Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 417

Vynos,vynos,vynos,vynos . Sou lidi co se svym modelem delaji g/w, pak poskytnou klony dejme tomu tobe a ty se nedostanes nad 300g pod 600w .

Old Post 27-03-2017 v 07:01 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olgoj chorchoj
Nový Člen

Karma uživatele olgoj chorchoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 418

Caute máte někdo zkušenost s White Lemon semínkama od Strain Hunters femizinovane? Díky

Old Post 29-03-2017 v 06:12 AM
olgoj chorchoj je offline   Profil uživatele olgoj chorchoj   Find more posts by olgoj chorchoj   Foto galerie člena olgoj chorchoj   Click here to Send olgoj chorchoj a Private Message   Add olgoj chorchoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 419

Strain Hunters jsou to samý jako když by si jel od Green House Seed..je to ten samý majtel..jestli jedeš poprvé a máš dvě šestikila měl by sis se zaměřit na nějaký ověřený klasiky

Old Post 31-03-2017 v 12:59 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 420

Caute..mate niekto skusenost s Bubba Kush od DINAFEMu?

Old Post 02-02-2018 v 11:51 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 421

zaujímalo by ma, či má niekto skusenosti s Northern Lights #9 od Sagarmatha Seeds, konkrétne by som chcel vedieť či naozaj nie je skoro cítiť a či ju možem pestovať v byte bez pach. filtra?

Old Post 16-04-2018 v 11:14 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 422

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 16:15 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 423


Ja mám venku northern auto od blimburn seeds a zatím to skutečně cítit nejde. Snad bych tomu i věřil....

Old Post 26-06-2018 v 04:23 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bichirek
Nový Člen

Karma uživatele bichirek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 424

za mě:

1. White Russian
2. Orange Bud
3. Durban Poison

Old Post 09-03-2019 v 19:11 PM
bichirek je offline   Profil uživatele bichirek   Find more posts by bichirek   Foto galerie člena bichirek   Click here to Send bichirek a Private Message   Add bichirek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 425

Zdravím. Chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s nákupem semínek na aukru. Původ sice neznámí ale cena slušná. Jde mi o regulérní semínka na založení matky. Odkaz zde:https://aukro.cz/uzivatel/kreuz3
Díky předem

Old Post 09-05-2019 v 13:24 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 426

citace:
Jde mi o regulérní semínka na založení matky.


kasli na taku loteriu. kukni sem do bazaru na ponuku seminek napr. od clena Elanius. urcite si vyberes

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=81573

Old Post 09-05-2019 v 13:35 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 427

Zdrav. Máte někdo zkušenosti s touto rychlokvetoucí odrudou? https://www.5semen.cz/cs/obchod/see...f1-fast-version

U dlouhokvetoucích se mi nelíbí, že vlastně kvetou v době, kdy už počasí není nic moc, je riziko plísní, silných větrů atd. Takže bych uvítal něco, co prostě začne kvést už v srpnu kde je ještě počasí přes září v pohodě.

Old Post 01-10-2019 v 09:47 AM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 428

OG Kush CBD Dinafem .. taka lahka pohodicka.pekne vonia aj chuti vysoky obsah cbd..len velmi neskoro dozrieva az koncom oktobra.
Magnum Buddha Seeds.. super automat.klasika co nikdy nesklame.. aj silne pekne palice. a chutovo vyborna.

Old Post 14-12-2019 v 19:54 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 429

Ahoj všem. Nevěděl jsem, kam tento dotaz směřovat, tak zkusím zde.
Hledám vzácný landrace strain 100% sativa z řecka, jménem KALAMATA.
Pochybuju, že mi tu někdo pomůže, ale zkusím...
Řezy, semena...?

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 22-01-2020 v 13:32 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 430

Čau,
jen tak zrychla jsem to prolítl a prej to neni strain, ale obecnej výraz pro "čevenou" řeckou sativu.
Koukni na icmag, tam je k ní poměrně dost infa. Plus tam rovnou můžeš napsat řekum (řecká sekce) zda něco nemaj, tak bych na to moc nesázel...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 22-01-2020 v 14:46 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 431

Ahoj. Díky za reakci. Máš pravdu, na icmagje o tom pár informací. Nepřijde mi ale, že by to byl nějaký obecný výraz pro "řervenou" řeckou sativu. Přečetl sem si více threadů na icmag a dost lidí tam popisuje genetiku přímo tohoto strainu- Kalamata...existuje pro to údajně více názvů...Je to extrémně potentní 100% sativa.

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Čau,
jen tak zrychla jsem to prolítl a prej to neni strain, ale obecnej výraz pro "čevenou" řeckou sativu.
Koukni na icmag, tam je k ní poměrně dost infa. Plus tam rovnou můžeš napsat řekum (řecká sekce) zda něco nemaj, tak bych na to moc nesázel...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 23-01-2020 v 08:44 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 432

citace:
Původní příspěvek od Trisuli
Ahoj. Díky za reakci. Máš pravdu, na icmagje o tom pár informací. Nepřijde mi ale, že by to byl nějaký obecný výraz pro "řervenou" řeckou sativu. Přečetl sem si více threadů na icmag a dost lidí tam popisuje genetiku přímo tohoto strainu- Kalamata...existuje pro to údajně více názvů...Je to extrémně potentní 100% sativa.


Já jsme to jen prolítl a tenhle názor se tam opakoval, ale kdo ví. Osobně silně pochybuju, že by se dalo něco takovýho v Řecku v dnešní době nalézt. Moc mi taky nesedí na řecko extrémně potentní...
No řekl bych, že nejlepší bude založit v řecký sekci thread, či se tam poptat, třeba budeš mít štěstí.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 23-01-2020 v 10:43 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3607830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív