Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Několik druhů sušení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Několik druhů sušení Příspěvek č. 1




Dnes na Groweru nebylo mnoho lidí připojeno , není divu , hodně jich využilo pěkného počasí a sklízelo jako já . Začaly se objevovat plesnivé palice,naštěstí už kytka je na 95 % zralá. Tento rok každý brečel jaké bylo blbé léto,to je sice pravda , ale na růst to nemá zase takový vliv a mé kytky jsou velké a několik krát jsem je musel z bezpečnostních důvodů krátit. I tak je mám 3,2 m výc jsem je do výšky nepustil. Ale takový podzim který je důležitý pro kvšt bal za posledních 5-6 let nejslunečnější a nejteplejší,tak nechápu proč každý brečí. Od 25 srpns do dneška u nás pršelo zhuba 3 krát. Takže SUPER.
Ješte mám venku jednu odrůdu kterou tu nikdo prozatím nepěstoval ,nebo aspoň o tom nevím , nebudu prozrazovat název ,až dozraje tak oni napíšu své zkušenosti a hodnocení.
Dnes Jsem posekal údajne SWAZI ale podle mne to bude spíš NEW PURPLE POWER . asi to v nirváně popletly. Má všechny její znaky. Barvu náchylnost k plísním atd. Jinak voní a až zkusím chuť poreferuju ,Však taky už suším , jak uvidíte z fotek.
Prisil bych o názory jestli to je podle Vás NEW PURPLE POWER,já totž SWAZI neviděl a podle fotek rozhodně není fialová.

1. Foto SWAZI NEBO NEW PURPLE CO?
2. Foto rychlosušení
3. foto Správné sušení

Old Post 28-09-2005 v 18:55 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 2

ta fialovost to je sposobene nizkou teplotou, co sa tyka nirvana seeds ma na nich tazke srdce lebo som prisiel u nich o vela euro a neposlali mi nic.
Ich genetiky su nejake cudne, dost nekvalita...ale za tie peniaze je to OK.

Old Post 28-09-2005 v 19:38 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 3

No vtomto případě to nebude teplotou protože v indor to je také fialové ,sice ne tak moc ale je !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 28-09-2005 v 19:43 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4


Ahoj sebo, já si osobně nemyslím, že je to NPP, protože já ho mám a vůbec nechtěl kvést, začal teprve před týdnem a já mám paličky teprve v zárodcích, jinak co jsem o NPP četl nebo dostal do PM, tak podle lidí, co ji jeji, tak jim nedokvetla a to ji sklízeli na začátku listopadu!! A podle tvé fotky té kytce chybí tak 10dní max(když vydrží počasí). Jinak swazi jsem nikdy nepěstil, takže nevím.
P.S. Teď jsem si přečetl, že jsi to již zkosil měl jsi to ještě nechat!

to kavalera - jo, to máš pravdu, že při nízké teplotě začnou lísty červenat, fijalovět, ale ne palice!! Jen ty boční lístky, tady ti ukážu třeba GWS, když na něj působí zima. Jinak semínka od nirvány již nikdy více!!

Old Post 28-09-2005 v 19:52 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 5

Krystalky už byly mléčné a trochu hnědé , připojim foto , taky už plesnivěla trošku , takže jsem využil pěkného počasí.
Vzorek susím v troubě a na monitoru Grower:::::::::::::::::

Old Post 28-09-2005 v 20:15 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 6



Krystalky už byly mléčné a trochu hnědé , připojim foto , taky už plesnivěla trošku , takže jsem využil pěkného počasí.
Vzorek susím v troubě a na monitoru Grower:::::::::::::::::

Old Post 28-09-2005 v 20:16 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 7

Pěatuje tu někdo teda ještě Swazi ?????????????

Old Post 29-09-2005 v 08:20 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Suseni na monitiru je taky u me oblibene. Jeste neni spatny za vetrak ktery fouka z kompu povesit halouzku a jde to tam dobre

Old Post 29-09-2005 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slavic
Nový Člen

Karma uživatele slavic - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 9

- fialova farba moze byt odrodou alebo nedostatkom nejakej latky, napr. fosforu

Susenie za vetrakom u PC ? nie zly napad, ale co ten prach co to vyfukuje?

Susenie: noo, ja som minule susil tak, ze som to strcil do tmavomosrej obalky, nadieroval to ihlou a nalepil na okno z vnutra, samozrejme to funguje len pri slnecnom pocasi, susi sa to niekolko hodin, takze nieje to ultrarychle, ale ked zacnete rano tak vecer, alebo na obet to je

Old Post 29-09-2005 v 14:49 PM
slavic je offline   Profil uživatele slavic   Find more posts by slavic   Foto galerie člena slavic   Click here to Send slavic a Private Message   Add slavic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Ja si nahodou udrzuji vnitrek compu docela cisty takze no prach:-). Hmm na tom slunku se mi to zda docela drasticky. Neni tam mooooc horko na THCecko? Ale ted mi napada ze asi ne.ale je tam infra a ultra zareni co tomu docela vadi. toz nevim Mejte se.

Naposledy upravil 01-12-2005 v 21:41 PM

Old Post 02-10-2005 v 06:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

to sar: Proc vlaznou vodou? Ja zase kdesi cetl ze kytka zacne fialovatet kdyz ma moc fosforu. Ja taky za kompa nedavam celou kytku:-)

Old Post 02-10-2005 v 17:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

sar: zfialoví kytí, který zfialovět má. je to dáno odrůdou, tj.geneticky už dopředu a jestli je kytí pěstována in nebo out, je jedno. prostě jednou je to "fialka" a hotovo.
tak třeba letos jsem vysadil ven dva modely, shaman a voodoo. i přesto, že už je poměrně zima, tak zfialověl jenom jeden model, druhý zůstal zelenobílý. dle tvé teorie, by měly zfialovět oba.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 03-10-2005 v 12:31 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Ja mam taky neco venku je to Nebula a je zelena jak pan Bob kaze. Ale zacina plesnivet a proto zrejme denska vypukne harvest time. Sic neni jeste uplne zrala ale i presto je tuuuze dobra jak po chuti tak po stavku.

Old Post 07-10-2005 v 13:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 14

ja mylel ze se tady bude vemejslet vsechny druhy susheni co kdo vymyislel a zatim se tu resi co je fialovy a co ne

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 07-10-2005 v 16:53 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 15

vedeli byste mi niekto poradiť ako efektívne znížiť vlhkosť v skrini v ktorej suším bez zvýšenia teploty????

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 10-10-2005 v 09:57 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepan
Stálý Člen

Karma uživatele Pepan - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 16

To:seba
S tou troubou to není nejlepší nápad.. Já osobně dám na sporák kastrůlek s vodou a jak se začne vařit tak hodíš na horu talířek a na něj materiál. Do 20 minut je to suchý.V troubě jsou veliký ztráty a poznáš to i na High po tom co se zhulíš. Podle mě je to lepší takhle.A teď v dobách sklizně to používam nejčastějš... Zdarek

PEPE

Old Post 10-10-2005 v 16:21 PM
Pepan je offline   Profil uživatele Pepan   Find more posts by Pepan   Foto galerie člena Pepan   Click here to Send Pepan a Private Message   Add Pepan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8833520 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív