Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
rasta_power_ganja_flouwer
Nový Člen

Karma uživatele rasta_power_ganja_flouwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 225

já sem studující hulič na plnej úvazek a protože studuju na Aplikovaný kibernetice tak do školi chodim vyhulenej kdy to jenom de.A nikomu to nevadí páč stejně většina učitelskýho zboru hulí a dokonce maj vlastní rockovou kapelu.Takže v tom nevidim žádnej problém.Hulit hulit hulit

Rasta power,ganja flouwer!

Old Post 15-08-2003 v 20:30 PM
rasta_power_ganja_flouwer je offline   Profil uživatele rasta_power_ganja_flouwer   Find more posts by rasta_power_ganja_flouwer   Foto galerie člena rasta_power_ganja_flouwer   Click here to Send rasta_power_ganja_flouwer a Private Message   Add rasta_power_ganja_flouwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 226

Ahoooj!
Ja uz delsi dobu pracuji na prazdninach...cestovani...nic nedelani...bavi me to. Veskera ganja je uz zpracovana, takze uz v me "praci" ani nefucim. Ale cekam na novou...(k pestovani potrebuji dulezite infos z groweru-> ) zabyvam se momentalne "poflakovanim"po groweru...a neustalou kontrolou kytinek...

Old Post 18-08-2003 v 13:26 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 227

Dude: Kazdopadne proti UP a socialce a fizlum

killlsmoker

Old Post 18-08-2003 v 17:19 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plexis
Stálý Člen

Karma uživatele plexis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 228

Já jsem byl na výšce na Báni v Ostravě, ale jenom semestr, pak jsem se půl roku poflakoval a teď dělám dva měsíce administátora na jednom nejmenovaném úřadu. Většinou si svoji práci stihnu udělat dřív tak pak mám docela čas na brouzdání na netu (hlavně na Groweru). V práci zásadně nehulim, protože kdyby mi pak dal někdo nějakou další práci tak bych to asi posr.., ale po práci si rád smotnu jonta.

Old Post 19-08-2003 v 09:58 AM
plexis je offline   Profil uživatele plexis   Find more posts by plexis   Foto galerie člena plexis   Click here to Send plexis a Private Message   Add plexis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele plexis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 229

25 června jsem se ocitl v civilu měsíc jsem pracoval ve fabrice jako kontrolor jakkosti bohužel jsem byl přemístěn na místo hůře placené protože na tuhle funkci jsem prej ve fabrice moc krátkej čas.Už jsem nějakej pátek v evidenci nezaměstnaných celkem na prd sehnat good práci po vojně ve svejch 21 bych celkem nějakou rychle potřeboval.

Naposledy upravil James 10-09-2003 v 22:59 PM

Old Post 20-08-2003 v 14:41 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

job Příspěvek č. 230

koukam, že jsem se tu naposledy rozepsal, když jsem ještě brigádničil - teďka dělam v jednej práv. firmě něco jako asistenta - což znamená, že dělam úplně všechno - překlady smluv, soudy, zastupitelství, soudy, notáře, strašně moc papírování, jednání s klientama, vyhlašování valnejch hromad, due diligences.... teďka ještě otevíráme kancl v Práglu, takže spousta zařizování- no docela hukot
jo a ještě po večerech chodim dělat překlady z/do AJ - nějak toho na mě začíná bejt moc
ale na Growera si čas najdu dycky
jo a špeka v práci ani náhodou, mam co dělat střízlivej

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-08-2003 v 18:03 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 231

Tak já pilně brigádničím. Momentálně se chystám uklízet na brněnský výstaviště. Ale hlavně dělám na stavbě (moc příjemná práce to fakt není). Jinak v budoucnu bych chtěl studovat práva, no, ale nevím jestli zvládnu příjmačky

Old Post 21-08-2003 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 232

Takze jako dost lidi tady i ja se snazim pracovat. :c)
Od kopace - pridavace - pekare - cviceny opice (prace ve fabrice) - technika pro internet az po dosavadniho spravce pocitacovy site.
Plus si sem tam privydelavam jako webdesigner. :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 10-09-2003 v 15:15 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 233

Ja sem student, delam Gympl v jednom mensim meste...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 10-09-2003 v 23:41 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kelly.com
Nový Člen

Karma uživatele kelly.com - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 234

mno já dělám v servisu SONY a PHILIPS, takže f práci samozžejmě nehulím, ale pak du na pifko a wobčas se to rozsekne aj takj, že domů ne a ne přijít..)))

Raději s Parkinsonem trochu rozlít, než s Alzheimerem zapomenout vypít !!!

Old Post 12-09-2003 v 11:18 AM
kelly.com je offline   Profil uživatele kelly.com   Find more posts by kelly.com   Foto galerie člena kelly.com   Click here to Send kelly.com a Private Message   Add kelly.com to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 235

som velmi mlady student

Old Post 12-09-2003 v 18:01 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacafir
Stálý Člen

Karma uživatele Kacafir - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 236

Studuju gympl ale posledni dobou se spis venuju te super kyticce.

Old Post 22-09-2003 v 12:49 PM
Kacafir je offline   Profil uživatele Kacafir   Find more posts by Kacafir   Foto galerie člena Kacafir   Click here to Send Kacafir a Private Message   Add Kacafir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kater
Nový Člen

Karma uživatele Kater - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 237

ja planuju reklamni kampane (hu, to zni blbe, co?)
a v praci nehulim, jinak bych se asi zblaznil - vite jak vypada poradna tabulka v excelu? Jako vopravdovy matrix

Old Post 22-09-2003 v 17:11 PM
Kater je offline   Profil uživatele Kater   Find more posts by Kater   Foto galerie člena Kater   Click here to Send Kater a Private Message   Add Kater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 238

kater: a co jsi všechno naplánoval?

Old Post 23-09-2003 v 06:53 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kater
Nový Člen

Karma uživatele Kater - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 10 

no Příspěvek č. 239

třeba sedlčanskýho pepu...

Old Post 23-09-2003 v 08:23 AM
Kater je offline   Profil uživatele Kater   Find more posts by Kater   Foto galerie člena Kater   Click here to Send Kater a Private Message   Add Kater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 240

no super, tak to je jiná

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 23-09-2003 v 08:28 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4391480 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív