Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
kozel
Stálý Člen

Karma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 193

No ja som pestoval: Northen light, Euforiu, White rhino, Chronic, Spice, Mapla leaf indica , Big bud, Nebula,power plant, Shadu, Shiva, Ak-47, Apollo 11, ICE , Papaya, Nigheria nightmare, Skywalker. A ešte toho niečo bude ale nevspomeniem si už. Čiže som toho pestoval dosť a aj tak je ICE TOP !!

150w bubler vs hlina "scrog" 06´

Eu,NL,WR,BB...........out 07´

BUBLER 250w - AK-47 "scrog" 08´

Bubler 250w - Chronic "scrog" 09´

Old Post 28-12-2007 v 09:39 AM
kozel je offline   Profil uživatele kozel   Find more posts by kozel   Foto galerie člena kozel   Click here to Send kozel a Private Message   Add kozel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.poison
Nový Člen

Karma uživatele mr.poison - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 194

jedině Nebula.tak prostě nakláda furt....

Old Post 28-12-2007 v 20:18 PM
mr.poison je offline   Profil uživatele mr.poison   Find more posts by mr.poison   Foto galerie člena mr.poison   Click here to Send mr.poison a Private Message   Add mr.poison to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mr.poison! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 195

Já jel BB, WW, Isis, Chronic, K2, Kali Mist, Budha, G13*BW.
Nejlepší BB, Kali Mist a Isis (ale Isis nic moc výnos).
BB - skvělej poměr euforie a sedavosti
KM - euforie
Is - sedavka

Old Post 30-12-2007 v 02:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuan
Nový Člen

Karma uživatele chuan - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 196

pro mě je to jednoznačne WW

Old Post 03-01-2008 v 19:45 PM
chuan je offline   Profil uživatele chuan   Find more posts by chuan   Foto galerie člena chuan   Click here to Send chuan a Private Message   Add chuan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 197

Mno ja se po letosnim vyletu do Amsterodamu zamilovala velmi silne a to do Jamaican outdooru. Stalo to tam snad 5 euro 1 g, takze clovek to zkupoval po vice g, i je pravda, ze jsem si dala 2 cisty speky, ale ten stavek to byla nadhera. Pure love vibrations , hodne telesny, ale pritom vubec uzamnovak!
Taky Acapulco Gold je moje slabost..

Je opravdu tezky vybrat jeden model, ale podle toho jak se mi s nim pracovalo pri pestovani by to bylo urcite Apollo11! Nebo C4?

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Naposledy upravil vrrn 03-01-2008 v 21:19 PM

Old Post 03-01-2008 v 20:15 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 198

ja vam zasvecene reknu tak za 10 let zatim nemam odhuleno tolik modelu.. nejvic mi chutnaly dycky ty moje.. mel jsem skunk#1, WW, PoG, Blockhead, G13xBW, PPP... pak nake venky..
nikdy jsem moc nezjistoval z ceho je ktery model nakrizeny, vzdycky jsem zasadil to co jsem sehnal..
kdybych mohl jeste jednou napsat jeziskovi, tak bych chtel C99, C4 a NYCD.
ale znovu zasadit budu moct az v srpnu.. tagze uvidime

p s y c h o 8 4

Old Post 03-01-2008 v 22:11 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exkalibur
Nový Člen

Karma uživatele exkalibur - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 199

tak já mám dobrou zkušenost s OB,EB,G13-BW,Papaya,CM..časem jich snad bude víc a víc

kdo hulí toho baví žít...

Old Post 08-01-2008 v 19:26 PM
exkalibur je offline   Profil uživatele exkalibur   Find more posts by exkalibur   Foto galerie člena exkalibur   Click here to Send exkalibur a Private Message   Add exkalibur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafaria
Nový Člen

Karma uživatele Rastafaria - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 200

NYC Diesel fakt lahudka

"Když kouříš bylinu,odhalí ti tebe samého.Všechno zlo které děláš bylina odkryje-je to tvoje svědomí a dá ti čestný obrázek tebe samotného."

Old Post 10-01-2008 v 19:17 PM
Rastafaria je offline   Profil uživatele Rastafaria   Find more posts by Rastafaria   Foto galerie člena Rastafaria   Click here to Send Rastafaria a Private Message   Add Rastafaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čéča
Nový Člen

Karma uživatele čéča - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 201

big bud

Naposledy upravil čéča 13-07-2009 v 21:32 PM

Old Post 11-01-2008 v 10:28 AM
čéča je offline   Profil uživatele čéča   Find more posts by čéča   Foto galerie člena čéča   Click here to Send čéča a Private Message   Add čéča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chris8
Stálý Člen

Karma uživatele chris8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 202

chronic

Old Post 13-01-2008 v 13:25 PM
chris8 je offline   Profil uživatele chris8   Find more posts by chris8   Foto galerie člena chris8   Click here to Send chris8 a Private Message   Add chris8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hecker
Stálý Člen

Karma uživatele hecker - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 203

jasny ne jack herrer good

legalize to marihuana

Old Post 16-01-2008 v 19:41 PM
hecker je offline   Profil uživatele hecker   Find more posts by hecker   Foto galerie člena hecker   Click here to Send hecker a Private Message   Add hecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dádík
Nový Člen

Karma uživatele Dádík - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 204

mně příjde, že jste toho moc nezhulili, všichni se opakujete. Zajímalo by mně jestli jste někdy někdo mněl osobně Aurora Indica - až 30 % THC.
Neville's Haze - 33,5 % THC a za ní je G13, nejde o to jak je co silný, ale jak to chutná při kouření a jaký jsou po tom stavy. tyhle odrůdy mi příjdou jako nejlepší odrůda už jenom k vůli tomu vysokému obsahu THC. a to nemluvím o to m jaký jsou z těchto odrůd zmastičky. do 10 ti minut úleva od jakékoliv bolesti. vyzkoušeno, pochváleno

Old Post 21-01-2008 v 17:29 PM
Dádík je offline   Profil uživatele Dádík   Find more posts by Dádík   Foto galerie člena Dádík   Click here to Send Dádík a Private Message   Add Dádík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 205

takže ještě do pátku můžete přihodit svůj nej model a pak to sečteme a zavřeme

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 18-02-2008 v 21:33 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 206

sečteno a uzavřeno ? Bych se přiklonil k tomu jackovi rozhodně....

trochu OT ten druhej model,ale když ona ta Nebula byla very good a very funny taky... kdyby jí nebylo tak málo,třeba by se dostala u mě na první místo

Druid-Keltský výraz pro "velmi moudrého". Druidové tvořili za dob Caesarových předurčenou skupinu,
která byla osvobozena od vojenské služby a daní. Opatrovali nejen náboženská tajemství,
nýbrž v jejich rukou byla i výchova mladých lidí, soudní moc, věštění, upozorňování a obětování.




FAJÁÁÁÁÁÁÁÁ

Old Post 26-02-2008 v 14:33 PM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 207

hindu kush....prijde mi tak nejak, ze stahuje zavojicky, kde nektery jiny modylky s nima zamichavaj nebo pridavaj....je telesnej ale netahne k zemi, pohybliva zeme? to taky mozna

Old Post 04-03-2008 v 15:50 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 208

JH ten je nej

Old Post 10-03-2008 v 13:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1668440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív