Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Obecné Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W Příspěvek č. 1



Tak vas tu zase vitam k dalsimu kolu.

Ve stredu me konecne me prislo z USA 15 slibenych seminek od toho slechtitele co si s nim uz skoro dva roky dopisuji. Uz jsem ani nedoufal ze vubec neco posle, stale jen sliboval a neustale to odkladal ze pry to jeste v te dobe (loni) nebylo zcela odzkouseno.

Mel by to byt krizenec uplne prapuvodniho Skunku (60% indica,40%sativa) udajne jeste z doby hipisaku kdy skunk byl daleko silnejsi nez dnes. S cim to je presne krizene mi nenapsal i kdyz jsem se ho na to nekolikrat ptal (pravdepodobne nechce prozradit) ale je to pry urceno vyhradne na lecbu tech nejtezsich a nejbrutalnejsich forem chorob a na ty nejtezsi formy bolesti kdy v nemocnicich musi nasazovat morfiny. Udajne to zamava i s otrlym hulicem, proto me to nedoporucil v zadnem pripade kourit. Ptal jsem se ze zvedavosti na to kolik to ma priblizne % THC i CBD , to jsem se sice vubec nedozvedel ale bylo mi receno ze to ma priblizne silu hasise.
Pojmenovali to pry zatim jen neoficielne jako "Cerna smrt " protoze to pry postavilo na nohy dokonce i par prave umirajicich pacientu . Udajne je to nejpovedenejsi vytvor co se jim kdy za 15 let povedl.

Doufam jen ze si to vsechno nevycucal z prstu to bych byl fakt dost zklamanej, protoze jsem mohl mit v pristim kole vetsi jistotu v nejake kvalitni seed-bance.
Ale citim ze by to mohla byt pravda uz podle toho jak presvedcive a dlouho se mnou komunikoval a chtel po me naskenovat ID i lekarskou zpravu.
Dokonce jsem mu musel prisahat ze ten strain tu po Evrope nebudu rozsirovat a ze si ho necham vyhradne pouze pro sve lecebne ucely.

Chtel jsem puvodne rozjet pest az pred Vanoci protoze soused ma jeste stale venku na okne i na balkone cervena rajcata tak se trochu stale bojim tech jeho smutnic.
Ale ten borec me napsal at nic neskladuju a ihned to dam do vody a pak klicit.
Nechal jsem si presto pro jistotu 5 seminek na pristi rok na Out a dobre uskladnil v lednici a 10 jich uz pripravuji ke kliceni.

Jeste vaham mezi hlinou a kokosem a druhem oraganickych hnojiv.
Ale mam priblizne jeste par dni cas na rozmyslenou.
Rozhodl jsem se ze chcankama budu hnojit jen jednu kytku , nechci nikdy vic uz dopadnout jako v tom poslednim kole.
Tak doufejme ze toto kolo dopadne alespon co do vahy prumerne a co do kvality prvotridne .

Naposledy upravil Madical-Strains 17-10-2017 v 14:59 PM

Old Post 17-10-2017 v 11:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Jestli to bude stat za to , tak me udelas rez .
Zkus zistit vic info o rodicich. Treba ho zlomis.

Old Post 17-10-2017 v 11:35 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 3

citace:

Dokonce jsem mu musel prisahat ze ten strain tu po Evrope nebudu rozsirovat

citace:
Jestli to bude stat za to , tak me udelas rez

hehe za dva roky tu budeme mat BDS Auto

Old Post 17-10-2017 v 13:42 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Minuly rok jsem prave planoval na zaklade jeho prislibu seminek toho dle jeho slov "zazracneho super strainu" poridit alespon malou matkarnu a ziskat zkusenosti s klonovanim atd. a nasledne nabizet pak klony prave pokud mozno tech nejlepsich lecivych strainu ktere tu v Evrope jsou jen tezko k dostani.
Odradilo me od toho prave nekolik duvodu, ten prvni je ze se mi klonovani moc nedari , krome toho je nutna dalsi a ne mala investice do matkarny a ta druha pro me zcela klicova vec abych ty semena vubec z nej dostal tak jsem mu napsal desitky mailu a na zaver i pul roku Skypoval a do Skypu jen mu priznal ze jsem docela.... no nevim jak to nazvat , nechci rict zrovna slovo "povercivy" a prisahal jsem mu na svou smrt do roka kdyz bych porusil sve slovo co jsem mu dal. A on rikal ze mi teda veri ze ho nezklamu. Myslim si o sobe ze jsem docela spolehlivy a cestny clovek co se tyce slibu takze i kdybych mel prachy na matkarnu a dalsi Led svitidlo tak by me od toho urcite odradil prave ten slib.

Kazdopadne tem co pri me stali v mych pestech bych opravdu rad vyhovel obzvlaste tobe a Odovi. , zvlast kdyz ste mi sami oba dva nabizely klony kdyz jsem nemel.
Pokud se mi podari pest tak vam dam pokud budete mit zajem urcite alespon ochutnat brko uz jen z duvodu ze jste pri me stali a taky abych si overil tu kvalitu a silu a vubec slova toho slechtitele.
Uverim tomu 100% az me to nejaky seriozni uzivatel konopi potvrdi protoze ja na to nebudu mit koule si ubalit z toho brko a vyhulit ho.

Jinak mam take rozjety uz delsi dobu jeste dva dalsi borce ,jedoho z Holanska a druheho z Canady, tak doufam ze se zadari a taky neco lekarskeho casem poslou co tu neni k mani.
Zbytek seminek si teda radeji skovam pro vsechny pripady na neurcito, nebudu je pristi rok davat Out.

Old Post 17-10-2017 v 17:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Tak hned ze startu bych neveril super pheno, super strainu a jinym super vecem. Je to jen rizlej nejakej puvodni skunk "skunkovych variet je mraky" .
Je to slozity , kazdej si bude xhvalit svoji praci , protoze vybrat samici, samce, udelat semena , otestoval, prekrizit a eliminovat problemy ci.rozdily da zabrat a kdyz se.ri to povede, tak si budes svou praci vynaset do oblak i kdyz budes mit prumernej gen.
Dal ti prdim na speka , nepojedu si zahulit 250km daleko zejo .
A naposledy , nebud vul a udelej si matkarnu, prestan resit malickosti.
Ja proboha u klonu neresim ani ph , mozna mam zazracnou vodu ,ale klony jedou vzdy dobre.
Jedna rada k nezaplaceni medi.
Mene je v tomto konicku vice.
Tezko rict co bude pravdy na tom co sis snim psal , slib se ma.drzet takze ti to za zle mit nikdo nebude , jen ti radim snes se nohama spatky na zem ,realita bude dost mozna jina.

Old Post 17-10-2017 v 17:23 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

To mas pravdu s tim ze kazdy se bude snazit vychvalovat to svoje ale ja mam docela cit na lidi a on jak jsem zjistil je docela soucitny clovek (neplatil jsem ani za postu) a co se tyce charakteru tak jsem presvedcen ze je to opravdu cestny clovek, ja ho i videl pres kameru na Skypu, ze jo. Z jednani poznas jesli je nekdo vychcanek nebo cestnak.
Samozrejme ze mam trochu pochyby o te vychvalene kvalite ale to se ukaze az kdyz si to nekdo zahuli nebo az to pozre nekdo nemocny tak ucinky poznas okamzite ,to vim na sobe. Nejsem nohama v oblacich.
Musim pockat a pak otestovat. Prirozene bych preferoval kdyby to testoval nekdo nestranny a pak by podal o tom sem report.

Jeste je prilis brzy o tom polemizovat , zatim to neni ani v kvetinecich a finale jeste moc daleko.

Old Post 17-10-2017 v 17:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 7

tak to jsem vážně zvědavej jaký to budeš mít.. už sem myslel žes umřel sakra vítej zpět sleduju a budu pevně doufat že ze zbylých pěti uděláš matku a podělíš se.. přeci jen pro naši mladou generaci je těžký dostat se k něčemu takovýmu co ty popisuješ.. pěstu zdar

P.s. Určitě nechceš pouvažovat nad matkárnou.. ?

Old Post 17-10-2017 v 18:23 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

Ok. Pokud by to melo byt neco kvalitniho, abych byl uprimnej , osobne bych to sveril zodpovednymu matkarovi at mi najde top pheno .
Ono i zalezi jak to vypestujes . Ale nejakyho jedince co vycniva bys poznat mel tak ci tak.
Slib je slib , ale ver ze kdybys to videl u jinych dobrych groweru, jeste by sis rikal jestli to vubec znas.
Ja ukazoval lady berry kush lidem co ji jeli taly primo od azachyela , nikdo ji nepoznal .

Old Post 17-10-2017 v 19:24 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Bitir- (a taky pro Linchiho)
Mozna jsem to spatne formuloval..(dle jeho slov "super strain")
Super strain jsem to nazval az ja ...na zaklade toho jak popisoval ucinky ze to postavilo na nohy i umirajici kteri sly do hospicu do par tydnu zemrit ,kdo by to teda nenazval "Super-Strainem" ? Ja teda osobne ano. Dlouho vahal nez me to vubec poslal a hlavne kolik me to dalo prace a casu ho privezt k napadu aby me poslal par seminek aniz bych ho do toho nutil a premlouval ho. Pomohlo taky hodne ze jeho starsi bracha v te dobe trpel bolestmi stejne jako ja takze se mnou soucitil coz docela ocenuji a vazne nejsem clovek co by nekoho obelhaval nebo ho zklamal. Citil bych se vazne spatne a asi bych se ze sebe poblil.
Slovo dela chlapa.

Verim ze kdybych byl american ze spojenych statu tak by se na me na stopro vykaslal a nic by me neposlal. Taky dost pomohlo to ze jsem ho vubec neuhanel ze to byl vlastne jakoby jeho napad . Ale bylo na nem evidentne videt ze se vazne boji ze toho prave zneuziju , on neni jediny sef jsou ve firme tri spolecnici a tem to ale nerekl protoze by s tim absolutne nesouhlasili. Jeste to nemaji ani schvalene statem protoze ten proces pry trva skoro rok a stoji to pry balik penez to dostat na trh do lekaren.
Ted jsou teprve pred fazi oficielniho testovani na nemocnych dobrovolnicich takze pokud vse dopadne dobre tak minimalne rok se to bude testovat na nemocnych na ruznych oddelenich na ruzne nemoce a pak jeste dalsi pulrok bude trvat nez to budou moci ofiko distribuovat . Krome toho dva z nich jsou proti tomu aby se semena tohohle strainu vubec do prodeje dostala, souhlasi jen s cistym samotnym lecivym materialem do lekaren.
Maji pry na trhu uz cca tri strainy, je to sice malo ale pry je hrozne tezky vubec neco v USA na trh dostat protoze stat ma hrozne moc nabidek a nemuze ani vsechny uspokojit , maji zkratka z ceho vybirat ,ted je to pry v americe velky BUM byt pestitelem konopi a vybiraji jen vazne to nejkvalitnejsi co opravdu pacientum pomaha.

Ted uz prosim obratme list a venujme se uz jen pestu.

Jen pro Linchi- No me fakt ta matkarna furt laka a stale o tom uvazuji ale mam fakticky nizky duchod a je tezky neco z hovna nasetrit.
To by me ji musel nekdo fakt "LEVNE" postavit protoze ja jsem nesika a pak bych jeste musel setrit na nejakou tu lampu.
Mozna by to ani nemusela byt draha Led a zvolit jiny zdroj, treba zarivku T5 ale asi by ta matka moc nevyrostla.
Prostor pro tri matky by me bohate stacil.

Ale matkarna znamena byt uvazan neustale doma , myslim tim zadne cestovani atd. ja jezdim za fakt dobrym kamosem kdyz me pozve do statu, vsechno plati v cetne letenky. Tak vazne nevim..... ale na matkarnu by me urcite penize nedaroval.

Old Post 17-10-2017 v 20:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 10

Když se nás najde víc , pošlu ti nějaký “dar” at ji můžeš postavit , peněžní či nějakou výbavu

Old Post 17-10-2017 v 20:22 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 11

Za něco co me nadchne v huleni se i já klidně budu podílet na financování za ochutnávku původního skunku ať se dari

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 17-10-2017 v 20:47 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 12


To Crazyn- Ale houby , to bych nikdy nemohl prijmout , uz jen proste z principu !!!

Ale urcite si moc vazim tve generosity , jsem moc rad ze tady na Groweru existuji takovy groweri co chteji pomoci, jsem tu mezi vami rad !
Pokud se rozhodnu definitivne pro tu matkarnu tak zapru a v lete na ni nejak nasetrim.

Jaaa- To co mi poslal neni ten uplne cistej prapuvodni Skunk , oni ho sice maji ale on me poslal uz nejakyho jeho krizence s necim co mi nechtel prozradit ale pry ucinky i chut i kdyz jsou dost podobne tak nejsou totozne zdravotni ucinky ani vzdalene.
Jak jsem pochopil tak cennejsi je pro ne ten BDS nez ten prapuvodni Skunk.

Ale napadlo me ze me taky mohl poslat alespon treba 5 seminek i toho prapuvodni Skunku ale to bych toho chtel od nej uz asi prilis.
Jsem moc rad i za to co mam.

Naposledy upravil Madical-Strains 17-10-2017 v 21:28 PM

Old Post 17-10-2017 v 21:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Jestli maj puvodni skunk jako rez , tak by ti semena neposlal.
Mozna S1 semena ale ro porad neni stejny jak ten rez.
Proto se vse drzi formou rezu ,pac preposlat geny rodicu do semen tak aby ti to vyhovovalo je nekdy vic o stesti nez zkusenostech, v jinym pripade je to zdlouhava zalezitost a potreba vicero lidi na testy.

Pokud to nemini prodavat, o to vic bych si to chtel zamatkovat. Popremyslej nad tim . Protoze pokud najdes keepra a nezamatkujes, muze se stat ze v jime varce semen uz nic podobnyho nebude.
Ty se divej do sekce daruju vymenim.
A ja se podivam co se mi doma vali za zbytecnosti.
Urcite mam 2 hobby stinitka E40 a nejaky ptakoviny.

Old Post 17-10-2017 v 21:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 14

Tu matkarnu bys měl poresit co nejdřív i kdyby si neměl dávat nic a nikomu nejlepší matku nechat vybral bys podle klonů co je a co není použitelný pyl bys schoval na oprc to je potom pest když si stim hraješ odost lepší než testy z moci:-D

Ps doopravdy velká Škoda rozjet semínka bez možnosti za Matkovani nej favoritky

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-10-2017 v 01:08 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Bitire ,nikdy jsem jeste o slechteni nic nestudoval jelikoz je to na me moc vysoka skola takze moc nerozumim co tim myslis.
Takze jesli jsem te dobre pochopil tak ta sama semena BDS co by me poslal treba za rok z pristi urody uz by nebyly te same kvality a sily a lecivosti jako jsou z te uplne prvni varky ? Jedine klony by je mely ?

Ne ten Skunk 1 urcite nemel na mysli protoze o S1 psal ze je to uz davno passe a ze by se s nim nezdrzoval.
Nevim jesli maji ten prapuvodni skunk zamatkovany o tom jsme spolu nemluvili ale tipoval bych ze urcite ano .

Zduraznoval mi ze ziskat jednu matku opravdu s kvalitními geny stoji balik ktery si pry nedovedu ani predstavit , pry jsou tam privatni drazby kterych se normalni clovek z ulice nebo bezny pestitel ani nemuze ucastnit ani kdyby byl prachatej, maji tam pristup jen urciti vyvoleni. Jediny klon se tam pry hrave vysplha i na 1000 baku.

Je mi jasny ze tyhle kytky pokud bych ty nejsilnejsi nejpotentnejsi dobre zamatkoval by mely rozhodne obrovskou cenu , nevim jesli i tady v Cesku tak velkou ale kdekoliv na zapad od CR stoprocentne. (z 10 by se mozna jedna nebo i dve zadarily)
Ale co se vzacnou matkou kdyz jsem se zavazal slibem, je mi to k nicemu.
Jedine snad zamatkovat abych mel kdykoliv k dispozici rezy kdyz budu pestovat .
Ale kseftovat s jeho genetikou ,mam na mysli klony bez jeho souhlasu ,to urcite z me strany nehrozi to bych se mu uz ani nikdy nemohl podivat do oci ani pres ten Skype.
Rozhodne ne ted v soucasne dobe , mozna za cas az tenhle strain budou sami distribuovat , to bude uplne jina situace. Ale nemuzu zhatit nekolkalete usili jineho growera ktery me obdaroval a ja by mu mel pichnout kudlu do zad?

Premyslim ted o tom jesli jsem neudelal nahodou chybu ze jsem vubec zalozil toto vlakno.
Pak dalsi vec , jste vazne moc laskavy ze me chcete pomoci s matkarnou ale ja nemohu nic od nikoho z vas tady na Groweru prijmout snad chapete proc.
Doufam ze uz me nikdo nebude nikam tlacit, ne tam kam nechci ale tam kam ani nemuzu.

Old Post 18-10-2017 v 01:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 16

Ano bitvě ma pravdu ze zrovna jedno pheno ti bude vyhovovat aby ho už nenajdes proto pro svou potřebu zamatkivat každé semeno aspoň 2 mi rizky a vybrat co tu vyhovuje

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-10-2017 v 01:24 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0026320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív