Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 551

foto.č1

Old Post 03-12-2014 v 12:41 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 552


foto

Old Post 03-12-2014 v 12:44 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 553


no konečně sem na to přišel...

Old Post 03-12-2014 v 12:46 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 554

všechny listy co byli sem otrhal asi 23.listopdu,z počátku sem hnojil bio canna flores a bloombastic..myslel sem že sem to přestřelil fosforem hned sem prolil květináče sprchou,už je to asi 6 dní hned co to proschlo dal sem jim proti šoku cropmax,a poloviční dávku terra leavs od atami a tímto hnojvem chci i hnojit jsem na něj zvyklej... takže bio canna už nepřpadá v úvahu ale nevím jestli je to tím prosím tedy o radu,jinak sem měřil kohoutkovou vodu a ta má Ph i odstátá 7.6 takže sem koupil od Ah Ph down v květu...prosím o rady jedná se o model white widow od fair seeds... asi 27 den květu přiložené fotky jsou asi hodinu starý...

Old Post 03-12-2014 v 13:00 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 555

hned me napadlo PH,

Old Post 03-12-2014 v 23:27 PM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 556

no díky tý kouhoutkový odstátý vodě kterou zalejvám,budu muset každou zálivku snižovat asi PH...z těch 7.6 asi na těch 6.. včera sem zalil vodou s Ph 5.6 a atazymem od atami tak uvidíme...kdyby jste někdo věděl jak pomoci každou radu uvítám.

Old Post 04-12-2014 v 05:40 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 557

to Bouřekk :http://www.growweedeasy.com/marijuana-symptoms-pictures já bych tipnul málo fosforu....

Old Post 04-12-2014 v 10:19 AM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 558

Smokáček díky za odkaz,jj to si taky myslim ale furt se to zhoršuje,bojim se abych nezačal dávát víc fosforu a ono to pak nedopadlo zle.... tohle jsou fotky dvou větších listů který jsem utrhl včera..

Old Post 04-12-2014 v 12:57 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 559


vypadá to jako kdyby těch faktorů bylo víc naráz...

Old Post 04-12-2014 v 12:59 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 560

co si myslim je to asi tohle http://www.growweedeasy.com/potassi...ciency-cannabis je to možný????

Old Post 04-12-2014 v 13:10 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 561

hele jestli si to zalejval vodou s PH 7,6(koukám až ted) :-) tak to asi bude samo víc věcí protože kytka při tomhle PH nepříjmá hodně prvků...taky neni uplně dobrý kombinovat hnojky od různých výrobců, držel bych se jedný řady od jednoho výrobce..

Old Post 04-12-2014 v 16:24 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 562

citace:
Původní příspěvek od zlobivejkluck
nEophyte: Fakt to vypada na preliti, mozna jestli jsi hned po prepnuti nezacal davat krmeni na kvet, jeste nejakou chvili davej na rust ,.)
Jinak pro vsechny kdo maj podobny problemi posilam odkaz, nevim kdo tuhle esej sepsal ale dal bych mu pusu,jsou to spis vytahy odevsad moznad i odsud ale je to krasne uceleny a casto mi to pomuze, jakmele se neco bidnyho semele hned to otviram a vetsinou to pomuze. http://ulozto.cz/xGxR7VW/bolesiny-b...i-vse-o-nem-pdf

Prelity to urcite neni zalivam vzdycky az je hlina uplne sucha...problem stale pretrvava..

Old Post 04-12-2014 v 20:21 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 563

Smokáček: no v růstu problémy nebyli hnojil sem Canna Bio,poprvé jinak jedu ještě jeden pěst a jsem zvyklej na Atami tera leaves,tera max,atazyme ata Xl atd a v poho ale asi ve 14 dnech květu se to začalo takhle mrvit,takže přišel proplach pod sprchou,pak sem začal s hnojvama co mám oskoušený a to je to atami nicméně sem pak zjišťoval co by to mohlo bejt a narazil sem na tom Ph voda měla při měření 7,6 takže budu muset snižovat na 6,0 nebo 5.8 a to zálivku s hnojvem nebo i bez...budu doufat že se to zlepší...mám tak posledních 30 dní a to už na moc experimentů a zkoušek čas není.

Naposledy upravil Bouřekk 05-12-2014 v 06:02 AM

Old Post 05-12-2014 v 05:46 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 564

citace:
Původní příspěvek od strýček_Pompo
ahoj,věděl by někdo co s tím? Ph5,9 EC1,3 na výtoku PH5,7 EC1,9 hnojky AHáčka

mozna neljt k takovymu prckovy ec 1,3 kor v predhnojenym substratu soude dle.toho ze ti vyteklo.dokonce.1,9oooo

Old Post 05-12-2014 v 09:41 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 565


huuu tak bych taky potřeboval radu už fakt nevim ....

kytky ve 3 tejdnu květu, v růstu hnojeno JIDB a už se to na pár listech začalo objevovat a stejně mi došla složka B, tak jsem se rozhodl na květ přejit na Biobizz, lil jsem každou 2 zálivku hnojky dle tabulek, ale pořád se to zhoršuje, vypadá to jako málo dusíku a fosforu že? tak jsem začal lejt každou zálivku (což doporučuje si sám Biobizz )koupil jsem i PK které jsem dal do minulé zálivky ale už 4 - tá zálivka a pořád horší a horší.. PH 6,3 - 6,5, když změřim EC tak naleju třeba 1,90 a vyteče 2,10 prej normální u BIO hnojů?teplota 25 den, 19 noc, vlhkost 50%, leze to odspodu..

Old Post 08-12-2014 v 17:29 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 566

Smokáček to máš to samý co sem měl já hele já se vyprdnul na ty Bio Canna a jedu ověřený atami otrhal sem všechen ten hnusnej list a je klid hele...mohla by se z toho třeba rozjed prý slušná plíseň jsem na květu Ec mám 1.94... :: 0.24 má voda z kohoutku plus 1.7 hnojka a PH 6.0...4 dni takhle a je to lepší,už to bobtná jak ďas...

Old Post 08-12-2014 v 17:56 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 567

jo je to dost podobný no prostě to vypadá že maj něčeho málo ale si řikám že to přece neni možný když jim tam leju každou zálivku ec 1.9 - 2.10, že by to mělo spíš bejt přehnojený když už ale to zase vypadá jinak...jiný hnojky se mi pořizovat teď nejchtěj ten komlept biobizz byl celkem drahej a mělo by to kurva hnojit za ty prachy

Old Post 08-12-2014 v 18:05 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 568

no a jestli Ti vyteče EC 2.10 tak nasaď průplach enzymama to je dost na výtoku to asi kytky nepapaj hele držej se Ti tam soli....

Old Post 08-12-2014 v 18:22 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 569

to jsem si logicky řikal taky, ale to zase je prej normální u bio hnojek viz např. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65817

Old Post 08-12-2014 v 18:51 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 570

početl sem a nebo sem si říkal jestli to nemůže být houbová nákaza ale netuším hele všechno sem otrhal a uvidim snad se to dá dokupy nebo jestli to prostě není v kytce mám vdovu a o těch je známo že jsou náchylný na plísně...ale na výtoku mi stejně příjde že je 2.10 hodně....

Old Post 09-12-2014 v 18:09 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 571

jo teď koukám že to dáváš pokaždý s hnojvem kolem 2.00 jestli to není v tom,já třeba jedu hnojva pak voda pak zase hnojva pak zase voda atd... třeba to nestačí žrát hele a má obalený kořeny tak nevstřebává živiny...

Old Post 09-12-2014 v 18:13 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 572

jo dával jsem ob zálivku, když se žačal projevovat tenhle problém, začal jsem každou(jak mi doporučil i výrobce hnojiva), no nic dneska jsem všechny propláchnul 12l vody s EC 0,4 a ze začátku z toho teklo i 1,3 ke konci 0,6, na závěr jsem jim dal ještě enzymy, tak pak dám vědět jestli jsem to tim dojebal nebo spravil :-)

Old Post 09-12-2014 v 19:45 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 573

tak snad si to nedojebal dej pak vědět jak to dopadlo třeba tak po týdnu si myslim že to poznáš...

Old Post 09-12-2014 v 23:41 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 574


Zdarek lidi, nevite cim by mohlo tohle bejt? Lepsi foto bohuzel nemam, ale kroutej se listy na koncich a treba pulka cepele vypada jak kdybych ji vzal smirglem a je to takovy svetly..

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 10-12-2014 v 16:35 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamal_BUFU
Nový Člen

Karma uživatele Jamal_BUFU - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 575


Zdar lidi, mohl by mi někdo poradit, na některých listech se mi objevili tyto žluto/hnědé flíčky. je to velmi zřídka, ale raději řeším dřív než pozdě.Občas se na listech ukazuje zvrásnění a některé okraje se točí nahoru. Kvítí je staré 30 dní, hnojím Junglem, EC i PH si hlídám,hlína BioBizz. Díky moc za rady

Old Post 12-12-2014 v 15:17 PM
Jamal_BUFU je offline   Profil uživatele Jamal_BUFU   Find more posts by Jamal_BUFU   Foto galerie člena Jamal_BUFU   Click here to Send Jamal_BUFU a Private Message   Add Jamal_BUFU to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 576

Jamal uber trochu na hnojkách,máš to jemně přehnojené.Ono je dobré občas hnoje vynechat a dát jen čistou vodu,nebo vodu a enzymy.

Old Post 12-12-2014 v 15:52 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamal_BUFU
Nový Člen

Karma uživatele Jamal_BUFU - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 577

citace:
Původní příspěvek od marw
Jamal uber trochu na hnojkách,máš to jemně přehnojené.Ono je dobré občas hnoje vynechat a dát jen čistou vodu,nebo vodu a enzymy.


Před posledním hnojením, jsem 3x prolíval jen vodou a EC bylo pořád 1,6-2 nechápu...Sice před jsem to přesazoval, pak jen prolíval..Takže je to způsobené přehnojením?

Old Post 12-12-2014 v 15:59 PM
Jamal_BUFU je offline   Profil uživatele Jamal_BUFU   Find more posts by Jamal_BUFU   Foto galerie člena Jamal_BUFU   Click here to Send Jamal_BUFU a Private Message   Add Jamal_BUFU to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RunnerXXX
Nový Člen

Karma uživatele RunnerXXX - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 578



Ahoj potreboval by som poradiť.

Mam kytky 2 tyzden v kvetu a zacalo sa mi na listoch objavovat toto viz foto.

Doteraz boli celkom v pohode ,, pottreboval by som poradit co kytkam chyba.

Dakujem

Old Post 14-12-2014 v 20:30 PM
RunnerXXX je offline   Profil uživatele RunnerXXX   Find more posts by RunnerXXX   Foto galerie člena RunnerXXX   Click here to Send RunnerXXX a Private Message   Add RunnerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malťan
Nový Člen

Karma uživatele malťan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 579



Zdravim, prosim vas poteboval bych poradit popripade pomoci s plisni, nejsem si jisty o jaky druh se jedna, tudiz nevim jaky postrik.. Kyti byly posledni dobou dost ve stesu.. Problemy s ph a teplota muze prave tohle za vznik plusne? Vlhkost cca 80% Povlak je jen n par listech a ne uplne na vsech kytkach, ale je i na stonku, nevite nekdo co s tim ? Diky za jakoukoliv radu..

Old Post 15-12-2014 v 23:59 PM
malťan je offline   Profil uživatele malťan   Find more posts by malťan   Foto galerie člena malťan   Click here to Send malťan a Private Message   Add malťan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 580

da se to setrit a je to takovej jakobyprasek? jesli jo tak je to padly a rech se jen tak nezbavis muzes cistit holit osetrovat ale v tomhle stadiiu to spis jen zpomalis.

Old Post 16-12-2014 v 15:04 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 581

RunnerXXX-to vypadá na velkej problém ale jak je tu psáno a dáno musíte se o problému víc rozepsat jinak takhle s kusu fotky ti nikdo nedokáže pomoc ale asi jestl hnijou kořeny tak už jen přesadit a čekat
malťan-postřiky na padlí když to nejni zrovna už rozlezlí do extrému pomůžou ale opět velkej problém se rozepsat,pěstuješ ve skleníku? dúležité pořešit kde to vlastně pěstuješ protože je celkem důležitá výměna a cirkulace vzduchu

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 18-12-2014 v 08:53 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 582



taky mám problém s listama ......................

Old Post 18-12-2014 v 08:56 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWeed23
Nový Člen

Karma uživatele sWeed23 - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 21  

Žloutnuti a odumirani Příspěvek č. 583


Ahojte, prosim o radu. Mam zhruba mesic kvetu - hnojeno biobizz grow, bloom, top max a objevilo se mi pomerne dost zažloutlejch listu, sem tam jsou az mrtvolne hnedy. Zatim zacali spodni a stary listy ale mam strach aby se to nerozhelo vsude :-(

Old Post 19-12-2014 v 09:03 AM
sWeed23 je offline   Profil uživatele sWeed23   Find more posts by sWeed23   Foto galerie člena sWeed23   Click here to Send sWeed23 a Private Message   Add sWeed23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 584

Čau nějak mi zloběj kytky..Nikdy předtím jsem se tímto nesetkal..Nejdřív se to začlo objevovat na jedný a pak skoro na všech..pH vody je 5.8 výtok 5.5..Zatim sem ještě nehnojil možna je to tim..Jinak myslíte že bych to mohl zalít hnojivem na květ ? Má to o 2% více P než na růst jinak v tom rozdíl neni..Za každé rady jsem rád..Tady jsou fotky :
http://2i.cz/440385af7c
http://2i.cz/551294be6d

Old Post 20-12-2014 v 18:30 PM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 585

citace:
Původní příspěvek od CannabisForMan
Čau nějak mi zloběj kytky..Nikdy předtím jsem se tímto nesetkal..Nejdřív se to začlo objevovat na jedný a pak skoro na všech..pH vody je 5.8 výtok 5.5..Zatim sem ještě nehnojil možna je to tim..Jinak myslíte že bych to mohl zalít hnojivem na květ ? Má to o 2% více P než na růst jinak v tom rozdíl neni..Za každé rady jsem rád..Tady jsou fotky :
http://2i.cz/440385af7c
http://2i.cz/551294be6d


to pěstuješ v hlíně? Jestly jo tak to PH je hodně španý tohle ph se jede v kokosu v hlíně to má být 6.0 -6.5

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 20-12-2014 v 18:58 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 586

Ano pěstuju v hlíně..Takže říkáš zvětšit pH ?

Old Post 20-12-2014 v 19:10 PM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 587

ano

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 20-12-2014 v 19:11 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od malťan
Zdravim, prosim vas poteboval bych poradit popripade pomoci s plisni, nejsem si jisty o jaky druh se jedna, tudiz nevim jaky postrik.. Kyti byly posledni dobou dost ve stesu.. Problemy s ph a teplota muze prave tohle za vznik plusne? Vlhkost cca 80% Povlak je jen n par listech a ne uplne na vsech kytkach, ale je i na stonku, nevite nekdo co s tim ? Diky za jakoukoliv radu..

Máš neparavé padlí , použij Discus , ten jediný toto umi dobře likvidovat, stojí cca 50,- v zahradnictví a udělej to pořádně, úporně se to vrací a šíří se to rychle vzduchem.

Grow Max 150W

Old Post 20-12-2014 v 20:31 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 589

citace:
Původní příspěvek od CannabisForMan
Čau nějak mi zloběj kytky..Nikdy předtím jsem se tímto nesetkal..Nejdřív se to začlo objevovat na jedný a pak skoro na všech..pH vody je 5.8 výtok 5.5..Zatim sem ještě nehnojil možna je to tim..Jinak myslíte že bych to mohl zalít hnojivem na květ ? Má to o 2% více P než na růst jinak v tom rozdíl neni..Za každé rady jsem rád..Tady jsou fotky :
http://2i.cz/440385af7c
http://2i.cz/551294be6d

To máš v kokosu? A EC na výtoku je kolik? A napiš, co vše dáváš do zálivka a jakým EC zalíváš? Zatím to vypadá, že tomu chybí dusík, takže odhaduji, žes málo hnojil.

Grow Max 150W

Old Post 20-12-2014 v 20:38 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 590

Bárt: Nene nejedu to v kokosu normálně v hlíně a bude to nejspíš tim že sem ještě nehnojil a došla mi hnojka na růst..myslíš že mužu použít květovou hnojku ? Má jen o 2% P víc jak na růst..

Old Post 21-12-2014 v 01:32 AM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 591


Zdarec lidičky,prosim vás o pomoc a radu....Jedu svuj první grow,pod ledkama a od samého začátku maj kytí problémy.sou ted ve 4.tydnu a listy jakoby spálené,od spodu schnou nebo co.Napadlo mě že přelejvam,(protože květníky hodně pomalu prosychaj,i týden,tak nečekam až sou suchý),tak jsem přestal zalívat a pouze rosim vodou o ph+-6,EC1 a přidávám peroxid.dělam dobře,nedělam?diky za rady,pojedu ted pryč na 4-5 dní a newim jak holkam udělat pohodlí:-)

:-)

Old Post 22-12-2014 v 17:07 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 592

citace:
Původní příspěvek od CannabisForMan
Bárt: Nene nejedu to v kokosu normálně v hlíně a bude to nejspíš tim že sem ještě nehnojil a došla mi hnojka na růst..myslíš že mužu použít květovou hnojku ? Má jen o 2% P víc jak na růst..


Použij rustové hnojivo, potřebují N a hnojivo ti zrovna podrží PH, má být +- 6 , ale od 5,5- 6,8 je to v klidu, hlína si ho umí srovnat a nech vždy trochu vyschnout i hlinu do příští zálivky.

Grow Max 150W

Old Post 22-12-2014 v 19:40 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 593

citace:
Původní příspěvek od RunnerXXX
Ahoj potreboval by som poradiť.

Mam kytky 2 tyzden v kvetu a zacalo sa mi na listoch objavovat toto viz foto.

Doteraz boli celkom v pohode ,, potreboval by som poradit co kytkam chyba.

Dakujem

Že jsi začal hned hnojit na květ? Vypadá to na málo dusíku.

Grow Max 150W

Old Post 22-12-2014 v 19:43 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 594

citace:
Původní příspěvek od radowann
Zdarec lidičky,prosim vás o pomoc a radu....Jedu svuj první grow,pod ledkama a od samého začátku maj kytí problémy.sou ted ve 4.tydnu a listy jakoby spálené,od spodu schnou nebo co.Napadlo mě že přelejvam,(protože květníky hodně pomalu prosychaj,i týden,tak nečekam až sou suchý),tak jsem přestal zalívat a pouze rosim vodou o ph+-6,EC1 a přidávám peroxid.dělam dobře,nedělam?diky za rady,pojedu ted pryč na 4-5 dní a newim jak holkam udělat pohodlí:-)

U ledek se musí dávat trochu vyšší EC,předpokládám, že barva listu není sytě zelená, ale do žluta, škoda že jsi neudělal fotku na normálním světle, podle tohoto není nic poznat, ale bude to podvyživené, dej EC 1,6 a za pár dní uvidíš pěkné přírustky, koukej jen na nové listy a stonek, jakmile uvidíš nový zelenější stonek, tak je to ok a dál tomu dej čas, staré listy se už moc nespraví. Vodou to nepostrikuj, postřik bez hnojiva zhoršuje stav a o to déle ti vysychaji květináčky. Zalévej jemně, ať ti to tak dlouho nevysychá a je to vzdušnější.

Grow Max 150W

Old Post 22-12-2014 v 19:48 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montego1
Nový Člen

Karma uživatele montego1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Obecné hnede fleky Příspěvek č. 595

Zdravim . Uz po druhe mam na kviti tyto fleky a vzdy to sezere vsechny kytky. nevim co to je,skudce sem zadne nenasel.
Po posledni varce jsem box cely vydesinfikoval savem a zase zase zase.

Old Post 24-12-2014 v 08:34 AM
montego1 je offline   Profil uživatele montego1   Find more posts by montego1   Foto galerie člena montego1   Click here to Send montego1 a Private Message   Add montego1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montego1
Nový Člen

Karma uživatele montego1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Re: hnede fleky Příspěvek č. 596


citace:
Původní příspěvek od montego1
Zdravim . Uz po druhe mam na kviti tyto fleky a vzdy to sezere vsechny kytky. nevim co to je,skudce sem zadne nenasel.
Po posledni varce jsem box cely vydesinfikoval savem a zase zase zase.

Old Post 24-12-2014 v 08:43 AM
montego1 je offline   Profil uživatele montego1   Find more posts by montego1   Foto galerie člena montego1   Click here to Send montego1 a Private Message   Add montego1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mazda32003
Stálý Člen

Karma uživatele mazda32003 - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 597

Zdravim,nevite co by tohle mohlo byt.Ted jedu prvni indoor ale to same mivam i na venkovnich kytkach v kvetinaci...Rostliny to prezijou v pohode protoze to nejak zasadne neroste ale zajimalo by me to proc to mam na kytkach i na zahrade a i ted v indoru...jedine co me napada tak hlina a hnojky co pouzivam uz nekolik let stejne...biobizz light mix + plagrony grow,bloom + phytamin.

Old Post 27-12-2014 v 07:21 AM
mazda32003 je offline   Profil uživatele mazda32003   Find more posts by mazda32003   Foto galerie člena mazda32003   Click here to Send mazda32003 a Private Message   Add mazda32003 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mazda32003
Stálý Člen

Karma uživatele mazda32003 - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 598



Zdarec,nevite co by tohle mohlo byt,nebo spise cim by to mohlo byt?

Naposledy upravil mazda32003 28-12-2014 v 05:29 AM

Old Post 27-12-2014 v 07:34 AM
mazda32003 je offline   Profil uživatele mazda32003   Find more posts by mazda32003   Foto galerie člena mazda32003   Click here to Send mazda32003 a Private Message   Add mazda32003 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Re: hnede fleky Příspěvek č. 599

citace:
Původní příspěvek od montego1

Vypadá to na plíseň bramborovou, na to použij DITHANE DG Neotec

Grow Max 150W

Old Post 27-12-2014 v 08:41 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zoltangulas
Nový Člen

Karma uživatele zoltangulas - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 7  

Dotaz Příspěvek č. 600



Mám problém s mladýma kytkama - žloutnutí listů (hlavně spodních), na konci úplně seschlé (viz obrázek). Kdyby šlo jen o žloutnutí, tipoval bych to na nedostatek dusíku, ale nezdají se mi ty suché konce - to bych skoro tipnul na přehojení. Při těhle dvou protichůdných odhadech vůbec netuším co dělat.

Kytky rostly ze semínek, z hlíny vykoukly před necelými třemi týdny. Od té doby dostávají 1x týdně Plagron Startup, a do každé zálivky Plagron enzymy a nějaký B vitamíny nebo co (značku si nepamatuju, bílá lahvička s tušim že žlutou etiketou - má to pomáhat proti stresu, nevim, jestli jsem to neměl spíš pít já). Dávkování všeho podle návodu. Ostatní kytky vypadají v pořádku (akorát se mi zdá, že všechny rostou trochu pomalu).

Teď jsou pod 150W CFL, teplota ve skříni 21-27, vlhkost okolo 50%, zalévám cca. každý druhý/tředí den, když je půda na pohled suchá, a květináč trochu lehčí. Nejsem si úplně jistý kvalitou substrátu.

Old Post 30-12-2014 v 05:58 AM
zoltangulas je offline   Profil uživatele zoltangulas   Find more posts by zoltangulas   Foto galerie člena zoltangulas   Click here to Send zoltangulas a Private Message   Add zoltangulas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0887300 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív