Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
esc.dex
Nový Člen

Karma uživatele esc.dex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 9  

Obecné Příspěvek č. 209

Tak Ja hulim ze skla ...nevim jestli bych jako zhulenej dokazal ubalit jointa,protoze jestli de o to jak to dopada kdyz sem zhulenej tak casto kdyz sem zhulenej tak si neumim dat blbyho sluka z cigara

escape crew by dex ...

Old Post 29-10-2004 v 10:14 AM
esc.dex je offline   Profil uživatele esc.dex   Find more posts by esc.dex   Foto galerie člena esc.dex   Click here to Send esc.dex a Private Message   Add esc.dex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wýletník
Nový Člen

Karma uživatele Wýletník - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 210

Používam fajftičku s pořádně velkým kotlem, jinak vůbec nic nemám proti bongu a kyblu, ale sklo je slabší, protože prd vydrží

Kazdy den není stejný...

Old Post 30-10-2004 v 01:04 AM
Wýletník je offline   Profil uživatele Wýletník   Find more posts by Wýletník   Foto galerie člena Wýletník   Click here to Send Wýletník a Private Message   Add Wýletník to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wýletník! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 211

no posledních pár dní nejvíce z nového mosazného bongu

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 30-10-2004 v 22:00 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave-o-
Stálý Člen

Karma uživatele dave-o- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 212

Já teď hodně hulím ze skla to je nejlepší na skéra a tak, jinak mám ještě železnou šroubovací lysohlávku s fakt velkým kotlem ale bongem z PET flašky taky nepohrdu (nejlepší je to na intru na hajzlu v 11 v noci tak v 8 lidech)

Old Post 31-10-2004 v 17:59 PM
dave-o- je offline   Profil uživatele dave-o-   Find more posts by dave-o-   Foto galerie člena dave-o-   Click here to Send dave-o- a Private Message   Add dave-o- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaava
Stálý Člen

Karma uživatele vaava - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 213

Uplne zefseho nejvic nejlepco je starej zlatej spek...álé: nedavno mi kamos dal vjedet ze ma luxcucni vodarnu. Je udelana ze stary vodepsany plynovy masky, misto vzduchovyho filtru je tam klasicky vodni ustroji s kotlem...maska se krasne pricucne na xicht a uz staci jen hluboky nadech a co se nestane? celej nacpanej kotel zmizi kamsi do lidskych dutin))!!! - nejvjeci prasakr:-)

Old Post 31-10-2004 v 19:41 PM
vaava je offline   Profil uživatele vaava   Find more posts by vaava   Foto galerie člena vaava   Click here to Send vaava a Private Message   Add vaava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 214


zbožňuju dýmky ale od jisté doby, jsou to asi 4 roky upřednostnuju sklo, jointem nepohrdnu jsou super ale hulím je tak sporadicky, že když má ubalit musím si to napřed tak na dvou papírkách natrénovat ¨dřív jsem dělal fajfky z čehokoliv žárovka násada od štetce hlína různý dřevíčka želízka (mám ještě doma super model z ventilu od wc - z nového pochopitelně - kde je klapka kterou se dá fajfka uzavřít) ale jednou jsem si koupil sklo (mám rád klasiku rovná trubka s přivařeným kotlem směrem nahoru - dobře se dá vyčistit jedním papírovým kapesníkem snadno a rychle) a rychle jsem sám zjistil jak ty přepálený dřevěný dýmky a rychle se zanášející kovovky kazí chut a požitek, navíc jak už bylo řečeno vidět ten dým přes sklo dát si prda a pak jemným fouknutím do trubky udělat kouřové kolečko hm...
Taky si rád dávám podtlaky s petflaškou ale ne z kýble, jen když jsme někde venku u vody na přehradě atd tak si dáme prda o vodní hladinu - mám na to jako kotýlek náústek od trumpety.
Jednou jsem tady na groweru narazil na foto skleněného "srdce", to je brutal dýmka srdce nebo karburátor jí říkám já a to je mým velkým snem. přikládám fotku a prosím víte-li někdo kde se ten skvost dá sehnat a kolik stojí ozvěte se. dík

Old Post 01-11-2004 v 15:28 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 215

Ja sem teda toho jeshte tolik nezazila, kourila sem z hafa wychytawek ale nejwic me dostal BONG! .... joint je klasika a kdyz dawam sama nebo jenom nejak na pohodu a klidek, tak dam brko, ... ten BONG je owshem na lepshejshi prilezitosti...

BONG!
BONG!
JOINT!
>

Old Post 01-11-2004 v 15:54 PM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 216

jj, Bong je fakt vychytávka. Ale ne jen na slavností příležitosti, prostě na běžný používání. V batohu ho nosím skoro pořád. A k tomu ještě šetří plíce. Co víc si přát?

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 02-11-2004 v 14:25 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 217

včera sem udělal príma nákup na smoukšopu
objednal sem si vodničku, tabáček, uhlíčky, bídíska a taky toho prímovýho bonga
zejtra mi to má přijít taxe těšim jaxvině
už se těšim až ten bong prubnu, držte mi palce

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 02-11-2004 v 18:02 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Z čeho? Jak? Příspěvek č. 218

Jsem něco mezi... takže moje troška do mlýna od high-techu po low-tech: Vapo jsem nezkoušel, bong taky ne, vodnice cizí i vlastní výroby ano, sklo obyč i tvrzené ano, špeky taky - ty teď u mě vedou - pěkně ubalit, hupky do bundy(teď v zimě) a na balkonek a pak už jenom čumím na Špilas. Co se týče šlukovek, tak numero uno viz popis pro rolllllera níže, jinak podomácku udělané z: pálené/nepálené hlíny, alobalu (nouzovka-rychlovka), z cihly, hašovka z redukce motoventilek/cykloventilek, z plechového obalu od CENTROPEN lihovek staré výroby (teď už je dělají celoplastový - ach jo), kupovanou mám doma z těch jednatřiceti jen jednu+jednu malou dýmku na tabák.

rolllller - třešeň? bambus! Bambusku jsem schopen vyrobit za cca 13 minut - oříznu dílek s kolínkem, provrtám uvnitř kolínko, vložím sítko, přebrousím řezné plochy dole a nahoře, vyryju autorskou značku a vybarvímji, vydrhnu ve vodě PVC drátěnku, navoskuju včelím voskem a voila! Zas je na x-let pokoj!

dWARf - hmmm, to má někdo zdroje °;-) No a testing provedu velice rád
- mailová domluva na podrobnostech?

Nuclear - „...a zbytek si popálí hrtan...“ tož dyž tahajó jak vo život?

hh-top - starýho psa novým kouskům naučíš... ale trvá to a jde jen o cvik!

crazyshit - doporučuju tvrzený sklo, sice desetkrát dražší, ale vydrží víc než desetkrát víc než klasický sklo

Kouřit shit? To už radši asfalt od cigošů (nezaměňovat s Cikány)!

Old Post 11-12-2004 v 13:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jagod
Stálý Člen

Karma uživatele jagod - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 219

vodni dymka, bong

este ma zaujimalo: ak sa kouri zo skla tak sa to predsa len musi zaniest dehtom, je sposob ako to vycistit???

Old Post 12-12-2004 v 09:50 AM
jagod je offline   Profil uživatele jagod   Find more posts by jagod   Foto galerie člena jagod   Click here to Send jagod a Private Message   Add jagod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulien
Stálý Člen

Karma uživatele hulien - 39% PěstitelskáKarma uživatele hulien - 39% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 220

to jagod:je spousta zpusobu..vyvarit ve starem hrnci s vodou a octem,poridit specialni cistice na bonga,nebo troska dobreho 96% lihu

hulien

Old Post 13-12-2004 v 09:30 AM
hulien je offline   Profil uživatele hulien   Find more posts by hulien   Foto galerie člena hulien   Click here to Send hulien a Private Message   Add hulien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 221

kourim z normalniho skla,ktere u nas v trafice stoji 6,-kc.Huleni zatim kupuju za moc penez a ze skla se mi to zda nejekonomictejsi.Nevim proc to tak je ,ale u me to tak proste je,ze kdyz vyhulim celeho jointa nebo jedno sklo,Tak z toho skla jsem zhhuleny minimalne stejne nebo vic nez z jointu.Tak i proto obyc.SKLO!

Old Post 14-12-2004 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulien
Stálý Člen

Karma uživatele hulien - 39% PěstitelskáKarma uživatele hulien - 39% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 52  

sklo Příspěvek č. 222

nejradeji ze skla... a ze je u nas z ceho vybirat...! sklo a zase sklo

hulien

Old Post 14-12-2004 v 22:51 PM
hulien je offline   Profil uživatele hulien   Find more posts by hulien   Foto galerie člena hulien   Click here to Send hulien a Private Message   Add hulien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 223

nejradsi mam normos speka...nebo sklo -vodarnu.

Old Post 15-12-2004 v 10:15 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 224

Ja mam najradsej vodne vecicky natahofky a pod.Ale nepohrdnem ani bongom alebo fajkov ale aj podla prilezitosti ze co by najviac bodlo ... i love water

Old Post 15-12-2004 v 10:33 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9951050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív