Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
DnB_P51ch0
Stálý Člen

Karma uživatele DnB_P51ch0 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 257

Ja som raz dosiel domov dofajceny ako bomba a ze si idem uvarit parky tak som si postavil hrniec....sedel som pri sporaku aspon hodinu...ten hrniec sa stale nanom piekol az ma dosiel chcecknut foter pyta sa ma ze to co robis a ja ze varim si parky pozrem do hrnca a tam neboli ziadne parky ani voda nic len sa piekol prazdny hrniec

Drum N Bass in your face....

Old Post 20-04-2008 v 17:35 PM
DnB_P51ch0 je offline   Profil uživatele DnB_P51ch0   Find more posts by DnB_P51ch0   Foto galerie člena DnB_P51ch0   Click here to Send DnB_P51ch0 a Private Message   Add DnB_P51ch0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DnB_P51ch0
Stálý Člen

Karma uživatele DnB_P51ch0 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 258

Kamo stalo sa mi ze som si zatrel 7bong z kamosovho hydra a 4 hodiny som sedel na lavicke a len vracal stale stale neslo to prestat a nemohol som sa pozret pred seba akonahle som sa pozrel hodil som dalsiu tyku....hrozne ale aj napriek tomu som hulit neprestal...samozrejme

Drum N Bass in your face....

Old Post 20-04-2008 v 17:42 PM
DnB_P51ch0 je offline   Profil uživatele DnB_P51ch0   Find more posts by DnB_P51ch0   Foto galerie člena DnB_P51ch0   Click here to Send DnB_P51ch0 a Private Message   Add DnB_P51ch0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 259

vcera jsem si pul hodiny povidal se sousedovic psem....dobrý pokec, jen skoda ze jsme oba na sebe stekali....kamos mi pak rikal ze jediny co jsem po pul hodine stekani rekl bylo: to sem mu to natřel co? dnes opoledne sousedka rikala babicce jestli neco neberu. musim si asi dat chvili pause LOL

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 20-04-2008 v 17:58 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yvory
Stálý Člen

Karma uživatele yvory - 91% PěstitelskáKarma uživatele yvory - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 260

Jednou sme zmatlaný šli v lese, a došli sme ke kolejím po kterých jsme šli tak 10 minut, najednou koukáme a stojíme na nějakym strašně vysokym mostě, pod náma byla dálnice. Ty auta co jezdili dole vypadali z tý vejšky strašně malý. Najednou bylo slyšet zahoukání a ze zatáčky se vyřítil strašnou rychlostí vlak, naštěstí na tom mostě byly takový malý balkónky asi tak po 30 metrech na kterým jsme úplně náhodou stály a chcali na ty auta. Nestát na tom balkónku tak nás asi z těch kolejí ještě teď seškrabujou.

Old Post 21-04-2008 v 14:20 PM
yvory je offline   Profil uživatele yvory   Find more posts by yvory   Foto galerie člena yvory   Click here to Send yvory a Private Message   Add yvory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caba
Stálý Člen

Karma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 261

Kouřil jsem před kinem se svojí novou holkou, která nebyla zvyklá a po půlce brka průměrný venkovky se mi sesypala na zem s otevřenýma očima a pusou, naštěstí nepřestala dejchat a po cca. deseti minutkách (moc sem v tom stresu čas nevnímal) se jakoby nic probrala a vůbec nevěděla, co se stalo. Do toho kina sme nakonec šli, ale nikomu bych ten pocit nepřál

Old Post 15-05-2008 v 13:46 PM
Caba je offline   Profil uživatele Caba   Find more posts by Caba   Foto galerie člena Caba   Click here to Send Caba a Private Message   Add Caba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 262

no já když sem si dával hulení po druhé no ono to snad ani nebylo hulení ale jen krystaly thc měl sem vodovodní trupku s kotelem tak na dva gramy zaráz vyhulil sem toho dealerák to mě tehdy nabíjel eště kámoš pak sem to začal cítit všechno se měnilo vnímal sem dvěma mýstama naráz vyděl sem na kopci kostel i když tam nebyl pobýhal sem po hřišti a myslel že se mění gravitace v lese sem slišel výli došel sem dom naši čumí na bednu ja uplně v piči nic nepoznaly asi ... pak jím guláš vedle v kuchyni měl sem nějak výpadky zrazu už nebylo co jíst ... tatka sa mna na cosi ptal a já mu jen odpovádal ano a dobře nevím co to bylo snad to byla správná odpověd pak sem se s toho vyspal takové stavy co sem zažil po 1-2-3 hulení sem už pak nezažil nikdy snad jen jednou ... z jakési podlampy za 500kč gram to mě fakt dostalo

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 15-05-2008 v 15:22 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 263

citace:
Původní příspěvek od Caba
Kouřil jsem před kinem se svojí novou holkou, která nebyla zvyklá a po půlce brka průměrný venkovky se mi sesypala na zem s otevřenýma očima a pusou, naštěstí nepřestala dejchat a po cca. deseti minutkách (moc sem v tom stresu čas nevnímal) se jakoby nic probrala a vůbec nevěděla, co se stalo. Do toho kina sme nakonec šli, ale nikomu bych ten pocit nepřál


Tý jo, dokážu si to představit. Kurňa fakt bych to nechtěl zažít, aby se mi holčina takhle zkoulela.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 15-05-2008 v 15:25 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 264

citace:
Původní příspěvek od DnB_P51ch0
Kamo stalo sa mi ze som si zatrel 7bong z kamosovho hydra a 4 hodiny som sedel na lavicke a len vracal stale stale neslo to prestat a nemohol som sa pozret pred seba akonahle som sa pozrel hodil som dalsiu tyku....hrozne ale aj napriek tomu som hulit neprestal...samozrejme


přesně toto se mě stalo když sem kámošovy co nehulil dal asi tak 10 bongů podlamp nejdřív kruté ale po cca 20min furt čuměl do zemy když sa podival nahoru chtělo sa mu mega zvracet ... pak zakempyl na moji pohovce a nemohl sem ho zaboha dostat dom ... prý je mu dobře tam kde je

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 15-05-2008 v 15:26 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 265

citace:
Původní příspěvek od Smah


přesně toto se mě stalo když sem kámošovy co nehulil dal asi tak 10 bongů podlamp nejdřív kruté ale po cca 20min furt čuměl do zemy když sa podival nahoru chtělo sa mu mega zvracet ... pak zakempyl na moji pohovce a nemohl sem ho zaboha dostat dom ... prý je mu dobře tam kde je


Rád bych viděl toho "nehuliče" který si dá napoprvé deset bongů lampy.

Old Post 15-05-2008 v 15:54 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od vaaanha


Rád bych viděl toho "nehuliče" který si dá napoprvé deset bongů lampy.

ne asi..a ze zrovna deset, takovy zaokrouhleny cislo...10 bongu smahovy lampy = nic..takze no problem

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 15-05-2008 v 17:10 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remow
Nový Člen

Karma uživatele remow - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Obecné Příspěvek č. 267

Příběh začína asi takto:

¨sestřenka přijela z prahy domů a ozvala se mi . nez volala tak už sem popil neco venku s kamosema a pak přidu dam sni brko co privezla koukam na benu a najednou misto obrazovky nekolik zelených čtvercůmyslím žeto byly čtverce no prostě obraz už tam nebyl
pak už jenom na zachod rychle a ona je ti něco, ja ne co by bylo tak dem ještě na špec hmm dam si pak už sem šel jenom spat

Old Post 15-05-2008 v 19:44 PM
remow je offline   Profil uživatele remow   Find more posts by remow   Foto galerie člena remow   Click here to Send remow a Private Message   Add remow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wejdas
Stálý Člen

Karma uživatele Wejdas - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 268

Těch zážitků je trochu víc....tak aspon pár:P

1) Byl to snad pátek a s kámošem jsme pod hvězdama kutili nad tím,jak jsme vůči tomu všemu prostoru malincí a bezvýznamní a i co se týče času že jsme ůplné hovna....vyřešili jsme několik nějvětších astrofyzikálních problémů současnosti a hodlali jet busem do Tesca na žravku.Po nastoupení do busu jsem měl pocit jako by se na mě každý díval a pak se to stalo....uvědomil jsem si že jsem nic,jedu v ničem a vlastně nikam (na základě předchozí debaty o naší velikosti).No v tu chvíli jsem dostal nekontrolovatelný záchvat smíchu na celý bus,a hned na další zastávce z busu rychle utekl,protože to nešlo vydržet

2) Dohulili jsme šluknu a už jsem trochu cítil stav....šli jsme kolem nějaké hospy a najendou slyším brutální DnB,ale fakt neskutečné,vživotě jsem lepší neslyšel....tak furt čumím do té hospy a poslouchám hudbu.Kámoš asi po 3ech minutách že prý nic neslyší,kdyžto já si už pomalu poskakoval do rytmu. No najednou jak kdyby DJ přehazoval skladby a až pak jsem si uvědomil,že jsem celou dobu poslouchal hučení letadla co nad náma letělo

3) Ve trojko sme šli na obrovskou louku poblíž stájí.Byly na nich ty velké balíky sena,tak sme si každý vzali jeden balík (tak 160cm výška a 2m délka) a dokutáleli k sobě,aby tvořili dohromady "Učko" a každý sedli na svůj.Zhulili sme pár sklíček a pak najednou že jsme jak v zoo,ale ne jako pozorovatelé,ale zvířata. asi 50m od nás byla malá cesta,po které chodili rodiny s dětmi a tak,a nám to přišlo jako by se chodili na nás dívat,dokonce sme zjistili že jsme Homo Cannabis (člověk zhulený) a že ti lidi si tam určitě na cedulce čtou náš výskyt atd (jako v zoo)

No šílených zážitků je kupa,ale na tyhle jsem si vzpoměl nejdřív

Old Post 15-05-2008 v 21:57 PM
Wejdas je offline   Profil uživatele Wejdas   Find more posts by Wejdas   Foto galerie člena Wejdas   Click here to Send Wejdas a Private Message   Add Wejdas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od Wejdas
Těch zážitků je trochu víc....tak aspon pár:P...No šílených zážitků je kupa,ale na tyhle jsem si vzpoměl nejdřív

no jako homo cannabis u me vitezi...nema chybu...!!!!!...musela bejt pecka hulba

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 16-05-2008 v 07:22 AM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H8nza
Nový Člen

Karma uživatele H8nza - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 270

Mnoo tak není to asi nejbrutálnější ale docela úlet.. Dali sme ve třech tři jonty, pohodička, a ted po čtvrtym jakože půjdem do města už, páč sme prděli na hřbitově.. Mnoo vstanu, ujdu asi dvacet kroků a najednou mrtě rána na mozek ze zadu jak kdyby mě někdo flákl největší silou baseballkou..

Život je pěknej, když máš jointa

Old Post 22-05-2008 v 21:05 PM
H8nza je offline   Profil uživatele H8nza   Find more posts by H8nza   Foto galerie člena H8nza   Click here to Send H8nza a Private Message   Add H8nza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od H8nza
Mnoo tak není to asi nejbrutálnější ale docela úlet.. Dali sme ve třech tři jonty, pohodička, a ted po čtvrtym jakože půjdem do města už, páč sme prděli na hřbitově.. Mnoo vstanu, ujdu asi dvacet kroků a najednou mrtě rána na mozek ze zadu jak kdyby mě někdo flákl největší silou baseballkou..

a flakl?

Old Post 22-05-2008 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 272

Když jsem pracoval jako civilkář na psychiatrické léčebně, tak jsme si čas od času zakouřili. Jednou, těsně po tom co jsem přišel z "procházky", zvoní telefon. Vezmu ho a tam se ozval hlas zdecimovaný kolegyně, který mi vypráví jak je na tom se zdravim moc zle, že je po operaci (už nevim čeho) a že možná umře, že už asi nepřijde do práce. Prostě si potřebovala s někým popovídat, dostat to ze sebe. Poslouchám ji, sem tam něco prohodim, ale nechávám ji mluvit. Byla hodně zoufalá a byla na tom fakt moc špatně, na to si celkem jasně vzpomínám. Asi po 20 minutách, kdy už se vypovídala, položím sluchátko a jiná kolegyně - úplně nová na oddělení, takže tu co volala nemohla znát. Mi povídá "O čem zábavným jste si povídali, že ses celou dobu smál?". Vůbec jsem nechápal a nemohl uvěřit, že jsem se smál. Ale bylo mi jasný, že je to možný. Nicméně tu nemocnou musela moje dobrá nálada povzbudit, jelikož ten telefonát byl můj nejdelší rozhovor s ní za celou dobu co jsme spolu sloužili.

Old Post 26-05-2008 v 20:38 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5046940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív