Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21
Autor
Téma 
salamist&
Stálý Člen

Karma uživatele salamist& - 95% PěstitelskáKarma uživatele salamist& - 95% PěstitelskáKarma uživatele salamist& - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 208  

Příspěvek č. 901

AHoj Groweři...potřeboval bych poradit...mám hnojky od Jungle Juice, hnojim dle tabulky od Jungle...kazdou zalivku jsem o pul miliku přidal (na doporučení tady) a teď to důležité...když jsem přepl, tak je tam teď: při růstu bylo 3,96 ml na 10/l ... jak jsem přidával...jsem teď 6,1ml / 15l....teď po přepnutí by to mělo být: 3,9 ml / 10l....a mě jde o to....jestli mam rovnou z těch 6,1ml skočit na 3,9ml (10l) - jedu 15l) nebo taky postupně snižovat (6,1 -> 6,0 -> 5,9)
popř jak?....EC nemam...PH býva kolem 6,2...

predem moc díky...

obrázky + další info najdete: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=7

příspěvek č. 108

Old Post 20-05-2015 v 18:32 PM
salamist& je offline   Profil uživatele salamist&   Find more posts by salamist&   Foto galerie člena salamist&   Click here to Send salamist& a Private Message   Add salamist& to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 902

citace:
Ahoj, koupila jsem nimbovy olej 100ml jak mam ho zredit , kolik ml/ l? mam indoor a outdoor. Oboji ve hlině, indoor přepnuty na květ 5 den. zaimalo by mně ješte jestli mám to střikat na noc nebo rano a zhruba jako prevence co jakou dobu? dekuji

Čau-to je proti plísním květu-takž bych to stříkal tak od 20 dne květu a 14dní před sklizní už ne...na outdoor to ted asi význam nemá... jinak spíš na večer nebo při oblačném, ale ne deštivém počasí... ředil jsem to asi tak 10ml/litr a přidal pár kapek nějakého tekutého mýdla

Co se týká hnojiv, tak jsem zatím pořídil Agro - Hnojivo Agro Vitality Komplex kapalný 1 l
Popis:
Vitality Komplex podporuje růst rostlin, zvyšuje tvorbu květu, u plodové zeleniny a ovoce, příznivě ovlivňuje velikost a chuť plodů a dokonce zvyšuje i obsah vitamínu C. Zvyšuje celkovou vitalitu rostlin a tím přispívá k jejich větší odolnosti proti škůdcům a chorobám. Výborně se hodí pro oživení vzhledu rostlin, které obnoví svůj původní vzhled a začnou vytvářet nové výhonky.

Základem Vitality Komplexu jsou přírodní enzymy vznikající v trávicími ústrojí kalifornských žížal rodu Eisenia. Rostliny po použití reagují zvýšenou tvorbou kořenového systému a následně zelené hmoty. Další významnou složkou Vitality Komplexu jsou huminové látky, které jsou zodpovědné za tvorbu humusu – nejúrodnější části půdy. Poslední účinnou složkou Vitality Komplexu, jsou základní živiny – dusík, fosfor, draslík – a mikroprvky. Použité živiny i mikroprvky jsou ve formě pro rostlinu rychle přijatelné.

- enzymy a stimulační látky ze zažívacího traktu žížal usnadňují (zrychlují) transport živin z půdy do rostlin i procesy v rostlinách, zlepšují využití živin z půdy a pomáhají ke zvětšení kořenové plochy, následně i nadzemní části rostliny
- huminové a fulvinové kyseliny omezují únavu půdy a její vyčerpání, vytváří podmínky pro tvorbu humusu, zpřístupňují živiny pro rostliny
- živiny jsou důležité pro základní výživu rostlin
- vhodný je pro oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny
- použití pro všechny druhy pokojových rostlin, drobného ovoce, zeleniny, okrasných rostlin a dalších rostlin na zahradě
- urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci
- dávkování: 15 ml do 1 l vody pro obnovení vitality poškozených rostlin
15 ml do 1,5 l vody pro postřik na list
- balení 1 l pro namíchání 66 l speciální zálivky

a

Tekutá výživa pro rostliny 1 l, organické tekuté hnojivo, biologicky hodnotné, protože je vyrobeno na bázi obnovitelných surovin rostlinného původu-má hodně draslíku a je na bázi melasy, takže dobrý asi i na květ... celkem mi obojí stálo cca 200Kč

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 21-05-2015 v 22:33 PM

Old Post 21-05-2015 v 22:13 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyson500
Stálý Člen

Karma uživatele tyson500 - 58% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 903

citace:
Původní příspěvek od salamist&
AHoj Groweři...potřeboval bych poradit...mám hnojky od Jungle Juice, hnojim dle tabulky od Jungle...kazdou zalivku jsem o pul miliku přidal (na doporučení tady) a teď to důležité...když jsem přepl, tak je tam teď: při růstu bylo 3,96 ml na 10/l ... jak jsem přidával...jsem teď 6,1ml / 15l....teď po přepnutí by to mělo být: 3,9 ml / 10l....a mě jde o to....jestli mam rovnou z těch 6,1ml skočit na 3,9ml (10l) - jedu 15l) nebo taky postupně snižovat (6,1 -> 6,0 -> 5,9)
popř jak?....EC nemam...PH býva kolem 6,2...

predem moc díky...

obrázky + další info najdete: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=7

příspěvek č. 108


na vsechno se vykasli a kup si floranovu od ghe ...nejlepsi co jsem kdy vyskousel
k tomu nejaky korenak , super PK na kvet ..rippen na konec a jses vysmatej ..) budes mit sisky jak nikdy

Old Post 02-06-2015 v 12:07 PM
tyson500 je offline   Profil uživatele tyson500   Find more posts by tyson500   Foto galerie člena tyson500   Click here to Send tyson500 a Private Message   Add tyson500 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 904

kdyz uz tak tady vidim tolik rad tak taky prihodim otazku do placu - kdyz proplachuju tak muzu slejt dohromady enzymy a cannaflush pripadne final solution nebo jinou pruplachovku?

Old Post 02-06-2015 v 18:02 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 905

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
kdyz uz tak tady vidim tolik rad tak taky prihodim otazku do placu - kdyz proplachuju tak muzu slejt dohromady enzymy a cannaflush pripadne final solution nebo jinou pruplachovku?

Jo, taky to takhle leju dohromady. přesněji Hesi enzymes a Finnal soulution. Nikdy se nic špatnýho nestalo.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 02-06-2015 v 18:26 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alkaida
Nový Člen

Karma uživatele Alkaida - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 906

Zdravim panove mam hnojivo od BioBizzu a to BioGrow,BioBloom a TopMax...Redeni je tam jasne psane a micham si 2l zalevku.Mam od každého tu davku dat do stejne dvoulitrovky zalevky?Nebude to pak moc silne?nespalim to nebo něco?

Old Post 04-06-2015 v 22:26 PM
Alkaida je offline   Profil uživatele Alkaida   Find more posts by Alkaida   Foto galerie člena Alkaida   Click here to Send Alkaida a Private Message   Add Alkaida to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 907

Zde mas tabulku, postupuj podle ni a nemel bys nic prepalit :]
http://www.keramzitgrow.cz/img/zboz...om-1l2-3259.jpg

Old Post 05-06-2015 v 10:50 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 908

Má někdo prosím zkušenosti s hnojivy Agro Bloomate? Hnojicí tabulka mi připomíná HESI hnojiva (konkrétně hydro).

Old Post 10-06-2015 v 15:54 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 909

zdravim mel bych dotaz ohledne atami zamek a klic prevence, 1-2 x tydne strikat to vim ale jak dlouho to vydrzi v lahvi ? nafurt dokud nespotrebuju enbo to ma nejakou trvanlivost

Old Post 20-06-2015 v 20:17 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k3t4
Nový Člen

Karma uživatele k3t4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 910

a co rikate na kristalon ??? je to dobre hnojivo nebo neni ??? a co byste doporucily v tomto obdobi na rust

Old Post 19-07-2015 v 17:18 PM
k3t4 je offline   Profil uživatele k3t4   Find more posts by k3t4   Foto galerie člena k3t4   Click here to Send k3t4 a Private Message   Add k3t4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 911

Kristalon,chemka jako svin!!! Už jsi si mohl přečíst. Jungle in da box, biobizz nebo guanokalong.
Kravsky hnůj nebo hosticke guano na out také není k zahození. Chemii se vyhýbal jak čert krizi.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 19-07-2015 v 19:10 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 912

Já se ve sporu Kristalon - Slepičince/Guáno držím toho, že když už člověk něco bere do huby, tak by to nemuselo být v kontaktu s exkrementama!

Old Post 19-07-2015 v 20:04 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 913

citace:
Původní příspěvek od Mard
Já se ve sporu Kristalon - Slepičince/Guáno držím toho, že když už člověk něco bere do huby, tak by to nemuselo být v kontaktu s exkrementama!

A jak si myslíš, že se hnojilo/doteď průmyslově hnojí ?

Old Post 19-07-2015 v 20:45 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 914

Exkrement mohl být původně třeba vojtěškou nebo obyčejnou trávou... Vše se přetváří.. Raději přírodní,... přirozené, než chemicky barevné.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 19-07-2015 v 22:15 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 915

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
zdravim mel bych dotaz ohledne atami zamek a klic prevence, 1-2 x tydne strikat to vim ale jak dlouho to vydrzi v lahvi ? nafurt dokud nespotrebuju enbo to ma nejakou trvanlivost


Zdravím
Nafurt to určo není kazí se to tma a chlad to jistí.Jak dlouho než se začne kazit nevím záleží na podmínkách jak to máš uskladněný.Každopáďo jak to začne smrdět vyhodit.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 20-07-2015 v 06:08 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 916

zdravim, diky za reakci, mozna trosku jsem to pozde precet ale vklidu , musim se zeptat, muze se to strikat i v kvetu(atami zamek a klic) ? prave nevim kdy to vysadit, dik za odpoved, ps. je to vlastne bio prevence strach moc nemam, ale zarazi me jestli to nezacne plesnivet, kdyz to v kvetu postrikam, urco neco dopadne na palicky, dik a zatim cau.

Naposledy upravil Alpinestars 07-08-2015 v 21:33 PM

Old Post 07-08-2015 v 19:23 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 917

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
muze se to striakt i v kvetu ?


Jako výživu listama? To skoro nikdo nedělá. Stříká se jen jako opatření proti hmyzu nebo plísni.
Já osobně dodávám hnojivo zálivkou.

Old Post 07-08-2015 v 20:22 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 918

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
zdravim, diky za reakci, mozna trosku jsem to pozde precet ale vklidu , musim se zeptat, muze se to strikat i v kvetu(atami zamek a klic) ? prave nevim kdy to vysadit, dik za odpoved, ps. je to vlastne bio prevence strach moc nemam, ale zarazi me jestli to nezacne plesnivet, kdyz to v kvetu postrikam, urco neco dopadne na palicky, dik a zatim cau.


Zdravím
Do třetího týdne květu to můžeš valit.Já to ale nedělám a s nástupem květu už nestříkám.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-08-2015 v 05:50 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 919

Zdravím
Taky bych měl dotaz.Můžu použít PKáčko od hessi do hlíny??
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 14-08-2015 v 07:01 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 920

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Taky bych měl dotaz.Můžu použít PKáčko od hessi do hlíny??
Zdárek

Jo, používám už 3. rokem a pohodička.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 14-08-2015 v 08:05 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 921

Zdravim, můžu k alga bloom od plagronu dávat zároven bloom stimulátor a pk od atami, nebo je lepší to dávat zvlášť?
Jedná se o outdoor.. Díky za každou radu

Naposledy upravil Mígl 31-08-2015 v 12:00 PM

Old Post 31-08-2015 v 07:00 AM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 922

alga bloom už v sobě má pk 13/14.. můžeš přidat jen bloom stimulátor..

Old Post 31-08-2015 v 14:19 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 923

A co myslíš, bloom stimulátor už začít nebo jen poslední měsíc,? Dával jsem i slepičinec ale ten už k tomu raději přidávat nebudu, abych to nepřehnojil..

Jinak letos jsou trochu menší ale nádherný

Naposledy upravil Mígl 31-08-2015 v 16:27 PM

Old Post 31-08-2015 v 15:43 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 924

tak výrobce uvádí, od pátého týdne až do konce..

Old Post 31-08-2015 v 16:29 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 925

Ještě jedna věc, furt si nejsem jistý kolik kropáčů a kolikrát týdně dávat (poměr ředění do kropáče je mi jasný) mam 13 kytek v 6 metrů dlouhé řadě. Dávam jim cca 4x 10L kropáč 2x týdně výše zmíněných hnojiv.. Myslíte že to stačí?

Old Post 31-08-2015 v 18:53 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 926

to podle vlhkosti půdy a jak je sucho.. a taky ty zálivky střídej, jednou hnojivo a pak vodu..

Old Post 31-08-2015 v 20:14 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 927

zdravim, chtel jsem se zeptat ohledne palgron alga bloomu, nejak se mi nafoukla flaska trosku, po otevreni to udela zvuk jak kdyz otevrete kofolu/mineralku cokoliv noveho, myslite ze to je zkazene nebo tak nak ? na vuni jsem nic nezpozoroval, nevim co se s tim stalo, dik

Old Post 26-09-2015 v 11:27 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 928

Nebyla ta flaška vystavena vysokým teplotám?

Old Post 26-09-2015 v 18:16 PM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 929

hej to nevim, nemuzu to rict na sto pro, mam to celu dobu v koupelne, zajimavy je ze jen s tou flaskou, jako na vuni temer nic zadny rozdil, mozna malickej ale to se mi asi zda, flasa trosku jak koule nafoukla ale nejvic me zarazi ten zvuk, vzdy to citim na rukou kdyz to otviram, nevim zda to pouzivat nebo radsi jen pk13/14, ikdyz tet jsem s nim jednou pohnojil jednu kytku a zatim vklidu, nevim co radite ?

Old Post 27-09-2015 v 11:04 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 930

no nafoukly bych to rozhodne nepouzival. Musela tam probehnout nejaka reakce (jinak by se to nenafouklo) a nikdo ti ted nezaruci co to s kytkama udela. Jinak staci par kapek vody nebo nejaky smitko aby se to skazilo... to je problem tehle organickejch biohnojiv.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2015 v 08:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 931

kua to je vriti je tam toho dost docela, jen u vicka mam zasle trosku hnojiva, jak je sroubovani atak, mozna tam zustala mala mezerka a priniklo trosku vzduchu, nebo ja nwm. jako neni to nafoukly jak balon ale proste elhce strany, nejsou rovne jak u growu ale trosku kulatejci prostredek na bokach,smrdi to dost jak magi atd, asi to pouziju 2 dny odp ohnojeni kytky a zatim vklidu, aj to asi seru

Old Post 28-09-2015 v 11:47 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 932

cau lidi, mam trosku mensu problem, kytky na poli sem hnojil jen pk13/14 bez zakaldnich hnojiv, kvuli pozezreni ze mi to nak zoxidovalo bo co, docetl jsem se ezto je doplne ka ze tam p=rijde jeste zakladni, no trosku jsem prehledl, co si myslite o hnojeni vody jen s pk ? 2 ml na litr pozdeji aj trojansobne davky ? dik

Old Post 08-10-2015 v 22:46 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 933

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
cau lidi, mam trosku mensu problem, kytky na poli sem hnojil jen pk13/14 bez zakaldnich hnojiv, kvuli pozezreni ze mi to nak zoxidovalo bo co, docetl jsem se ezto je doplne ka ze tam p=rijde jeste zakladni, no trosku jsem prehledl, co si myslite o hnojeni vody jen s pk ? 2 ml na litr pozdeji aj trojansobne davky ? dik


V outdooru je víceméně jedno čím to hnojíš. Klidně tam lej PK.

Old Post 09-10-2015 v 07:48 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 934

jo me jde oto jestli to pk vubec ucinkuje kdyz tam pisouspolecne se zakladem do primereneho ec, tak me to trosku zmatlo jestli to hnoji nebo ne, pokud to nic nedela tak by me zajimalo proc flushuju, kazdopadne me to zmatlo, proto se ptam dik

Old Post 09-10-2015 v 09:36 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 935

Zdar, mám takovej dotaz. JIDB nebo Metrop ? Přijde mi, že tyhle hnojiva maj fajn poměr cena/množstvý výsledné zálivky. Takže proto tyto dvě značky. U JIDB se prej nemá nic dalšího přidávat (vyhoda ? nevyhoda ?) Na metrop jsem zase slyšel celkem chválu. No a teď babo raď Co je lepší ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-10-2015 v 09:37 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 936

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
jo me jde oto jestli to pk vubec ucinkuje kdyz tam pisouspolecne se zakladem do primereneho ec, tak me to trosku zmatlo jestli to hnoji nebo ne, pokud to nic nedela tak by me zajimalo proc flushuju, kazdopadne me to zmatlo, proto se ptam dik


PK hnojivo je hnojivo, které obsahuje zejména fosfor a draslík. Takže má maximální význam, když kytka kvete a nepotřebuje moc dusíku. Pokud kytka roste tak potřebuje spíše dusík (N) než P nebo K.
V případě že ti dojdou značková hnojiva, tak klidně dokup nějaké levné hnojivo v hobbymarketu (např. "na palmy a zelené rostliny" pro růst a "na růže" pro květ) a ten zbytek dojedeš.

Old Post 27-10-2015 v 10:56 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 937

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Zdar, mám takovej dotaz. JIDB nebo Metrop ? Přijde mi, že tyhle hnojiva maj fajn poměr cena/množstvý výsledné zálivky. Takže proto tyto dvě značky. U JIDB se prej nemá nic dalšího přidávat (vyhoda ? nevyhoda ?) Na metrop jsem zase slyšel celkem chválu. No a teď babo raď Co je lepší ?

JIDB jsem dělal několik let, je jen průměrné kvality. Vzhledem k postupnému zdražování jsou lepší volby, klidně i ten Metrop , ale i AH jsou jasně lepší, podle vzhledu kytek.

Grow Max 150W

Old Post 27-10-2015 v 11:31 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 938

Hodně lidí si stěžovali na chuť u Ah a to i oproti JIDB. Docela se mi zamlouvá ten Metrop, tak asi zkusim ten... No ještě uvidím

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-10-2015 v 11:36 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 939

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Hodně lidí si stěžovali na chuť u Ah a to i oproti JIDB. Docela se mi zamlouvá ten Metrop, tak asi zkusim ten... No ještě uvidím

AH-Metrop-JIDB jsou stále minerální hnojiva, na chut AH nemá vliv, to záleží na proplachu. JIDB má běžně v 5L kanystru 2-3cm krystalického sedimentu, AH nemá sediment žádný a už to vypovídá o kvalitě. Metrop je OK , objevilo před rokem nějaké falešné balení, nebylo na něm datum spotřeby a po otevření se kazí za několik týdnů, jinak se Metrop nekazí, musí jít o nějaké falešné balení, tak pozor, podle chybějícího data to poznáš. AH jsou rozhodně velmi kvalitní hnojiva za dobrou cenu, dokonce v testu hnojiv tuším druhé místo na Legalizaci, rozhodně je nepodceňuj.

Grow Max 150W

Old Post 27-10-2015 v 11:51 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 940

Ok, no ted jsem ještě koukal, že finančně nevychází špatně ani Canna coco a Plagron coco...
No poslední otázka ... Canna coco, Plagron coco, GHE nebo JIDB ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 29-10-2015 v 11:22 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 941

za mna canna , super chuť..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 29-10-2015 v 16:54 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 942

S každým hnojivem, s kterým se naučíš hnojit budeš spokojenej. Vyber si, co se nejvíc zamlouvá tobě a bude to O.K. Když ti tady čtyři lidé odpoví každý jinak, stejně se rozhodneš podle sebe. :-)

Old Post 29-10-2015 v 19:11 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 943

Holt ted prvně pojed větší grow a tak hrotim a navíc cena hnojek za kolo už začíná být taky důležitá (kdybych neřešil cenu, tak jdu jasně do Advanced Nutrients )
Dyštak kdyby měl ještě někdo mějaké komenty, rád si přečtu ;-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 29-10-2015 v 22:43 PM

Old Post 29-10-2015 v 20:36 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 944

Co mi to ten mobil píše kurnik sopa aby to člověk prepsal na pc
chtel jsem napsat ze zakladni dvouslozka od AN senzi grow ve verzi rust a kvet nestoji moc oni maj 2 verze zakladnich hnojiv tusim byly 3 + verze kokosova
connosseur uz stoji jinej randal ja ho mival celkem levne rozlejvanej bejvavalo
kazdopadne si myslim ze bohate staci ten senzi bez aditiv na pekny kytky aspon co se hliny tyce z vlastni zkusenosti

Naposledy upravil anon383596 30-10-2015 v 07:04 AM

Old Post 30-10-2015 v 06:00 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 945

Jj Sensi jsem jel v bubbleru na šalvěj a po ničem jiném nebyla tak hezká, ale tak jako tak by mě sensi vyšlo na ranec, když si vezmu, že ředění je 5ml na litr a ještě k tomu alespon základní aditiva, jako je kořenák, enzimi a nějakej posilovač květu chci. Třeba až vyhraju ve sportce

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-10-2015 v 08:41 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StuCZ
Nový Člen

Karma uživatele StuCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65531  

Obecné Hnojiva Příspěvek č. 946

Ahoj potreboval bych radu mam zkusenost pestovani jen s hnojkama od Plagron bio.. chtel bych zkusit nejakou chem.. doporucil by jste mi nekdo nejake hnojky?

Old Post 08-11-2015 v 11:54 AM
StuCZ je offline   Profil uživatele StuCZ   Find more posts by StuCZ   Foto galerie člena StuCZ   Click here to Send StuCZ a Private Message   Add StuCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 947

Ja sem spokojen z bcuzem presel sem s biobizu.

Kvalita predevsim!

Old Post 11-11-2015 v 15:10 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkacflmic
Stálý Člen

Karma uživatele Jirkacflmic - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 73  

Chemie Rada s hnojkama Příspěvek č. 948

Ahoj koupil jsem biobizz tripack indor. Máte s těmito hnojivy zkušenost ? Nebo neporadily by jste aspoň dávkování.? Nikde k němu nic nemůžu nají jen reklamní žvásty.

Old Post 13-11-2015 v 21:25 PM
Jirkacflmic je offline   Profil uživatele Jirkacflmic   Find more posts by Jirkacflmic   Foto galerie člena Jirkacflmic   Click here to Send Jirkacflmic a Private Message   Add Jirkacflmic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokojumbo
Nový Člen

Karma uživatele kokojumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 949

tady to musis najit i kdyby jsi nechtel...

http://www.keramzitgrow.cz/detail/h...-1l-1000ml-3259

Old Post 13-11-2015 v 21:54 PM
kokojumbo je offline   Profil uživatele kokojumbo   Find more posts by kokojumbo   Foto galerie člena kokojumbo   Click here to Send kokojumbo a Private Message   Add kokojumbo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkacflmic
Stálý Člen

Karma uživatele Jirkacflmic - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 950

Děkuji mnohokrát. .

Old Post 14-11-2015 v 07:28 AM
Jirkacflmic je offline   Profil uživatele Jirkacflmic   Find more posts by Jirkacflmic   Foto galerie člena Jirkacflmic   Click here to Send Jirkacflmic a Private Message   Add Jirkacflmic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4218070 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív