Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ! Blocek filtru do jointu !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Jiz dlouho jsem nikde nevidel blocky s filtry do jointu a
sere me porad z neceho trhat papir kteerj vetsinou stejne stoji za prd (mekkej, twrdej), no a jelikoz mam kamarada v tiskarne mohl bych nejake nechat udelat,, co takhle nejake standartni rozmery?

Ja bych bral 24x12 mm (od oka) co vy nato?

Jako dalsi by se to dalo pouzit napr pro "prispevek na grower" z prodaneho blocku..

Je to napad tak se ptam jestli by byl zajem. S koncovou cenou pocitam okolo 12-17Kc za cca 60-100 filtru.

Prosim pripadne namety a napady..

ani f0t0n nazmar

Old Post 11-12-2002 v 18:23 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

maly Příspěvek č. 2

Rekl bych, ze 12x24mm je malo. Udelal bych tak 15x30. Nebo klidne i trochu delsi - tak 15x35. Zhruba takovej rozmer maj filtry od hydroponieplus.cz, se kterejma sem byl velmi spokojen, nez mi dosly .

Dulezity je, aby se to veslo napric do energitky (takovy ty plechovy krabicky od bombonu) .

chobot

Old Post 12-12-2002 v 11:32 AM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

zdravim, ja bych byl pro "by woko" tak 25x15, to mne prijde docela rozumny, ani ne maly, a ani ne velky

Old Post 12-12-2002 v 12:54 PM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Visitky Příspěvek č. 4

Já používám již půl roku jako filtr svý visitky - ODS Erik Stibor volí legální konopí

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 12-12-2002 v 18:20 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

to era Příspěvek č. 5

jo vizitky sou fakt nej!!!ale pro ty filtriky sem pro!udelal bych je tak 3x2,6 cm

roll,roll,roll a joint...

Old Post 12-12-2002 v 19:08 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

dobrey napad kdyby to klaplo klidne bych si par baleni vzal ,navrhuju 3x2cm mohli by bejt klidne barevny aspon bysme hulili veselejsi jointy =) uáá

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 12-12-2002 v 19:27 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

:) nj Příspěvek č. 7

takze jako postupujici rozmer bych bral

20x35mm
25x30mm
25x35mm

nejvhodnejsi rozmer / pocet filru na blocek vyhraje

k tem barvam. jak jsem se informoval kazda barva navysuje cenu blocku temer o dvojnasobek tzn. 1barva cca 12kc, 2barvy 20kc ... vsechny tyto ceny jsou jen orientacni..

takze nastava druha otazka "kolik jsme ochotni" za papirky dat a jaky by mel byt optimalni pocet / blocek

a co druh papiru, obycejny, nebo nejaky "zmuchlany" nebo nevim jak to nazvat toto pry jiz tolik cenu nanavysuje

!! predem chci upozornit ze tyto filtry budou hotove nejdrive v druhe polovine ledna. toto zde uvadim umyslne, abych nesliboval neco co nemohu dodrzet.

ani f0t0n nazmar

Old Post 12-12-2002 v 20:57 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Materiál Příspěvek č. 8

Holografický
Né, fakt - dobrý nápad. Počet ve bločku by mohl odpovídat počtu papírků v balíčku. Ale to asi není u všech stejný co... Jinak u mě by to musela být polovina, protože balím-li, tak se to povede převážně až na druhý pokus...

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 13-12-2002 v 11:56 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanDer
Stálý Člen

Karma uživatele DanDer - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 27  

Obecné Příspěvek č. 9

No jasne to je super napad.Sice na huleni nemam tedka ani pomysleni, protoze sem dneska mel s hulenim pruser ve skole(snad to dobre dopadne) ale urcite bych si taky naky ty filtry vzal.

Kdyz citim tvoji vuni, tam me zamrazi.Kdyz Te balim, lehce se Te dotykam konecky prstu a potom oliznu odzdola az nahoru.Jsi ma jedina laska.
MY JOINT

Old Post 13-12-2002 v 19:18 PM
DanDer je offline   Profil uživatele DanDer   Find more posts by DanDer   Foto galerie člena DanDer   Click here to Send DanDer a Private Message   Add DanDer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

at zijou drahy Příspěvek č. 10

sice to je parodie na dopravni spolecnost a pekne me serou, ale na druhou stranu z jizdenek se mi delaj uplne supa trupa filtry, ale nemeril sem je. z jedny jizdenky jich je tak 5...

Old Post 18-12-2002 v 16:54 PM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Pohodička [filtroz] Příspěvek č. 11

2minus22: jo ty jsou klasicky filtroz - nejlepsi velikost i papir

filtr grower bych ale brel taky

jinak fdnesni dobe pouzivam utrzky z listku na hokej [slavia] - trhal jsem u fstupu>

foosball

Old Post 18-12-2002 v 21:01 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Třebas bezbarvej, hlavně ohebnej Příspěvek č. 12

2t3: Proč tam nemáš 20x30mm ?
Zrovna jsem to poměřil.
Papír by měl být drobet tvrdší, nejlépe dvojitej, protože třeba já mám radši tvrdší, tak jsem smotal celej karton od Davidoffek, ale když jsem takovej filtr nabídl kámošovi, tak ho nechtěl, já jsem ho rozdvojil a bylo po problému...uf

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-12-2002 v 10:15 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmastenka
Nový Člen

Karma uživatele zmastenka - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Normalne se jeste da koupit takovy kombo, papirky a kdyz je otevrete tak tam je 33 filtru a 32 papirku (nelogicky), zatim jsem to videla od OCB a maj to v kurackym raji v Plzni a podobnejch kramkach pro kuraky tabaku

Old Post 20-12-2002 v 14:11 PM
zmastenka je offline   Profil uživatele zmastenka   Find more posts by zmastenka   Foto galerie člena zmastenka   Click here to Send zmastenka a Private Message   Add zmastenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

ua Příspěvek č. 14

takze po novem roce uz nyni mam vice informaci )
filtry budou koncem unora .. pocitam s napisem http://grower.cz na velikosti se domluvime )

ani f0t0n nazmar

Old Post 18-01-2003 v 11:01 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 15

oki uz se tesim

roll,roll,roll a joint...

Old Post 18-01-2003 v 12:54 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slut
Stálý Člen

Karma uživatele Slut - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Nápad Příspěvek č. 16

Já chci tagy filtry!!!!!

Old Post 19-01-2003 v 21:34 PM
Slut je offline   Profil uživatele Slut   Find more posts by Slut   Foto galerie člena Slut   Click here to Send Slut a Private Message   Add Slut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2008 - Filtr pro joint - 210 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5722150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív