Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zazrak, resp. 1 Murphyho zakon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Nápad Zazrak, resp. 1 Murphyho zakon Příspěvek č. 1


Mam problem. =o)
Snazim se (uz par tydnu =o) zapojit si 4*18W zarivky na 2*36W tlumivky. Zapojoval jsem to podle vselijakych schemat, az me nakonec nekdo odkazal na to co vidite na obrazku. Vsechno jsem naprosto presne zapokil a zapajel, ale nestalo se nic. Trubice nezacly ani zhavit. Koumal jsem nad tim par dni, ale na nic jsem neprisel. Nakonec jsem si pozval vyucenyho elektrikare, ten shledal moje zapojeni funkcnim. No jo, ale porad nesvitilo. =o)
Ptam se, jak to?????
Nakonecjsme zkouseli vsemozny blbarny, treba dat tam kondik. S tim kondenzatorem se trubice zacly zhavit, ale nerosvitily se, k tmou bylo potreba kondik vyzkratovat sroubovakem. Ale behat kazdejch 8 hodin do sklepa a zkratovat sroubovakem svetla, to se mi moc nechce. =o)
Jo, to schema je z nejaky akvaristocky stranky, uz hafo lidi si to podle nej zapojilo a jelo jim to v pohode i bez kondiku, tak proc me to nefunguje?
PROSIM, poradte, uz ted mam strasnej casovej skluz. =o(

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 10-05-2006 v 20:02 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Chyba je ve starterech. Buď jsou rozbytý nebo jsou na jinou wattaž.

Old Post 10-05-2006 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 3

Ja sem kdysi taky zapojoval 4 zarifky na jednu tlumifku. Zapojil sem to paralerne a fachalo to.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 11-05-2006 v 02:05 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 4

neviem isto ale mari sa mi ze ak chces dat 2x18w na 36 tak potrebujes niake specialne startery. popytaj sa v niakom elektre

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 11-05-2006 v 21:14 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
|8|
Stálý Člen

Karma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 5

Na tohle si dat pozor, prodavaj se startery "single" cili pro zapojeni jen jedne jedine trubice, vetsinou pro vetsi wataze. Tyto startery by meli nahodit zarivky v rozpeti wataze od 18 - 60W+-. Ale vzdy jen zapojene kazda zvlast na svoji tlumivce - jedna tlumivka, jedna zarivka. Ne vsak zarivky zapojene v serii.
A pak jsou startery pro "series" zapojeni. Ty jsou nejcasteji pro wataz 18W. Nebot trubice ve vetsi watazi - 36W a vice se zapojuji kazda zvlast na svoji tlumivku, ne do seriie.
Podivej se tedy na svoje startery zda-li mas ty "series". Pokud ne tak si je opatri a melo by to byt v poradku. Pokud ne, tak napis a ja ti jeste poslu schema pro zapojeni vsech ctyr trubic na dve tlumivky.

Belladonna (Paradise seeds) | Jack Herer (Sensi seeds) | Frisian Dew (Dutch Passion)

Old Post 11-05-2006 v 21:32 PM
|8| je offline   Profil uživatele |8|   Find more posts by |8|   Foto galerie člena |8|   Click here to Send |8| a Private Message   Add |8| to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 6

na zarivky 36w sou startery ST111 (4-80W), ale na kratky 18W sou ST151(4-22W) . Proste chtej starter na 60cm dlouhou 18W zarivku

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 11-05-2006 v 21:35 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 7

Aha aha. =o) Specialni startery? Dobre dobre, zkusim se po tom nekde poptat a snad budu mit stesti. =o) Diky, jeste se ozvu jak to dopadlo.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 11-05-2006 v 22:37 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 8

zdar, skus to zapojit podla tejto schemy: http://grower.cz/home/potw.php?...w&photoid=58474

Jedna sa uplne o to iste, co zapajas ty (4x18W). Dost som sa s tym vynahral, a seriovo (tak ako to mas ty) mi to nebezalo vobec. Paralelne (ako je to na tej mojej scheme) mi to spociatku robilo problemy, ale to bolo asi iba vadnou tlmivkou, lebo po jej vymene to fachalo uplne fpohode. Drzim palce.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 12-05-2006 v 03:38 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 9

inf3cti: ... Tohle schema jsem uz taky zkousel a taky mi to vubec nic nedela. Ty tlumivky by mely byt obe ok, meril je ten elektrikar. Vazne uz nevim co s tim. =o(
POMOC!!!!

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 13-05-2006 v 09:28 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 10

dej tam starter na 18w zarivky!! jetsli tam mas starter z 36ky tak se nediv ze to ani netukne

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 13-05-2006 v 12:19 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 11

tgm.master: ... nene, je tam starter myslim ze 4-60 nebo neco takovyho.
Premejslim, ze bych to vyresil spis nejakym tim kondenzatorem, nevite jak se da spocitat jakej tam dat? Resp. nespocital by ste mi to nekdo? =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 13-05-2006 v 12:23 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 12

No, prave to sem psal nahore, sice by meli bejt univerzalni, maj to i na sobe napsany, ale je ODZKOUSENO ze to NEBEZI, musis si koupit starter s popisem 4-22W, special na maly wataze. A kondik netusim, az pudu ke skrini tak se ti kouknu co mam na svejch zarivkach.

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 13-05-2006 v 12:34 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 13

tgm.master: ... Fakt? Hmm, sakra. Kdyz sem je kupoval, tak sem se jeste ptal toho prodavace, rikam mu jak to budu zapojovat aon mi narval tuty, ze budu potrebovat silnejsi. =o( Fakt zjistuju, ze ty lidi tomu vubec nerozumi. Jediny stesti, ze sem s nima kupoval i zarivky a on mi pak ty startey zapomel napocitat. =o) Uspora sice asi 30,- ale udelalo mi to stasnou radost. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 13-05-2006 v 12:47 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 14

idki: ... Diky za radu, ale uz je to vyreseny. Bylo to doopravdy v tech starterech, takze ponauceni z toho vseho: Neverte prodavacum v elektru, obcas vubec nevi co plkaji. =o)
Ale ta kapacita toho kondenzatoru me stejne zajima, docela bych ho tam chel dat. Myslis, ze ta 8 bude ok?

A jeste jeden dotazek... Jak bych mohl udelat nejakou pojistku aby mi nevyhorel sklep od skrine? =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 04-06-2006 v 21:00 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 15

idki: ... Jj. Kupoval sem zarivky, chtel sem philips tld 865 a 965 a ten debil mi dal uplne jiny a jeste mi tvrdil, ze je precislovali a ze sou to ty co sem chtel. =o( Tak sem tam druhej den sel za sefem a ten ho pekne zprudil. =o)
Jeste k ty pojistce. Nevis jakou presne bych tam mel dat?

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 05-06-2006 v 18:51 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6059260 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív