Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Tomi Poser bubbler 1st
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 33

jo to klidně přepni rovnou na 12/12 kytka neni mimino a přežije mnohem horší věci než todle...
jinak jak to dopadlo s tim FIM zastřižením?? ja to taky doma zkoušel a zjistil sem že bdu muset znova sadit pač ty kyti od tý doby nevyrostli ani mm (a nevypadaji že porostou)....

Old Post 24-04-2006 v 06:40 AM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 34

Tomi: no muzes nechat 24 hodin tmu a pak nastavit 12/12, mozna, dělá se to a asi to urychlí prechod

Rory: neves hlavu, kytka po zastrihnuti zpomali a rozdejchava, po FIMu dvakrat tolik, dej ji cas

Old Post 24-04-2006 v 07:23 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Rory
jo to klidně přepni rovnou na 12/12 kytka neni mimino a přežije mnohem horší věci než todle...
jinak jak to dopadlo s tim FIM zastřižením?? ja to taky doma zkoušel a zjistil sem že bdu muset znova sadit pač ty kyti od tý doby nevyrostli ani mm (a nevypadaji že porostou)....

Ako dlho sa to nepohlo?Síce sám s tým nemám moc skúseností,ale čo som čítal,vraj sa po FIM zastrihnutí rast dosť zastaví.Nevidím dôvod,prečo by sa to už nemalo rozbehnúť,pokiaľ nie je kytka mŕtva

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 24-04-2006 v 08:47 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 36

Dikec chlapci za reakce,
Ale asi sem to spatne napsal a nebo jste to spatne pochopili.Ano, holky se kousli asi na tyden po zastipnuti.FIM se mi povedla.Ale za posledni dny(ct,pa,so,ne) ty holky vystrelili nak rychle na horu a kdyz to necham do ctvrtka, tak to bude tak akorat.Protoze jestli se to ma jeste zvednout o dve tretiny tak budu mit s timhle tempem nejvyssi cas to prepnout.Nemam tu skrin nafukovaci.Vecer sem zkusim dat naky fotky, tak se na to mrknete sami.
O tom dni tmy jsem jeste neslysel.Muzete mi k tomu neco napsat?
Expiry_date1 vis o tom neco?

Old Post 24-04-2006 v 13:36 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 37

No,neviem,či som Ťa pochopil,ale to mi poradil Jahudka,že on dáva na začiatku 2-3 dni tmy a potom rýchlejšie začnú kvitnúť(v podstate by mali zakvitnúť už za tej tmy).Skúsil som 2 dni a neviem to posúdiť,zdá sa mi,že začali kvitnúť normálne.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 24-04-2006 v 18:21 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 38

Tak jak jsem psal, tady jsou naky ty fotky, leze to nahoru fakt rychle.Myslim ze ctvrtek bude ten spravnej den na prepnuti.

Old Post 24-04-2006 v 21:30 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 39










Tak jak jsem tady psal dodavam ty fotky.Jestli to pujde timto tempem tak ve ctvrtek bude fakt ten nejlepsi cas prepnout.No posudte sami.Jinak sem musim taky napsat, ze photos created by my girlfriend.

Old Post 24-04-2006 v 22:03 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 40

Jinak nevim proc ty fotky maji tak spatnou barvu, ve skutecnosti to tak neni.Mozna ten blesk.Spatna kytka je tam jen jedna a to nevim proc, kdyz ma naprosto stejny podminky jak ty ostatni.Je to ta na 3 fotce vzadu.

Old Post 24-04-2006 v 22:11 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 41

ja bych chtel rict ze mas dobry kytky chtel sem se zeptat jesli nekdo navite co s nima tomy ma nepripada mi normalni jak sou zkrouceny ale to neni to podstatny co sem chtel rict jasne je videt v prispevku c.22 foto c.4 ze to vlastne neni fim ale normalni technika stipnuti ale to jenom pro doplneni cau a at vam rostou!!!!!!!!!!

Old Post 25-04-2006 v 05:37 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 42

2 fire.ent
dikec za pripominku.Ja jsem tam ale psal, ze se mi nepovedlo vsechno tou FIM technikou.Delal jsem to poprve a je tezky odhadnout kde to mas fiknout.Ale asi tak u poloviny se mi to povedlo.Navic prispevek c.22 je focenej tesne po zastipnuti.Pokusim se sem dodat naky fotky toho jak se mi to povedlo.
PEACE

Old Post 25-04-2006 v 13:15 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 43



Zdarec jak svina.
dnes jsem vyfotil jak to je pekny nahore i dole.dnes jsou mesic stary.

Old Post 26-04-2006 v 21:48 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 44







Zdar jak svina.
takze davam sem naky novy fotky,je to neuveritelny, ale roste to tak 5 cm za den.Jestli o tom nekdo neco vite, treba jestli je to normalni, nebo ne a kdyz to je normalni, tak proc tomu tak je, tak budu rad, kdyz to sem nekdo napise.
Dal tam jsou asi 2 fotky ktery by mohli naznacovat pohlavi, tak se k tomu muze taky nekdo vyjadrit.Jinak uz se snazim udrzovat vlkost na 60 az 70% a teplotu do 30°.Dnes jsem taky kontroloval ph roztoku, pohybuje se mezi 6 az 6,5.Ale protoze mam ph metr na hovno a teplomer s hydrometrem taky, tak jsem si objednal na netu vsechno novy a pochopitelne lepsi primo z growshopu.Koupil jsem si taky ph- kyselinu fosforecnou 83% a taky jsem si koupil konecne nejakej ten preventivni postrik, proti plisnim a skudcum.Tak uz se na vsechno tesim, lavne na to ph-, protoze ty veci pro ty akvaristy jsou fakt uplne na hovno.
Takze jestli se na to nekdo bude divat, tak budu rad za nejaky odpovedi a pripominky, poznatky, komentare a upozorneni.
Tak zatim zdur.
PEACE

Old Post 30-04-2006 v 21:49 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 45


Ajeste toto

Old Post 30-04-2006 v 21:53 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 46


















Zdarec jak svina.
Tak dnes je to sest dni na kvetu.Muzu vam rict za sem teda nepocital s tim jak rychle to poroste nahoru.Doufam ze se to za chvilu zastavi, rotoze ta skrin neni nafukovaci.Msel jsem to proztrihat,hlavne od spoda.Pak jsem nafotil kazda fotka je jedna kytka vyfocena makrem.Tak co je samec a co samice.Piste.A kdyby mi nekdo mohl neco rict o tom, proc ty listy jsou tak obrovsky, proc to ma tak obrovskej stonek a nazaver, proc to tak rychle roste do vrchu a kdy se to zastavi, nebo aspon zpomaly.
Sorry ja jsem zhulenej.
PEACE

Old Post 03-05-2006 v 22:05 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 47

Na 7. fotke zvrchu sa mi zdá,že vidím gule .Ale zo semien som ešte nešiel,tak možno iní budú mať rozdielny názor.V každom prípade tú kytinku často pozorujA myslím,že samce začínajú ukazovať pohlavie skôr ako samičky,tak možno....
Ale sú pekné
A ešte na otázky:listy sú veľké,lebo majú dobré podmienky(pravdepodobne dosť vysokú vlhkosť,ak sa dá,na kvet znížiť),mne misty narástli po prepnutí asi o 50-100% a priebeh zvláštny:prvý týždeň narástli málo,druhý týždeň sa dosť vytiahli a asi po 2-3 týždni po prepnutí prestali rásť do výšky.Dá sa to pekne ukočírovať
btw,ja som išiel z rezov a v hline,takže u Teba sa to môže trochu líšiť a samozrejme,nie každá Misty od Nirvány musí byť rovnaká.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Naposledy upravil expiry_date1 04-05-2006 v 09:44 AM

Old Post 04-05-2006 v 09:38 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 48

Takze dikec za pripominku.
Ted jsem prisel domu z prace, sel jsem se tam podivat a 100% samec tam je.Nejdriv ale udelam fotky.Udelam od kazde kytky jedno makro.Je tam 6 kytek, takze pridam 6 fotek.Ne jak vcera, to jsem byl zhulenej.A pak toho samce odstranim.jen nevim co s tema korena.Mam je tam nechat, nebo je mam nakym zpusobem odstranit?

Old Post 04-05-2006 v 18:06 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9133360 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív