Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 5 nejlepších odrůd !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Pohodička 5 nejlepších odrůd !!! Příspěvek č. 1

Zkuste sem napsat 5 nejlepších odrůd,co jste kdy kouřili a zkuste napsat i účinky.Hlavně v rámci oběktivity uveďte i všechny odrůdy,co jste vyzkoušeli.
Moje 5 "vyvolených" je:

1) NEW YORK CITY DIESEL -bezkonkurenční kvalita,která Vás odrovná tak,že chvílema doslova nevíte která bije !!!

2)NEVILLE´S HAZE - snad nejvíce halucinogenní sativa,která doopravdy není vhodná pro nezkušené kuřaky,protože je moc trippy a moc účinná !!!

3)S.A.G.E. - zasloužený nositel mnoha ocenění-velmi potentní-idealní party high

4)KALI MIST - velice potentní,ale zaroveň euforické a silně povzbuzující high

5)G-BOLT - excelentní a hlavně velmi potentní indika,která "motá" a to doslova !

odrůdy,které jsem zkoušel:
-Blueberry,
-Blue mistic,
-mazar,
-white widow,
-white rhino,
-Great white shark,
-white satin,
-kalichakra,
-love potion no.1,
-bogglegum,
-bublegum,
-santa maria,
-nlx,
-silver haze,
-white skunk,
-super skunk,
-big budxsuper skunk,
-nebula,
-blue haze,
-white russian,
-ice,
-herijuana,
-matanuska tundra,
-OG kush,
-malawi gold,
-jack herrer,
-northern lights,
-Willie Nelson,
-Sour Jack,
-Trouble maker,
-atd.

Naposledy upravil mc2 06-03-2007 v 10:56 AM

Old Post 30-10-2006 v 17:46 PM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 2

S.A.G.E. - zasloužený nositel mnoha ocenění-velmi potentní-idealní party high-TVOJE MOJE SLOVA

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 30-10-2006 v 22:19 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 3

OK, se taky pripojim. Spoustu jsem toho nevyzkousel a jsem spis zameren na lehci out, tak me nekamenujte.
1.ww (zeblil jsem se jako alik a nasledne jsem se zpetne pratelil a pripadal jsem si jako kocka co drazdi dobrmana)
2.maly budha (mozna ne nejsilnejsi huleni sveta, ale me naprosto sedi)
3.durga mata (vyber nejpotentnejsi shiva x shiva)

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 31-10-2006 v 06:43 AM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

ja jsem pro tyto odrudy

1. AK47
2.nebula
3.jack herrer

Marihuana je jedna z nejobdivuhodnějších rostlin planety

Old Post 31-10-2006 v 08:17 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5

jo supera threand myslím že tkovích je tu pár ale taky jsem o něčem podobném přemyšlel jen jsem línej mělo se jednat o modely které jsou nejvíce v hodné na ven do našich zem.šíř a taky je porovnat podle toho na jakém konci rep.. se to pěstilo no to je jedno ted k tomu to tématu je těžké určovat kvalitu na tom bych našel tísíce věcí podle kterých nelze určit 5nejlepších ale není špatné znát názory lidí takže


1 G13BWxBW super narkozní hulení skvělá chut a dlouho trvající učinek proste number one

2 dávat znovu G13 jiného křížence by bylo zbytečné takže číslo 2 je NEVILLE'S HAZE

3 S.A.G.E nemusím komentovat v mích treandech je toho řečeno víc než dost

4 jack herrer klasická aleasi nejlepší sativa

5 GREAT WHITE SHARK NEBO WHITW WIDOW prostě tyhle odrůdy rodu white mám rád krásně se na nich dá fungovat a jejich chut je nádherná zvlášt u žraloka ovocná a krásně sladké

jinak modelů mi prošlo rukama ranec ale tyhle jsem si zamilval a jel jsem je na 5 působů takže mohu i lépe hodnotit

jinak mc2 ty co si zkoušel ty si pěstoval???????

Naposledy upravil hary 01-11-2006 v 09:09 AM

Old Post 31-10-2006 v 12:29 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 6

No.. ty který jsem si nejvíc zamiloval jsou... (bez pořadí, to se těžko určuje)


  • White odrůdy (GWS,WW,PM,White russian (Rhino mě moc nepřekvapil...)
  • PowerPlant
  • Orange Bud
  • Nebula
  • Buddha


chtěl bych taky podotknout že sem kouřil hodně odrůd který jsou možná i lepší (amnesia haze, jack herer, nyc diesel, silver pearl, blueberry a mnoho dalších) ale nemůžu to posoudit páč když si jednou něco zakouříte nemáte šanci poznat jaký to je..takže asi tak.. (hodnotit model podle jednoho zapálení je torchu šílené..že (viz. víše))

[size=1]

Naposledy upravil wad 01-11-2006 v 11:48 AM

Old Post 01-11-2006 v 10:30 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorel
Nový Člen

Karma uživatele dorel - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

Mě sedí tyto odrůdy:

Jack Herrer - silné zhulení, uzemňující high

Crazy Daze - vražda (moc thc), uchvátil mě růstovej potenciál

Buddha - výborná ovocná chuť

Silver Haze - kořeněná chuťovka se silným účinkem

Santa Maria - lehčí kouření, ale sedí mi

Old Post 01-11-2006 v 12:55 PM
dorel je offline   Profil uživatele dorel   Find more posts by dorel   Foto galerie člena dorel   Click here to Send dorel a Private Message   Add dorel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 8

ja jsem mel zkusenost z tech bilejch odrud s White rhinem a nic moc, nebot jsem to nevypestil dobre ale jednou kdyz jsem se zhuli po WW tak to me rozmrdalo natolik ze jsem asi hodiu sedel klepal se jako bych byl na severnim polu s plavkama jinak byl v klidku mazar hodne tvrda palice a stav do pohody..na ostatni modely co jsem hulil si moc nepamatuju

Old Post 01-11-2006 v 13:55 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Košon
Nový Člen

Karma uživatele Košon - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 9

Muj Top 5 : 1) White Russian - chuťově se nic nevyrovná, zkouřenost absolutně vyvážená a pohodová
2) Afghan - masakr, vypouští snad nejmasivnější pach co znam a zkuřuje velice silně...
3) Interpol - nádherná struktura paliček, chuť i účinky vynikajcí
4) Shivu Skunk - Vytváří velice klidnou a mírumilovnou náladu...
5) Jack Herrer - Provařenej model, zábava hulit ho ve městě...

Rasta Gangsta Ala Blasta Masta

Old Post 11-11-2006 v 11:28 AM
Košon je offline   Profil uživatele Košon   Find more posts by Košon   Foto galerie člena Košon   Click here to Send Košon a Private Message   Add Košon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Košon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 10

Hodně odrůd je dobrých,záleží na genetice,a na pěstiteli a podmínkách při kterých se pěstí
Ale hodně dobrý co jsem měl byly:
1)Jack Herer-kvalitní kouření,dobrý smací stavy prostě sativa
2)Blueberry-dost sladounkýprostě mnamka,hodně uzemnuje
3)Neville's Haze-není co dodat....
4)S.A.G.E.-tak to patří mezi moje první ochutnávky značkových mdelů
5)Papaya x Ingemar's Punch-nejsladší chut co jsem okusil

To poslední za 5) jsem okusil dnes, byl jsem 4 hodiny v rauši,celou dobu jsem měl dobrou náladu,a měl jsem zatvrdlý úsměv na tváři,který jsem nemohl sundatVysoce sladká směsice chutí ovoce,takové chuti se zdaleka nevyrovnají ani vyhlášené chutovky,dávali jsme si jednoho špeka v 6ti lidech,všichni odpadli po prvním prdu,byl to out model-tomu říkám hulení

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 13-11-2006 v 19:52 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 11



Medicine Man X Deep Chunk - jedna z těch vydařených odrůd , voňavá, silná , není třeba zastříhávat, větví se sama, jako asi žádná na světě. bohužel jsem udělal největší životní omyl a nechal jsem matku vykvést. sama selekce byla krutá , ze 7 semen se uchytila jen dva, z toho jeden mrzák a druhá naštěstí samice, ale stála zato.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 13-11-2006 v 20:05 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

jo selekce je kurvárna kolikrát já jsem zařval na téhle chybe to jde do stovek dolarů jen jedna otázka které seeds banka nabízí tento model

Old Post 13-11-2006 v 21:04 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od hary
jo selekce je kurvárna kolikrát já jsem zařval na téhle chybe to jde do stovek dolarů jen jedna otázka které seeds banka nabízí tento model


Mr. Nice Seedbank

Kamarád má matku deepchunku, palice tvrdý jako šutr a výborný hulení, ale výnos není to pravé ořechové. Zde prostě kvalita převyšuje kvantitu.

Old Post 14-11-2006 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 14

Čistý Medicine Man je od Mr. Nice Seedbank , ale tohle je kříženec s Medicine Man X Deep Chun a vydražil jsem ho na :
Gypsy Nirvana is Selling Medicine Man X Deep Chunk(15+ seeds )last pack at Auction.
Bohužel jsem neuložil stránku dobře a nejde otevřít, bylo tam vše o ní napsáno. myslím ,že to ale bylo s jiné banky. Semena měl ještě Indický Konopí a Coliseum, nevím jak s tím uspěli , ale mohli by znát původce, nevím jestli někdo z nich má obal. Já teď zkouším několik kříženců s touhle odrůdou , tak jsem zvědav co z toho vyleze, mám asi nejméně 100 semen , tak experimentuji , budu informovat. Je zajímavé, že má některé větvičky fialové jako g13*BB od reefermana.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 14-11-2006 v 09:26 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wakata
Stálý Člen

Karma uživatele Wakata - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 15

Tak ja byt tyky prispel...
1:WhiteWidow- Tak tahle pani me vzdycky dokaze slozit na kolena...strasne se po tom smeju!
2:JackHerer-Tenhle model taky urcite stoji za zminku:-))
3:BlueBerry-Za toto dekuju svymu kamosovy...prines to jednou do skoly ze to spalime po skole...rikam ok...dal sem si asi tri prdy...a nemoch sem se udrzet na nohou...a pak pribehl kamarad a z dalky na nas kricel a ja se tak lekl ze sem zacal utikat ale asi jen povedome protoze sem furt stal na miste proste to neslo...:-)))

Peace

Old Post 14-11-2006 v 18:07 PM
Wakata je offline   Profil uživatele Wakata   Find more posts by Wakata   Foto galerie člena Wakata   Click here to Send Wakata a Private Message   Add Wakata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 16

No je to těžký,záleží na tom jestli indoor,nebo outdoor,na podmínkách a hlavně na pěstiteli
Ale měl jsem i noname odrůdy,které se vyrovnali i těm značkovým,a možná některé byli i lepší,jinak vše má něco do sebe

1)Papaya-tady ta odrůda je má oblíbená,výborná chut,stav,vzhled
2)Jack Herer-klasika,takový ten skunk co se po něm směju
3)Blueberry-výtečná chut,jedna z mých prvních co jsem ochutnal
4)B52-nejmasivnější smrad co jsem cejtil,nepopsatelný
5)Shaman-krásný paličky,hlavně fialové pheno,a i chut je dobrá

Jinak ještě mi chutnalo pár odrůdiček jako jsou-Belladona,Nebula,Durban Poison,Shiva,Orange Bud,Mango,Mendocino Mandes a Jamaican Pearl,také to jsou jediné značkové modely,o kterých vím že jsem je okusil spolu s těmi 5ti nahoře

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 26-11-2006 v 14:28 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2471690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív