Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Chiquita bonita
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chiquita
Nový Člen

Karma uživatele Chiquita - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 3  

Chiquita bonita Příspěvek č. 1


máte rádi banáni? Já miluju banáni. Proto vám jednoho banáni posílám jak jinak než chiquita...

jinak o tomhle webu mě řek jeden spolužák, dokonce mi i zařídil registraci tímto mu děkuji... Celej víkend do mě hustil na fesťáku, jak je to tu super, až mě překecal, tak mě tu máte...

P.s.:říkal něco o aktech a ono jau, ale můžete mi říct, proč server s 15 000 klukama a 50 holkama obsahuje stejný množství mužskejch a ženskejch aktů? To je jako nějaká spravedlivost tady???

achóóóój

Old Post 22-08-2006 v 06:27 AM
Chiquita je offline   Profil uživatele Chiquita   Find more posts by Chiquita   Foto galerie člena Chiquita   Click here to Send Chiquita a Private Message   Add Chiquita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeDruhéJá
Nový Člen

Karma uživatele MojeDruhéJá - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

Chiquita >No to je jednoduchý a mohlo ti to i logicky dojít.My chlapi nemáme až takovou potřebu se předvádět za každou cenu.Navíc proč by jsme sem my pěstitelé měli dávat akty,přecijen bezpečnost je na prvním místě,ale to přece sama dobře víš.Spravedlnost tady je,tím si buď jistá a taky proto doufám,že v nejbližší době bude v aktech growerek něco novýho.

Jo a na banány se vykašli,na to jsou jsou určitě lepší věci který maj zajisté i lepší tvar a nemusíš je zahřívat když je vytáhneš z lednice,ale uznávám,každému co jeho jest,všechno má svoje kouzlo

Přeji úspěšný grow a lov.

Old Post 22-08-2006 v 13:33 PM
MojeDruhéJá je offline   Profil uživatele MojeDruhéJá   Find more posts by MojeDruhéJá   Foto galerie člena MojeDruhéJá   Click here to Send MojeDruhéJá a Private Message   Add MojeDruhéJá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 3

pises proc by sme my pestitele meli davat akty kdyz bezpecnost je na prvnim miste ale holky sou taky pestitelky...btw u aktu nemusi byt videt do obliceje...logicke mi prijde spis ze tu je malo muzskejch aktu protoze je tu hodne chlapu a myslim ze chlapi se na chlapy neradi divaj(mimo 4% vyjimky..) ale zato zeny dokazou videt krasu i na zene-mate u me obdiv ale ja to nesvedu

jinak chiquita vitej v grower komunite

Old Post 24-08-2006 v 15:48 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeDruhéJá
Nový Člen

Karma uživatele MojeDruhéJá - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

zaya.cz >> Taky bych mohl říct,že jsou lehkomyslnější a svou roli tam samozřejmě hraje i ten pud (jestli se tomu tak dá říkat) předvádět se

Old Post 24-08-2006 v 16:09 PM
MojeDruhéJá je offline   Profil uživatele MojeDruhéJá   Find more posts by MojeDruhéJá   Foto galerie člena MojeDruhéJá   Click here to Send MojeDruhéJá a Private Message   Add MojeDruhéJá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 5

editl:ehkomyslnejsi?nemuzu soudit jelikoz kazdy clovek je jiny a jelikoz zena je taky clovek, nemusi byt vsechny lehkomyslne a mit pud se predvadet o tom pudu slysim teda poprve ten je spis u exhibicionistu ne?!

Naposledy upravil zaya.cz 27-08-2006 v 10:40 AM

Old Post 24-08-2006 v 21:56 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

jak tak koukám::Chiquita zasáhla na správném místě,,,

RASTA

Old Post 25-08-2006 v 08:32 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeDruhéJá
Nový Člen

Karma uživatele MojeDruhéJá - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

Nejen Chiquita

Old Post 26-08-2006 v 17:22 PM
MojeDruhéJá je offline   Profil uživatele MojeDruhéJá   Find more posts by MojeDruhéJá   Foto galerie člena MojeDruhéJá   Click here to Send MojeDruhéJá a Private Message   Add MojeDruhéJá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8

už moc banáni nemusím....sem je dával na 1 den po 1kg ke kytkám a pak jsem je musel jíst...jíst...jíst...jíst...
btw. 50holek+1

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 26-08-2006 v 21:49 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiquita
Nový Člen

Karma uživatele Chiquita - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 9

po delší pauzičce jsem zpět
2co:by mě asi přítel zabil, to nejde možná, až dotáhnete počet aktů na procentuálně stejné zastoupení
2viva:děkuji

achóóóój

Old Post 03-09-2006 v 10:52 AM
Chiquita je offline   Profil uživatele Chiquita   Find more posts by Chiquita   Foto galerie člena Chiquita   Click here to Send Chiquita a Private Message   Add Chiquita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 10

RASTA

Old Post 03-09-2006 v 12:08 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2572160 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív