Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Skuff / Skaf
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Nápad Skuff - jak na něj Příspěvek č. 1


Dobře usušené listy z nějakého dobrého indoor modelu (např. superskunk) dejte do mrazáku dobře zmrznout. Poté vyndejte, a přes nějaké vhodné sítko, například čajové proklepejte jemňe pryskyřici ...
Zbytek listí vraťte zase do mrazáku, ještě z toho příště něco dostanete, ale ta první je vždy nejlepší, nejčistčí a je ji hodně. Stlačte to do pytlíku a hoďte do mrazáku.
Přeji dobré pohulení

Foto je jeden takový pěkný výsledek, omlouvám se za kvalitu fotky, foceno mobilem.
To pěkné vyfocené má asi 85% čistoty a je to masakr ...

Naposledy upravil JosefCorrino 05-01-2007 v 09:00 AM

Old Post 05-01-2007 v 00:35 AM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 2

Přesně ti to bohužel neřeknu, nevážil jsem to, vždy když mám listí použiji ho na skuff, takže se nějak nestarám o to kolik ho beru, ale přibližně to bylo tak půl svačinového pytlíku listů.

Ovšem pokaždé se toho skuffu ze stejné gramáže listů udělá jiné množství skuffu, záleží na použitém modelu, kolik se na listech udělá pryskyřice, jak dobře je list usušen a jak dobře je zmrazen etc.

Navíc, jak jsem řekl, toto je po prvním proklepání přes stko, listy jsem vrátil do mrazáku a ještě z nich dostanu něco, bude toho míň a bude to horší kvalita, ale i tak to bude dobré ..

Old Post 05-01-2007 v 08:48 AM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Josef: muzu te ujistit, ze pryskyrice s 95% cistotou vypada uplne jinak

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 05-01-2007 v 08:49 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Krychle
Josef: muzu te ujistit, ze pryskyrice s 95% cistotou vypada uplne jinak


ou sry to byl překlep mělo tam být 85%, hned to edituju
ale je to odhad můj a přátel, zajímalo by mě na kolik to tipuješ ty podle fota to sice nejde moc přesně, ale alespoň orientačně
pro lepší tipování dodám, že z pytlíku sme to museli dostávat nožíkem, že proti světlu jsou překrásně vidět krystalky a že to šlo ohnout skoro do písmene U aniž by se to rozpadlo

jinak pokud má někdo více zkušeností se skuffem rád se poučím

Old Post 05-01-2007 v 08:58 AM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

Josef: Vy jste s prateli nejak merili? Vis jak vypada trichom? Ten se ti tam totiz proseje cely a to nepocitam jeste dalsi a dalsi bordel navic Takze cisla blizici se v tomto pripade stovce procent jsou utopicky dohady nebo ses clovek, co ma (chce mit ) nejsilnejsi skuff na svete

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Naposledy upravil Krychle 05-01-2007 v 09:25 AM

Old Post 05-01-2007 v 09:15 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

oje...josefe kazdej si dokaze pretrit listy sitkem a hlasit ze ma skuff
pojdme radsi probirat v tomto threadu technologie jako bubleator pollinator a podobne vymozenosti kdyz uz jsme u extrakce pryskyrice...imho josefe mnohem lepci je namrazit listy ve sklenici poklepat vysypat a pryskyrici setrit ze sklenice...
takze..tady mame odkaz na bubleator a pollinatory..doporucuju prostudovat..
http://www.pollinator.nl/ polinator je hustej..do 5 minut mate ten nejkvalitnejsi skuff z vaseho odpadu ze sklizne....ready 2 smoke
a dobre je ze majitel mistniho growshopu ho pronajima na 2 dny za par eur takze po sklizni vyzkousim a dodam report...

Naposledy upravil 05-01-2007 v 17:41 PM

Old Post 05-01-2007 v 09:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 7

Mno ty ceny polinatoru jsou taky husty ...
Ale vypada to zajímavě, počkám si na tvůj report a pak uvidím zda do toho půjdu ^^

Old Post 05-01-2007 v 11:57 AM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 8

Jestli jsem to pochopil, tak princip toho polinatoru spočívá v tom, že do bubnu z jemného sítka nasypeš listí, nechá se to točit a pryskyřice vypadává z toho bubnu.
Teď mě napadlo - nešlo by to vyrobit? Asi by byl problém sehnat sítko ale zbytek už by nebyl těžký.
Já si na to ale netroufám...

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 13-01-2007 v 11:10 AM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 9

Kdyz uz mas tkaninu, tak si udelas pytle a na tohle se vykasles.. samozrejme vyrobit to pujde, ale proc?

Fajn je ten pronajem, o kterym psal dethak

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 13-01-2007 v 12:05 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weed
Nový Člen

Karma uživatele weed - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10

Zní to zajímavě. Na jak dlouho dáváš to listí do mrazáku?

Old Post 08-03-2007 v 18:05 PM
weed je offline   Profil uživatele weed   Find more posts by weed   Foto galerie člena weed   Click here to Send weed a Private Message   Add weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

zdarec mam tu slibovanou recenzi vodni extrakce za pomoci ledu v bubbleatoru
http://pollinator.nl/
dosti me prekvapilo ze je to v podstate obycejna pracka do ktery date listy led a vodu..a za 15 minut jen slejete do kyble s ice o latorem..a je to hotovo...cela extrakce zabrala 15 minut a z cca 150g sucheho listi jsme meli 15 gramu vyborneho hasise..
*edit*
fotky jsem dal sem-http://grower.cz/forum/showthread.p...5813#post525813
do has galerie protoze tady lze dat pouze 3 fotozz k prispevku a nebylo by to prehledny

Naposledy upravil 26-03-2007 v 23:09 PM

Old Post 21-03-2007 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

a fotky? asi si je zapoměl vchecknout do toho příspěvku .

Peace

mrak

Old Post 26-03-2007 v 20:54 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Chemie Skaf Příspěvek č. 13

Rád bych se zeptal, zná z vás někdo skaf? Můj kamarád o tom mluví, že to hulil v Anglii a že je to mazec. Jen neví jak se to píše, tak mě prosim berte s rezervou. Mám i návod jak to vyrobit, jen neznám poměr kolik g krystalů udělám z g hulča.

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 13-01-2008 v 14:54 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 14

Mno z jednodo g krystalů uděláš jedno g hulení ne ? ...
(co je těžší, 1Kg peří nebo 1Kg železa)
jasně že to zám, ale zahulim si to tak 2-3krát do roka, páč výroba je docela nevýhodná, takže se ke mě jen občas dostane nějakej špíček.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-01-2008 v 14:59 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 15

Tak jestli mám správnej návod, tak by mě zajímalo, koli toho hulení musim do tý pračky nacpat, abych vyrobil 1 g krystalu. Protože podle toho co zase píšeš ty, mám pocit, že si ze mě udělal kámoš prdel, nebo ví h...o sám a jen machroval.))

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 13-01-2008 v 15:05 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Přemek Podlaha
Tak jestli mám správnej návod, tak by mě zajímalo, koli toho hulení musim do tý pračky nacpat, abych vyrobil 1 g krystalu. Protože podle toho co zase píšeš ty, mám pocit, že si ze mě udělal kámoš prdel, nebo ví h...o sám a jen machroval.))

jen sem tě asi špatně pochopil ....
Mno, kolik hulení na 1g skafu nevim, ale asi čim orosenější vstupní materiál , tím víc výstupního ne ?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-01-2008 v 15:13 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9491530 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív