Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Filtr pro joint
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13
Aku dlzku uprednostnujete
0,5-1 cm
1-1,5 cm
1,5-2 cm
2-2,5 cm
2,5-3 cm
3-...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 161

Můžu vám potvr´dit že vyrábět se budou, páš v tý tiskárně co sem to čorknul (arpa dvůr králové) byly ooooobrovský hromady jeste nenařezanejch potištenejch papírů na fitry........

Old Post 15-01-2008 v 18:21 PM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 162

i ty čorko,to se dělá víš jak tady maj rádi čorky,ale jsem rád že se tedy budou vyrábět dál,jestli je to pravda

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 15-01-2008 v 19:03 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 163

proč Lama,každej nemůže vědět všechno,když se nedaj sehnat filtry značky Fyltry,tak většinou seženeš filtry značky Sroluj to! - a ty taky stačej,sice nemaj ten pěknej ganjovej potisk,ale pořád je to filtr
Já je taky nemohl pár let sehnat,jen občas sem tam sem je u někoho viděl,ale ted jsou dostupný pořád

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 16-01-2008 v 04:45 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 164

no ja myslim ze s tema filtrama to nemuzete tak globalizovat kazdy prece vi ze na osobacka si da delsi filter a na poradnou mrkvici kratsi tak dle chute a prilezitosti,,,

Old Post 17-01-2008 v 14:26 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 165

tak ja preferuju tak 2cm, a jelikoz je spotreba tak uz sem davno prisel na to se ty filtry co prodavaj si nema ani cenu kupovat.. imho naposled mi vydrzeli na vikend,
takze sem presel vice mene na CTVRTKY, nejlepe format A3 .. nebo s libosti ostrihavam desky starejm sesitum, mno nekdy i tem novejm kdyz nic jinyho nejde

a podle toho jestli jde o osobacka ci poradnej bambaro, menim prumer filtru

Old Post 18-01-2008 v 11:10 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 166

Já jsem dřív používal měkej papír, kterej jsem pak olízal a držel pěkně, pak jsem přešel na čvtrtky, různý vizitky atd. Poslední dobou slevový kartičky do mc donald. A ted jsem si koupil Prague Filters (for oldschool people ) a jsou fakt skvělý, takže asi filtry začnu kupuvat.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 19-01-2008 v 12:03 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 167

Já mám filtrů pochopitelně zatím dost, ale až dojdou, řeknu máti :-D (dělá v tiskárně kde sem byl na brigádě)

Old Post 20-01-2008 v 09:10 AM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 168

ted par dni delam filtry z obycejnejch A4 do tiskarny, daj se z nich tvarovat pekny filtry a hlavne poradny, ne ty pidizviky co se prodavaj v platickach po trech (sroluj to, fyltry.....)

Old Post 20-01-2008 v 14:25 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekken
Stálý Člen

Karma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 169

kupuju OCB z filtrama

Old Post 22-01-2008 v 19:38 PM
tekken je offline   Profil uživatele tekken   Find more posts by tekken   Foto galerie člena tekken   Click here to Send tekken a Private Message   Add tekken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

zdar
nejlepší filtry si myslím že jsou z krepaku alespoň ja je mam rád.
Teď šmikám propadlé jeny

Old Post 22-01-2008 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 171

Hulil jsem z tune filtru s aktivnim uhlim a neni to spatny, sice se trochu ztraci chut materialu, ale jinak je kour velmi lehky a setrici vase plice.
Velka vyhoda je ,ze i konec braka chutna stejne jako zacatek.

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 20-02-2008 v 11:47 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 172

nejluxusnejsi filtry sou ty s trafiky..s tim listkem a paličkou..

Old Post 22-02-2008 v 17:49 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 173

já dělám filtros ze všeho co mám po ruce, trvrdý papír, který není zalaminivaný (to pak jde špatně odtrhnout filtry si koupím tak ke každejm třetím papírkům...

Old Post 25-02-2008 v 09:13 AM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 174

Ja sem na filtry strasne haklivej. Nesnasim, kdyz nekdo vytrhne z krabicky takovy ty bocni kousky. Nejradsi si filtriky striham sam doma, pekne dlouhy a siroky, aby dobre chladily

Old Post 29-02-2008 v 17:00 PM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasta fidla
Nový Člen

Karma uživatele rasta fidla - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 2  

Obecné ? Příspěvek č. 175

Klasika.....srolena ctvrtka do eska....bo filtry z trafiky nebo skate shopů.....vydy je neco po ruce,ale s tou vatou mi to pride ako divny napad.

Old Post 01-03-2008 v 10:26 AM
rasta fidla je offline   Profil uživatele rasta fidla   Find more posts by rasta fidla   Foto galerie člena rasta fidla   Click here to Send rasta fidla a Private Message   Add rasta fidla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Upozornění Filtry Příspěvek č. 176


každý "hulič" má podle mě specifickou metodu"dělání" filtru....hledal jsem dukladne ale nenasel jsem podobny thread,skuste nejak nacrtnout jaky delate filtry(do speka samozrejme

pokuste se davat co nejvic ilustraci.


mam za to že tendle typ filtru skouri vic...jalikoz tolik nefiltruje...co vy na to?

DEN/NOC

Naposledy upravil k/-\pr 30-04-2008 v 18:54 PM

Old Post 30-04-2008 v 18:43 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-09-2004 - ! Blocek filtru do jointu ! - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4020530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív