Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 209



tak nastaly problemy sou to dva dny co sem přendal lampu z 125 W cfl na dual 600W a na dvou kyti se mi objevilo toto , je to spálený lampou nebo nějakej parazit ? byla metr nad nima ale asi to bylo stejně moc nízko, já jen kdyby to byl to nějakej parazit abych začal bojovat

Old Post 25-03-2013 v 20:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 210


tady ještě jedno foto k předešlému příspěvku

Old Post 26-03-2013 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 211

No vypada to jako od něceho ožraný , podivej se zespodal listu jestli ti tam neco neleze , to by byla asi třásněnka ale ta nechavá černý tečky a žadny tam u tebe nevidim , to je jeden list ?? Vyblejskni celou kytku , uvidíme ....

Old Post 26-03-2013 v 17:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 212



Ahoj,

prosím o radu.

Usychají mi listy na kytkách.

Jedná se o WW a Cheese a jsou 13. den na růstu.

Lampa 150w

Substrát:
30% kompostu
30% keramzitu
30% substrátu pro kaktusy a sukulenty
10% perlitu

Zalíval jsem to odstátou vodou z vodovodu, ale později jsem změřil PH, které bylo cca 7,5.

Od včerejška začínám zalévat upravenou vodou na ph 6.

Je moje domněnka správná, že ty listy jsou špatný kvůli špatnému PH?

Nebo myslíte, že se jedná o něco jiného?

Kdyby jste se chtěli mrknout, tak tady je moje vlákno: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=68554

Předem děkuji za pomoc.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 26-03-2013 v 19:58 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 213

Ph 7,5... tohle by moje kytky do huby nestrčily. Jo je to tím Ph.

Old Post 27-03-2013 v 10:30 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 214

Přesně tak, při ph 7.5 máš zablokovanej přísun živin a proto takto vypadají, nemůžou žrát, ph drž do max. 6.5.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 27-03-2013 v 11:26 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 215

Jj PH je dost vysoky, ale presne takhle zacaly vypadat i moje kytís, když sem poprve pestoval a přelejval je

Old Post 27-03-2013 v 12:17 PM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexka
Nový Člen

Karma uživatele dexka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 216

zdravíčko.
máme lehčí problém a bodla by rada.
hydro (ebb & flow) s keramzitem, tom kytky v kokosu a rw. 14 dni stare, vyska 20 cm, EC 1,3 PH 6, vlhkost 40-60, teplota ve dne 26-29 zaplaveni 1x denne. kytky maji zdravou strukturu, koreny rostou,ale v posledni ctvrtine dne vsem (krome jedne odrudy) vadnou listy.
prosím,prosím o radu.

Naposledy upravil dexka 27-03-2013 v 20:11 PM

Old Post 27-03-2013 v 13:08 PM
dexka je offline   Profil uživatele dexka   Find more posts by dexka   Foto galerie člena dexka   Click here to Send dexka a Private Message   Add dexka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 217

Zdarec borci,
díky za potvrzení, že se jedná o špatné ph.
Budu to upravovat a snad se to zlepší.
Bál jsem se že, je to nějaká plíseň, ale v boxu mám relativně sucho a mám problém spíš s nízkou vlhkostí.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 27-03-2013 v 19:17 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 218

TO HLAVA
čus koukal sem, třásněnky to nebyly asi nějaká reakce na přesazení možná sem je moc zalil po přesazení nebo jim nesedlo PH nové hlíny . každopádně už to dále nepokračuje byl to jen jeden list takhle celej na jedný kyti z 20ti . a ještě na jedný ale tam je to jen na špičkách a i tam se to už zastavilo . sem rád že se podezření na nějaký potvůrky nepotvrdilo

Old Post 27-03-2013 v 23:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluk
Stálý Člen

Karma uživatele growluk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 42  

Zdraví Příspěvek č. 219



Ahoj kamarádi prosím o pomoc !!!!
Dnes ráno jsem kontroloval box a cosi podivného se mi děje s listy přikládám foto a za kazdý názor budu vděčnej
Děkuji

Kokos
EC 1.23 PH 5,9 hnojky Jungle in da box
3 týden 18/6
vlhkost 60-80%
teplota v noci 22C
teplota přez den 27C

Jsem začátečník :/

Naposledy upravil growluk 28-03-2013 v 09:12 AM

Old Post 28-03-2013 v 09:02 AM
growluk je offline   Profil uživatele growluk   Find more posts by growluk   Foto galerie člena growluk   Click here to Send growluk a Private Message   Add growluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluk
Stálý Člen

Karma uživatele growluk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 220



a ještě dvě


Old Post 28-03-2013 v 09:05 AM
growluk je offline   Profil uživatele growluk   Find more posts by growluk   Foto galerie člena growluk   Click here to Send growluk a Private Message   Add growluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 221

growlux: Napiš v jakým přesným poměru dáváš složku A M B, připadaj mi hladový. U JIDB dávej ze startu určitě víc složky A než předepisuje výrobce (vlastní zkušenost) ještě napiš jak vysoko máš lampu.
Hodnoty ph a ec máš v pořádku, na výtoku jsi měřil?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-03-2013 v 12:06 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluk
Stálý Člen

Karma uživatele growluk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 222

Davkuji podle výrobce 3:2:1 2,4ml A 1,6ml M 0,8ml B na litr vody

Lampu mám cca 30cm od nejvyssi kytky
A výtok jsem neměři :-/

Old Post 28-03-2013 v 12:17 PM
growluk je offline   Profil uživatele growluk   Find more posts by growluk   Foto galerie člena growluk   Click here to Send growluk a Private Message   Add growluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 223

Jestli máš možnost, tak ho určitě změř a hned budeš vědět na čem seš, zalejt můžeš ph 5,9 ale dole ti taky může chcát třeba 7.0. na ec poznáš jak a jestli vůbec ti žerou tak jak mají. Jo, atoho áčka jim trošku přidej.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-03-2013 v 12:49 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluk
Stálý Člen

Karma uživatele growluk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 224

ok dekuju

Old Post 28-03-2013 v 12:58 PM
growluk je offline   Profil uživatele growluk   Find more posts by growluk   Foto galerie člena growluk   Click here to Send growluk a Private Message   Add growluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3853680 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív