápem,len poznáš ľudí.Kopec ľudí sa splaší,aký parádny vynález a berú to ako hotovú odskúšanú vec.Možno som taký rypák,proste chcem vedieť čo sa deje a prečo.Na všetko existuje odpoveď(teda skoro na všetko ).

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-06-2006 v 11:53 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1450880 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív