Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Tomi Poser bubbler 1st
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 17

Zkusenej moc nejsem ale rekl bych ze zkraceni jednoho dne by problem byt nemel.

Old Post 13-04-2006 v 19:03 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 18

No ale ted tady mama jeste jeden zavaznejsi problem.Ze to bude o tri hodiny min svitit, to by se dalo jeste zvladnout, ale daleko vetsi pruser je, ze 8 hodin nepojedou vzduchovaci motorky.
Co mam delat???? help me!!!!!!!!

Old Post 14-04-2006 v 17:44 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 19

Svetlo si myslim ze vadit nebude a bez motorku... No myslim si, ze to take preziji. Ostatne nic jineho, nez doufat ti asi nezbyva. Nebo rychle koupit ups :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 15-04-2006 v 10:48 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20

Diky moc, jen jsem potreboval slyset(cist), ze to preziji.Abych byl klidnejsi.
Nevim co to je ups, ale predstavuju si pod tim asi zalozni zdroj.Do toho nejdu.Cela skrin uz me vysla na zhruba 400€.
Diky.

Old Post 15-04-2006 v 12:31 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21







Zdravim.
Ve ctvrtek jsem zastipaval a pokousel jsem se o FIM techniku, nevim jestli se mi to povedlo a tak posouzeni nechavam na vas.Bohuzel se mi nedari zaostrovat ty fotky, takze nevim jak to uz mam s tim zasranym fotakem delat a diky tomu mysim vybrat jen par ostrych kousku.Tak mi dejte nekdo vedet, jestli se mi to povedlo a nebo ne.
A dalsi vec, dokaze mi nekdo rict proc ty kyti maj tak obrovsky listy.Tlustej stonek jako prase a strasne velky listy.Cim to je???

Old Post 17-04-2006 v 19:48 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 22

To s tými listami je myslím v pohode,aj moje ich majú dosť široké.Na tretej fotke som si všimol také hnedé škvrny.To robí občas aj mne,len na niektorých a tuším,že len pod sodíkom.Pod trubicami sú v pohode.Ale nejako mi to nevadilo a im dúfam tiež nie.
Akú tam máš vlhkosť,Nejako som to nevedel z tej fotky odčítať
A ešte k tým fotkám:použi statív,alebo niečo podobné.Ja to tiež neudržím v ruke,aby to nebolo rozmazané

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 17-04-2006 v 21:27 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23


Mam tam sodik 400W
Vlhkost 80%
Teplota kolisava, nevim proc 26 az 30 stupnu
ph roztoku 5,8 a 6
Teplota roztoku, nevim, nikdy jsem ji nemeril
k tomu fleku na tom liste.Tam me nejvic zarazi, ze to je hranaty, neni to klasickej flek.

Old Post 17-04-2006 v 21:42 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 24

Čau, máš to pěkný a přeju zdárnej konec, ale chtěl sem napsat k tým velkým listům.
Velký listy se dělaji kvuli vlhkosti, kdyby měla kytí malou vlhkost tak dělá malý listy aby se z nich nevypařovalo moc vody, ale když je vlhkost ok.(tvůj případ) kytka nemusi s vodou šetřit proto děla velký listy.Ono to je dobře, kytka je potom zdravá a vytální. Samozřejmě postupem času vlhkost zmenšovat kvůli plísní, ale to víš.

K tomu výpadku proudu můžu jenom říct že se nic nestane.Jeden den zkrácenou periodu kytka myslím ani nepozná. Co se týče bublání tak mám vyzkoušeno: Měl sem v matkarně jednu kytku v bubleru který sem se chcel zbavit tak sem udělal pokus, vypl sem vzduchování, až po 5dnech kytka davala najevo že se ji to nelíbý a na kořenech se tvořila ňáka sračka(sliz) co se dělo dál nevim protože sem ju vyhodil.

Napiš prosimtě jak hnojíš? nikde sem to nevyčetl.

Měj se dalas

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 17-04-2006 v 22:25 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 25

Pouzivam pouze AH Of Holand, takze pouze roztok.Jak jsem psal, jsem v Irsku a to co pouzivate vy ja tady nemam.Mam Moznost koupit neco prez internet z Anglie, nebo Holandska, jenze nevim co ja se v tom neorientuju a neto abych se zeptal emailem na to nemam anglinctinu,Mluvit umim ale neumim psat.Anglicky psat.Jestli neco vis, tak porad.Budu rad.
Dikec za pripominku toto jsem presne chtel cist.VSECHNO JE O.K.

Old Post 17-04-2006 v 23:35 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 26

2Dalas
Muzes me neco rict k tomu zastipnuti?Jestli mas zkusenost s FIM.Povedlo se nebo je jeste brzy soudit?

Old Post 17-04-2006 v 23:37 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 27

Mno eště je brzo soudit zda se to povedlo či ne.

Chtěl sem vědět jaký dávky dáváš? jestli třeba 100% koncentraci nebo 50%? ne čím hnojíš to sem vyčetl.

Ptám se kvůli těm zežlotlím listům.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 18-04-2006 v 07:54 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 28

Aha.
Takzeprvni davka byla 50%, po ctrnacti dnech jsem uz dal 100%, to je v pohode.Jsou tam 3 v predni rade a 3 v zadni rade.Ty predni jsou velky jak prase a barvu maji dobrou, ty zadni jsou vsechny maly a barva nic moc.Ja si myslim, ze je to bud tim, ze jak se tam toci ta para ze zvlhcovace, tak se odrazi od te zadni steny a jde k te predni, ale tim si nejsem jistej, protoze zase ten hzdrometr je u zadni steny a to cidlo je zezadu.Jestli to nebude bublinkama, jestli treba nejsou vic vepredu jak v zadu.
Ten posledni obrazek, ta kyti se zpravuje, tohle RW mi nejspis prochazelo dovnitr svetlo a delal se mi na dne nejakej sajrajt.jako nanos neceho svetliho.Ale hned jsem vsechno vymenil, roztok a vydezinfikoval jsem to a upravil ty kostky tim alobalem.Ted uz je to ok.
Ale nevim, proc jsou tak maly.Ty zadni malz a ty predni obrovsky.
Je to videt na fotce c.2

Old Post 18-04-2006 v 13:29 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 29

zitra sem pridam naky fotky, trosku se to tozrostlo.FIM technika se mi povedla jen asi u poloviny zastrihu.Ale je opravdu tezky urcit ten pomer kde to cutnout.Tak zatim zdarec

Old Post 21-04-2006 v 22:19 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 30
















Tak jak jsem vcera napsal tak dodavam aktualizaci.Tak se na to mrknete.

Old Post 22-04-2006 v 20:32 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 31

Jo a abych nezapomel,protoze v tom zvlhcovaci vydrzi voda jen 6 hodin, tak k tomu vstavam kazdou noc i soboty a nedele ve 3 rano a doplnuju vodu jak magor.Ale vzdycky vstanu a jdu i kdyz se mi vubec nechce, kdyz jdu rano na 7 a v sobotu taky.Proste at jsou jaky jsou, nektery krasny a jiny spatny, vstanu a jdu, prece je nenecham chcipnout.
PEACE

Old Post 22-04-2006 v 23:35 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 32

Takze, kokam ze to tady snad nikdo necte,Ale neda mi to a uvidim jestli se na to nekdo diva.
Prvni vec je, pristi ctvrtek budu menit roztok a holky budou mit 30dni rustu.Jelikos se zacinaji vytahovat do vrchu tak premyslim, ze je prepnu na kvet, myslim ten pristi ctvrtek jak budu menit roztok.
A ted ta druha vec.Mam prepnout na z 18/6 na 12/12 primo?Ze dne na den?Nebo to mam snizovat po tydnu o dve hodky, pekne postupne?

Tak jsem zvedavej, jestli se tady nekdo ozve do toho pristiho ctvrtku.Jinak to prepnu o vikendu pristi tyden a z fleku 12/12.
PEACE

Old Post 23-04-2006 v 20:56 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1350380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív