Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 129

A nevznikne smichanim napul s kokosem z all-mixu vysledek castecne light-mix?
Vzdyt se normalne kokos do hliny pridava tak nevidim duvod ze by se tim mohlo neco zkazit.

Old Post 29-10-2017 v 14:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 130

Haloo, medi ,prober se .
Organice je uplne jedno v cem je proboha.
To ze lidi jedou v kokose mineraly , nebo to povazuji za hydromedium neznamena ,ze u organiky pujedes ph jak v nft.
Hele nic ve zlym ,ale tady je to uplne marny neco psat.
Sam.berry blu ti to psal.
Kokos je kokos , puda je puda , a zalezi na to co tam.lejes za hnojky. Pokud jedes biobizz , musis drzet ph pro biobizz ,ne pro danej substrat.
Promin, ale tohle sou uplny zaklady a zcela jiste ti to metracek urcite nekolikrat psal.
Klidne si tam lej ph 5.8 ,protoze pro kokos se to pise , ale ze u organiky se pise 6.5 te nezajíma ?
Zbytecne prodrbanej cas tady fakt.
Laicky receno ,ph pod 6 u organiky ,ti likviduje populaci bakterii , spatne se vsttebavaji mikroprvky ,fosfor, vapnik.
Pri ph 6.5 cca sou pro kytku prvky nejlip vstrebatelny. At je to kokos ,nebo puda ,je to uppne jedno, ty jedes ORGANIKU ,nikoliv hydro.
Preber si to jak chces ,zalivej jak chces , kokos je obycejnej nepredhnojenej substrat .
To nizky ph ma co delat stim ze to opet stagnuje.

Old Post 29-10-2017 v 14:22 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 131

Bitir- Nevim kde si to vzal ze s Biobizzem v kokosu je optimalni PH 6,5.
Naopak vsude kam kouknu tak uvadeji 5,8-6 v kokosu.

https://www.thcfarmer.com/community...hit-coco.20206/

A dal jsem si praci a nasel jsem pm od Metracka kde me pise ze PH 6 v kokosu v oraganice je uplne ok.
Skoda ze je zakazano zverejnovat PM, hned bych te to sem zkopiroval.

Jeste se zitra obratim primo na Biobiizz zeptam se jake PH v kokosu.

Old Post 29-10-2017 v 15:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Haloo, medi ,prober se .
Hele nic ve zlym ,ale tady je to uplne marny neco psat.


No, kdyz myslis ze je marny mi tu neco psat tak asi mas pravdu.
Ok, beru na vedomi a sem rad zes mi to rek.

Old Post 29-10-2017 v 16:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 133


Delej si to jak chces. Me to pod 6 delalo bordel.
Neznam nikoho kdo jede organiku min nez ph 6.
Ty tam.lejes organickej material, tak se k tomu prestan chovat jak k hydromedium.
Me je to jedno ,jen mi prijde ze kdyz ti clovek radi ,zenho neposloucjas a jedes si porad svoje .ph , ec atd atd. Moc se stim proste seres.
3 tydny stara kytka a jeste sem nic nemeril. Leju jen vodu s korenakem ktera ma ph7.
Substrat s vermikompostem a pridanej 50% kokosu s perlitem.

Old Post 29-10-2017 v 17:11 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 134

Takhle krasny kytky ja mit nikdy nebudu i kdybych tam to ph 6,5 mel a mel jsem stejne namichany medium. Proste nekomu to roste samo bez problemu a nekomu s problemy i kdyby se snazil jak chtel.
Ja to teda podle tve rady zmenim na 6,5 a uvidime jesli to pomuze.
Ja se domnivam ze aktualni problem spis bude v tom prelevani nez s PH.
Jsem zvadavej co mi odpovi Biobizz.

Old Post 29-10-2017 v 17:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 135

Madi poslys, zdedil jsem zastiple klony, pripravene na prepnuti, prvni krat jsem jel hlinu - plagron light mix, dostal jsem k tomu hnojky Ggeneral organic A B a booster, nalil jsem to dle tabulky do odstaty vody, ph z 6.8 jsem jemne zhodil na 6.5 (co si myslim ze nebylo vubec potrebny) a kytky jsem zalil. Nic jinyho jsem nemeril, zadny vytok, zadny ec zadny nic. Kytky zdravy, bez deficitu, 1.1g/w ... moc se s tym prdíš čéče , poslechni zdejsich, nerikaji ti spatne

Jsem ledkař.

Old Post 29-10-2017 v 17:47 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 136

Uvidis , ja myvam taky problemy a ne maly. Takze vim o cem mluvim.
Se zalivkou opatrne.

Old Post 29-10-2017 v 18:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 137

Jo, zvednu PH ma 6,5.

Nemuzu najit to vlakno od Metracka "organika v kokosu" jako by tu neexistovalo.
Muzete prosim nekdo poslat link?

Old Post 29-10-2017 v 18:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 138

On si toho hodne promazal.

Old Post 29-10-2017 v 18:55 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 139

Prisim te ,mam jeste posledni dotaz.
Co s tim Canna natural cocosem, mam ho nejak prolit vodou s urcitym PH?
Nic jsem s tim kokosem pred sazenim nedelal protoze v growshopu me rekly ze canna uz je lehce napufrovany.
Myslim az budu presazovat do 11l.

Old Post 29-10-2017 v 21:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 140



Dnes vecer uz to byl kokos v kelimkach uplne na troud suchy tak jsem zalil cistou vodou s PH 6,5. Zitra presadim do kvetinacky 10x10x11 cm.
Ale necham jen kokos ,prelit,wermik podle Metracka.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-10-2017 v 12:59 PM

Old Post 29-10-2017 v 21:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 141




10.DEN GROW

Dnes presazeno do 1l kvetinacku , coco-natural+15% wermik+10%perlitu.
Zalito- RO-Ph ,6,5 +1ml Root-Juice/1l
Led-panel vyska cca 68cm
Teplota denni- 22C nocni 18C.
Vlhkost cca 70%

Zatim Biobizzem nehnojeno.

Zjistene nedostatky.
Kalibrace PH metru -Musel jsem snizit o cely jeden stupen !!!
Spatne zalevani kokosu. Casto a malo, spravene je to prolit poradne az vytece zespoda a nechat castecne vyschnout , cca 2-4 dni.

Tim chci podekovat Bitirovi a Listrovi za skvely odhad , K+ za to.

Na miminka se dival zkuseny grower co jede organiku v kokosu.
Nic drastickeho se zatim s miminky nedeje, jsou zdrava ale mohla byt jiste nebyt prilis vysokeho PH uz vetsi a rozrostlejsi a nemusela mit jeste zlute delozni listky.
Spatne zalevani kokosu ovlivnilo trochu vyvoj ale ne tak jako sparne PH.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-10-2017 v 14:06 PM

Old Post 30-10-2017 v 13:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 142

Ahoj,
příště se vyvaruj přesazování dokud neni původní nádoba řádně prokořeněná. Bal se rozpadá a je to zbytečnej stres. Navíc těmhle by ty kelímky byly akorát ještě tak měsíc. Pokud ti vysychaj hodně rychle, tak musíš mít sucho + teplo, takhle velká kytka spotřebuje uplný minimum vody. Co se týče pH, tak já třeba jedu kokos + plagron supermix a občas dohnojim Biobizz a nikdy jsem pH neupravoval. Zalejvám deštovkou a vše v pohodě. Přestal jsem to řešit jelikož jsem měl ten pH metr furt rozkalibrovanej a pomalu jsme přestal věřit přesnosti výslednejch hodnot a řekl jsme si, že pH 7 co má deštovka je o 100% lepší, než upravovat podle hodnot, kterejm se nedá uplně věřit. Každopádně kytky parádní a já taky psokojen .
Někdy je méně více!
Párkrát jsme se spálil, když jsem chtěl rozjet kytky ze semen v kokosu (málo živin x moc živin). Lepší je dát do malýho kelímku s hlínou a přesadit je do kokosu až když jsou větší a snesou nějaký chyby.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 30-10-2017 v 14:22 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 143

Časlove-Ok, ja je dam priste klicit rovnou do tech malych 1l. kvetimacku, kelimky uz savat nebudu, furt padaj a prevracej se.
Vlastne ,ne, priste snad uz budu mit sve klony, jesli se mi to podari.

Jo, destovka je destovka ale kde ji vzit v Praze v panelaku?

Ja si ted pisu takovy podrobny dennik ,grow-plan pro priste , behem tohodle pestu, abych se priste vyvaroval vsech chyb.

Jeste k tomu dnesnimu presazovani. Ja to zalil aby bal drzel pri sobe a celkem v pohode . Jinak korinky krasne bile ,dlouhe , tocily se kolem dokola dna kelimku.
Akorat u te nejmensi tam sem nevidel zadne korinky co by vykukovaly z toho balu, asi driv ci posdejc zahyne.

Old Post 30-10-2017 v 14:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 144

Čau jen malá poznámka, píšeš RO, pokud budeš používat jen osmózu nezapoměň přidat vápník, bývá s ním celkem problém. Nedíval jsem se na biobizz, ale předpokládám, že pokud nějakej vápník obsahuje, nebude jej dostatek. Pokud ředíš kohoutkovou, mělo by to být cajk, popřípadě doplnit dolomit do toho kokosu jak budeš přesazovat do větších nádob. Jinak kokos můžeě zalívat několikrát denně a asi by nebyl ani problém s tím vermikompostem, ale musí být kytka dostatečně velká, aby stíhala vodu spotřebovat. Když jsem jel drip měl jsem zalévání asi 5x denně po minutě a květníky stejně přesychaly.
To já mám prozměnu problémy s řízkama, nějak mě nechcou kořenit. Už jsem z toho úplně na nervy. První várka pozdechala a druhá vypadá taky bídně.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-10-2017 v 16:33 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2435180 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív