Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Bloombastic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Co si o těch hnojkách myslíte
Je to nářez co nejdřív si je koupím...
Tak jako docela to jde...
No žádná sláva kdyby mě to dal někdo zadara tak beru ale jinak ne...
Zase?? Vždyť podobných je tu hafo a nestáli za nic...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Dotaz Bloombastic Příspěvek č. 1

Zdravim
Takhle jsem si četl časopis o cannabis Essensie a na zadní titulní straně jsem uviděl reklamu na hnojky Bloombastic a dočetl jsem se že je to směs biostimulátorů a že se hodí na hydro a podobně... A proto se ptám, jestli má někdo s těma hnojkama zkušenosti... Toto píše o těchto hnojkách growshop...

Bloombastic je výživná směs biominerálů a biostimulátorů. Výrazně zvyšuje podíl cukrů ve vašich rostlinách a tím pozitivně ovlivňuje vůni a váhu plodů. Bloombastic rovněž způsobuje enzymatické procesy na různých úrovních, čímž předchází stresu a napomáhá regeneraci. Lze ho používat ve všech substrátech a hodí se pro jakýkoliv zavlažovací systém včetně aeroponie, NFT, bubbler a jiných.
Zapomeňte na Green Sensation, přichází Bloombastic!

Atami Bloombastic se používá v druhé polovině fáze květu a zajistí tak:
- výrazné zvýšení produkce cukrů a květů
- optimalizaci molekul chlorofylu
- zvýšení produkce pryskyřice
- nárůst objemu a váhy produkce
- ochranu proti nepříznivým vlivům

Dávkování: 0,5 - 1 ml : 1000 ml
NPK: 0-20-21

Tak pište sem své zkušenosti ať mám lehčí rozhodování ... Díky

KoЯn Яulezz

Old Post 11-03-2008 v 09:13 AM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 2

Rád bych tomu věřil, ale moc se mi to nezdá. Navíc ta cena je šílená... Příští kolo bych chtěl jít dva NFT tanky, tak když zůstanou peníze, možná udělám zkoušku -- do jednoho to budu lít, do druhého nikoliv. Očekávám ale, že v tom výrazný rozdíl nebude (pokud bude, pravděpodobně nebude stát za cenu toho stimulátoru).

Jinak co se týče popisu toho výrobku -- co má, proboha, znamenat "ochrana proti nepříznivým vlivům"?!!??!? -- to snad bude kytky chránit třeba i proti výpadkům proudu a vytrhání nenechavými osobami...

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 11-03-2008 v 09:56 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Hele kluci ja myslim ze je to normalni kvetak+ spousta promo kecu. Jinak muj posledni grow probehl bez stimulatoru a PKcko sem tam lil az posledni 3 tydny kvetu a stejne toho bylo 620g pod 600w. Tudiz jsem zadny kvetak neporidil ani tedka. Ale jestli mate prachy navic tak si tam lijte co chcete.

Old Post 11-03-2008 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
Hele kluci ja myslim ze je to normalni kvetak+ spousta promo kecu. Jinak muj posledni grow probehl bez stimulatoru a PKcko sem tam lil az posledni 3 tydny kvetu a stejne toho bylo 620g pod 600w. Tudiz jsem zadny kvetak neporidil ani tedka. Ale jestli mate prachy navic tak si tam lijte co chcete.

Souhlas. Tu zkoušku, o které jsem psal výše, bych dělal jenom proto, abych se ujistil, že to opravdu není žádný zázrak. Je to to samý jako marketing pracích prášků -- na barevné, na bílé, na smíšené, na bílebarevné, na barevněbílé -- rozdíl je pouze v obalu a přimíchání jiných barevních granulí, aby gazdinky měli pocit, že to je úplně rozdílná směs...

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 11-03-2008 v 10:13 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5

a ja ho mám ja ho mám hehehehe. a stejně ho tam neleju . Dostal jsem ho před týdnem a zadara . Náhoda . Zítra hodim foto basticu .
Taky na to nevěřím . Příští Grow ho zkusím na stejném rostlinném složení a uvidíme ten rozdíl .

Old Post 11-03-2008 v 15:22 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 6

Zdravim
Tak ste mi to nejspíš rozmluvili já bych chtěl právě taky jet NFT a tak jsem uvažoval jak a co... No a pak jsem se díval na tu cenu a je to docela brutus za 0.325 ml... Ale zase naopak si říkám co takhle to zkusit...

KoЯn Яulezz

Old Post 11-03-2008 v 17:14 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.vomacka
Nový Člen

Karma uživatele mr.vomacka - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 7

Taky myslim ze klasika PK 13 14 bohate staci.... Je to jako senzace od Plagronu a ta mne taky nejak nepresvedcila....

Old Post 17-03-2008 v 16:37 PM
mr.vomacka je offline   Profil uživatele mr.vomacka   Find more posts by mr.vomacka   Foto galerie člena mr.vomacka   Click here to Send mr.vomacka a Private Message   Add mr.vomacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 8

hehe, drazsi GS
to uz vyjde cenove lepe topmax, kdyz uz clovek chce mit dobrej pocit

btw. z http://www.atami.com/countries/prod...uct+Information

Složení:

Fosforečnan draselný, hydroxid draselný, kyselina fosforečná, chelát železa, oxid fosforečný a jílovité minerály.

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 20-03-2008 v 02:02 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

Zdravim
no tak já jsem o tom četl v časopise Essensie a tam psaly o tom že to obsahuje výtažky z řas a že ty obsahují růstové hormony a že to zvýší potenci kytek atd...

KoЯn Яulezz

Old Post 20-03-2008 v 07:51 AM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roxy
Nový Člen

Karma uživatele Roxy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 10

Green Sensation : NPK 0-13-14 ; dávkování 1ml/L; balení: 0,25ml; cena: 989,- Kč
Bloombastic : NPK 0-20-21 ; dávkování 0,5-1ml/L; balení: 0,325ml; cena: 1199,- Kč
dřív jsem na tyhle top boostry neveřila...teď testuju Green Sensation, jsem zvědavá na výsledek v dalším kole můžu otestovat Bloombastic na stejné genetice a porovnat výsledky jenom to nějakou chvilku bude trvat

Chill Out !!!

Old Post 20-03-2008 v 12:57 PM
Roxy je offline   Profil uživatele Roxy   Find more posts by Roxy   Foto galerie člena Roxy   Click here to Send Roxy a Private Message   Add Roxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 11

Zdravim
určitě sem napiš i když to potrvá déle Tvou zkušenost... A nevím jestli se koupím Blmbstc. ale vážně o tom opět uvažuji...

KoЯn Яulezz

Old Post 20-03-2008 v 18:45 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nec
Nový Člen

Karma uživatele nec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

Bloombastic by mě zajímal páč už první dojem z lahve je pozitivní a GreenSensation mám již odzkoušený a funguje po aplikaci paličky přes noc krásně pokryjí bílé krystaly.

Old Post 26-03-2008 v 20:49 PM
nec je offline   Profil uživatele nec   Find more posts by nec   Foto galerie člena nec   Click here to Send nec a Private Message   Add nec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 13

flashback9:
a nešlo by to třeba přecedit přes něco?

edit:
a nemáš to třeba ztuhlý z lednice? Zkus to pořádně promíchat, mě to jde dávkovst pomocí injekční stříkačky v pohodě.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 28-03-2008 v 11:21 AM

Old Post 27-03-2008 v 18:39 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastiquez_
Stálý Člen

Karma uživatele Rastiquez_ - 89% PěstitelskáKarma uživatele Rastiquez_ - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 14

Lidi ma už někdo odzkoušenej Bloombastic at mame nějaké ty fakta o učinku bloombasticu zajímamě jestli si ho mám pořídit??ať to není nejaká zbytěčná ztráta peněz.....

Old Post 08-05-2009 v 08:41 AM
Rastiquez_ je offline   Profil uživatele Rastiquez_   Find more posts by Rastiquez_   Foto galerie člena Rastiquez_   Click here to Send Rastiquez_ a Private Message   Add Rastiquez_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Rastiquez_
Lidi ma už někdo odzkoušenej Bloombastic at mame nějaké ty fakta o učinku bloombasticu zajímamě jestli si ho mám pořídit??ať to není nejaká zbytěčná ztráta peněz.....


Vyhozeny kačky,radši shánej dobry geny než bloombastic...

Old Post 08-05-2009 v 10:03 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastiquez_
Stálý Člen

Karma uživatele Rastiquez_ - 89% PěstitelskáKarma uživatele Rastiquez_ - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 16

Jako to je samozřejmé ale i ty dobrý genY se musí podpořit něčím zajímavým tenhle stimulátor na květ chcu zkusit tento rok a pak uvidím jestli to za to stálo.... Kámoši jedou plagron GS tak chcu videt jakej bude rozdíl_

Old Post 08-05-2009 v 23:45 PM
Rastiquez_ je offline   Profil uživatele Rastiquez_   Find more posts by Rastiquez_   Foto galerie člena Rastiquez_   Click here to Send Rastiquez_ a Private Message   Add Rastiquez_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6708330 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív