Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 113

Kdyz jsem kupoval ten Canna coco natural tak jsem se ptal jesli mam kokos nejak pufrovat. Bylo me receno ze je uz kokos pufrovany abych zaleval s PH 6 a bude vse ok.
Ja jsem zatim vytok nemeril jelikoz se spoleham na to co pise Canna o svem vyrobku.

Ted to zatim neubdu prolevat kdyby to bylo prelite jeste bych to vic pokazil.
Ale pri pristim zalevani to PH zmerim.
Jo, ten wermik to mohl zvednout to PH, ja ho tam nechtel puvodne davat ale nekdo psal ze to potom jede jak divy. Chtel jsem ho namichat az do 11l kvetinacu.
Ale myslim jesli se nepletu , ze mi psal kdysi Metracek ze ho do kokosu taky k semenackum pridava.

Dnes jsem Led-panel snizil na 60 cm a tak to zustane do kvetu ,pak 40 cm.

Old Post 29-10-2017 v 09:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 114

Hale kamo když si tam dáš germicidni zářivku tak se fakt budou dít veci😂😂 ale ne v dobrém

osobně bych volil ledky ale ne ty zarivkovy,lip to pod nima roste
Na 70x70 bych si dal dvě 55w zářivky protože i tak když budeš mít narostly matky,ty řezy budou na zemi prakticky ve stínu a 70cm je nizkej strop na matkarnu

Ve chvíli kdy si tam přidal Worm to přestalo být čistý coco-hydro médium a ted mas v podstatě soil médium .Ty problémy jsou z toho ze hlínu zalévas jak kokos !Pochop ze jakmile do kokosu přidáš kompost,Worm, guano např. tak už máš hlínity médium a je třeba se k němu tak chovat co se týče zálivky, ph i živin !Tzn. zalévat hlínu jako coco a používat minerální coco hnojiva je cesta do pekel😯


Bitir;

S tím světlem toe úplně jinéj level ,doma si svítís 50w zarovickou a ta jako slabý světýlko dovnitř do stanu ne pronikne ,ale když rožneš 600W silný světlo který se valí ven kudy může. ...

Naposledy upravil BerryBlu€ 29-10-2017 v 10:54 AM

Old Post 29-10-2017 v 10:33 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 115

Klony samozrejme vypodlozim aby byly tesne pod osvetlenim a matky chci udrzovat male proto zvolim asi 6l. kvetinace. Nebudu potrebovat tak casto a velke mnozstvi rezu. Ty zarivky na rust jsou uz objednane.

Old Post 29-10-2017 v 10:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 116

6l není moc,budeš muset dost dohnojovat časem a často prerezavat

Old Post 29-10-2017 v 10:57 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 117

Mam i 11l kvetinace ale obavam se ze brzy ty matky prerotou.

Old Post 29-10-2017 v 11:05 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 118

Heh, jak pise berry, oni ti rekli jak mas zalevat kokos s hnojkama pro kokos , ty ale pouzivas organiku , takze se k tomu musis tak chovat.
Muje rada zni ,kup si bio predhnojenej substrat , presad to a zalivej vodou.
Holt na matky je ten strop malej ,leda kdybys je skolil a neustale zastrihoval.

Old Post 29-10-2017 v 11:31 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 119

S wormhumusem ty kořeny rostou fakt dobře, ale je to prostě prelity a nebude to tou trochou vermiku. Je to tím, ze kyti nechlastaji, nemají skoro žádné kořeny a v 80℅ RV ti to neprosycha, ani samotnej kokos by neprosychal. Děložní lístky me taky úplně zezloutly asi po 14 dnech, ale žádnej problém to nebyl, jak začaly viditelne chybět ziviny, přestěhoval jsem je do 1litraku s predhnojenym mixem a pro sichr zalil biobizzem cca 2ml/l, to jsem udělal hlavně proto, aby dostaly živiny než prorostou kořeny do mixu.
Prestante ho porad stresovat, 70cm se zarivkama je pro jeho požadavky úplně na pohodu výška, 6l kvetniky taky. Mel jsem kytky v litrovych kvetnikach víc jak dva měsíce, prostě se to musí častěji hnojit, to je vše. V te matkarne může mít 40cm maminy, to je zcela dostatečný, když je pěkně rozvetvi bude mít co měsíc 15 sniclu z každé. Je jasne, ze mít větší kvetniky, prostor a lepší svetlo, budou výsledky mnohem lepší, ale pro osobní potřebu je to víc než dostačující.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-10-2017 v 11:45 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 120

Budeš ty matky muset štípat,ohýbat a hlavně ořezávat i když nebudeš zrovna potřebovat řezy !I přes to za mě lepší 11l

Old Post 29-10-2017 v 11:57 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 121

Ono když na to přijde tak 11l je jen o kapku větší, takže ano, bude to lepší. Ted jsem to přehodnotil a asi na ne přejdu taky, mate hoši recht.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-10-2017 v 12:11 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 122

Asi nejrozumejsi bude jak pise Bitir ty semenacky presadit do nejake kvalitni organicke predhnojene hliny.
Ale problem je ze chci ten kokos pouzivat dle Metracka stale dokola takze ta hlina pri presazovani by tam byla myslim nezadouci.

Vetsi kelimky bohuzel nemam takze se asi budu presazovat z tehle malych rovnou do 11l.

Matkarnu ted neresim, az to bude aktualni. Ale ano dam matkam 11l a 70 cm bude muset stacit.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-10-2017 v 12:41 PM

Old Post 29-10-2017 v 12:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 123

Matku mužeš držet kolínkama a záštipem i když zrovna nepotřebuješ řez.. neviděl bych problém v 70cm nízke skříni matka nemusí byt nutně metr velká kytka

Old Post 29-10-2017 v 12:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 124

To nemusi , ale proste nevidim jedinej duvod mit 70cm vysokou matkarnu.
To me.nerikej ze se na jednu matku v celym byte nenajde misto 50x50 x 150 cm. ?
Jiste ze 70 cm jde ,ale je to zbytecne pracny , prtavy , porad rezes ,ohybas , spatna manipulace atd atd.
Jde to ,ale stoji to vic usili .

Old Post 29-10-2017 v 13:15 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 125

Tak jsem se rozhodl ze si odpustim 2-3 dni ciagarety a zitra koupim nejake 1l kelimky .
Hlinu koupim 20L All Mix od Biobizzu a zredim 50/50 s cistym kokosem ???
Ma to dost vysoke PH i EC.

https://www.growgarden.cz/hlina-sub...ix-biobizz.html

Akorat se trochu obavam aby pak nedelala ta hlina v tom kokosu v 11l kvetinacich nejakou neplechu, protoze pak to nebude ani kokos ani hlina.

Old Post 29-10-2017 v 13:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 126

Medi , to ec vubec neres , u te organiky je to uplne jiny a nejakym allmixem to neprepalis.
Me tece z pudy kde mam larry og ec neco prez 5.
Na kytkach zadna znamka prehnojeni.
6.2 -6.6 je na organice vysoky ph?
Vubec s nicim to nemichej ,zasad ,zalivej vodou ,na nejakych 5 az 6 tydnu to urcite vydrzi.
Jediny co bych pridal ,tak perlit .
Prestan uz proboha vymyslet chujoviny a delej to jak se to delat ma , zasad , zalivej a prestan resit blbosti.

Old Post 29-10-2017 v 13:28 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 127

Za mě je na malé semenáčky a sazenice lepší light mix, od Biobizz je dobrej. Všechny živiny si reguluješ sám 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 29-10-2017 v 13:32 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Medi , to ec vubec neres , u te organiky je to uplne jiny a nejakym allmixem to neprepalis.
Me tece z pudy kde mam larry og ec neco prez 5.
Na kytkach zadna znamka prehnojeni.
6.2 -6.6 je na organice vysoky ph?
Vubec s nicim to nemichej ,zasad ,zalivej vodou ,na nejakych 5 az 6 tydnu to urcite vydrzi.
Jediny co bych pridal ,tak perlit .
Prestan uz proboha vymyslet chujoviny a delej to jak se to delat ma , zasad , zalivej a prestan resit blbosti.


No vzhledem k tomu ze budu po poslednim presazeni pestovat v kokosu a tam se udrzuje PH-5-8-6 tak podle me je vazne 6,6 vysoke pH.
Nic nevymejslim za picoviny ale nebude to zase pro kyti sok jim stale menit ph?
Ted maji 6, zitra 6,6 a pak zase 6? Kdyz je presadim do kokosu.
Stridani PH je nejhorsi vec pro kyticky.
To preci neni zadna picovina ale klicova vec,nebo ne?

Mozna opravdu light mix by byl vhodnejsi a proc to nesmichat s kokosem?
Tak mi prosim uved mi nejaky rozumny duvod pro to nemichat s kokosem,vzdyt petuji tohle kolo v kokosu.

Old Post 29-10-2017 v 13:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6095000 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív