Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Romano
Stálý Člen

Karma uživatele Romano - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 257

Zmatlanej za volantem je husty, ale musi k tomu bejt dobra nalada a muzika, pak si to davam jako svin a taky tomu nakladam. Ale zase nesmim bejt totalne na kopry, pak si clovek uvedomuje vsechno pozde. Rozhodne je lepsi ridit po brku nez po pivku, i na tom 1 pivku poznam ze jsem min pozornejsi. A co se tyce bengu tak se mi jeste nestalo ze by nekoho resili kvuli tomu ze je zhulenej.

Old Post 23-01-2006 v 17:58 PM
Romano je offline   Profil uživatele Romano   Find more posts by Romano   Foto galerie člena Romano   Click here to Send Romano a Private Message   Add Romano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 258

"Zmatlanej za volantem je husty, ale musi k tomu bejt dobra nalada a muzika, pak si to davam jako svin a taky tomu nakladam."

...Rikat nerikat . Uvidime, jak si to bude nakladat tvoje matka, az ti budou sbirat kusy mozku na silnici a matce nekoho jinyho prijdou rict, ze ty's zpusobil to, ze do smrti svyho kluka bude tlacit jak pytel brambor pred sebou na vozejku...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 24-01-2006 v 00:27 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 259

Já jezdim nerad.Sice vim že si dávam pozor a že jedu pomalu.Ale dokážu se na některejch věcech dost zaseknout a pak se mi to stává i v normal stavu.Na jaře si pořizuju araba (starší jízdní kolo)To pak bude paráda.Jako v Holandu.

Old Post 25-01-2006 v 10:17 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Palec nahoru Příspěvek č. 260

Distillers: ARAB RULEZZZ

Old Post 25-01-2006 v 12:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 261

jo,zhuleny jezdim fakt rad,ale kvuli toho, ze prave jedu spis pomalu a jizdu vychutnavam....
myslim ze tohle by se mi urcite stat nemohlo...

Old Post 25-01-2006 v 12:30 PM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mýval
Nový Člen

Karma uživatele mýval - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 262

Teda pánové a dámy, řídit zhulený, nevím, ale já bych to neryskoval. Jednou jsem takhle musel vyjet, a řeknu vám nic moc. měl jsem codělat, abych se udržel na silnici, a bezpečně se minul s autama která jela v protisměru. naštěstí jsem dojel v pořádku, ale už bych to raději nikdy neopakoval. Nehledě na to, kdyby se něco stalo, asi bych to pěkně odsr..! Pokud hulíte, nikam nejezděte, nebo se kdyžtak nechte raději odvézt. Pár bouraček pod vlivem THC určitě legalizaci nepomůže, spíš naopak. Myslete, stojí to za to ? Nejsem v řizení zádnej začátečník, jezdím už přes 20 let, volant mě živí, tak vím o čem mluvím. Všem zdar!

Old Post 25-01-2006 v 13:06 PM
mýval je offline   Profil uživatele mýval   Find more posts by mýval   Foto galerie člena mýval   Click here to Send mýval a Private Message   Add mýval to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 263

Já jel párkrát dost rosekanej i po třech brkách.A to třetí sme hulili hash.Já osobně mam horší odhad +- 30cm kolem sebe.Bejt to víc tak je to už vo hubu.Ale zase v tom stavu si je člověk až moc jistej co si může a nemůže dovolit a co ne.Párkrát sem měl i zajímavý halucinace.Jednou sem přijížďel z vyhlídky do města a uplně sem viděl město z pohledu cizince kterej to vidí prvně.Prostě nádherný panorama města.Už sem ale za jízdy viděl i různý přeludy a namlouval sem si i dost blbý věci.Třeba sem vyjel někde kanál a myslel sem si že sem někoho přejel.Samo že sem nikoho nepřejel ale řikal sem si že bych se na to místo měl podívat.Ale to bych si byl za magora.Párkrát sem měl taky pocit jakoby do auta ze zadu někdo strkal.Párkrát to zase bylo v autě už k nevydržení prostě mě vadilo málo místa a připadal sem si jako uvězněnej.Jednou sem měl haluz že ouská jednosměrná cesta se po krajích zklápí a že každou chvilku budou kola ve vzduchu a podvozek bude dřít o střed.Už na to seru.Divim se že sem to nikam nikdy nenaboural.asi by se ale hovno stalo pač jezdim fakt pomalu a tu jízdu přizpůsobim stavu.Ale na druhou stranu když se člověk zhulí akorát tak je schopnej řídit líp než v normálnim stavu.Já se rád vyhuluju do sraček a vim že když sem někde autem tak si to nemůžu dovolit.Takže už na to seru.Jo ale arab (jízdní kolo je lepší prdel) je dobře že se dělají cyklostezky.Mam velice kladný zážitky jak sme si půjčovali já a kámoši od kámoše kolo po té co sme vypili čaj z lysen.Chvílema mě přišlo že to kolo jede samo a nohy šlapout tak nák automaticky taky sami.

Old Post 25-01-2006 v 14:30 PM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Palec dolů Příspěvek č. 264

Asi sem slabčák a sračka a já nevím co eště,ale NIKDY bych neřídil auto spálený ani kdyby ho řídil jinačí týpek taky ne kaši
Nevím proč ale příjde mi to takové nebezpečné.Člověk se může soustředit na řízení a ne fárat na kdejakou blbost.A taky když jedete se zhulenýma týpkama a ti do vás furt něco kecají tak se nemůžete soustředit.
Ale zase může být pravda to že když spálený jedete v autě tak si dávate větší pozor.
Ale menší riziko že se nabouráš u ganji,než u chlastu!
Ale nikdy bych nejel ani tak ani tak.Jenom střízlivý
Ganja za volantem může být SUPER zážitek,to nikomu NEBERU,ale podle mě je to nebezpečné.

možná si myslíte že sem strašpytel,ale to je můj názor.TEČKA

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 04-02-2006 v 12:58 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 265

no ja som jazdil zhuleny a pravdupovediac mi to osobne nevyhovovalo, lebo som bol cely rozlietany a som sa nesustredil na jazdu.

Old Post 04-02-2006 v 15:00 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mefistofeles
Nový Člen

Karma uživatele Mefistofeles - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 2  

Řídím... Příspěvek č. 266

Mno... ja se rizenim zivim, a to tak, ze jezdim od rana do rana a furt tak nejak dokola... a kdyz se chci spalit, tak proste pak stejne ridit musim... Ale reknu vam - To je panecku jizda :-) Moc me to bavi Kazdej jak to ma rad... delejte jak uznate za vhodny, ale hlavne opatrne
Peace

Kiwi obsahuje vitamíny. A s konopím se snadno splete... hnedy ... zeleny ... chlupaty ...

Old Post 16-02-2006 v 14:33 PM
Mefistofeles je offline   Profil uživatele Mefistofeles   Find more posts by Mefistofeles   Foto galerie člena Mefistofeles   Click here to Send Mefistofeles a Private Message   Add Mefistofeles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 267

Zdar! Viděli jste dnes někdo autosalon na Primě? Byl tam test marihuany za volantem a alkololu za volantem. Týpkovi ubalili špeka, zhuil ho před kamerou a pak jezdil. Druhému dali 3 decky rumíka a taky jezdil. Srovnávali reakce atd. Ten zhulený typos byl hustý! Pro ty, kdo neviděli, můžete nahlédnout zde . Vyberte vysílání z 25.2.2006. Peace, Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 25-02-2006 v 13:53 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindo
Nový Člen

Karma uživatele pindo - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 268

Ano zdanie to môže byť ale nechcel by som v takom stave dostat flash a pritom dost stracam pojem otom kde som a kam mam ist tak idem ako sa mi chce, zvlastne je že vždy dojdem tam kam som chcel isť ale trva to dlhsie, nikdy viac to neurobím.

Old Post 25-02-2006 v 14:12 PM
pindo je offline   Profil uživatele pindo   Find more posts by pindo   Foto galerie člena pindo   Click here to Send pindo a Private Message   Add pindo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 269

jezdím často...v práci hodně, soukromě taky...moc rád řídim...střízlivej jezdim sportovně-rád jezdim rychle, prostě nedokážu třeba v práci jet pomalu, max 90 mimo obec...nebaví mě to, navíc se pak nevěnuju tolik řízení)... střízlivej stav je prostě nejvíc - nejrychlejší, nejvíc se věnuju provozu a řízení, funguje i tzv. automatický řízení podvědomě(jezdim sám)...... pod vlivem alka jsem jedno období v životě jezdil sakra často (i 3x do tejnde, a to nasráč), a dost v kombinaci s thc.... jezdil jsem hodně pomalu (třeba max. 50mimo obec, několikrát jsem zastavoval abych si odplivnul..) .... ... pouze pod vlivem alc - to je moc nebezpečný, v učitý fázi opilosti je to eufoška, řízení se stává sakra příjemný, žádnej strach, člověk na to šlápne a letí...ale už RISKUJE., a čistě pod vlivem thc - záleží na situaci...někdy jsem byl tak nakros že sem nemoh řídit.....jindy pouze soustředění na jízdu(sám v autě) a striktnídodržování předpisů (rychl. limity mi dokonce vyhovujou?!:-) a vůbec super jízda.......

Old Post 25-02-2006 v 14:39 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lung Killer
Stálý Člen

Karma uživatele Lung Killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 270

jezdit zmastenej a zkourenej je podle me pekne bezohledny vuci okoli. odhad je spatnej, clovek je celej pomalej, proste na prd

TE-KA-MO-LO
trochu na palici

Old Post 25-02-2006 v 15:13 PM
Lung Killer je offline   Profil uživatele Lung Killer   Find more posts by Lung Killer   Foto galerie člena Lung Killer   Click here to Send Lung Killer a Private Message   Add Lung Killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 271

no ja ked som zhuleny tak celkom normalne soferujem si myslim heh

Old Post 25-02-2006 v 15:24 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 272

ridit zhuleny je hrozne zabavne, zvlast kdyz kamosi vemou svoje kary a pak davame dragy... jednou sme jeli na druzstevni cestu, valili sme tak 110 a pred nama stali asi 300m svestky, ten jeden zrovna chcal.... no otocil sem to na rucku a ujeli sme jim nastesti byli moc daleko... celkem adrenalin Jinak jezdim nahuleny pokazde v patek z mesta, kdyz nechlastam tak aspon hulim.... jezdim opatrne, davam bacha na poldy... uz to mam zazite


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 13-05-2006 v 10:03 AM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1341630 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív