Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 501

citace:
Původní příspěvek od jake4548

info.( 1. týden květu, teplota ve dne 27, v noci 21, hnojivo hesi bloom 100% dávka, ph 6,2.)
některý listy se začínají na konci kroutit. nevim co stim poradte prosim


Čéče koukni pořádně na ty tvoje lepový desky , dost mi to připomíná napadení kořenů třásněnkama , bojoval jsem s nima v hydru vcelku úspěšně proplachem vody s peroxidem , v hlíně mi to bylo houbelec platný kytky dokvetly ale bylo to takový zoufalství spojený s některejma hermafroditama

je to běh na dlouhou trať , tzn opakovat opakovat opakovat , něco sundáš postřikem a něco je porád v pěstebním mediu , tušim že i omite s tim dokáže něco udělat

PS: koukám Že máš hydroton jako já , tak do zálivky i postřikem a vyměn po týdnu ty lepový desky ať vidíš změnu , tahle verbeš je dost hustá v okamžiku kdy máš na lepovkách pár mušek tak ti garantuju že na kořenech to žije a odebírá kytce živiny , ty kanálky dělaj ty mušky

Old Post 27-10-2014 v 13:26 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 502



Ahoj,
mám problém s rezavými fleky na listech, nevíte čím by to mohlo být?

Jedu hlínu hnojim plagron alga + topmax podle návodu 4ml/litr
Může to být přehnojené? je to 27. den květu vlkhost se drží okolo 40 %
Žádný brouky ani nic podobnýho jsem nezpozoroval, ani pod těma rezavejma listama...

Naposledy upravil Gramy 27-10-2014 v 18:27 PM

Old Post 27-10-2014 v 18:01 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Foto problemy s listy Příspěvek č. 503


dobra vychytavka kdo ma problem s listy zde se dozvi cim by to mohlo byt nasel jsem to na 420magazine.com

Old Post 27-10-2014 v 18:40 PM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Hlína fleky na listech Příspěvek č. 504



ahoj chtel bych strasne moc porosit o radu co by to mohlo byt ?

Old Post 30-10-2014 v 11:01 AM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Re: fleky na listech Příspěvek č. 505

citace:
Původní příspěvek od Gramy
Ahoj,
mám problém s rezavými fleky na listech, nevíte čím by to mohlo být?


Jaký máš pH na výstupu? Možná deficit Ca vlivem nízkého pH.

citace:
Původní příspěvek od adiotron
ahoj chtel bych strasne moc porosit o radu co by to mohlo byt ?


Taky, změř pH na výstupu. Nevhodná hodnota tohle kroucení může způsobovat. Jinak, asi se mi to zdá (nebo to dělá fotka), ale máš to hodně zelený.. to může znamenat přebytek N - viz obrázek výše.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-10-2014 v 12:09 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 506

zmeril jsem ph bylo oka ale ec bylo kolem 4 uff je to v druhem dnu v kvetu prolil sem to poradne vodou az ec bylo kolem 1,7-1,9 myslite ze se spomatujou ? nehnojil sem hlina je totiz royal mix vzdycky sem sni jel seminka az ted jsem skusil rezy a vono tohle uff

Old Post 30-10-2014 v 14:36 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 507

citace:
Původní příspěvek od adiotron
zmeril jsem ph bylo oka ale ec bylo kolem 4 uff je to v druhem dnu v kvetu prolil sem to poradne vodou az ec bylo kolem 1,7-1,9 myslite ze se spomatujou ? nehnojil sem hlina je totiz royal mix vzdycky sem sni jel seminka az ted jsem skusil rezy a vono tohle uff


Jo, vzpamatujou, ale moc jim nenakládej.. měř EC na výtoku a podle toho hnoj (nebo teď spíš nějakej čas nehnoj)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-10-2014 v 14:39 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 508

dekuji moc za radu :-)

Old Post 30-10-2014 v 14:52 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 509

Díky za radu, PH a EC neměřim no.. metry budou do budoucna

ale přesto díky

Old Post 30-10-2014 v 20:11 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 510

citace:
Původní příspěvek od Gramy
Díky za radu, PH a EC neměřim no.. metry budou do budoucna

ale přesto díky


Na pH stačí akvaristické kapky za 50 nebo 70 korun - seženeš ve zverimexu. EC se řeší spíš u hydra, v hlíně to měří málokdo.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-10-2014 v 21:52 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 511



Zdravim panove, bohuzel se mi na listech objevily kulate skvrny a rezave fleky. Kdyz jsem si cetl co by to mohlo byt je tu nekolik moznosti. Ja sam si nejsem jisty podezrivam dve moznosti mozna i dokupy . Kytky zalivam cca 2x hnojky a cca 1x voda popr voda s enzymy.. Drive bylo zalivani co 2 dny ale co jsem doplnil uplne kokos az ke kraji staci nyni co 3 dny. Casto sem daval i mensi zalivku treba v 30 dnu kolem 0.7 EC abych to stahl atd... Vytoky PH uz mam par tydnu kolem 4.2- 4.8PH. Co sem tu ale cetl tak v threadu kde resili vytok z kokosu, tak to koncilo sere to pes tak prave nevim jestli toto neni zdroj tec h problemu. Co jsem pochopil snizovani PH delaji nejaky zbytky z hnojiv. Ja osobne mam podezreni ze je to nedostatek Kacka, Mg a mozna jeste nejakyho prvku. Nektere listy zloutnou jine ne. Ale vsechny maji spolecne ty kulicky nebo rezavou plochu. Taky mam podezreni jestli to uz neni plisen. Ale teplotu mam 27 stupnu a u vrsku je vlkhkost kolem 35-45% tak si rikam ze tohle neni dobry prostredi pro plisen ale zase kytky sou na sebe dost nalepeny tak by to klidne mohlo bejt tady z toho jak se o sebe otiraj. Ofuk mam 1x odtahovy ventilator mam tt160 na 120x120 box. Byla by skoda cca ve 42 dnu o tu ourodu prijit. Dneska planuju kazdou kytku prolit cca 5 -10litrama cisty vody at se to kdyztak uz spise zlepsuje nez zhorsuje. Kazodpadne za kazdou vasi radu budu rad a predem dekuji.

PS ta fotka listu je z jeden den starych listu tak vyphadaj trosku pomuchlane sbiral sem to s krabicky na bordel

Kvalita predevsim!

Old Post 01-11-2014 v 08:15 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 512



čau už opravdu nevim ...
2týden rust,kokos,PH 6,0-6,2,honojeno dle návodu GHE
dělaný postřik rustovou hnojkou bez vysledku
postřik BIOOL jako prevnece taky bez naznaku zlepšení

ze začátku jsem měl pocit jako kdyby byli nenažraný
tak jsem hodně zalejval a ted mě přídou možná až moc prolitý
je možný že jsem přelil kokos ?
dík

Old Post 01-11-2014 v 11:23 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 513



Kytky mají na sobě černé skvrny a listy po okrajích nažloutlé. V čem je prosím problém? Nedostatek nebo přebytek živin? Jedu poprvé v kokosu a docela bojuju.

Kytky jsem před 4dny zasadil.

Ph čisté vody - 7.2
Ec čisté vody - 0.8

Ph-vstup: 5.8
Ph-výstup: 6.8
Ec-vstup: 1.1
Ec-výstup: 1.25

Teplota:
noc: min. 18.5, den:21-26

Zalévám 2x denně. Dával jsem od AH 0.7ml/l hnojky na růst, 1.5ml/l kořenáče, 1ml/l enzymů.

Naposledy upravil Orsek 05-11-2014 v 21:15 PM

Old Post 05-11-2014 v 20:58 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 514

čau zkus to snížit Orseku klidně to ph na 5,5 jak holandáci tím nic nezkazíš ec v poho teplota v poho tak to je jediný co mě napadá

Old Post 06-11-2014 v 00:30 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 515

Ty jo co to mas za vodu ze ma EC 0.8 v defaultu. To mas ze studny? Jestli prave neni problem v tom ze obsahuje nejaky bordel co kytkam nevoni.

Kvalita predevsim!

Old Post 06-11-2014 v 06:52 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 516

nojo ty blaho to sem zase jednou blbě četl ec 0,8 čistý vody to je country jako prase :-)

Old Post 06-11-2014 v 07:00 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 517

Díkec za odpovědi. Ph teda postupně snižuji s každou zálivkou a uvidím co to udělá. Jo, bohužel tahle voda je ze studny, vím, není to ideální, jenže kohoutková voda je s EC na tom podobně. Přemýšlím že bych zředil moji vodu s destilovanou. Mám možnost sehnat za 2kč/l, ale nejsem si jistej zda se mi to vyplatí. Na stránkách http://www.canna-cz.com/ mě v kalkulátoru vyběhlo, že s touto vodou bych mohl jít na ec klidně i 1.5, můžu jim tedy ještě trochu přihnojit? Momentálně furt liju 1.1 - 1.2ec vstupu, výstup je podobný.

A na co jsem zapomněl, tak že jsou fialový stonky.

Naposledy upravil Orsek 06-11-2014 v 10:16 AM

Old Post 06-11-2014 v 10:01 AM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 518

Orsek:
Zdar, určitě bych je nezaléval 2x denně, máš to přelité.. Na takhle malé kyti stačí zálivka 1 za 3dny.. Jestli máš na výtoku větší Ec než na zálivce tak uber hnoje.. pH 5,8 je ideální ale musíš ho mít i na výtoku.. Tak že jsi tam musel nějaký pátek dávat špatné pH..

Old Post 08-11-2014 v 09:09 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 519

tommygun


on ma ec čistý vody 0,8 .......

Old Post 08-11-2014 v 19:19 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 520

nokian:
jj vím, že má Ec čistý vody 0,8 což je extrém, ale jak mile bude mít vyšší Ec na výtoku než při zálivce tak to znamená, že kytky nežerou hnoje..

Old Post 09-11-2014 v 07:09 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 521

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Zdravim panove, bohuzel se mi na listech objevily kulate skvrny a rezave fleky. Kdyz jsem si cetl co by to mohlo byt je tu nekolik moznosti. Ja sam si nejsem jisty podezrivam dve moznosti mozna i dokupy . Kytky zalivam cca 2x hnojky a cca 1x voda popr voda s enzymy.. Drive bylo zalivani co 2 dny ale co jsem doplnil uplne kokos az ke kraji staci nyni co 3 dny. Casto sem daval i mensi zalivku treba v 30 dnu kolem 0.7 EC abych to stahl atd... Vytoky PH uz mam par tydnu kolem 4.2- 4.8PH. Co sem tu ale cetl tak v threadu kde resili vytok z kokosu, tak to koncilo sere to pes tak prave nevim jestli toto neni zdroj tec h problemu. Co jsem pochopil snizovani PH delaji nejaky zbytky z hnojiv. Ja osobne mam podezreni ze je to nedostatek Kacka, Mg a mozna jeste nejakyho prvku. Nektere listy zloutnou jine ne. Ale vsechny maji spolecne ty kulicky nebo rezavou plochu. Taky mam podezreni jestli to uz neni plisen. Ale teplotu mam 27 stupnu a u vrsku je vlkhkost kolem 35-45% tak si rikam ze tohle neni dobry prostredi pro plisen ale zase kytky sou na sebe dost nalepeny tak by to klidne mohlo bejt tady z toho jak se o sebe otiraj. Ofuk mam 1x odtahovy ventilator mam tt160 na 120x120 box. Byla by skoda cca ve 42 dnu o tu ourodu prijit. Dneska planuju kazdou kytku prolit cca 5 -10litrama cisty vody at se to kdyztak uz spise zlepsuje nez zhorsuje. Kazodpadne za kazdou vasi radu budu rad a predem dekuji.

PS ta fotka listu je z jeden den starych listu tak vyphadaj trosku pomuchlane sbiral sem to s krabicky na bordel


Tak mozna to nekomu pomuze, problem byl nizka teplota vecer a nedostatecny ofuk. Stalo me to 2 bocni krasne palice a jeden stred z AK47. Zajimavy ze to chroni ani bb nemaj. Asi to Ak je na to citlivejsi. Ak totiz zacalo pak plesnivet.

Kvalita predevsim!

Old Post 10-11-2014 v 19:04 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 522



Lidi akutně potřebuju pomoct... s kytkama je to horší a horší jsou pod 250w na 15 dnu růstu... Nevíte čím to muže být ?

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 11-11-2014 v 09:01 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencis
Nový Člen

Karma uživatele vencis - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 0 

Obecné Help meee!!!:) prosíííím radu :) Příspěvek č. 523



Zdravím jedu poprvé homebox dark street 2 120*120*180, 400w dual spektrum,hnojky jungle in the box.
Potřeboval bych poradit s listy viz foto,vyrašilo mi to před dvěma dny a jen jede dál nevím co stím.Díky moc za každý názor.
Pěstu zdar

Old Post 19-11-2014 v 16:26 PM
vencis je offline   Profil uživatele vencis   Find more posts by vencis   Foto galerie člena vencis   Click here to Send vencis a Private Message   Add vencis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 524

Ke zjištění a řešení problému je nezbytné znát alespoň hodnotu ph - zálivky/výtoku. Podle všeho se nejedná o plíseň ani o škůdce, na vině tedy pravděpodobně bude právě špatné ph.

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=549766
http://grower.cz/forum/showthread.p...7215#post527215


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 19-11-2014 v 16:51 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eddie87
Nový Člen

Karma uživatele eddie87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 525



Ahoj chlapi jse, tu dnes poprve...
Po prvni runde kdy pod 600w bylo jen 100g autoxtremu z duvodu napadeni skudci, tohle druhe kolo chci jet poradně..
ted jedu 6l kvetniky s biobiz all mixem
jhednou jsem dal start up od plagronu a jeste sem dvakrat tydne strikal croopmaxem (vitastart). holky maj cca 3 tyden a je to automix od budhaseeds
u jedne zalevky jsem asi prehnojil a chytli mi par konecku zlutou, ale uz si to hlidam, ale na listech se mi neco objevuje a ja si nevim rady faq,a temata projizdim tak tyden ale ne a ne si pomoci tak vas zkusenejsi zadam o radu snad mi poradite co stim....

hodnoty nemerim
jel jsem 2,5 tydne 250w mh
ted z duvodu druheho boxu sem musel vymenit na 400w
teplotu hlidam okolo 21 noc-28 svetlo
obcasstriknu phytamin

Zapomněli se mě zeptat kolik,
u sebe chci nosit,
prostě řešil to za mě alkoholik

Old Post 19-11-2014 v 18:18 PM
eddie87 je offline   Profil uživatele eddie87   Find more posts by eddie87   Foto galerie člena eddie87   Click here to Send eddie87 a Private Message   Add eddie87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eddie87
Nový Člen

Karma uživatele eddie87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 526



a tady jeste dve fotecky

Zapomněli se mě zeptat kolik,
u sebe chci nosit,
prostě řešil to za mě alkoholik

Old Post 19-11-2014 v 18:20 PM
eddie87 je offline   Profil uživatele eddie87   Find more posts by eddie87   Foto galerie člena eddie87   Click here to Send eddie87 a Private Message   Add eddie87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Travex
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Travex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 527



Zdravim. Mám také problém s listy.Byl bych rád za každou radu od Vás všech. Jedu v substrátu s kokosem a perlitem, teď už 2 týdny květovku 400 W.Jinak ph 5.9 - 6.1 ... teplota pres den 25 C, u vrsku 28 max, v noci 22. Bohužel se mi i u nich zastavil razantně růst. Měl jsem tam svilušky, tak jestli ony nezastavily růst. Ty jsem teďka po týdnu skoro daří vyhubit. Hnojivo požívám bio na květ samozřejmě.Nejdřív mi listy zežloutnou, pak zhnědnou a uplně jsou zdá se suché a poté následně upadnou. Rád bych jsem hodil důležité fotky ale nevím jak tak prosím poraďte jak nejdřív sem k tomu přidat foto. Díky za odpovědi

Mr. Nice

Naposledy upravil Mr. Travex 23-11-2014 v 10:05 AM

Old Post 22-11-2014 v 18:47 PM
Mr. Travex je offline   Profil uživatele Mr. Travex   Find more posts by Mr. Travex   Foto galerie člena Mr. Travex   Click here to Send Mr. Travex a Private Message   Add Mr. Travex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 528

zdar mr .tr.

jak si sem daval příspěvek tak tam mas napravo pripojit foto ........

Old Post 22-11-2014 v 19:02 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 529

citace:
Původní příspěvek od Mr. Travex
Rád bych jsem hodil důležité fotky ale nevím jak tak prosím poraďte jak nejdřív sem k tomu přidat foto. Díky za odpovědi

http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93

Old Post 22-11-2014 v 22:17 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 530

mr.travex

sem si jistej na 110 procent že deficit fosforu ... v kokosu to žere jak kráva ... já byt tebou tak to bud cely ostřiham a hodim zase na rust .... nebo rovnou vyhodit a udělat novy ... už je to docela zašlí dost daleko ..... vem si že kokos nemá žadny živiny tam je prostě potřeba to hnojivo prát měříš EC? kolik máš vstupní a vystupní?

Old Post 23-11-2014 v 14:31 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 531

jinak určitě tohle není od svilušek... to si bud jistej

Old Post 23-11-2014 v 14:35 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 532


čaute, prosím o identifikování problému. můj amatérský názor je že jde o nedostatek živin. kytky jsou hnojeny jen kořenovým stimulátorem až dnes poprvé dostaly bio-heaven od biobizz. teplota v boxu kolem 28°c, 70% vlhkost, kytky byly napadeny larvama smutnic ale ty sežraly hlístnice od biocont laboratory. začíná to nažloutle na větších listech, pak tmavne. předem díky!

flow,grow,glow

Old Post 23-11-2014 v 15:22 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Travex
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Travex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 533

No prave ec metr nemam snazim se to hnojit kazdou zalivku.... obcas prolit cistou vodou

Mr. Nice

Old Post 24-11-2014 v 05:08 AM
Mr. Travex je offline   Profil uživatele Mr. Travex   Find more posts by Mr. Travex   Foto galerie člena Mr. Travex   Click here to Send Mr. Travex a Private Message   Add Mr. Travex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Travex
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Travex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 534

Zdravim Nokiane. Hele a bude to ok kdyz to prepnu zpatky na rust tak na dva tydny aby to dorostlo? Popravde to zloutnuti zacalo ihned pri prepnuti na kvet..

Mr. Nice

Old Post 24-11-2014 v 07:07 AM
Mr. Travex je offline   Profil uživatele Mr. Travex   Find more posts by Mr. Travex   Foto galerie člena Mr. Travex   Click here to Send Mr. Travex a Private Message   Add Mr. Travex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 535

ostřihej všecky špatny listy hod to zase na 18/6 a čekej až se stav zlepší cca tři tydny mesic a pak zase zkus 12/12

Old Post 24-11-2014 v 12:39 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 536

pokud si mel svilusky lij tam rootak. Mozna ti nejak poskodily brutalne koreny a je je treba znovu nahodit pak se kytka rozroste.

Kvalita predevsim!

Old Post 24-11-2014 v 12:46 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 537

Okurka

to voni ty kurvy jdou i po kořenech joo ? to sliším poprvé já myslel že jenom sajou štávu z listu ,,vit ty bílí tečky co se ti dělaj na listech ze zhora a ze spoda jdou vidět ty bílý mrdečky

Old Post 25-11-2014 v 16:47 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Travex
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Travex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 538

Nokian

Tak ted jsem se docetl ze je to spise nedostatek drasliku. Tak uz fakt nevim. Ostrihal jsem ty spatny listy a hodil zpatky MH vybojku na 18/6 tak snad se jeste vytahnout.... doufam, protoze uz se jim po tech 2 tydnech pod 400w sodikem rozjeli palicky :-(

Mr. Nice

Old Post 26-11-2014 v 14:26 PM
Mr. Travex je offline   Profil uživatele Mr. Travex   Find more posts by Mr. Travex   Foto galerie člena Mr. Travex   Click here to Send Mr. Travex a Private Message   Add Mr. Travex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 539



Ahoj,od doby co jsem přepl na květ a přehodil cfl na hps,kytky jsou pořád jakoby lehce povadlý,nejsou ani přelitý ani málo zalitý,hnojil jsem každou zálivku tak jsem zkusil dát vodu s upraveným ph + enzymy a další záliv
ku zase jen upr. vodu a stále se to nezlepšilo,nepozná někdo kde by mohl být problém?Jediný co mě napadá že jak mi ted s hps běží odtah nonstop tak mám vlhkost asi jen 30% Nemůže to být tím?Díky moc!
EDIT:ta druhá fotka pro porovnání jak pěkný byly pod cfl za růstu..

Old Post 26-11-2014 v 19:15 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 540

Tohle vypadá na mokrý nohy.


Nemáš kaluž na zemi?

And I'm stoned!

Old Post 29-11-2014 v 05:22 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 541

Mokry nohy? nene je tam sucho,zalivam vzdycky tak ze do podtacku vytece jen malinko vody..

Old Post 29-11-2014 v 08:38 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 542



zdarec nějaka rada ?

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 01-12-2014 v 06:17 AM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 543



ahoj,věděl by někdo co s tím? Ph5,9 EC1,3 na výtoku PH5,7 EC1,9 hnojky AHáčka

Old Post 01-12-2014 v 20:13 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 544

nEophyte: Fakt to vypada na preliti, mozna jestli jsi hned po prepnuti nezacal davat krmeni na kvet, jeste nejakou chvili davej na rust ,.)
Jinak pro vsechny kdo maj podobny problemi posilam odkaz, nevim kdo tuhle esej sepsal ale dal bych mu pusu,jsou to spis vytahy odevsad moznad i odsud ale je to krasne uceleny a casto mi to pomuze, jakmele se neco bidnyho semele hned to otviram a vetsinou to pomuze. http://ulozto.cz/xGxR7VW/bolesiny-b...i-vse-o-nem-pdf

Old Post 01-12-2014 v 22:33 PM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jake4548
Nový Člen

Karma uživatele jake4548 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 14  

Hlína problém s listy Příspěvek č. 545


zdar lidi před 2 dny jsem zasadil klony do royal mixu a pustil na ně 400w mh..na jedné kytičce přímo pod světlem se udělali tyhle spáleniny..myslíte že je to spálení světlem, nebo předhnojeným substrátem? zalévám jednou denně den odstátou vodou 250ml s ph 6,2 s Hesi root. vlhkost během svícení je v rozmezí 55-60 % v noci 80% a teplota nad vrcholky je cca 25 C během dne, v noci pak 21 C. Teď jsem umístil výbojku cca 65 cm nad vrcholky, ale včera byla asi 40 cm. díky za všechny rady

Naposledy upravil jake4548 02-12-2014 v 16:10 PM

Old Post 02-12-2014 v 15:14 PM
jake4548 je offline   Profil uživatele jake4548   Find more posts by jake4548   Foto galerie člena jake4548   Click here to Send jake4548 a Private Message   Add jake4548 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 546

Víc faktorů.... přelití/vyschnutí/stres/nízká vlhkost/šok ze změny EC/pH/ přílišná intenzita světla.

And I'm stoned!

Old Post 03-12-2014 v 08:13 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jake4548
Nový Člen

Karma uživatele jake4548 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 547

jo teď mi došlo že zálivka jendou denně na takovouhle kytku bude asi moc kort když je v 11 l květníku

Old Post 03-12-2014 v 08:49 AM
jake4548 je offline   Profil uživatele jake4548   Find more posts by jake4548   Foto galerie člena jake4548   Click here to Send jake4548 a Private Message   Add jake4548 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 548


Ahoj,


mam mensi problem v prckama...

vcera poprve dostali zavlahu ve vane (jedu EBB and flow) a dneska rano jsem si vsiml techto skvrn. Predtim byly 14 dni pouze na vode a RW kostky uz jsou prorostle... Muze to bejt nedostatek dusiku? Jde to odspoda a nekroza ma svetle zelenou barvu (coz je podle Jackerspackleho dusik).

Predevcirem jsem je jeste preventivne postrikal NISURIN, nebo jak se to jmenuje (proti sviluskam) - takze tohle by taky mohal bejt pricina ne?

Ted k hodnotam:

PH - 5.8
EC - 0,5
hnoje zatim pouze HESI TNT + Root complex (50ml od kazdeho na 30l rezervoar)


Diky

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 03-12-2014 v 09:19 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 549

zdravím jsem tu nový potřeboval bych přidat fotku ale nevím jak vůbec se mi to nedaří...mám problém s listy jsem ve 30 dni květu...a dělají se mi rezavé vleky na listech nejdrřív na větších starších ale už u dvou rostli jsem mi to dělá na vrškách listy se kroutí a jsou jakoby uschlé a rezavé... díky za odpovědi...

Naposledy upravil Bouřekk 03-12-2014 v 12:32 PM

Old Post 03-12-2014 v 12:19 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 550

tak už se snad povedlo

Old Post 03-12-2014 v 12:37 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6665260 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív