Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ProČ PĚstim????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Obecné ProČ PĚstim???? Příspěvek č. 1

Strasne by me zajimalo proc spousta lidicek,pesti,huli atak.Jestli je v tom ta radost ze zahradnickejch vysledku,nebo jenom proto abyste mohli konzumovat svy a nemuseli pořád solit.Ja se dostal k huleni dost dlouho(vek)a pres zcela zkurveny,,,prominte mi to slovo...situace.Je pravda ze kazdymu dava hulčo něco jinyho,ale myslim ,,ze je to síla která se okusín a nedá se ovládat...................Vyvraťtemi to.PLEEAS!!!

Old Post 24-09-2004 v 01:48 AM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 2

Nejak nevim co ti mame vyvracet. Z tveho projevu neni moc jasne o cem mluvis. Huleni se da ovladat. Existuji lide, kteri huli rozumne.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 24-09-2004 v 04:13 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

A jsou lidé kteří hulí nerozumně
Ale já osobně tedy nepěstuji jen proto kouření spíš kvůli samotnýmu pěstování.Mám teď malinký problém s řízkama a hrozně mě baví hledat a schánět rady a věci na pomoc.je to prostě droga,áááááááno?!
Pěstění je jeden z nej úletů co jsem zažil a že jich nebylo málo(těch úletů)

Old Post 24-09-2004 v 08:34 AM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 4

realist:jj pod to bych se moch podepsat.

Old Post 24-09-2004 v 15:12 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

jojo realiste mluvis o idealni situaci, na nu si ale budu muset trosku pockat. zatim se spokojuju jen s outem. jen co se osamostatnim, tak bych chtel zacit resit indoor jjeee

Old Post 24-09-2004 v 19:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 6

noo ja som ako 16 rocny ukradol rastlinku ganje, dodnes to priznam a hanbim sa zato...ale potom som okusil zasadit semienko outdoor a vysli mi krasne palice, ale co cert nexcel nejaky dobrak to ukradol mne:-)
Vraviiim si 1:1 karma...ok:-)
Ale od vtedy vonku nepsetujem, trvalo mi 3 roky kym som rozbehol indoor, kym som zohnal peniaze na vsetko, a kym som vypestoval prvu urodu, ale predsa, vacsia zavislost pre mna je pestovanie ako hulenie. Nemusim mat jointa kazdy den, ale do skrine sa kuknem aj 10x za den....stale studujem materialy, debatim s kamosmi co su tiez groweri, a vysledok prace je ten joint, prijemny pocit z "dobre vykonanej prace" a hlavne to co si sam vypestujes, ako som uz vravel ma inu cenu, spiritualnu - a aj o tom marihuana je nie?!

Takze myslim ze ak raz zacne niekto pestovat seriozne, musi sa to prejavit aj na charaktere cloveka....

LET’S GROW!!!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 27-09-2004 v 07:59 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 7

..a především: není nad pocit, když víš, co do svých plic vpravíš. A co řekla královna Alžběta ? "..marihuanu nekouřím, marihuanu vaporizuji.."

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 27-09-2004 v 19:52 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8386080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív