Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 193

to aenema: Nevim proč se posmíváš Soul Rebelovi, ale hrubě to odsuzuju.
Naopak ho musím pochválit a povzbudit, jsi dobrej, Soul Rebele, takhle začíná každej a jestli vydržíš, tak další pokroky na sebe nenechaj dlouho čekat! Doma mám stále takovou těžkou tyč, se kterou jsem začínal posilovat když jsem měl paže jak špagety(na střední), opřel jsem jí jednou stranou o zem a druhej konec při pokleku zvedal jednou rukou. Dělal jsem to skoro každej den a za pár týdnů to nemělo smysl, protože byla moc lehká, ale furt jsem ještě neměl dost síly na to, abych jí zvedal ve stoje obouruč nad ramena a neriskoval poškození zad.
Dneska bych jí mohl použít tak na rozcvičení, ale i tak je příliš lehká. Proto vydrž, jseš dobrej žes vůbec začal, třeba se na to občas vyflákneš, ale nepřestávej navždy, a do konce školního roku můžeš patřit mezi nejlepší...

Zrovna teď mám období, kdy už rozhodně "přeřízlej" nejsem, ale ani nařízlej, páč na to poslední měsíc dost peču, dost jsem večer žrával (naopak přes den byl hladovej)a sedával celej den v autě, začal víc kouřit cigára, občas se ožral, takže se to na svalové hmotě razantně projevilo. K tomu mi narostlo břicho, takže když už mám čas a odhodlání, tak jsem byl běhat nebo cvičil břicho, přestal brát proteiny (kvůli tomu pupku) a zbyli mi na první pohled jen větší ramena. Tady vidíte jak je pravidelnost důležitá, k tomu špatná životospráva a všechno jde turbem do hajzlu. Já však vím, že se do toho za pár dní zas obuju (až si vyřeším nějaký problémy a získám větší motivaci) do životosprávy a bušení a zas to půjde turbem zpátky.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 12-11-2006 v 21:55 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 194

Posilka v pohodě, ale chce to vydržet a neunudit se s tím. Osobně jsem to tak udělal Jinak mám doma bench lavici a nějaký ty jednoručky, když
k tomu přidáte kliky na pěstech a nějaký ty cviky na břicho s nohamy na nějaký bedně, pak dřepy s velkou činkou...prostě fit stav. Cvičím doma často, obden ale je na mě znát málo...no ale cejtim se fyzicky v poho a pohladí to i na duši.

Old Post 12-11-2006 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

Příspěvek č. 195

Porschaku, jak často jsi dával protein? A kdy? Někdo říká, že před a po cvičení, někdo že ráno a večer.. Nebo častěji? A co víkendy? Taky jsi dával nebo vynechával? Já většinou o víkendu kalím, tak na protein se*u.. Ale možná to je chyba.. Co? Jinak po roce a půl cvičení s pauzama jsem si konečně sestavil trénink, kterého se držím už 2 měsíce a jde to konečně trochu vidět. Ta pravidelnost je fakt nejduležitější. A pak jsem dělal velké chyby při provádění cviků.. U nás v posilce nemáme žádného trenéra, kolikrát tam jsem uplně sám, tak mi neměl kdo radit. Ale lepší se to..

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 14-11-2006 v 15:00 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 196

4 Soul rebel : hele jednou 100* denne to nema smysl, dej si obden 2-3 serie po tolika, co zvladnesh, to je urco lepsi...u hrazdy de vykonnost takle zkraje nahoru strasne rychle
a desitku da kazdy trosku pohyblivý decko (nemyslim teda tu pivní )
Jináč Fit stav - to je to správný slovo !!! všeho s mírou, proteinum fakt neholduju, kdyz na to tělo nema prirozene, tak proc se šponovat, stejne to nebude navzdy, protoze na ty proteiny se clovek driv nebo pozdejc vybodne (krome nakejch tech ultras....), což neplati o kondicnim cviceni...

Old Post 21-11-2006 v 13:23 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 197

J.J.:souhlas:ja treba jezdim tak jednou za dva za tri dny co zvladnu,schyby,tricaky..proste vsechno...a jeste jsem minulej rok delal ve stavebnictvi,takze moc posilovat nemusim..

Old Post 21-11-2006 v 18:12 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 198

praxer:mas idealni postavu na formovani,mas z ceho delat,to taky nema kazdej,kulturista z dachou vazici 60 kg se moc posilovanim nevysvyhne,kdezto na takovy telesny konstrukci to je kuravsky videt...

Old Post 21-11-2006 v 18:15 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 199

Koukám že posilování má poměrně dost fanoušků, to je fajn, aspoň nebudem všichni tlustý a budou po nás zdravý děti
K těm proteinům Moltresi: Jestli se mám bavit o těch v práškový formě, tak ty jsem začal užívat nedávno, tak před dvěma roky. Beru je jenom když cvičím, jakmile mám třeba tejdenní pauzu, tak je hned vysazuju, protože jsem příznivec večerního ládování u televize a s kombinací přísunu proteinu si to tělo mění vesele na tuky a ukládá je do mýho pašíka, jak občas nazývám svoje břicho, což nesnášim.
Bez proteinů bych asi ani neměl takovou vůli cvičit, protože proteiny tě odmění, pěkně po cvičení si vypiju rozmixovanej nápoj (což je většinou večer) a jdu relaxovat. Když vydržím bušit pravidelně a rozhodnu se, že by bylo fajn trochu zesílit, každý ráno si vezmu plnou dávku a když se vyskytne čas, tak třeba i menší odpoledne. To výsledky pak na sebe dlouho nenechají čekat a už po pár dnech člověk začne nabejvat
Před cvičením nebo při něm člověk může užívat energetický nápoje, dodávají tělu rychlou energii, kterou hned spálí, může to být dobrý na výbušnost a vytrvalost při cvičení. To dělám jen výjimečně, třeba když jdu do posilky, kam chodím málokdy a vím, že budu intezivně cvičit hodinu a půl, tak si něco koupím. O víkendu platí to stejný jak v tejdnu, tedy závisí na cvičení, ale rozhodně by člověk neměl do sebe prát proteinový nápoje ráno po ožírce, když je tělo dehydrovaný a má co dělat samo ze sebou. Svaly potřebujou na růst hodně vody, takže i normálně by člověk měl pít víc, natož po kalbě.
Dávkování proteinů opět závisí na celkovym výdeji energie, když chodim na fočus nebo běhat a do toho cvičim, tak si dopřeju víc a naopak. Taky závisí na síle proteinů, kupuju mixy s dalšíma doplňkama, dobrý pro klouby a vazy, vitamíny atd.. Hlavní údaj, co sleduju, je obsah nebo poměr PROTEINU a SACHARIDU (na 100g výrobku). Proteiny jsou stavební materiál buněk, sacharidy zase palivo. Pokud preferuju přibrat na váze, užívám silnější přípravek, teď mám např. 53,7g proteinu, 31,5g sacharidů. Někdy je poměr obrácenej. Taky můžeš koupit vyloženě izolovaný protein, který se blíží 100g proteinu na 100g hmotnosti výrobku, ale nemyslím, že člověk co do toho nejde fakt brutus, tak tolik potřebuje a cena často taky hraje svou roli.
To by tak bylo. Ještě jednou musím ale upozornit, že bez cvičení svaly neporostou, zato pašík řádně. Taky asi nebude nejzdravější do sebe horem spodem prát jen doplňky, důležitý je určitě i přirozený příjem proteinů a vitamínů, takže všeho s mírou

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 21-11-2006 v 18:39 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dStanly
Stálý Člen

Karma uživatele dStanly - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 200

posilovanie a hulenie je v poho pokial sa to nemiesa tak ze zhuleny des posilovat par krat som to spravil sice to nebolo zle ale predsa len je to na cistu hlavu o inom a o dost lepsie je ked si po cviceni zahulis....

Old Post 16-03-2007 v 15:38 PM
dStanly je offline   Profil uživatele dStanly   Find more posts by dStanly   Foto galerie člena dStanly   Click here to Send dStanly a Private Message   Add dStanly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 201

Zdravim !

Rad by som zacal aj ja nieco robit so sebou aby som mal viac energie atd..

Ale mam taky problem ze moja chrbtica nieje velmi zdrava...mam skoliozu tak neviem ci to je dobry napad kombinovat, popripade mi skuste dat nejake rady co a jak

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 17-03-2007 v 18:03 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 202

myslim, že dobrý by si měl plavání - to je přírodní posilovač páteřních a ramenních svalů..

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 17-03-2007 v 18:52 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 203

ja kdyz sem zhulenej tak se lip koncentruju na danej cvik ale nesmim bejt moc, taky me pak svaly tolik neboli

micro LED box 15/25W #1

Old Post 17-03-2007 v 19:53 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 204

No zhulenej sem nikdy posilovat nešel, asi proto, že sem přestal s hulením, když sem začal cvičit... Ale uvidíme na konci sklizně 07'

Old Post 18-03-2007 v 01:21 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 205

to je jasny!!! estli se zhulim a pak se rozhodnu trochu si zacvicit, tak skoncim maximalne v hospode u piva. tak to nema cenu! je mnohem lepsi kdyz si nejdriv das poradne do tela(jako zacvisit si) a pak si za odmenu zcudit hlavu
tak to ted delam a nemam nejmensi problem!!!
.:peace and flowers:.

Old Post 18-03-2007 v 15:04 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 206

No tak já zase chodím bušit, mám ze sebe radost
Trénink dvakrát týdně celé tělo, už asi dva měsíce. Uvažuji, že začnu chodit třikrát (tj. po + st + pá). Nyní je to pondělí + čtvrtek.

můj plán bušení
Hrudník
1. Benchpress (1x 12, 1x 10, 1x 8 (s tim co to dá )
2. tlaky na šikmé lavici s JČ (3 x 10-12) v seriích zvyšuju váhy
3. rozpažky na lavici s JČ (3 x 12) s váhama to samý co na tlaky
Záda
4. mrtvola (intenz. podobně jako bench)
5. stahování široké kladky (3x 12)
6. hyperextenze (nebo jak se to píše ) (pěkně rovná postavu) (3x20)
7. rozpažky s kladkama s překříženýma rukama ( dobrý na delty) (3x12)
Biceps
8. Biceps zdvihy s velkou činkou nebo s ézetkou (3-4x12)
Triceps
9. Stahování kladky nebo provazu, ten jsem si oblíbil více (3-4x12)
Břicho
10. skracovačky (4x25..nebo až je mi na blití ), pokud možno se záteží.
Nohy
11. legpress, nebo dřepy, ty mě ale fakt neba (intenzita stejně jako bench)
12. ještě něco na břicho
13. odchod s dobrým pocitem z vykonané práce

Váha 68 kg
maximálky:
bench 70 maximálka ( tak dvakrát vytlačim uff )
tlaky s 28 kg jednoručkama
mrtvola asi kilo max
biceps zdvihy s velkou činkou 35kg max, možná bych dal 40 ale u toho
se kroutim jak magor a je to o ničem
rozpažky tak s 16kg jč
dřep jsem max nezkoušel ale na legpressu tak kilo, možná bych dal víc ale nechci to moc hrotil, nějak se bojim o kolena





Co jsem četl nějaký plány, bylo v nich cvičení jedný partie jednou tejdně (?) což se mi zdá fakt málo. Tenhle trénink mi vyhovuje, občas měním různé cviky, aby mě to pořád bavilo. Už nekouřím asi dva měsíce (z toho mám velkouuu radost, navíc už jsem zapomněl na to že něco takovýho existuje..hurááá) a snažím se zdravě jíst, asi si koupím proteiny, protože v normálním žrádle nenaženu alespoň 1,5g/bílkovin na váhu. Na kreatin sere pes. To co se děje teď mě těší s ním si to neumím představit
Jo a abych nebyl OT, hulím nějak tak furt, teda jednou, dvakrát tejdně, leju míň, jen o víkendu. A zhulenej bych nikdy nic nezacvičil a hlavně bych tam nevlezl
bye

Naposledy upravil 05-04-2007 v 21:12 PM

Old Post 05-04-2007 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 207

Claune: No měl bys cvičit 1 partii jen 1 za týden, tos četl dobře, protože ta partie musí regenerovat. Ale měl bys dodržovat přesnej plán - obměnit možná jednou za 2-3 měsíce.. Jinak já beru proteiny - GAINER 1 - dycky před trénikem a ráno u snídaně 1/3 dávky co před trénováním...

Zdar

Old Post 05-04-2007 v 21:12 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 208

Rhino: to se mi zdá jako blbost, regenerace je přece 24-48 hodin, ne? nakonec po dvou dnech se mi zdá vše ok, necejtim žádný napětí ve svalech. Jednou tejdně..no podle mě to neporoste Já chlemstám gainer po tréniku, rychlý cukry jsou prej po něm třeba
ty píšeš že piješ proteiny, ale gainer je něco jinýho. Gainer je sacharid a protein je bílkovina.

Old Post 05-04-2007 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4162610 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív