Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Čau jen malá poznámka, píšeš RO, pokud budeš používat jen osmózu nezapoměň přidat vápník, bývá s ním celkem problém. Nedíval jsem se na biobizz, ale předpokládám, že pokud nějakej vápník obsahuje, nebude jej dostatek. Pokud ředíš kohoutkovou, mělo by to být cajk, popřípadě doplnit dolomit do toho kokosu jak budeš přesazovat do větších nádob. Jinak kokos můžeě zalívat několikrát denně a asi by nebyl ani problém s tím vermikompostem, ale musí být kytka dostatečně velká, aby stíhala vodu spotřebovat. Když jsem jel drip měl jsem zalévání asi 5x denně po minutě a květníky stejně přesychaly.
To já mám prozměnu problémy s řízkama, nějak mě nechcou kořenit. Už jsem z toho úplně na nervy. První várka pozdechala a druhá vypadá taky bídně.



Uz jsem to jednou hledal jesli ma Biobizz dost vapniku ale neni tam na te etikete uvedene ani hovno ,co tam vsechno je.
Jinak ja to pokazde nepisu ale normane to vzdy redim pul na pul s kohoutkovou.
Pprotoze kdyz jsem daval cistou RO tak me litalo PH v hline, davam 50/50 a je to v cajku. Kazdy ma jinou vodu tudiz kazdy musi prijit na to v jakem pomeru musi redit RO aby vysledna zalivka byla co nejstabilnejsi a to je nekdy na dlouhou trat.
Ja jsem si nasel na netu akvaristu z meho okoli a ten psal na rybicky.net ze redit 50/50 tak jsem nemusel nic resit a rovnou jsem pouzil jeho informaci.

A pred tim koreneni rzku bylo ok? A ted to nekoreni?

Taky nerozumim tomu ze u sebe vubec nerozpoznam aktualni problemy ktere nechtene nevedomky udelam , Kdyby se me na to nekdo ptal a zadal o radu s temi semenacky tak prvni co reknu je bud spatne PH nebo prelevani, nic jineho to byt nemuze ale ja si to vubec neuvedomim kdyz ta situace nastane v mym boxu.
Nechapu,jako bych byl slepej.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-10-2017 v 20:29 PM

Old Post 30-10-2017 v 17:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Jinak kokos můžeě zalívat několikrát denně a asi by nebyl ani problém s tím vermikompostem, ale musí být kytka dostatečně velká, aby stíhala vodu spotřebovat. Když jsem jel drip měl jsem zalévání asi 5x denně po minutě a květníky stejně přesychaly.
To já mám prozměnu problémy s řízkama, nějak mě nechcou kořenit. Už jsem z toho úplně na nervy. První várka pozdechala a druhá vypadá taky bídně.


zdarec,jak pises dle velikosti je dobre zalivat kytku co nejvickrat dripem po minute,treba i 10x za den,podle toho jak stiha vysychat/spotrebovavat,

Jestli mas problem s rizkama v kokosu,odpoved je tady
Časlove :Párkrát jsme se spálil, když jsem chtěl rozjet kytky ze semen v kokosu (málo živin x moc živin). Lepší je dát do malýho kelímku s hlínou a přesadit je do kokosu až když jsou větší a snesou nějaký chyby.

Pise ze semen,ja to delam i s rezama,prasknu na 4-5 dni do hliny,bud light mix bb nebo obyc z obi pod cfl se zvlhcovackou,nehnojim,za tu dobu poradne prokoreni, sem tam vytahnu klon i s balem,at nemam koreny roztahane po boxu a nejsou prilis dlouhe,abych je pak neponicil,az pak to prasknu do 11l s kokosem a zacinam hnojit,prvne zalivam ke stonku,po par dnech se klony vzpamatuji a koreny prolezou celej kvetnik,s tim presazenim menim i mh 400w a vetsinou vyndam zvlhcovacku, celkem max 14 dni a prepinam,davam 600w.....
Vyzkousej,bude ti to tez fungovat

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 30-10-2017 v 22:01 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 147

Čoveče mel by sis asi o tom kokosu a hlíně, o rozdílech v péči něco přečíst .Docela v tom plaveš. Nechat vyschnout na trout je zas opacnej extrém!

Kokos pojme až tisíci násobny množství vody než je jeho objem .Nemel by bejt nikdy zalitéj do sytosti a zároveň by nikdy neměl zcela vyschnout.Zalévá se často malým množstvím vody tzn.udržovat neustále zalitéj tak napůl,ani suchéj ani mokrej !Toť k čistými kokosu.
Ty si tam dal Worm takže se k tomu chovej jak k hlíně, přidat si do kokosu Worm ,guano apod je nejlepší co může bejt na pestovani mas v podstatě hlínu s vzdušnosti kokosu ale tam už to chce suchý a mokrý cykly

Jestli plánuješ do tech finálních 11l dat čisté coco kup si hnojky přímo na coco(lepší vysledky )a jed ph 6.Nicméně dělají se jen minerální krom Biosevie

Jestli tam dáš zizalak hnoj to tím biobizzem a jestli budeš chtít řešit ph upravuj na 6.2-6.6 ,pod 6.0 nechoď fakt to škodí mikrobiálnimu životu

Vstřebatelnost prvků je závislá na ph jen co se týka minerálních hnojiv.organice je to jedno....a je jedno jestli je to coco,hlina,vata nebo voda nebo něco jinyho. Mikroorganismy ,pokud už v médiu nejsou ,se tam začnou rozlezat po první hnojce org hnojivem a pak už drží ph víceméně na neutrálu. Myslim ale ze když přes to upravujes rychleji rostou lépe větví
Aby si měl v org.pěstování problém s ph muselo by bejt minimálně pod 5.0 nebo nad 8.0

Takže až budeš psát biobizzu jaky mas s jejich hnojivy držet ph,odpoví ti ze s jejich hnojivy ph upravovat netřeba,to bych se vsadil.Protože i když to bude v kokosu porad je to čistá organika


Osmózu mám taky,ty poměry mi pridou k ničemu proste si namíchas na určitý ec (já třeba na 0.3ms/cm2)


citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Nedíval jsem se na biobizz, ale předpokládám, že pokud nějakej vápník obsahuje,


To si vážně nemyslís....ze ne 🤔😊

Old Post 30-10-2017 v 22:15 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 148

On mel spis namysly ze mu rez nevyhodi ani koren v RW pokud to dobre chapu.
Jinak kokos s vermikompostem a destovkou je zatim nejlepsi korenova kombinace "teda aspon u me " . Koreny mi v tom krasne jedou.

Jinak pozor na pridavani vapence do kokosu. Bud pouzij raselinu na srazeni ph , nebo dej maximalne 1g/l substratu toho vapence.
Strasne to zveda ph a zcela urcite to nestahnes hnojkama.
Vermikompost by mel.mit dostatek mineralu a stopovych prvku.
Neboj se v kvetu pridat vermikompost na povrch a promichat s kokosem ,koreny to budou zobat z vrchu a dodas zaroven potrebny mineraly.
Vee tvym pripade bych deficit cal mag resil spis nejakym tekutym boosterem kdyby byl .
Vapenec nicemu neuskodi ,ale musis srovnat to ph necim kyselym.

Old Post 30-10-2017 v 22:17 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 149

Aha,ja to pochopil tak,ze ma,problem s tim,ze nemuze zakorenit klona v kokosu,lidi casto maji strach hnedka hnojit nebo hnoji malicko,casto se spatnym ph,pak z toho vznikaji zebraci kytky nebo se nechyti vubec.....hlina na zacatku je jednoducha a hnojit se nemusi......tak je to jednodussi,delam to tak tez a pohoda

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 30-10-2017 v 22:27 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 150




Po presazeni a kalibraci PH metru miminka vystrelila pres noc jako diva.
Naprosty obrat o 100%.
Ted uz jsem spokojen.


Zde je docela podrobny popis jak zalevat kokos.

http://www.canna-cz.com/pouziti_canna_coco













Posledni foto je zkrz vetraci okenko tak je trochu nekvalitni.

Old Post 31-10-2017 v 10:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 151

Me presazeni vzdy pomuze k tomu aby kytky zacly rust, i za cenu toho ,ze neni prorostlej puvodni bal .
Dokonce sem presazoval i v kvetu a kdyz se to udela po zhasnuti svetel a otaptne, kytka to ani nepostrehne.

Old Post 31-10-2017 v 11:05 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 152

Hahaha tento thread ma vazne pobavil super skunk z ameriky alebo prapuvodny skunk ? takehoto rozpravkara som tu dlho nevidel

Old Post 31-10-2017 v 11:20 AM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Hahaha tento thread ma vazne pobavil super skunk z ameriky alebo prapuvodny skunk ? takehoto rozpravkara som tu dlho nevidel


OK, tak edit:

Tvuj nazor je mi uplne u prdele.
Vim co vim takze me zadny neverici "Tomas" uz tady nerozhodi.
A povazuji tuto rozmluvu za ukoncenou.

Naposledy upravil Madical-Strains 31-10-2017 v 17:23 PM

Old Post 31-10-2017 v 14:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 154

BerryBlu: nějak jsem nepochopil, proč si tu moji část citoval a tvoji reakci? Prosím o vysvětlení. Dík.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 31-10-2017 v 17:29 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Me presazeni vzdy pomuze k tomu aby kytky zacly rust, i za cenu toho ,ze neni prorostlej puvodni bal .
Dokonce sem presazoval i v kvetu a kdyz se to udela po zhasnuti svetel a otaptne, kytka to ani nepostrehne.


presazoval sem bez prorostlyho balu jednou... a nikdy vic jak to nedrzelo tak sem spoustu korenu potrhal atp, musel preklapet vzhuru nohama jinak bych je utrhal uplne. no sileny... poprvy co sem opravdu pozoroval sok z presazeni, jinak souhlas v 90% je to "nakopne" jak rikas.



Pekny Madi, hlavne opatrne s tou vodou vyschnout na troud to nenechavej, ale trochu sussi klidne bejt muze. Ono ikdyby lehce povadli staci zalejt a do hodiny sou kytky zas na nohou... s prelitou kytkou je starosti vic.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-10-2017 v 22:38 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od crazyben


presazoval sem bez prorostlyho balu jednou... a nikdy vic jak to nedrzelo tak sem spoustu korenu potrhal atp, musel preklapet vzhuru nohama jinak bych je utrhal uplne. no sileny... poprvy co sem opravdu pozoroval sok z presazeni, jinak souhlas v 90% je to "nakopne" jak rikas.



Pekny Madi, hlavne opatrne s tou vodou vyschnout na troud to nenechavej, ale trochu sussi klidne bejt muze. Ono ikdyby lehce povadli staci zalejt a do hodiny sou kytky zas na nohou... s prelitou kytkou je starosti vic.



Diky, Uz si na prelevani dam pozor.

Ja kdyz jsem presazoval z tech kelimku do tech malych kvetinacku , tak jsem nejdriv vzal tu nejmensi zaprcatelou o kterou stejne asi behem casu prijdu a zjistil jsem ze ten kokos se silene sypal takze sem hned vedel ze to takhle nepresadim.
Bal absolutne nedrzel pri sobe,vlastne to ani zadnej nemelo.
Napadlo me ale prolit ten kelimek vodou samozrejme s upravenym PH i kdyz jsem to zaleval den pred tim a ten kokos se krasne spojil a utvorila se takova pevnejsi babovicka a uz se to dalo krasne presadit.
Musel jsem ale kelimek prevratit vzhuru nohama a poklepat na dno kelimku abych to jakoby vyklepl z te formy.
A kyti nezazily zadny stres. Slo to pak vazne dobre presadit.
Pripadalo mi to jako dobry napad, tak ted kdyz o tom mluvis....

Naposledy upravil Madical-Strains 01-11-2017 v 07:24 AM

Old Post 31-10-2017 v 23:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 157





Semenacky zacaly blednout a na jednom liste se objevil hnedej malinkatej flek.
Myslite ze je to nasledek toho spatneho PH a ze se to prjevio az ted ?
Nebo je to jiny aktualni problem?

Old Post 01-11-2017 v 21:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 158



Jeste dve fotky.

Uz z toho pestovani prestavam mit takovou radost, kdyz me to tak nejde a furt mam s necim problemy.
Asi na pestovani nemam fakt bunky nebo spis cit.

Naposledy upravil Madical-Strains 01-11-2017 v 21:25 PM

Old Post 01-11-2017 v 21:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 159

Se divim ze jedes porad ty semena.
Z rezu je to jednodušší a rychlejsi.
Nejakej flicek neres, ja bych si takovyho prcka u me ani nevsiml . Moc to resis, moc se tim zabyvas, moc na to sahas a delas vsechno moc .
Nekdy je proste a jednoduse zalej a 3 dny tam nechod ,nebo se jen divej oknem. Uvidia ze se jim zacne darit, ty kytky potrebuji mit klid a stabilni podminky , pak ti pojedou jak maji .
Jak sem ti postoval ty fotky, tak mam ted problem se dostat nad 19° C . Moc jim tam nelezu, odtah je na casovac 1x za 2 hodiny na 15 minut a vidis jak rostou. U tebe plati 2x tak vic ze mene je nekdy vice.
Moje rada zni zalej to, nekontroluj je tak casto a nech je v klidu.
Edit, nevypadaji bledě, sou docela v cajku .

Old Post 01-11-2017 v 21:37 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 160

No semena jedu porotoze jsem je dostal ale stejne bych si asi zas koupil seminka kdyz nemam jeste matkarnu a matkari nemaji to co chci pestovat. U semen je lepsi vyber.
A to ze mam problem se semenacky neznamena ze bych nemel problemy s klony, myslim ze by to bylo to samy.

No na tech fotkach neni moc videt ze uz nejsou tak syte zelene a ze jsou lehce do zluta. Zitra to bude 13.den tak uz jim dam poranu napapat Biobizz fish-mix alespon 1ml/1l.

Nemuzu to nechat uplne 3 dni bez dozoru , ja do boxu musim jit 2x denne doplnovat vodu do zvlhcovace , rano a vecer.
Dik za reakci.

Old Post 01-11-2017 v 21:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2064060 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív