Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 289

Smallholder-už jsem dal vypověd(malo peněz) ale sranda tam byla nejvíc-nedavno mě vyfackaly masažní trisky ,jestli víte co to je

Old Post 05-02-2004 v 09:06 AM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

UP no a? Příspěvek č. 290

2 killlsmoker sem na UP no a co? za tu dobu co tam su me nenabidla ani jeden flek. takze si praci musim najit sam a to je dost na.... ale jestli chces tak me zamestnej ja se prace nebojim. jestli si myslis ze me to nesere nemit pracu tak se pletes. jinak na hulica ses dost agresivni nebo to byla vyjimka? doufam ze jo a ze si konecne neco najdu zatim cus

Old Post 08-02-2004 v 20:39 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 291

virgill-maš recht taki sem byl na pracaku přes rok a za tu dobu mi nenabidli ani sběr bordelu po cestě,praci sem si musel najit sam a ještě k tomu na černotu-tenhle stat jde do hoven,za komoušu kdo nepracoval šel sedět, ted tu dělaj samí cizinci a my češi sušime huby na UP a z toho vyžít nejde tak se teda zvědav co s nama uděla EU

co se děje?

Old Post 09-02-2004 v 11:18 AM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 292

Dělat v hospodě to taki není žadná sranda

Old Post 09-02-2004 v 18:41 PM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 293

Souhlasím s Bambiliánem, pokud v hospě jenom nechlastáš a pokud se umíš dobře vyjadřovat a komunikovat s lidmi, tak se něco dá vykutit!

Old Post 09-02-2004 v 19:13 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 294

nejveci sance je delat do komplu - prodej, servis, poradenstvi, spravcovstvi atd., starsne moc lidi je tupych na PC a staci aby stim clovek mel prirozene zkusenosti protoze na tom vyrostl a uz smete kdejakeho supervizora s vysokou co bohuzel zna max dos

Old Post 09-02-2004 v 19:14 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 295

jsem office manager, v praci nehulim - nemohla bych vůbec nic udělat, nebo joo ale trvalo by to sto let - ani když jsem tu sama, což se stává docela často. Jinak doma, odpoledne, k večeru i v hluboké noci pálím, když je co
A nejpříjemnější je to po sauně nebo józe

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 10-02-2004 v 09:12 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 296

Prostě kdo pracovat chce tak si tu praci vždycky najde at už tam nebo tam

Old Post 10-02-2004 v 09:59 AM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dj.Kopito
Stálý Člen

Karma uživatele Dj.Kopito - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 297

mas sice pravdu, ale neni ferr kdyz vystudujes vejsku jit delat s krumpacem

250w uplne staci

Old Post 10-02-2004 v 12:11 PM
Dj.Kopito je offline   Profil uživatele Dj.Kopito   Find more posts by Dj.Kopito   Foto galerie člena Dj.Kopito   Click here to Send Dj.Kopito a Private Message   Add Dj.Kopito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replikant
Stálý Člen

Karma uživatele replikant - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 298

To je taky vypecena diskuze. Prave sem ji tri hodky studoval a SPEKuloval, a sem maximalne happy ze tolik a hlavne tolik ruznejch lidi huli.
Ja sem vynalezce na volny noze. Prave pracuju na zarizeni ketere by umoznilo hulit 24 hodin denne i kdyz clovek spi. Zatim se mi dary jenom ta denni faze pokusu.
.
.
.
Bane, apriiil. Sem technik ve strojirenstvi.
A jestli hulit v praci nebo ne? Kdyz sem se vysral na vejsku tak sem delal uklizece v rokovym klubu, wochranku v RC, wosvetlovace v RC, barmana v RC, ucitele na zakladce, vojaka, a ted toho strojare. A muzu vam vsem rict ze vsim sem byl rad, a v kazdy praci sem nejmin jednou hulil, hodil nejmin jedno acko po prohuleny noci ale vsechno sem to jistil zvysenou komunikativnosti, kreativitou, flexibilitou, nasazenim a sarmem kdyz sem byl zhulenej.
Ale stejne nejlip mi vzdycky bylo na podpore. To sem ani acko nehodil.

Old Post 10-02-2004 v 22:22 PM
replikant je offline   Profil uživatele replikant   Find more posts by replikant   Foto galerie člena replikant   Click here to Send replikant a Private Message   Add replikant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 299

BrcoAtlet: truhlář se všema prstama je špatnej truhlář

Old Post 12-02-2004 v 10:45 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadnbow
Stálý Člen

Karma uživatele sadnbow - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 300

zatim student obor "spravce pocitacovych systemu"

Old Post 14-02-2004 v 16:32 PM
sadnbow je offline   Profil uživatele sadnbow   Find more posts by sadnbow   Foto galerie člena sadnbow   Click here to Send sadnbow a Private Message   Add sadnbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 301

rolník: hele nenávážej se do nás jo, nebo ti vypnem zásuvku

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 16-02-2004 v 09:28 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 302

já se taky hlásím k zapojení pevné linky, jsem mnohem skromnější než zhovadilec b3tL, stačí mi 1mb linka.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 23-02-2004 v 08:09 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 303

Vyvole, koukám na to, co píšete, vy vyhulenci, je to fakt nádhera, kolik vyhučenců jako vy dělá takový různý povolání, já už jsem o sobě psal v tomhle threadu někde v půlce, dělám dost zodpovědnou práci a před chvílí jsem se asi po roce v práci poladil čtyřprďákem, je to maso, jsem dneska v kanclu, je tu klid, už tu půl hodinky si dávám různý věci a čekám, až někdo po mě bude něco chtít, zatím se tomu úspěšně vyhejbám. Ani ty papíry, co tu mám nedělám, radši poslouchám rádio a koukám a směju se vám, to ty sítě fakt nechoděj proto, protože tam sedíte vy vyhučenci a jestli jste produktivní jako já, tak potěš pánbu.
Jo, a taky chci říct ...( půlhodinky po menším,leč dostatečně nandavacím špeku se trochu zamotávám, jistě chápete ), že když takhle chodím po firmách, jednám s různýma lidma na různých úrovních (vrátnej,účetní,pokladní,řešitel situace,skladník,majitel firmy,obchodní ředitel a tak), že bych někam přišel a řekl si o někom nebo někomu neznámému, že je zkouřenej,takže nás tolik nebude.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 23-02-2004 v 14:23 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Snailman
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 304

Pracuju jako Product and Data Manager a v práci bych asi hulit nemoh, to bych toho stihnul udelat asi pekny prd., ale po praci to je jina!! pekne zajet na vyhlidku, posedet v klubiku ci hospe nebo trebas zaparit neco peknyho na compu, to jsou veci kde to k jointiku primo vybizi. V praci to o me az na par lidi nikdo nevi, a asi by to ani nepoznali, jsem takova mirna pratelska povaha a nikoho by to asi ani nenapadlo.

noticka na zaver

LEGALISE IT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 18-03-2004 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9802410 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív