Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Wikův 2.grow 250W scrog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Wikův 2.grow 250W scrog Příspěvek č. 1



Zdravím všechny dobré lidičky....

Před měsíce, tedy přesně 2.3. jsme s kámošem zasadili 5 řízků Jack Herrer od Hulitka a 1x Santa Maria pod zářivky 2 x 18W TLD 965.
21.3 jsme je hodili pod sodík(18/6) 250W Son-t plus a vložil jsem mřížku (5x5cm) do výšky 33 cm od substrátu.
28.3. Je přepnuto na 12/12.
Zastřihával jsem celkem 2x.

Hnojivo: Krystalon, start, plod. Bioalgen, Phythamin. Tento týden chci přihnojovat ještě Wuxalem.

Předem díky díky za rady.

Foto 1 - vlevo ve předu SM, zbylych 5 kytek JH.

Foto 2 - pohled zhora + lampa

Old Post 05-04-2006 v 20:14 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

čao wiku, no takže určitě začni proplétat kytí do té mřížky, páč jinak ji tam máš ůplně na h.... Ještě bych možná tu mříž udělal z něčeho jiného, ten drát se mi tam prostě nějako nezdá, já třeba používám vlasec (ale samo záleží na tobě). Kyti vypadají zdravě, tak ať to roste:-). Měj se a směj se. čao nozdra

Old Post 06-04-2006 v 07:38 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 3

Díky...právě jsem se chtěl na to zeptat...mám je provlékat jako niť do těch ok? nebo je mám udřovat pod sítí a nechat je jakoby plazit pod ní?
Scroog jedu poprvé, tak se musím učit...

Ten drát už tam musím nechat, mohl bych kvítí poškodit. Z jakého důvodu myslíš, že nejsou moc vhodné ty dráty? Myslíš, že by měly být více ohebné nebo tenčí?

Old Post 06-04-2006 v 08:43 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 4

Bohužel nemůžu být u mých květinek každý den, jen tak řibližně 3x týdně. Proto jsem je trochu neuhlídal a přerostly mi. Snad je ještě nějak ukočíruju.

Old Post 06-04-2006 v 08:56 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 5

Bohužel nemůžu být u mých květinek každý den, jen tak řibližně 3x týdně. Proto jsem je trochu neuhlídal a přerostly mi. Snad je ještě nějak ukočíruju.
Neměl bych některé spodní listy ostříhat? Možná je ještě docela brzo, no nevím.

Old Post 06-04-2006 v 09:05 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Wik
Díky...právě jsem se chtěl na to zeptat...mám je provlékat jako niť do těch ok? nebo je mám udřovat pod sítí a nechat je jakoby plazit pod ní?
Scroog jedu poprvé, tak se musím učit...

Ten drát už tam musím nechat, mohl bych kvítí poškodit. Z jakého důvodu myslíš, že nejsou moc vhodné ty dráty? Myslíš, že by měly být více ohebné nebo tenčí?


Jakmile doroste prvni palice k dratu, ohnes ji pod nej bokem k okraji sita. Nechas ji plazit pod nim, postupne dalsi palice dorustaji sito a ty opet ohybas pod sitem bokem, az mas pocit ze uz to moc neporoste, nechas je byt a ony sitem prolezou, kazda ve svem okynku, kam dolezly diky tvemu ohybani. Sito je vlastne k tomu aby na sebe jednotlive vrcholky pockaly a pak rostly spolecne v jedne rovine. Je to dost choulostive na casovani, aby oky prolezly opravdu jen ty vrcholky. Chce to mit predstavu o tom jak dana odruda roste. Po prepnuti na kvet se to protahuje nejakou dobu a pak se rust zastavi a palice tloustnou a zraji.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 06-04-2006 v 09:07 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 7

Bohužel nemůžu být u mých květinek každý den, jen tak řibližně 3x týdně. Proto jsem je trochu neuhlídal a přerostly mi. Snad je ještě nějak ukočíruju.
Neměl bych některé spodní listy ostříhat? Možná je ještě docela brzo, no nevím.

Old Post 06-04-2006 v 09:40 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

to wik: až to tedy propleteš, můžeš dát níž i tu lampu, nevím, jestli máš zespodu stínítka sklo, kdyžtak si ho pořiď, je to fajnová věcička. No a k těm listům, jak tak koukám, jemné manikůry bych se nebál. čao nozdra

Old Post 06-04-2006 v 09:57 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 9

Ahoj Wiku tak vidim že ti muj Jack Roste ve skřince pekne ale musiš prospletat jak ti tady řikaji jiní ty máš tu skřin u kamoša že si tam tak malo žeo jinak K+ at se t idaři mne už JAck ve skřince kvete takže uvidime HULDA

Zahulíme uvidíme! a kdo nehulí tak neuvidi!! HULDA

Hulitko II. 70W Kvete!

Hulitko III. 70W Kvete!

Old Post 06-04-2006 v 11:59 AM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 10

to hulitko: Díky za Kčko. Taky už začínají kvést. Je to už docela jungle. Ale už je mám pod kontrolou...Sice jsem u nich dlouho nebyl, ale určitě se mají dobře. Ve středu postnu další foto...

Old Post 10-04-2006 v 13:36 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 11






Tak jsem tady, bohužel ne s úsměvem na tváři :-(

Předevčírem jsem zjistil, že 3 kytky jsou hermoši, nejspíš budou všechny... Jsou to řezy od Hulitka, nejspíš jsou jeho matky z nějaké pochybné minulosti...:-((

Je to velké zklamání, když měsíc před sklizní zjistíš, že je to hermouš a že z toho nic nebude...

Zatím jsem vyhodil jednu a snažím se ostatní od váčků obírat... Zatím jich tam zase tak moc nebylo, pouze na spodních palicích... Tento týden se uvidí... Posílám fota z doby květu a poslední foto je moje řízkárna s novýma SM.

Old Post 23-04-2006 v 21:19 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 12

wik: nechci ti nějak nedůvěřovat ale myslim že obviňovat hulitka z hermošů neni zrovna fér, kór když jemu kytky kvetou normálně a ty píšeš že u nich nejsi pořád, co takhle podělanej časovej spínač nebo tak něco? vžádnym případě se ale nechci zastávat hulitka na tvůj úkor..jen tak mimo..

přeju víc štěstí s těma SM a neber můj příspěvek nijak zle R.

In Vino Vita

Old Post 23-04-2006 v 21:48 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 13

Právě že ty co měl on byly hermoši taky, proto je musel seknout... Zatím se mi u dalších kytek neukázaly váčky se semeny, tak se modlím k bohu, ať už nejsou žádní.

Old Post 25-04-2006 v 14:43 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 14

tak to se omlouvám, to sem nevěděl, doufám že to vezmeš vklidu
promiň a měj se

In Vino Vita

Old Post 02-05-2006 v 15:31 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

The ende Příspěvek č. 15










Po dlouhé odmlce jsem zpátky... bylo hodně práce s venkovkama

Včera jsem je sklidil, bohužel z těch Hererů toho moc nebylo, byli to hermoši, proto tak chudé paličky...Zato Santa Maria je má pěkné a to byla celou dobu v rohu skříně, a ještě k tomu jen 50 dnů v květu, protože jsem ji tam dal později.
Všechny ostatní tam byli 58 dnů v květu.Vegetativní fáze byla 19 dní.

Bohužel to bylo trochu moc a musel jsem potom těžko krotit. Stejně to bylo nakonec jedno:-(

Až to bude suché dám vědět, kolik toho bylo. Ale počítám kolem 40-50g.

Celkově se mi Jack Herery moc neosvědčily, nevětvily se a moc se táhly nahoru...třeba to bylo kvůli těch hermoušů...ale vím, že příště si je do té mojí menší skříňky nedám...Osvědčily se mi zatím SM - krásně se sami větví a netahají se do výšky a mají krásné silné aroma.

Na příští grow chystám 10-12ks SM+Master Kush SOG.

Old Post 25-05-2006 v 12:47 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 16

Tak suchého toho bylo ze SM - 18g, JH - 30g...docela shit, bohužel to byli hermoši,ale aspoň něco

Old Post 09-06-2006 v 14:33 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2015 - #1 grow 250W HPS - 30 odpovědí
30-07-2015 - 1# grow 250w HPS - 383 odpovědí
13-01-2009 - 1.grow 150W v-SCroG - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7929330 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív