Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Za jak dlouho samcům prdnou koule po přepnutí na 12/12?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Za jak dlouho samcům prdnou koule po přepnutí na 12/12? Příspěvek č. 1

Zdar a sílu growers...

Napadla me otazka ktera me doufam bude zodpovezena a nedopadne to stejne nerozhodne jako u ostatnich mnou pokladanych otazek.Myslim,ze by to mohlo zajimat i jiny lidi a nekterejm to pripadne i pomoct.

Takze:
-Kdyz prepnu kytky na kvet na 12/12 tak zacnu pocitat dobu kvetu no a me by zajimalo do jaky doby asi tak musim poznat a oddelit samce / samice.Kolik dni to asi tak maximalne muzu mit po prepnuti smichany nez jim prdnou koule?Dik za odpovedi..


.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 09:36 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 2

Rozhodně poznáš spíš samice, záleží podle osvětlení ale do 10dní určitě poznaš samice a problém se samcem ještě nemůže být. Znaky samice se opravdu ukážou brzy nekdy i za 6 dní ,

Old Post 23-09-2005 v 09:40 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 3

seba-ja to mam na kvetu 6 dni a mam pocit ze mam vsechno samice coz se mi zda divny.O to ale nejde.Spis mam obavy jak moc mam pospichat v oddelovani.Prece az to vykvete tak uz musej prdnout i koule a kdyz se me skrin zamori pylem uz se ho nezbavim..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 09:43 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 4

To musí tady někdo poradit kdo má s opilováním zkušenosti, já némám problém s určením pohlaví do 10 dní, ale určitě ješte týden nic nehrizí,říkam podívej se kdo tu kříží o pošli mu PM.

Old Post 23-09-2005 v 10:39 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5

To tady nikdo nevi za jak dlouho orientacne samcum prdnou koule?Teda co je tohle za pestitelskej server kdyz jako obvykle nikdo nezna ani zakladni veci?Ve FAQ bohuzel nic takovyho neni...Hmmmmmmm...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-09-2005 v 19:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TIMEforce
Stálý Člen

Karma uživatele TIMEforce - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 6

tak to by me taky zajimalo za jak dlouho mu mrdnou koule ..

Old Post 27-09-2005 v 13:57 PM
TIMEforce je offline   Profil uživatele TIMEforce   Find more posts by TIMEforce   Foto galerie člena TIMEforce   Click here to Send TIMEforce a Private Message   Add TIMEforce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

no ja bych ho tam moc nedrazdil
jestli ti de vo pil tak ho zkus hodit na okno nekam pryc od kytek
samice taky pousti blizny postupne, takze treba 1. koule praskne po 10 dnech ani si ji nevsimnes a ten obrovskej kvet udela az po 3 - 4 tejdnech...
okno rulezzz

Old Post 28-09-2005 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8




Diky za odpovedi..V podstate z toho vyplyva ze nejakej cas potrebnej k prasknuti pylovejch vacku neni mozny stanovit.Dalo by se rict ze dozravaj postupne a 6 dni kvetu by snad bejt bezpecny jeste mohlo.Me slo hlavne o to,jak dlouho cekat nez to vyhodim ze skrine a neni jeste nebezpeci oprcani.Ve skrini jsem je mel na kvetu 9 dni a radsi jsem je podle vasich rad uz vyhodil ven.Ale stejne si myslim ze kdyz bych chtel pyl a nechtel mit oprcany holky ve skrini tak to,ze jsem je presunul o 2 mistnosti vedle by me asi moc nepomohlo.Ten pyl by se podle me do skrine dostal i tak.Precijen skrin nasava vzduch kterej pak jde do komina.Premejslel jsem ze bych je odvez treba ke znamymu a tam je nechal dorust u okna a ziskal nejakej ten pyl.Kdyz jsem ale premejslel jak vezu autem kytky vejsky 70cm a nahodou me chytej benga..Takze dneska pujdou nejspis do masla..
Prikladam fotky 2 samcu ktery byly uz 11dni na 12/12.Doufam ze jeste nestihli neco oprcat..

1 Blueberry
2 Blueberry
3 ICE

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 28-09-2005 v 10:38 AM

Old Post 28-09-2005 v 10:13 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TIMEforce
Stálý Člen

Karma uživatele TIMEforce - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 9

peknej samec .)
chcu se zeptat jestli existujou ¨seminka kde budou jen samice ??.)

Rizky me jsou jasny to nemusime resit ..

Old Post 01-10-2005 v 12:36 PM
TIMEforce je offline   Profil uživatele TIMEforce   Find more posts by TIMEforce   Foto galerie člena TIMEforce   Click here to Send TIMEforce a Private Message   Add TIMEforce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

TIMEforce - Existujou feminizovany semena.Jsou asi o 100procent drazsi nez obycejny.Na 90 procent bys z nich mel mit jenom samice.Ovsem hrozi vetsi nebezpeci nez u obycejnych ze ti z nich muzou vyrust hemafroditi.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-10-2005 v 16:43 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 11

Hledal jsem odpověď na tuto otázku v celým G a nikde jsem na to nenarazil až v tomhle starým threadu.

Nicméně odpověď zde není a snad se za ty roky najde někdo, kdo s tím má zkušenosti.

Takže za jak dlouho prasknou samcovi koule (počítáno od prvního dne výskytu - indoor), abych ho stihl dát na okno kvuli pylu a neopr teda neoplodnil mi samice.
Ztotožňuju se s Jahůdkou, že 5-7 dní by mohlo stačit, ale je to jenom dohad, takže pro jistotu asi hned,co?

Old Post 23-02-2013 v 12:37 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 12

Dnes praskly první koule, samec je na okně, tak to vychází 5 - 6 dní od prvního výskytu. Jistota bude samozřejmě menší 3-4 dny.

Old Post 28-02-2013 v 11:42 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7775920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív