Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
quentine
Stálý Člen

Karma uživatele quentine - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 177

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet


Nic pokud to znamena, ze nikoho dalsiho tim neobtezujes, nebo nezijes na jeho ukor, atd... Ja bych si treba pri stale zhulenosti nedokazal vydelat na zivobyti.



hold jsou i takový, které to nezpomaluje ale spíše naopak*

Old Post 09-12-2004 v 15:47 PM
quentine je offline   Profil uživatele quentine   Find more posts by quentine   Foto galerie člena quentine   Click here to Send quentine a Private Message   Add quentine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 178

Hele hulení o samotě je naprd. Neříkám že to neprovozuju.- Je to dobrý na přemejšlení.
Ale jak už jse tady někde rozebíralo hulení o samotě snižuje schopnost mluvit s ostatnímy protože strácíte schopnost reagovat.
A to je pravda. Samozřejmně že ne za tejden ale třeba za rok

Hele reaguju na článek podemnou.
Jenže já jsem venku každej den jestli jsi myslel tohle to že jseš zalezlej doma nebo venku to jsem nemyslel. Hulení o samotě nebylo špatný když jsem byl mladší ted už mně nebaví tod můj názor.
Jo ale taky si dám občas sám

Slunce v duši a kouř v plicích

Naposledy upravil CHOURIS 25-06-2005 v 09:00 AM

Old Post 24-06-2005 v 21:34 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 179

CHOURIS: Ale to prece neni o huleni ale o byti o samote. Prece kdyz budu rok zalezly doma a s nikym nebudu mluvit, tak mi to snizi schopnost mluvit s ostatnimi bez ohledu na to, zda budu hulit, nebo ne.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 25-06-2005 v 08:54 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 180

No ale zas proč si jednou za čas nezahulit o samotě? člověk popřemejšlí, může dělat co ho baví aniž by se podřizoval druhým...
Osobně když si jednou za čas zahulim sám tak si ulítávám na pořadu Události, komentáře

Viva México!

Old Post 25-06-2005 v 14:57 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 181

já osobně hulim v kolektivu. řídim se rovnicí víc lidí=větší prdel. ale když potřebuju přemejšlet, nebo bejt z nějakýho důvodu nasráč tak si dam i osobáka. to sou pak úlety...

Old Post 26-06-2005 v 13:16 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvidek Pu
Nový Člen

Karma uživatele Medvidek Pu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 182

...nejaky cas uz travim v cizi zemi v cizim meste a clovek nekdy potrebuje samotny relax a proto si vzdy ubalim speka, dojedu nekde kde jsem jeste nebyl, zahulim a jdu jen tak bez cile ulicemi, parky a kam me nohy a myslenky nesou. Legrace a dost si na tom ulitavam

ZIVOT JE KRASNY

Old Post 27-06-2005 v 10:33 AM
Medvidek Pu je offline   Profil uživatele Medvidek Pu   Find more posts by Medvidek Pu   Foto galerie člena Medvidek Pu   Click here to Send Medvidek Pu a Private Message   Add Medvidek Pu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

........... Příspěvek č. 183

2Medvidek Pu: jako kdybys me citoval................ -

Old Post 27-06-2005 v 13:24 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 184

Jde o to jak clovek zije a s jakejma lidma se styka ..driv sem furt byl nekde venku a shanel pytle a zevloval... ted kdyz mam doma internet tak se radši zhulim sám-To je panečku relax a když už s někym hulim tak s pár lidma na kterejch mi zalezi a bavej me

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 08-07-2005 v 23:35 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 185

HEH no ja kdyz sem potreboval delat neco do skoly,jako myslim fakt neco pro me pekelneho.... tak sem sel zabanat a prace utekla jak nic...mel sem tehdy rysovat A2 sestavu tuší na pauzák a normálne mi to trvalo tak 5-6hodin ale pod vlivem THC sem to mel za chvilu a jeste dobre:-D

Old Post 09-07-2005 v 03:26 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 186

Jak kdy... Většinou s partou, ale když dostanu od někoho na sklíčko, tak si občas doma dám, má to svoje kouzlo... Jste do sebe hluboce zamyšlení a koumáte, co že to vlastně ta tráva s váma dělá. Začnete vážně přemýšlet, ale v podstatě přemýšlíte o blbostech. Cítite se fajn. Přitom se juknete třeba na film a neuvěřitelně se přotom nasmějete... Prostě bomba...

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 09-07-2005 v 22:18 PM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psylociman
Nový Člen

Karma uživatele psylociman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 187

ja osobne si rad zahulim rano jeste v posteli,pustim si bednu a koukam na takovy ty kresleny volovinky.nekdy je to fakt moc prehnany(podle stavu).ale zhulit se s kamosema a jit se projit do prirody,rozebirat ruzny veci a debatovat o vsem moznym je podle me nejlepsi,

Old Post 10-07-2005 v 11:58 AM
psylociman je offline   Profil uživatele psylociman   Find more posts by psylociman   Foto galerie člena psylociman   Click here to Send psylociman a Private Message   Add psylociman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobromil
Nový Člen

Karma uživatele Bobromil - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 188

JJ nejhorsi je hulit o samote nekde kde je zima to jeproste hruza!!!!
Proto mam rad dymku na tu vzdycky prijde spousta lidi.

Old Post 10-07-2005 v 12:14 PM
Bobromil je offline   Profil uživatele Bobromil   Find more posts by Bobromil   Foto galerie člena Bobromil   Click here to Send Bobromil a Private Message   Add Bobromil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 189

citace:
Původní příspěvek od psylociman
ja osobne si rad zahulim rano jeste v posteli,pustim si bednu a koukam na takovy ty kresleny volovinky.nekdy je to fakt moc prehnany(podle stavu).ale zhulit se s kamosema a jit se projit do prirody,rozebirat ruzny veci a debatovat o vsem moznym je podle me nejlepsi,


Tak to taky někdy zkusím... Zhulím se apak mrknu na Teletabíz... )

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 11-07-2005 v 23:11 PM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kRmciC
Nový Člen

Karma uživatele kRmciC - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 190

no ja uz moc v parte nemuzu hulit, alespon ne s tou moji, pac se pak chvame jak retardi a to uz me moc nebavi- o samote je to fajn do nikoho neprudim nikdo neprudi do me-pohoda..

Old Post 12-07-2005 v 11:49 AM
kRmciC je offline   Profil uživatele kRmciC   Find more posts by kRmciC   Foto galerie člena kRmciC   Click here to Send kRmciC a Private Message   Add kRmciC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 191

kRmciC- mluvíš mi z duše

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 12-07-2005 v 23:27 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 192

citace:
Původní příspěvek od kRmciC
no ja uz moc v parte nemuzu hulit, alespon ne s tou moji, pac se pak chvame jak retardi a to uz me moc nebavi- o samote je to fajn do nikoho neprudim nikdo neprudi do me-pohoda..

tak to bi si mal vymenit partičku

Old Post 23-07-2005 v 15:13 PM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2029250 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív