Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 161

Prvnáí ochutnávka ve 13 ale aktivně trávu kouřím tak od 15 no a pohodička je mě 18 a plavim se *1*

Old Post 23-11-2004 v 15:45 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 162

Já začal v asi v 16 letech, teď je mi 21 a hulím příležitostně, takže zhruba 2krát za týden.

Old Post 23-11-2004 v 15:53 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabijak
Nový Člen

Karma uživatele zabijak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 163

ja zacal taky asi ve 14. ale poradne se rozjel az v prvaku, 2 brcka denne a vydrzelo mi to dodnes (17) P

Old Post 03-12-2004 v 19:17 PM
zabijak je offline   Profil uživatele zabijak   Find more posts by zabijak   Foto galerie člena zabijak   Click here to Send zabijak a Private Message   Add zabijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 164

na konci 14. cti. to tak speka dva tri na mesic, v 16. cti se to rozjelo nekdy 2 speky az 3 dene, nekdy treba 14 dni nic, jinak tak prumer nekdy speka denen nekdy jednou za tejden ale poradne...jak kdy :P ale kdyz nic neni taK to znate vsichni vas zvou

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 03-12-2004 v 20:50 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Obecné Příspěvek č. 165


no okoštoval jsem ve 14 ale opravdu hulit jsem zacal asi v 15

Old Post 03-12-2004 v 20:54 PM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 166

zacal jsem taky na prelomu 14/15, v sestnacti hulil trochu vic a pak to slo dolu a ted se to ustalilo na velmi rozumne spotrebe. jsem rad ze jsem ale zacal brzo, pac kdybych objevil vsechny ty taje a krasy az ted tak bych nemel cas uz na nic rozumnyho ted si zahulim a pohoda, muzu normalne fungovat a tak...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 03-12-2004 v 21:07 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gadji
Nový Člen

Karma uživatele gadji - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 167

od 15 stylem když je co tak koštuju ale je mi 20 a do práce zásadně nehulím-po práci-když je co tak koštuju

Old Post 05-12-2004 v 16:43 PM
gadji je offline   Profil uživatele gadji   Find more posts by gadji   Foto galerie člena gadji   Click here to Send gadji a Private Message   Add gadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GODOT
Stálý Člen

Karma uživatele GODOT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 168

ja som zacal asi tak ako vacsina: Ked som mal 16 ale ''rozkouril'' som sa az pred rokom a pol.

btw: z tychto prispevkov by sa dal spravit celkom zaujoimavy graf

Old Post 13-12-2004 v 19:53 PM
GODOT je offline   Profil uživatele GODOT   Find more posts by GODOT   Foto galerie člena GODOT   Click here to Send GODOT a Private Message   Add GODOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 169

Ja jsem zacal ve 13 ale to bylo jen nekdy za cas..teprve v 15 jsem se rozhulil poradne..asi jsem nemel zacit tak brzo ted to v moji hlave podle toho vypada

Old Post 14-12-2004 v 07:43 AM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

Franki-kdybys počkal ještě 4 roky,
tak za pár let bys určitě nelitoval ještě víc.
Vzhledem k tomu, že mám 12letou dceru,
tak tedy to je pro mě velký maso.

Old Post 14-12-2004 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 171

Pravidelne tak od 16ky ale prvy krat som mal v 13ke brutal.

Old Post 14-12-2004 v 08:08 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raft
Stálý Člen

Karma uživatele raft - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 172

Zacal jsem ve 13i ,tedka mi je 19 ...sem v poho...ale osobnost , kterou jsem si vytvořil pozměnil jsem brzkým začátkem asi dost.

Old Post 14-12-2004 v 08:12 AM
raft je offline   Profil uživatele raft   Find more posts by raft   Foto galerie člena raft   Click here to Send raft a Private Message   Add raft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 173

prvniho speka jsem si dal asi ve 20

Old Post 14-12-2004 v 09:34 AM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odra
Nový Člen

Karma uživatele odra - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 174

citace:
Původní příspěvek od shamanjai
Já jsem začal už ve třinácti...

Old Post 14-12-2004 v 10:46 AM
odra je offline   Profil uživatele odra   Find more posts by odra   Foto galerie člena odra   Click here to Send odra a Private Message   Add odra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red-eye
Nový Člen

Karma uživatele Red-eye - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 175

Já jsem si dala prvního brkoslava ve 14-ti, rok to bylo takový pochybovačný a od 15-ti čudim v kuse. 2005 to bude šestým rokem a kromě horší paměti a průměrný vylízanosti se cejtim v poho. Každopádně všechno si vybírá svou daň ,ale travička za to rozhodně stojí!!!!!!!!!

Old Post 14-12-2004 v 11:04 AM
Red-eye je offline   Profil uživatele Red-eye   Find more posts by Red-eye   Foto galerie člena Red-eye   Click here to Send Red-eye a Private Message   Add Red-eye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 176

já až v 18.díky bohu!!!!!!!!

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 08-03-2005 v 17:39 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3179910 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív