Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 289

citace:
Původní příspěvek od krivkin
někde to tu je, že semínka z hermafrodita nejsou po genetický stránce nic moc - je to podobný jako kdyby spolu měli děti brácha a ségra....taky z nich budou časem dementi
n jasne ... ale byli oprcany jeste 2 slecny tim hermousem .. sememna z hermího pujdou .... nevím kam.... :-D


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 24-08-2007 v 16:45 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 290

jestli špatně vidíš, já jsem odpovídal na příspěvek kelloga...
citace:
Původní příspěvek od Eloren
n jasne ... ale byli oprcany jeste 2 slecny tim hermousem .. sememna z hermího pujdou .... nevím kam.... :-D

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 24-08-2007 v 16:52 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 291

citace:
Původní příspěvek od krivkin
jestli špatně vidíš, já jsem odpovídal na příspěvek kelloga...


hmm aha ... myslel jsem že se odkazuješ na něčí příspěvek .... sry


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 24-08-2007 v 17:02 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 292

když urveš samčí květy, pyl se už nemá z čeho šířit, ale otázka, jestli už to neoprcali...
citace:
Původní příspěvek od Eloren
Chlapi dotaz ... na svem poli jsem objevil mezi 5 samicema jednoho herouše....ale nasel jsem vseho vsudy jen dva trsy váčků... ten dotaz zní stačí když ty koule orvu ( jako jsem už udělal) ? nebude se pyl šírit dál ? ... myslím, že jsem to s kamarádem odhalil docela v pravou chvíli a že nedošlo k opylení všch kvítekk ...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 24-08-2007 v 17:40 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azyr
Nový Člen

Karma uživatele Azyr - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 9  

Organika jak na hermouše Příspěvek č. 293

Zdravim, chtěl bych se optat jestli je nějak možný aspoň z části předejít tomu, aby z kytky byl hermouš. Loni sem měl řízky a 10ti ji 8 byli hermelínové...řek sem si nu což stane se. Tak sem si letos objednal semínka z holandu....všechno šlo supr, kytky jako blázen a najednou zase hermové, letos jen 2, ale zrovna ty největší pecky. Tak sem si řikal, jestli něco nedělám špatně. je jasný, že něco má ta kytka v sobě geneticky, ale spíš by mě zajímalo, jakej vliv na to má PH, nebo jiný aspekty....který mě teda zatim nenapadli:))...díky za radu!!! Nerad bych to měl zase příští rok. PEACE

Old Post 28-08-2007 v 17:31 PM
Azyr je offline   Profil uživatele Azyr   Find more posts by Azyr   Foto galerie člena Azyr   Click here to Send Azyr a Private Message   Add Azyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 294

určitě na to má vliv ph vody,kterou zalejváš

Old Post 28-08-2007 v 17:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 295

Když je kyselá půda, tak je větší šance na "hermelína". Jinak už to tu všechno je - stačí hledat!

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 28-08-2007 v 17:52 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 296

ja sem hlavne nevidel jeste kdyz mam hermace jak poznam ze to je seminko a ze to neni kvet? ma to jinou barvu? nebo jak se to poznava? je to tvrdsi nebo jak to je?nebo se tvori jinde nez kule? jinak letos sme s kamosema nechavali vyklicit celkem asi 70 seminek vyklicilo jich 50 z toho 20 chciplo ze byli naky slaby zbylo jich 30 a z toho bylo tak 5 samcu a 10 hermacu ne-li vic...jinak ty hermaci...kdyz na ne je cas date si s kazdou kytickou tak aspon 15 minut zalezet poradne prohlidnout kazdej den i maly kvitky otrhat tak jak to delam ja tak si mylsim ze zadny seminka az to dozraje mit nebudete....kdyz je ale kyticka vic samec nez samicka vyrvat nebo dat mimo kyticky aspon kilak dva...aspon sou pak seminka...takhle sme to letos udelali taky

Old Post 29-08-2007 v 14:04 PM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 297

Asi z 6 kytek na balkóně jsem měl 5 hermáčů. Kdybych je vytrhl, tak mi toho moc nezbyde a říkal jsem si navíc, že nemůže být takový problém to uhlídat, když na to stejně 10X denně čumím. Ostříhal jsem teda samčí pupeny a nové se "nezačali objevovat" a kytky šly vesele do palic.

Najednou jsem si všiml, že se na všech palicích začíná dělat kupa semínek a našel jeden vykvetlý kvítek. Asi po 14 dnech dneska další pěkně skrytý.

Ohlídat by to na tom balkóně asi šlo, ale kytky by se museli každý den větvička po větvičce prozkoumávat a kytkou otáčet a zkoumat jí tak ze všech stran, úhlů apod.

Napadá mě docela zajímavá otázka, nebylo by lepší ty rodící se semínka odstříhávat aby do nich kytka nedávala zbytečně moc energie?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 29-08-2007 v 15:10 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 298

tak teba můj thread, ker 2007 / santa maria skunk 1. to byl hermafrodit, ale staral jsem se a obiral koule.. ted, pred sklizni jsem stipnul palicku 10G jako vlhkou. a na jednu sisku jedno seminko, zanedbatelne malo) myslim ze je to pohoda, hermous nevadi, jen mit ke kyti staly pristup a semtam zajit obrat koule.

Old Post 29-08-2007 v 22:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 299

ikdyz cistokrevna samice je 100procentni pohoda ze:-)) tomu se nic nevyrovna

Old Post 29-08-2007 v 22:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 300

podle me do seminek jde mrte...kdyz si vemu kdyz sem hulil nakej oplodnenej kousek tak to nebylo moc zhulujici ale taky asi zalezi na kazdym druhu seminka(modelu)

Old Post 30-08-2007 v 17:01 PM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 301

no já podle letošní zkušenosti vím že kastrovat je zbytečný a příště vytrhnout...

Old Post 31-08-2007 v 00:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 302

prave ze kdybych vytrhal vsechny hermace tak mam na zahradce 5 kyticek a do toho se me nechtelo jit

Old Post 31-08-2007 v 07:52 AM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 303

Ja myslim,ze kastrovat se vyplati,teda pokud mas kytky nejak bliz od baraku!Nebo kdyz mas dostatek samicek.Ja mam jenom 3 samice,zbytek hermaci,tak mi nic jinyho nezbejva!

Old Post 31-08-2007 v 12:15 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 304

no ja mam taky jen 2 samice a jednoho hermace a ikdyz sem kastroval tak se mi to oprcalo...ale aspon bude vic semen takye pristi rok bude vic kytek a snad i vic samic...sry za diakritiku ale njak mi blbne klavesnice :[

Old Post 31-08-2007 v 15:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4871900 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív