Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Pohodička Příspěvek č. 241

teď jsem se dostal do fáze hulit jenom o víkendu. Praktikuju to třetí týden a je mi líp za to ty víkendy jsou celkem massive. těžko počítat.
tuhle pauzu mám od toho, abych si ujasnil a plnil povinnosti, které se dají správně řešit s čistou hlavou.


Aphrodite & UK Apache

Naposledy upravil steve 18-10-2005 v 15:16 PM

Old Post 18-10-2005 v 09:53 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 242

Hlava: heh taky si neco podobnyho pamatuju, brko tak z 20g zelenyho 15cm dlouhy a tlusty jak krava. Hulili jsme to v deseti a v pulce uz to nikdo nechtel

Old Post 18-10-2005 v 10:00 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 243

přes tejden divize, ale wo wolnejch dnech 1.liga... přece jenom těch pár hodin zaměstnání vám tak trochu naruší harmonogram...

jinak dřív to bylo asi tak jak popisoval omnihash, akurát s tim rozdílem, že se mi vobčas stalo, že toho komaťáka na noc sem si zvládl jenom ubalit.. pak prásk, ráno se proberu a čumim na ubalenýho špeka na stole....

jináč poslední dobou to šlo... jen je teďkonc zase podzim, mno a to znamená....

Old Post 18-10-2005 v 15:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 244

mirkoff - jojo šproncla na noc - stalo se ti někdy že ti hořel v ruce když si usnul až ti to popálilo prsty ???

Snark in the System

Old Post 18-10-2005 v 23:26 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Příspěvek č. 245

snark: hehe to se mi jednou stalo s shitem a jako popálil jsem si o to nohu a pomalu i chodidlo heh...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 18-10-2005 v 23:42 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 246

mě vždycky povolej prsty, tagže buďto spálim koberec a nebo si propálim peřinu... to v případě, když už se komatuju v posteli

Old Post 19-10-2005 v 14:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 247

jojo - vždycky postelový koma - přesně - a pak si při usínání řikam jak sem se zase příšerně vyhulil a nic neudělal a že to od zejtřka omezim

Snark in the System

Old Post 19-10-2005 v 16:33 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 248

Mno takkoukám, že může bejt hůř. Sice sem si nemyslela, že s Mírou 1-2 kusy(případně víc, pokud se dostaví nějaká návštěva, nebo je mizernej matroš a samozřejmě na akcích všeho druhu se nepočítá) jsme bůhvíjaký feťáci-huliči, ale opravdui jsem netušila, kolik toho lidi můžou dávat a přitom normálně fungovat(fungujete normuálně?).
K tomu asi člověk dospěje (bohužel, snad se mi dřív podaří to u nás nějak zredukovat). Dřív jsem po prázdninách (1kus za 1 až 2 dny průměrně) nebyla schopná vyluštit křížovku. Dneska mi to připadá směšný.

Old Post 20-10-2005 v 07:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 249

Ja hulim podle kvality samozrejme-jak tu uz zaznelo.Dobrej matros i jedinym kotlikem ze skla dokaze odpalit nekam na saturn

Kazdpadne klasicky speky uz nehulim vubec (uz nejsem uzivatel tabakovych vyrobku).Takze hulim jedine skla.Kdyz je dobrej matros tak davam asi 2-3 kotliky za den a kdyz je to nejaky seno tak jich zhulim treba 10.

Samozrejme zvazuju koupi vapiku.(nebo spis ji zvazenou uz mam,ale ted kde vzit tech prebytecnejch 15 litru)mno nic no...

vood - alespon ja normalne funguju (prace,atd-nebo si to spis alespon myslim).Je teda fakt ze driv se mi zdalo nemozny zhulenej neco delat,ale ted uz jsem prisel jak na to..Dam proste malinkatyho prdika a muzu jit vesele neco delat a jeste se z nudny rachoty stane razem zabava a clovek se pri tom i nasmeje

snark - jo to znam kazdej den si rikam ze uz zejtra neco udelam...Mno jo no to je holt tezkej zivot hulicuv


A kde je ta anketa?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 20-10-2005 v 09:07 AM

Old Post 20-10-2005 v 08:57 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rociik
Stálý Člen

Karma uživatele rociik - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 250

ja si dneska proste dam pauzu... ja sem da se rict kurak vyhradne jointu...sklenenku nemam a bong mi na dbory modylky prijde fakt skoda huleni, vubec si na tom nepochutnam navic me to zmatla fakt moc...stalo se mi ze po prvnim kotliku uz sem se valel po zemi...

Jakákoliv komunikace o drogách se starší generací je jako slaňování odpadní rourou - ať se snažíte sebevíc, vždycky na vás spadne spousta sraček

Old Post 20-10-2005 v 10:00 AM
rociik je offline   Profil uživatele rociik   Find more posts by rociik   Foto galerie člena rociik   Click here to Send rociik a Private Message   Add rociik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rociik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 251

vood - dal bych nevim co abych hulil tak symbolicky jako ty
all - před 14 dnama sem si koupil krabici filtrů www.praguefilters.com sem zvědavej jak dlouho mi vydrží - tipuju to tak do vánoc

Snark in the System

Old Post 20-10-2005 v 10:03 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 252

proc me tento tryd dostava do nekonecneho smichu?.....
bohuzel je to tim ze musim zaskrknout č.1.. a i ted jsem silne prod vlivem outdoor ocka slechtene generace mistniho pestitele (maft kapo)..a po 4 prdu jsem radsi odlozil dymku jelikoz jsem se bal ze uz nevstanu..a ted?..po 20 minutach se tu smeju ne debilni monitor kterej nereaguje ani na podmet k rozhovoru..jen blbe cumi....mno mic musim zkusit jiny typ spojeni.mno a tak to je asi vse co jsem tady stihl napsat.dopufam ze mate aspon radost..JA JO..

hulim 10-60x denne..(pobuzel!)..a jinak snark .LOL..

ps:asi zalozim tryd kde se muze kazdej vykecat z tech zhuleneckejch sracek...myslim ze to budou lidi jako ja vyuzivat..

XIII

Old Post 24-10-2005 v 08:55 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 253

2 snark... před časem (cca 1,5) roku sem si od známýho v baru pořídil igelitku balíčků-filtrů za výhodnou cenu... sice reklamní.. ale smirnoff.. bylo toho 100 ks + 10 bunusovejch @ 30filtrů/bal... mno a dneska už mám vobjednanou igelitku další... těšim se

i když sem pár balíčků rozdal a povyměňoval, i tak jde tato várka brát tak trochu za bernou minci

tagže 3300 špeků za 1,5 roku +/- 100...

Old Post 24-10-2005 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 254

ted to zacina bejt teprve poradna bejkarna, nevim ale uz dou u me do pozadi cigaretky a nastupuje mmocny dym slecny M., a my pozivatele jehoz slysme:
kuřme jionty co to de,
at´ zítra otevřou se oči ještě zarudlé,
kuřme denně hutný kouř,
at´ vyhnou se nám všechny depky,
dokonce i ptačí chripky..........ů.... .
ted hulim denne,....... no a je to podzim, co k tomu jeste rict

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 24-10-2005 v 12:09 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 255

Tak já čadím cca 12let s 2 letou pauzou. Tojsem si dala prda akorát na kamošově svatbě!! A byla jsem vcelku na sebe hrdá:-)
No pak jsem začala zas a jedu, co to dá. Občas vynechám 1 - 2 dny. Víc se nezadařilo. Poslední 2(?) měsíce hulím denně. Vždycky večer nebo na večer a samozřejmě sklo na spaní:-)
Nucenou pauzu dávám když už mi hapruje menzes. Nebo se třeba vůbec nedostaví 3 měsíce.....ale to jsem tomu dávala dooost a nekolikrát denně. Jo a taky jsem byla mladší:-)

Old Post 24-10-2005 v 16:58 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 256

ja tusim tiez hulim parkrat denne... kedysi to tak nebolo, ale poslednych par rokov... Ale na druhej strane ked sa aj v niektory den nenahulim, mi to ani nepride. No a momentalne som riadne na srot a to dnes uz piaty krat! To je uz na mna fakt moc, az tolko nezvyknem...

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 27-10-2005 v 18:04 PM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0886540 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív