Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Plagron zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od Dooku02
Ted uz vim jiste, ze na Zizkove spatne skladujou hnojky i hlinu, mel sem od nich nekolik pitli Light mixu i Royalty mixu a vse melo PH pres 7.

Poradi mi prosim nekdo, kde koupim zarucene nezkazeny hnojky,
ktery skladovali v chladnu? Stoji to docela dost penez a navic kdyz si tim kurvim kytky, projebavam elektriku.... Znate nejakej kamenej obchod v Praze nebo internetovej obchod s kterym mate dobry zkusenosti? Je mi celkem jedno co to bude za znacku hnojiv, hlavne at nejsou prosly ci podobne. Diky.


Nakupuju u Klečky a nebo v Greenfingers a žádnej problém..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 15-06-2009 v 23:12 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 194

pan.smakovicka:

Green Sensation: NPK 0-13-14 ; dávkování 1ml/L; balení: 0,25ml; cena: 990,- Kč
Bloombastic: NPK 0-20-21 ; dávkování 0,5-1ml/L; balení: 0,325ml; cena: 1099,- Kč

takže určitý rozdíly tu jsou, Bloombastic má vyšší obsah PK a když to člověk spočítá, vychází levněji.. jediný co by mě zajímalo je rozdíl v chuti finálního produktu, pokusím se vyzkoušet na svých dětech

jinak souhlasím s Tebou, že účinek je totožnej a taky musím uznat, že vcelku znatelnej

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 15-06-2009 v 23:23 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wikin
Nový Člen

Karma uživatele Wikin - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 195

hele mam prosbu nevíte někdo jesi vadí že postříkávám kitky obden crompaxem?? mělobise jednou za tejden ale já t dělám tak jednou za 2 dny nevíte jesi to vedí nebo ne?

Old Post 20-06-2009 v 19:39 PM
Wikin je offline   Profil uživatele Wikin   Find more posts by Wikin   Foto galerie člena Wikin   Click here to Send Wikin a Private Message   Add Wikin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 196

Wikin:
pokud není na rostlině vidět, že jí to vadí, tak jí to zřejmě vadit nebude, jenom toho tolik nestačí vstřebat (nebo nechce) a tudíž je to plýtvání...

Těm doporučením od výrobce věř, je přeci v jejich zájmu a by to lidem rostlo po jejich výrobcích co nejlépe...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-06-2009 v 19:43 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 197

zdar hosi.
Tak už hnojím Plagronem na růst nějakou dobu, ale pořád mi není jasná jedna věc. Kolik zálivky (myšleno vody s hnojivem) nalejete do hlíny na jednu kytku. Já to vždycky jen tak podle oka, když jsem udělal 2l zálivku tak jsem tuhle dávku rovnoměrně rozlil po všech květináčích, tedy že na jednu kytku bylo tedy asi 200ml zálivky s hnojivem. Není to málo?

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 08-07-2009 v 14:57 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SATISFACTION
Stálý Člen

Karma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 198

PHYT - AMIN pouzivam tiez som s nim spokojny alternativy ani nehladam pouzivam ho po prepnuti dva tyzdne postrek potom do zalievky baby vyzeraju pekne a zdravo

v rastovej faze pouzivam nitrozyme(growth technology) - postrek 5ml/l
rastliny sa pekne zelenaju a kosateju, asi sa da porovnavat s cropmaxom podla toho co som tu cital

GS davam kazdu druhu zalievku, nemam problem so skladovanim aj phyt aj gs mam uz vyse roka v chladnicke a su celkom v poriadku ziadne zapachy treba len davat pozor aby sa do nich nedostala voda

nowy grow je v polovici a dari sa mu vyborne presedlal som z hydra na hlinu. mal som dutch pod ale nejak som to nevedel vychytat fuurt sa nedarilo tak po novom hlina a dari sa

SF

Shiva skunk,prvy pokus zožaté

Old Post 11-07-2009 v 12:11 PM
SATISFACTION je offline   Profil uživatele SATISFACTION   Find more posts by SATISFACTION   Foto galerie člena SATISFACTION   Click here to Send SATISFACTION a Private Message   Add SATISFACTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od Zlosin*
zdar hosi.
Tak už hnojím Plagronem na růst nějakou dobu, ale pořád mi není jasná jedna věc. Kolik zálivky (myšleno vody s hnojivem) nalejete do hlíny na jednu kytku. Já to vždycky jen tak podle oka, když jsem udělal 2l zálivku tak jsem tuhle dávku rovnoměrně rozlil po všech květináčích, tedy že na jednu kytku bylo tedy asi 200ml zálivky s hnojivem. Není to málo?

Dělám to naprosto stejně (Plagron Terra grow), dávám dvě víčka na 2 litry vody, rovnoměrně to rozdělím každý kytce a za 7 dní mi většina vyrostla o zhruba 45 cm...

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 15-07-2009 v 12:30 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konoptik
Nový Člen

Karma uživatele Konoptik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 200

Zdravim....mam dotaz....jaky je rozdil mezi alga a terra bloom...?diky za odpovět....

Old Post 23-07-2009 v 18:42 PM
Konoptik je offline   Profil uživatele Konoptik   Find more posts by Konoptik   Foto galerie člena Konoptik   Click here to Send Konoptik a Private Message   Add Konoptik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perfection
Nový Člen

Karma uživatele perfection - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 201

cau Zlosine,myslim ze 200 ml na jednu je malo,ale zalezi na tom jakej mas kvetinac,cim vetsi kytka,vetsi korenovej system,vic hliny tim vic roztoku(voda+hnojivo),myslim ze zakladem je to dobre prolit jednou za tyden celej kvetinac

cc

Old Post 23-07-2009 v 21:22 PM
perfection je offline   Profil uživatele perfection   Find more posts by perfection   Foto galerie člena perfection   Click here to Send perfection a Private Message   Add perfection to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 202

citace:
Původní příspěvek od zoltan


obojí jsou organicko-minerální hnojiva, ale terra bloom bude mít asi větší podíl minerálních látek - roztok s vodou se nekazí, což alga bloom se kazí, a docela brzo

takže imho je alga více bio, ale není vhodná do hydroponických systému;
terra je spíš minerální hnojivo (více "chemka"), ale je možné používat v hydroponických systémech


Alga je castecne bio ale popravde jeste sem nevidel u zadne hnojky na kvet at uz bio ci mineralni clozeni NPK 1,5:13:14
snad jen u PK ale tam neni zase dusik no a pak Alga Bloom

cheers

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 24-07-2009 v 08:16 AM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 203

citace:
Původní příspěvek od zoltan


obojí jsou organicko-minerální hnojiva, ale terra bloom bude mít asi větší podíl minerálních látek - roztok s vodou se nekazí, což alga bloom se kazí, a docela brzo

takže imho je alga více bio, ale není vhodná do hydroponických systému;
terra je spíš minerální hnojivo (více "chemka"), ale je možné používat v hydroponických systémech

Tak tys to vzal z úplně druhý strany, alga je na hydrosystémy, kdybys tam narval terra, tak se ti to těma usazninama celý zasere a podle jednoho uživatele je v Alga grow oproti terra o tolik více min. látek, který jsou obsažený v půdě a který musíš nějakým způsobem hydrosystému dodat. Terra grow je určenej pro hliněný substráty, kokos atd.-prostě pro ne-vodný média, kde jsou právě ty minerály, který jsou v tý alze navíc.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 24-07-2009 v 12:11 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 204

citace:
Původní příspěvek od crackonos

Tak tys to vzal z úplně druhý strany, alga je na hydrosystémy, kdybys tam narval terra, tak se ti to těma usazninama celý zasere a podle jednoho uživatele je v Alga grow oproti terra o tolik více min. látek, který jsou obsažený v půdě a který musíš nějakým způsobem hydrosystému dodat. Terra grow je určenej pro hliněný substráty, kokos atd.-prostě pro ne-vodný média, kde jsou právě ty minerály, který jsou v tý alze navíc.


jo trochu sem to poplet... měl jsem na mysli drip a ne hydro.
podle plagronu TERRA nevytváří usazeniny a nekazí se po namíchání s vodou (což je pro drip imho základní požadavek)

ALGA mi do hydra moc vhodná ale nepříjde, já ji jel do hlíny a kazila se při pokojové teplotě už po cca 10 hodinách, takže třeba v bubleru si jí moc představit neumím...

Old Post 24-07-2009 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 205

citace:
Původní příspěvek od zoltan


jo trochu sem to poplet... měl jsem na mysli drip a ne hydro.
podle plagronu TERRA nevytváří usazeniny a nekazí se po namíchání s vodou (což je pro drip imho základní požadavek)

ALGA mi do hydra moc vhodná ale nepříjde, já ji jel do hlíny a kazila se při pokojové teplotě už po cca 10 hodinách, takže třeba v bubleru si jí moc představit neumím...

Jasně, já taky slyšel hodně hlasů, že to do hydra moc vhodný není, nicméně uvádí se to u firemního popisu produktu.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 24-07-2009 v 13:15 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 206

takze:plagron uz jedu druhou sklizen v te prvni jsem pouzil jako substrat royal mix a terra koncept[a jelikoz je royal dosti predhnojen daval jsem polovicni davky hnojek a nikdy jsem se nedostal na doporucene tabulkove hodnoty konceptu]

na dalsi kolo jsem substrat vymenil na Grow mix taktez od plagronu a s hnojivama jsem zacal na polovicnich davkach a co zalivku zvedal na doporucene hodnoty terra konceptu[do kazde zalivky 5ml bloom a 1ml GS na 1l zalivky] a rozdil JDE OPRAVDU VIDET!

ale v obou pripadech jsem mel problem s dusikem u prvniho kola zacali hnedka po prepnuti na kvet v druhem cca po mesici na kvetu,,,,,a tim vznika i muj dotaz ohledne fishemulse kterou chci poridit na treti kolo abych tento problem vyresil....ma vysoky obsah dusiku jenze je urcena do rustove faze a ja mam problem na kvetu ......takze???da se pouzit i na kvetu ma nekdo zkusenosti???a je ten jeji smrad opravdu tak smrduty ?

Old Post 26-07-2009 v 15:54 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filipzzhk
Nový Člen

Karma uživatele Filipzzhk - 82% PěstitelskáKarma uživatele Filipzzhk - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 207

Ahoj, chtel bych se zeptat na rozdil mezi hnojivem na kvet Alga Bloom a hnojivem na kvet PK13-14 vse od plagronu, nedochazi me v cem je rozdil , Jeste bych se zeptal , od jake doby co kytka kvete by se mel davat gs? diky za odpovedi

chlast nic nevyresi , ale to mineralka taky ne :p smotej

Old Post 31-07-2009 v 06:01 AM
Filipzzhk je offline   Profil uživatele Filipzzhk   Find more posts by Filipzzhk   Foto galerie člena Filipzzhk   Click here to Send Filipzzhk a Private Message   Add Filipzzhk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 208

PKčko obsahuje větší množství fosforu a draslíku.GS myslim,že od třetího týdne květu,ale je to uplně na prd..PK a bloom stačí.Akorát zbytečně vyhozený love.250 ml za 990Kč + poštovný..to by mně mohlo prdel políbit.

Old Post 31-07-2009 v 06:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - FAIRSEEDS.CZ - Zkušenosti - 16 odpovědí
29-03-2016 - Metrop - zkusenosti - 12 odpovědí
22-08-2013 - Plant Magic Plus zkušenosti ... - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4900690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív