Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Jeste dve fotky.

Uz z toho pestovani prestavam mit takovou radost, kdyz me to tak nejde a furt mam s necim problemy.
Asi na pestovani nemam fakt bunky nebo spis cit.


Ja z toho pestovani taky prestavam mit radost,ale mam opacny problem nez ty,po "nejakem" tom roce,po "nejakem" tom odjetem kole mi prijde,ze uz vim co a jak a uz to neni ta zabava,ktera to byla,kdyz jsem delal chyby,po nocich badal tady na G,co delam spatne,sledoval jak to delaji ostatni,tise jim zavidel jak to maj dokonale a i obdivoval s jakou jednoduchosti to delaj.......
Dneska tomu davam denne tak 20-30 minut,zaliju,mrknu jestli je nejaky problem,hodim oko ke kvetnikum,jestli mi do nej nevleti ci neskoci nejaka havet a tim to konci.....
Kdyz ctu tvoje vlakno,tak me nekdy dost pobavis,ale trosku ti to reseni,badani a morfovani zavidim,taky jsem byl takovy,ale ty se ptas,ja se stydel ptat,tak jsem cetl.......
Nevzdavej to a nehaz flintu do zita,Bitir ti to pise dobre,mene je vice......moc to prozivas,vzdyt to je zabava......

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 01-11-2017 v 22:35 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 162

Ja to nevzdavam , bavi me to a mam z toho i radost kdyz se vse dari alespon jakz takz a bohuzel to vzdat ani nemuzu protoze bych pak musel brat jedovaty a drahy prasky.
Ja to opravdu moc prozivam ,jeste vic nez v predeslych kolech protoze mam 10x vetsi obavy aby se mi to podarilo dopestovat protoze jinak bych si nemohl uchovat tyhle geny tim ze si je vyselektuju a zamatkuju, treba uz se k nicemu takovemu nikdy nedostanu. A kyby to opravdu byla takova leciva zdravotni pecka jak tvrdi ten slechtitel tak by byla obrovska skoda ty geny neuchovat pro budoucnost.
Jinak bych se pravdepodobne vykaslal na nejakou matkarnu (i kdyz jsem ji puvodne chtel) kdybych si ty semena mohl kdykoliv koupit tady u nas, protoze klonovani jak sem zjistil z praxe je docela slozita vec a vytezek z klonu stal za prd.
Kdybych tohle co mam nedostal tak na matkarnu kaslu, to rikam uprime.
Matkarnu povazuji ted spise za nutnost.

Starat se omatkarnu je taky nevyhoda protoze me uvaze nastalo doma a nebudu moci uz jezdit do statu za kamosem.

No ja taky dost ctu a pak si to jeste overuji otazkami abych si byl naprosto jisty.

A diky za povzbuzeni.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-11-2017 v 12:11 PM

Old Post 02-11-2017 v 06:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 163

13.DEN GROW

Kyticky jsem dnes poprve nakrmil.
2ml/1l Root-Juice + 1ml/1 Fish-Mix.

Zredil jsem to jako obvykle pul na pul RO s kohoutkovou ale PH metr ukazoval nesmysly . Asi uz je po nem a to jsem ho uchovaval cele ty dva roky ponoren ve vode aby nikdy nevyschl. Kdyz jsem namichal hnojiva ukazoval 3,9 PH.
Takze na to kaslu a nebudu to PH uz merit protoze ty hnojiva si to PH stahnou na priblizne spravnou hodnotu a na novej ted urcite nemam.
Vsechno se sere !

Tech 9.ks litrovych malych kvetinacku pojmulo 2 litry zalivky, ted to nacham 3-4 dny proschnout.

Old Post 02-11-2017 v 15:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 164

JUPÍÍÍÍÍ....

Vyhral jsem tady na Groweru soutez o NFT.
Takze pokud vse dopadne dobre ceka me v budoucnu Organic-Hydro-Grow !
(coz bude hodne velky orisek)

Chci take moc podekovat majiteli Groweru ze vubec Grower existuje a ze ho stale udrzuje v chodu, protoze jinak bych bez Goweru ani nemel sanci vyhrat.

Vsem ostatnim growerum co mi v dobrem prispivaji do vlakna a zaroven se ucastnili tez souteze o NFT se moc omlouvam ze jsem zchramstnul hlavni vyhru zrovna ja , nezkuseny grower , ktery si to mozna svymi pestitelskymi dovednostmi ani nezaslouzil.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-11-2017 v 18:14 PM

Old Post 02-11-2017 v 17:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 165

Co ty stim budes delat hochu .
Organic hydro je pseudo organika .
S tim slovem to nema naprosto nic spolecnyho , co tam chces vubec lit za hnojky ?

Old Post 02-11-2017 v 18:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 166

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...a?magazineId=42

Nejdriv to chce do ruky dostat aspon ten kokos, pak si zkusit odjet i nejaky to klasicky hydro nez se pusits do bioponie... je to docela věda a chce to cit.

Nekde bych tu nasel i celej ten clanek ale koukam ... 34, 35, .. 37 Zrovna to cislo kde vysel tu nemuzu najit.

zkusim zapatrat a kdyz ho nekde vyhrabu tak dam vedet.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-11-2017 v 18:56 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 167

Hele zkousel to tady borec a ani nevim jak to dopadlo.
Nejvic organika hydro je s tema rybama v nadrzich .
Jakykoliv hnojky do hydra nejsou organicky , to proste nefacha jak v pude.

Old Post 02-11-2017 v 19:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 168

Madi, uvidíš že NFT je velmi jednoduchý a přitom dost účinný pěstební nástroj. Od té doby co to jedu, tak žádná havěť a kytce když něco chybí, tak to poznáš téměř okamžitě. Stalo se mi, že mi odešlo čerpadlo a kytky byly 38 h bez oběhu a rozdychali to v pohodě. Na začátek doporučuji JIDB nebo Cannu. Koukni na stránky JIDB. Je to Česká firma a když jim zavoláš nebo napíšeš, tak ti vše vysvětlí co vlastně prodávají.

Old Post 02-11-2017 v 19:36 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 169

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Hele zkousel to tady borec a ani nevim jak to dopadlo.
Nejvic organika hydro je s tema rybama v nadrzich .
Jakykoliv hnojky do hydra nejsou organicky , to proste nefacha jak v pude.


mam pocit ze i o tom se v clanku nakonec pise

timhle stylem to tu urcite nezkousel nikdo, mas pravdu ze nekde sem tu taky videl bublaky s biobizzem treba.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 02-11-2017 v 19:56 PM

Old Post 02-11-2017 v 19:41 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 170

Ja myslim toho tipka s aquaponii.
Mel akvarko a rybickama a ten odpad byl propojenej s nadrzi na kytky, v podatate krmil rybicky a ty mu krmily kytky.
Je ro ale.slozity ,casove narocny, musis mit znalosti a ve finale i hodne mista.
Za me nft ano , ale ne bioponie.
Volil bych canna aqua .
Ve vysledku v tom nejspis rozdily nepoznas.

Old Post 02-11-2017 v 20:32 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 171

No , po precteni nekolika odbornych clanku v AJ a tez na Cannabis forech jako je Rollitup a Icmag jsem zjistil ze jedina opravdu mozna organicka hydrofonie je BIOPONIE za ucasti rybicek jak postnul spravne Crazyben.

Nasel jsem ale i primo hnojiva dostupna v CR ktera pouzil jeden grower na organickou hydrofonii na foru overgrow.com, kde odjel pest az do zdarneho konce.
Jedna se o hnojivo Biosevia

Zde GHE popisuje "Bioponi" bez ryb.

http://cz.eurohydro.com/bioponics_about.php

Hledal jsem jeste informace o skladbe tohoto hnojiva a overovani jesli je opravdu ciste organicka a ne treba jen bio-mineralni.
Nasel jsem informace ze se jedna opravdu o ciste organicke hnojivo ale na forech jsem nasel tez ruzne informace o tom ze pri pestu s BioSevii v Hydru vznikaji u kyticek nekdy nedostatky nekterych prvku. Muselo by se to poradne vychytat.

Nebo se pustit primo do opravdove Bioponie s rybyckama.

Ale v obouch pripadech to bude tezke. Kdysi jako maly kluk jsem mival akvarko , stale tam byly problemy se zakalenim, PH ,teplotou a pod a nakonec me i par rybicek poslo.

Nasel jsem tez hydrofonii z cistych lidskych chcanek , uz jsem se o tom zminoval ve svem predeslem vlakne.

Tez jsem nasel hydro s Biobizzem zdarne dokonceny pest az do sklizne.
Problem s Biobizzem je ale tan ze se bezpodminecne musi vymenovat voda v tanku kazdy treti den a mit v tanku nekolik zapojenych vzduchovacich cerpadel.
A neda se pouzit pro hydro Biobizz grow ani fish-mix.

Takze me ceka vysoka skola pro samouky.

Crazyben- Dekuji ,kdyz zapatras a najdes tak budu moc rad.

Fikus- Ja nemuzu jet bohuzel bio-mineralni hnojiva v tom NFT jelikoz potrebuji hnojit pouze organicky kvuli lecebnemu konopi .

Budu samozrejme moc vdecny za linky na ceske stranky, anglicky moc neumim.

Old Post 02-11-2017 v 20:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 172

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Ja myslim toho tipka s aquaponii.


to si ted nevybavuju, zkusim si to najit...

jinak souhlas

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-11-2017 v 21:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Tez jsem nasel hydro s Biobizzem zdarne dokonceny pest az do sklizne.
Problem s Biobizzem je ale tan ze se bezpodminecne musi vymenovat voda v tanku kazdy treti den a mit v tanku nekolik zapojenych vzduchovacich cerpadel.
A neda se pouzit pro hydro Biobizz grow ani fish-mix.

ten fishmix by se dal v postriku, kdyz se nedostane do tanku melo by bejt ok. Ale ja bych se do biobizzu a hydra nepoustel

citace:

Crazyben- Dekuji ,kdyz zapatras a najdes tak budu moc rad.

Mrknu se ale nic neslibuju.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-11-2017 v 21:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 174

Ghe sou obchodnici, ni jako bioponie se super flaskama neexistuje. Organika by se ti proste skazila.
Medi, doporucuju neprocitat kde kdo co jak vypestoval, nehledat popisky samotnyxh vyrobcu hnojiv , ale precti si jeden clanek o tom jak fungune organicky pestovani a pochopis ze to s flaskama v hydru proste nejde. .
Hydro je snadny , ale ne to na co se chystas.
To uz by pro tebe byla snazsi ta super puda.
Radim ti dobre ,nic organickyho v hydru pomoci flasek ala bio sevia neexistuje. Je to blaf a obchodni tah stejne jako biomineralni hnojiva.
Uprime.si myslim ,ze kdyz ti donesu vzorek z nft a reknunti ze to je z nontill ,budes si to chvalit jak ti to pomohlo.
Ja nepozoruju na vytazku mineral vs bio zadny rozdily , taky se kvuli tomu budu vracet k nft ,nebo mineral kokosu. Je to pohodlnejsi a jednodussi se stejnym vysledkem .
Pro me budou na chut bokem par kytek na bio pude.
95% lidi kterym sem daval vzorek ,tak nevedeli co je kokos mineral a co bio.
Jen par lidi co si jede leta kokos ,tak v tom citili neco specifickyho, ale nebyl schopnej to urcit na 100% .
Bud to nft prodej ,nebo jestli jsi frajer ,tak ho daruj cloveku ,kterej mel podle tebe nejlepsi tip na nazev , nebo val proste mineral . Usetris si svoje nervy a pokud to rozjedes jak planujes ,ver mi ze se to posere a ne jednou.

Old Post 02-11-2017 v 21:50 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 175

Ahoj Madi!

V prvom rade bych rád zablahoželal k novému systému, ať slúží a s bioponiou držím palce - to pak veru budem sledovať, sám snilo uvažujem o niečom podobnom.

K Biobizzu ale - tohle bych fakt do hydra nelial. Skús, uvidíš, ale asi sám vieš, že je to celkom hustý smrádek a tak by som sa bál, že to zhnije aneb cokolif. Ok, možno ak by si ten roztok menil fakt často a pravidelne - ibaže to by si tých lahvičiek s hnojkami minul zase celkom mrte. Taky ma napadlo, že by možno pomohlo dodatočné okysličovanie roztoku, čo v tvojom novom NFT systéme vlastne bude - ale to jenom strieľam od brucha Každopádne držím palce!

Inak myslím, že thread ktorý hľadáte sa volal Aquaponia, aneb nejak podobne - ten grower to mal myslím v pivnici s vybudovanou nádržou pre ryby, odkiaľ ťahal roztok vedľa ku kytkám v keramzite, bolo to myslím 3 x 400W (?) Taky som to nedávno hľadla, ale akoby sa potom zľahla zem ...

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 02-11-2017 v 21:54 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 176

S tim Biobizzem bych se take do toho nepoustel , mas recht.
Biosevie se trochu obavam protoze udajne take ucpava jehly a dokonce i hadicky, udajne by mely mit vic jak 5mm.

Nejrealnejsi a pro me nejblizsi jsou prevdepodobne rybicky ale dost dlouho pry trva nez se nastartuje ten system aby mel dostatecnou silu pro veg.fazi a rozmnozi dostatecny pocet bakterii ktere by stihaly zasobovat kyticky hned od zacatku veget.rustu kdy je to pro kyticky klicove a nejdulezitejsi.(udajne 6 mesicu)
Ale myslim ze by se to dalo zkratit , uspisit darovanou vodou z akvaristiky treba kdyz cisti akvaria tak je castecne vypousti a pak dopousteji cerstvou vodu.
Myslim ze kdybych sehnal takovou pouzitou zabehlou jiz nastartovanou akvarijni vodu s jiz roz,mozenymi bakteriemi tak pul na pul s odstatou kohoutkovou ktera by byla taky pul na pul s RO tak bych mozna ten samostatny pro kyti dostatecny Bio-system rozbehl cca do mesice. Jen odhad.

Musel bych zacit tvorit rybi bio-system driv nez bych mohl rozjet samotnu Bioponii.
Dalsi vec je musel bych misto RW kostek pouzit klasicke kvetinace s kokosem a wermikem, ten se tam kupodivu take pridava, stejne jako do hliny a kokosu.
Asi bych musel do kokosu take pridat kou[enou Trichomedu a bakterie.

Old Post 02-11-2017 v 22:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9869880 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív