Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 225


Je to přehnojení?
Médium: kokos, na dně asi 1,5cm vrstva keramzitu, takže ve vodě nestojí a kořeny dýchají. Kokos vysychá dobře a pravidelně.
Hnojím jungle in da box podle hodnot na matky A=5,6ml, M=1,4ml, B=1,4ml
PH držím +-5,9
Podlévám všechny rostliny stejnou zálivkou. Ostatní rostliny jsou v pohodě.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 28-03-2013 v 13:04 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 226



Poslední dny se mi na dvou rostlinách objevily nějaké divné úkazy na listech poradil by mi někdo co to může být ? Mám z toho docela strach , kytičky mají ještě 40 dní do kosy a nerad bych o ně přišel. Jsou to žluté a hnědé fleky na listech, začíná to menšími tečkami a flíčky a postupně se to šíří? Může to být nějaká plíseň? A jak se toho zbavit?



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 29-03-2013 v 13:57 PM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dan
Stálý Člen

Karma uživatele dan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 227

Zdravím,

můj osobní tip je přehnojení, dneska jsem udělal proplach s odstátou vodou a sníženým ph na 5,6, a nenasl 1l phyta-aminu (5ml/1l vody). Co na to říkáte vy?

Jack Herer(mám tam ještě Russian Snow a Super Silver Haze, na kterých se to nevyskytuje), 400w, tt125, 120x120x180hb, teplota 19(noc) - 30°C(den), vlhkoměry jsem už 2 odrovnal, takže nevím, kokos, 2ml/1l vody dle výrobce(plagron coco a+b), postřik cropmax 1ml/1l, ph 5,6-5,8.
Dnes tomu je 21. den růstů.

Děkuju za pomoc, nerad bych jim holčičkám(doufámže) ublížil.

http://oi46.tinypic.com/9uxh5f.jpg
http://oi49.tinypic.com/ih4gav.jpg
http://oi49.tinypic.com/166k4fr.jpg (to černé jsou kousky kokosu, odstraněno, nebojte)

Old Post 31-03-2013 v 15:36 PM
dan je offline   Profil uživatele dan   Find more posts by dan   Foto galerie člena dan   Click here to Send dan a Private Message   Add dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 228

Asi bych se taky přiklonil k tomu přehnojení. Mám hodně podobný(stejný) příznaky na listech. Nejprve malý hnědý skvrnky, pak postupně zežloutne celý list a nakonec úplně zčerná-uschne. Zhruba od 3 týdnů sem pravidelně s každou zálivkou hnojil(BioGrow a BioBloom od Biobizz). Teplota ok, ventilaci pořešil, PH ok, nastříkáno proti plísni, ale problém neustal. Asi před 3 týdny sem kytky kvůli možnýmu zasolení prolil čistou vodou a ejhle-nový fleky skoro nikde, no pár jich bylo, ale tak o 95% míň než před prolitím. Asi zasolený, můj závěr. Tak sem dál zalejval s hnojivem přesně podle návodu na flašce("používejte při každé zálivce")a po zhruba 10-ti dnech a 3 zálivkách to bylo tady zase. Tak sem to před 4 dny znovu prolil a znova se to přestalo šířit. Flekatý listy dál nežloutnou a nový listy to nemají.
Takže můj závěr u mě i u tebe-přehnojeno. Dnes sem zalil čistou vodou, příští zálivka bude s hnojkou s poloviční dávkou. Dám sem pak vědět, jak se to u mě bude vyvíjet.
Snad sem dobře poradil.

Old Post 31-03-2013 v 16:51 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 229



Ahoj kluci!
Dneska když jsem po probuzení byl zkouknout holčičky tak sem si všiml pár listů na kterých začíná něco jako plíseň nebo něco.. nevím co to je a v knížce od Mr. Josého Jak pěstovat "indoor" sem se moc nedočet. Jediný co mě podle ní napadá je Phytophtora infestans (plíseň bramborová). Přikládám foto, prosím pomoc jak to řešit a co to je... Na poslední fotce je vidět zdravej list. Takže vzhledem k tomu že to není na všech listech bych řekl že to není chyba zálivky nebo teploty ale nějaká choroba.

Co se týče hnojení a zálivky tak každá rostlinka dostává 750ml vody s hnojivem 1:250 (12ml na 3l= 4ml na litr vody, cože je podle návodu) Teplota v boxu okolo 25° vlhkost max 30% a to po zálivce (cca hodinu a pak méně jak 20% (pod 20% mi měřák neměří). Tak prosím poraďte!!!
Info o celém growu a více fotek zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Old Post 01-04-2013 v 13:18 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 230

za me:
problém s PH - presoleny sunstrat - hnojivo se usazuje. Proplachujes občas?
zmer PH na vytoku

je to koníček

Old Post 03-04-2013 v 17:57 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ollaf
Nový Člen

Karma uživatele Ollaf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 2  

Nápad Listy se kroutí a schnou! Příspěvek č. 231



zdravim,


5 z 9ti kytek se mi takhle pokroutily listy sou na dotyk témeř suché. nemohou být přelité?

děkuju za každou radu nebo názor.

snad se je podaří zachránit.

Old Post 04-04-2013 v 09:51 AM
Ollaf je offline   Profil uživatele Ollaf   Find more posts by Ollaf   Foto galerie člena Ollaf   Click here to Send Ollaf a Private Message   Add Ollaf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 232

jač často zalíváš? a máš u těch kelímků vystřiženou dírku jako drenáž?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 04-04-2013 v 10:19 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ollaf
Nový Člen

Karma uživatele Ollaf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 233

to samozřejmě mám přivezl sem je od kámoše v neděly a od týdoby sem je nezalil ale ještě nevyschly. dělaj to jen ty nejmenší kytky ostatní sou v pohodě.
jednu sem i včera přesadil do většího květináče dosypal substrás s perlitem a žádná změna,

Naposledy upravil Ollaf 04-04-2013 v 10:41 AM

Old Post 04-04-2013 v 10:28 AM
Ollaf je offline   Profil uživatele Ollaf   Find more posts by Ollaf   Foto galerie člena Ollaf   Click here to Send Ollaf a Private Message   Add Ollaf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 234



Prosím o radu-na fotkách je list, který sem odstřihl z jedné kytky, z vrcholu, hnojím BioBloom dle návodu, před týdnem prolito čistou vodou, další zálivka taky čistou vodou, dnes po týdnu hnojka, ph cca 6.2, čím to může být? Kytky začínají 4 týden květu. Díky.

Old Post 04-04-2013 v 13:57 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 235



zdar hosi nevideli jste nekdy tohle?! nebo nevite cim to je?

Old Post 04-04-2013 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 236



pridavam jeste 2 fota
a tech zkroucenych listu jako na 4 fotu je tam vic
hnojiva bcuzz atami A+B 1+1 ml/l roste to pod 600w a vrcholky jsou tak 50cm od svetel zalevame to 4x denne po CCA 100 ml

Naposledy upravil 04-04-2013 v 18:32 PM

Old Post 04-04-2013 v 18:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 237

to petis__:
ty jednolístky nahoře, to je chyba ve vývoji+možná i zasolení

to GabberLord:
co EC? nehnojííš moc? co špičky listů? plíseň snad né

to Taurus95:
přehnojený, ten tmavý list, uber na hnojkách

to Olaf:
máš to přelitý, nech je vyschnout a pak trochu přihnoj více na N

to klokodon:
výkyvy pH a možná lehké přelití,,,nesolil bych zatím ažtak PK

to Pleskac:
taky výkyvy pH, ustálit a přidat více N (složky A)


,,,řekl bych a kdyžtak mě opravte pleas, držím vám paleC

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 05-04-2013 v 02:45 AM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Prosim o radu. Příspěvek č. 238



ahoj všem prosil bych o radu objevilo se mi na krasotinkách todle netuším coto je myslel sem svilušky ale nevím děkuji za radu.

1.InDoR, 8x Libra, 2x600W

Old Post 05-04-2013 v 10:42 AM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 239



todle se mě objevilo na 5 z 8 kytek a furt to přelejzá skoušel jsem vyvařit 4 cigarety a rozprašovat ale nezabralo to to je prej dobrý na svilušky.. děkuji za komenty

1.InDoR, 8x Libra, 2x600W

Old Post 05-04-2013 v 10:49 AM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 240

svilusky ,napadeny listi sem vzdy otrhal a pak kytku zespodu nastrikal svilustopem (nysuron+omite) to je snad jedina vec co opravdu OKAMZITE zabije jak larvy tak dospele jedince i vajicka a vsechno co jde nahodou kolem.Je to sice chemka ale s tema bio srackama sem nebyl tak spokojeny

Old Post 05-04-2013 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8772740 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív