Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Větvení ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 17

Kaspars - Prepnul bych to tak ve 20cm.Pokud chces aby se to pekelne vetvilo tak to zastipuj.Porad to zastipuj az budes mit vyhonku kolik chces a ty roztahuj pod pletivo.To jsi mel uz davno delat,ale kdyz to zacnes delat ted tak to rozhodne neposeres..Ale na tech vyhonkach budes mit zase mensi palicky takze si nevyberes.Pokavad se ted rozhodnes zastipovat tak to nech samozrejme dal na 18/6 dokavad nedosahnes pozadovanej pocet vyhonku.Asi takhle bych to delal ja.

Jinak s tim dusikem pozor at ho nemas zase malo.On je potreba hodne i v kvetu jinak ti kytky zloutnou a zrovna u toho jak se tam pise ze vytazeni zpusobuje hnojivo jsem delal pokus.Rozdily v tom nebyly nijak vyrazny,takze bych vetsi vliv na vytazeni kladl na 1 velikost kvetinace a pak 2 svetlo.To jsou 2 nejvetsi faktory pro vytazeni po prepnuti.Ostatni tak extremni vliv nema.

Jeste k tvoji otazce - Jo palice porostou ze vsech vetvi i z tech nejmensich.Cim vic tem malinkym vetvickam das svetla,tim vetsi palicky na nich budou.Kazdopadne si myslim,ze 6 kytek na 50x50 je moc a bude to problem a palicky budou malinky a vytazeny.Ja osobne bych to asi zastipnul nahore a prepnul hned bez pletiva.Vysledek by mely bejt (teoreticky) cca 50cm keriky,ale i tak by asi nebyly moc predpisovy,protoze tam toho je proste moc.Pokavad jedes ze semen tak to chce rust alespon 30 dni.Kdyz to prepnes driv pokvetou nepravidelne.Pokavad jedes s rizku zacne to kvest rovnomerne a to po par dnech,ale porad to roste jako vztekly
.
No jinak to nemas na picu.Vzdyt to zatim docela jde

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 22-04-2006 v 18:36 PM

Old Post 22-04-2006 v 18:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 18

trosku jsi me tet rozhodil,no pozastipuji to a necham je narustu jeste tyden, rostou celkem rychle, vcera jsem hnojil takze je necham to spotrebovat aby se vyvynuli ty dalsi vetvicky, staci mi kdyz bude mit kaztda kytka 20 vrcholku, vsechno co nebude prosviceny ostriham(tim myslim to cobude uplne na spodu) at semuzou soustredit jen na ty vrcholky co budou primo pod vybojkou . jeste jedna vec, mam je dat na 12/12 hned nebo jim mam periodu zkracovat postupne treba po hodine nebo 2. a s hnojivem na qvet , mam ho po prepnuti navalitv davce jako jsem daval na rust? asi ne ze.. taky si na to musi nejprve kyti zvyknout... ze?

Old Post 22-04-2006 v 18:55 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 19

Kaspars - Ja bych je prepnul v klidu na 12/12 bez pomaly zmeny.Sice nemam zkusenosti s pomalou zmenou periody,ale myslim si,ze je to zbytecny i kdyz v prirode je prechod pozvolnej.Akorat bys tim zvysil dobu rustu jinak to nejspis nic neprinese.
Nevim cim to hnojis (mozna je to nekde na zacatku,nevsim jsem si),ale ja hnojim AH.Hned po prepnuti jsem jim zacal davat plnou davku hnojiva,ale s trosku pozmenenym pomerem jednotlivych slozek(mene slozky grow,vice bloom a asi stejne micro).Asi po 14 dnech 12/12 (proste uz mas asi 1cm palicky) hnojim jenom na kvet (bez slozky grow)coz je uz prakticky bez dusiku.Pokavad ti kytky zacnou zloutnout v kvetu neboj se a klidne je pohnoj na rust,nijak se nevytahnou a palice zustanou porad dobry.Projevi se to zejmena u malych objemu kvetniku.Holky tam ziviny obvykle hodne rychle vycucnou a zacnou zloutnout.Davkovani podle vyrobce hnojiva je prilis univerzalni a hodne se to lisi pripad od pipadu.
Jinak samozrejme uz klidne hnoj plnou davkou hnojiva jak doporucuje jeho vyrobce.Hnojit to jinym pomerem nema prilis vyznam (odzkouseno) dokavad nezaznamenas nejake zmeny.Napriklad kdyz to bude celkove zloutnout (spis svetle zelenat a pak zloutnout) tak to pohnoj v klidku v kvetovy fazi na rust a nebo kdyz budes mit hodne tmave zeleny (az do modra) listy tak maj holky moc dusiku a muzes klidne vynechat rustovou slozku.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 22-04-2006 v 19:27 PM

Old Post 22-04-2006 v 19:14 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 20

from JAHUDKA :
no tak jsem si je premeril, maji vesmes 16-17-cm, pozohybal jsem je a prostrihal trosku listy, jsou tet krasne prosviceny, no snad to donuti vsechny mensi vrcholky tust .kdyz se na to divam jak to cele vypada tak bych to uz prepl,je tam toho dost (vrcholku) jen aby se zacali vyvyjet.no podivam se na to rano pouvazuji a nejak se zorhodnu kazdopadne bych asi neudelal moc dobre prepnout to 2 dny po hnojeni plnou davkou na rust... viz odkaz na thema co jsi posilal.

trosku odbocim, hodila by se mi cooltuba nevis o nekom kdo ma jednu prebytecnou? nebo odkud se da objednat (nemyslim tim grow schop s 300% marží) mam namysli simex rouru z borokřemičiteho skla(proste cooltube) od virobce nebo distrybutora simex , tam by to melo stat asi 250 zbytek na ni si uz nejak vykutim jsem sikovnej chlap.

Old Post 23-04-2006 v 00:11 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 21

Kaspars - Objednej si ji na www.kavalier.cz
Tam tu rouru prodavali za cca 200,ale blby je,ze to neposilaj postou a musis si tam pro to dojet.Jinak nevim bohuzel o nikom kdo by prodaval rouru.Sam bych jednu potreboval.

Mrkni se sem
http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=cooltube

Jinak listy bych bejt tebou nestrihal hodne to zpomalis.Radsi se na to prostrihavani vykasli dokavad to nebudes mit hodne zarostly a pak budes muset prostrihavat stejne.Vetve jeste vyrostou,uvidis.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-04-2006 v 10:24 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 22

jo va tehle trance jsem byl ale kdo to ma z tech jejich parametruvicist, je tam uvedeny prumek, tloustka skla ale ne delka trubice. zitra nejdu do prace takze bych tam mohl zajet... a poladit si ji asi to udelam myslis ze ji budoumit na klade? ja tu "fabryku" neznam a nechtel bych tam jet zbytecne, no kdyz tam pojedu chces ji dovest take? odkd jsi?

Old Post 23-04-2006 v 10:33 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 23

Kaspars - Jel bys tam zbytecne.Zavolej tam,rekni jim co potrebujes a domluv se s nima.Vubec ty roury nemusej mit.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-04-2006 v 11:02 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 24

no projel jsem to tady co jsi mi napsal ty odkazy a na nich ty dalsi odkazy av tehle chvili uz mam tubu objednanou... 333kč+ postovne borec mi zavolal i tet v nedeli a domluvili jsme se , takze do patku ji amm doma :-) jesltli jischanistak si ji ji objednej tez, zechcesrouru simex prumer 120 40 delka 3 tloustka na mail : info@glasspetran.cz a mas ji do tejdne :-)

Old Post 23-04-2006 v 11:37 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1101840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív