Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 273

2 scott: mel sem podobny problem...zesvetlani novych mladych listku zposobuji na 90% velke vykyvy teplot...ja zvedl lampu a poladil vetrak tak aby chladil vzduch nad vrcholky....a dvakrat jsem aplikoval lehouckou koncentraci Phytaminu a kyti jsou jako novy....zkus si pohrat s tou teplotou,sazim na to boty

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 31-12-2009 v 11:36 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 274

Tak rostlinky už jsou velke a diky všem za rady

Vykvy teplot nebyli nijak velke přes den kolem 25-27 a v noci kolem 18-19 °C takže tak . Ono mlade rostlinky jsou nachylnejši na veci než jak jsou už vetši a silnejši Mej te se a diky přátelé ..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 31-12-2009 v 11:59 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Oranžové tečky Příspěvek č. 275



Zdravim všechny.
Na listech matky se mi objevily malé oranžové tečky. Nejsou na všech. Jenom na pár středně velkých listech. Vypadá to jako malé vajíčka mandelinky, ale na 100% to není živočich. Ta oranžová tečka prochází celým listem, takže je vidět se zhora i ze spodu. A vetšinou se tvoří u těch jednotlivých výživových kanálků. Zatím to není nic co by ji zabíjelo, ale trápí mě to.
Jinak podmínky má dobré.: Je stará půl roku, svítím 250metalhalogen, teplota kolísá mezi 21(noc) - 26(den), vlhkost kolísá 50 - 70%, PH je 6,5 +/- desetina. Hnojení je 1x týdně klasika Plagron Alga Grow + trocha bioalgeen(kořenový stimulátor). Jinak stříkám bio-protect a cropmax (1x za 2 týdny). Substrát je (zahradnický+kokos+písek+perlit+biohumus+dolomitický vápenec). V substrátu je také supresivit(biofungicid)
Ještě takový detail - semtam se objeví miniaturní muška. Ta co žije v hlině a žere odumřelé kořínky ale, nevěřím že je to ona. Má otázka se spíš bude týkat toho, co jí chybí. Pravděpodobně nějaký prvek(Mangan,Zinek, atd..). Nenašel sem nikde zdokumentovaný případ s fotografiemi,tak abych mohl porovnat. Prosím pomozte.

Naposledy upravil pecar 01-01-2010 v 12:11 PM

Old Post 01-01-2010 v 11:53 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 276

To: ZivyKvet:
Souhlasím s benji chaouat, vypadá to na nedostatech fosforu. Ještě by to mohlo být nakombinované s vysokým PH.

Old Post 01-01-2010 v 12:06 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 277

Nazdar,rekl bych nízke PH,ale píses,ze mas Ph 6,5(nemuze byt pokazeny ph metr?).Nedostatek prvku to nebude,spis prebytek.Ja mel neco podobneho tohle kolo,kdyz jsem pouzil vodu ze studny a posleze zjistil,ze obsahuje velke mnozstvi vapniku.S tim by mohl souviset ten dolomiticky vapenec(zkus zmerit EC odpadu) a poradne bych to proplachl.Pak se uvidi.

Old Post 01-01-2010 v 12:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jizva
Nový Člen

Karma uživatele jizva - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 278

Zdravice Oliwere , dle fota to vypadá jako spálené. Dát výše racka . NJu ale jistě máš už dávno skolizeno koukám na datum a co to by lo ? Měj se Zdravice

Old Post 02-01-2010 v 00:09 AM
jizva je offline   Profil uživatele jizva   Find more posts by jizva   Foto galerie člena jizva   Click here to Send jizva a Private Message   Add jizva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 279

TO benji chaouat:
Ahoj, nemyslím si že bych měl chybu v PH, používám lakmusové papírky i tu vodičku a vychází to stejně u obou měřidel. Dolomit jsem přidal docela nedávno a jenom jsem tím posypal substrát. Každopádně přestanu chvilku hnojit, budu prolévat vodou a budu měřit PH. Zkusim změři i EC,ale nevim nevim. Vždy když sem to zkoušel měřit, tak se mi objevovali divné hodnoty(musím to pořádně nakalibrovat). Zatim dík za radu.

Old Post 03-01-2010 v 10:59 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 280

Čao Jizvo..ještě to zraje a situace se zlepšila.Koupil jsem digitální měřáky PH a EC..a když jsem změřil to čím jsem kytky do té doby živil...NASRAT.PH 4,4...EC 4,5..se divím že to vůbec přežily.Měj se.

Old Post 03-01-2010 v 12:33 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 281


Ahoj mam problem . Tyka se to dvou kytek z 5. Jedna ma takovy pokrouceny listy to pripisiju nizky vlhkosti, pokud se pletu opravte me prosim a druha ma nazdloutlej list (je to ta nejvic v pravo) zespoda ma tmave nafialovely fleky. nevim myslim si ze to by mohlo bejt zase teplem. mel sem je pak moc blizko lampy a meli kolem 29C.


Edit : jinak jedu hlinu a zatim nehnojim, substrat bylpredhnojenej, ph bohuzel zatim nemerim protoze sem nesehnal papirky. cekam az mi prijdou z cech. zalejvam jednou za 3 dny

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Naposledy upravil Klamath 03-01-2010 v 13:17 PM

Old Post 03-01-2010 v 13:05 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 282

Ahoj vsichni, mam mensi problem se smutnicemi

jak jsem se docetl tak tihle otravove napadaji korenovy system kytky a drzi se v spodnich patrech.
Na mojich holkach sem nespozoroval zadne naznaky nejakeho stresu z parazita, smutnice mi litaji jen kolem hliny a kvetinacu[este jsem je nevidel litat pri otevreni boxu ale jen kdyz zaklepu s kvetinacema tak zacnou vylejzat a docela hafo] a proto se ptam ... uz 3 dny se mi tu vali tabakovy vyluh, bezpochyby bude silny [3/4 javansee jongens, ten zlutej klasickej] co myslite kdyz jim ty kvetniky jeden podruhem proleji, u uzivatele teamen jsem to videl [a podle jeho galerky, to kytkam nijak neva]. Ty sfine musi z domu, snazim se klonovat a tyhle otravove napadaji mlade kyticky a klony ktere jsou slabe a proti kytkam se spatne brani. Dokonce mi zacali litat aj z parenicku a to je nepripustne, vim ze toto tema je spise otazkove [odpoved jednou za deset otazek] tak snad budu ten stastny a ptam se jeste jednou.

Co je nejlepsi proti parazitovi kterej se pred sprejema schova v hline? [silny tabakovy vyluh kterym hlinu proleju?] jak jsem jiz psal jsem v pulce kvetu [tzn zadne strikani palic pesticidama a vubec nejakejma chemkama] bydlim v amstru a zahulit si chci jen prvotridni huleni a ne neco jak ty neflushnuty hnusy z coffeeshopu. Uz probehli postriky:

1. Protector[Advanced Nutries] - nepomohl, typek z gshopu mi k tomu dal jeste nejakou sracku diky ktere se po sprayovani na kytce nebudou delat kapky ale voda rovnomerne pokryje list. Pri prvnim pouziti jsem vse michal podle navodu a kytky nohorazne spalil - od te doby z neho mam respekt ale asi to bylo tou srackou co mi dal prodavac v GS. K tomu na netu se pise ze postrik je vhodny proti prevenci plisne [proste nechapu jak takoveho debila muze nekdo posadit do GShopu, jeste k tomu do jednoho nejvic provarenyho v amstru kam snad chodej vsichni achjoo]

2. SpiderMiteControl - urcite zredukoval pocet dospelich jedincu, ale ti se nadale mnozi a s vysledkem spider mite control nejsem spokojen - > nevyhubil larvy a dospele jedince jen zredukoval.

3. Plant Vitality Plus [B.A.C] - ucinek stejny jako u spidermitecontrol, jen snad dospelaku zahubil jeste vic

Pomoooooc !

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 05-01-2010 v 06:18 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 283

ahojte poradil by jste někdo ? fotky mám v příspěvku č.71 v tomhle tredu : http://grower.cz/forum/showthread.p...1442#post851442

Old Post 08-01-2010 v 19:27 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.S.C.
Stálý Člen

Karma uživatele G.S.C. - 95% PěstitelskáKarma uživatele G.S.C. - 95% PěstitelskáKarma uživatele G.S.C. - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 107  

Upozornění Podívné jevy!na listech... Příspěvek č. 284

Nesetkal se někdo stím?nevím čím to může být ?
http://grower.cz/photos/028457/0033.jpg

barvu maji zdravou! a rostou dobře ,poraďte prosím.....

Old Post 08-01-2010 v 21:50 PM
G.S.C. je offline   Profil uživatele G.S.C.   Find more posts by G.S.C.   Foto galerie člena G.S.C.   Click here to Send G.S.C. a Private Message   Add G.S.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Stálý Člen

Karma uživatele Hell - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 285

Neviem mozno ubijem hlupost ale nemáš tam príliš veľku vlhkosť pretože keď akákoľvek rastlina má mnoho vlhkosti listy sa jej stočia s dôvodu rýchlejšieho vyparovania vody cez listy. A aj na foto SCroG vidno kvapky na mreži no neviem ale aspoň dačo

Tu máš nažer sa

Old Post 09-01-2010 v 00:48 AM
Hell je offline   Profil uživatele Hell   Find more posts by Hell   Foto galerie člena Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Add Hell to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hell! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 286

moc teplo nebo moc hnoje. podle červené fotky ti víc neřeknu. spíš asi to teplo

Old Post 09-01-2010 v 11:18 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.S.C.
Stálý Člen

Karma uživatele G.S.C. - 95% PěstitelskáKarma uživatele G.S.C. - 95% PěstitelskáKarma uživatele G.S.C. - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 287

XD to nejsou kapky vody na tom scrogu ale ty kříže byly zataveny tavnou pistolí

Old Post 09-01-2010 v 11:55 AM
G.S.C. je offline   Profil uživatele G.S.C.   Find more posts by G.S.C.   Foto galerie člena G.S.C.   Click here to Send G.S.C. a Private Message   Add G.S.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 288

ve svým trýdu píšeš, že liješ 5ml/1l AlgaGrow/voda, tak jestli tímhle směrem se zamyslet. EC toho elixíru bude přes 2, podle vstupní vody samože.

Old Post 09-01-2010 v 12:48 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6573340 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív