Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 7Ow son-t PIA ExXtra Grow *6x Himalaya Gold *6x Early Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 7Ow son-t PIA ExXtra Grow *6x Himalaya Gold *6x Early Skunk Příspěvek č. 1






Zdar kar!
Jsem opět zde se svým skromným pěstěníčekm!Můj předešlý grow nevyšel a byl to taky můj poslední grow ze seedsu!Pořídil jsem si řezy (dohromady 12) a uvidime jak efektivni to bude ted!

Osvětlení
Na zakořeněni řezu a na rust (jen 5-dni rustu) 36W zářivka
Na květ - Son-t PIA (6600lumen,obyč 70W 6000lumen)

Řezivo
Řezy od Midlocha (došly poštou a jsou super,díky Midlochu)
6*Himalaya Gold
6*Early Skunk
Sice mršky sativy,ale proto už přepínám zítra bude to 6 den na růstu a myslím že se mezi tím řezy pěkně zvedly.

Teploty a podmínky
Teplota přes den je 22 °C
Teplota přes noc je 18 °C
Vlhkost je relativně vysoka,kropim co chvilu a zařivka moc nehřeje a tak se vlhkost pěkně drží.První dva dny byly v pařeništi a teď jsou již odkryté.
Substrát je pro kaktusy a sukuletny s perlitem.

Hnojiva
Plagron Phyt-Amitin
Plagron Terra Bloom
Plagron Alga Groow
Plagron Start - up
Stimulax I - prášek
Stimulax III - Gel

A hned ze začátku jeden dotaz,stačí tyhle květníky i na květ,když nechci aby kyti byly větší než 45cm?Díky moc

Old Post 26-10-2008 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 2

no já pěstím jen out ale podle mě 12 kytek na 70 wattů sodík je sakra hodně, na 70 wattů bych dal tak maximálně 2 kytky.

co se tvých květníků týče, neuvedl jsi žádné rozměry a z těch fotek to vypadá spíš jako kelímek od jogurtu a to ti na květ stačit nebude a budeš to muset pořád zalívat, pijou hrozně vody

řešení: přesadit a koupit minimálně 400 wattů sodík, nebo přesadit dvě a zbytek střelit v bazaru. takhle se ti tam ty kytky ani nevejdou.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 27-10-2008 v 18:10 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Neboj,udělal jsem změnu,dal jsem tam 6x HG a dalši kolo dám zase 6 early skunk.Kyti jsou třetí den na květu a pomalu by mohli začít kvést a skunk zatím trčí v maminkovně.Zitra připojim fotky jak se detatkam daři.Jinak ve skrince uz nadherne pali sodicek.Kyti jsou presazeny jiz do finalniho kvetinacku,ale zatim moc nesajou.

Old Post 31-10-2008 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

7.den na květu Příspěvek č. 4





Kyti se značně vytáhly,jasně že,jsou to sativy - kurv*čky.Jsou 7 dní na květu a maji peknou barvu.Jen u jedne kytiti mititi se mi nelibi listy,nejake podelane :-) nevite cim to muze byt.Palicky jeste kyti nenasazuje,podle me to bude tou kratkou dobou na zakoreneni,co myslíte Vy?!?

Old Post 06-11-2008 v 12:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

nikdo neodpovídá,asi vyhraju cenu a nejmene nastevovane tema... :-(

Old Post 09-11-2008 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Najskaa
Stálý Člen

Karma uživatele Najskaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 6

skus urobyt viac foto a makro fotky.Vypada to zatial celkom pekne som zvedavy ako ty to dopadne.

Old Post 09-11-2008 v 10:02 AM
Najskaa je offline   Profil uživatele Najskaa   Find more posts by Najskaa   Foto galerie člena Najskaa   Click here to Send Najskaa a Private Message   Add Najskaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 7

Jj vypadá to dobře... Hele jak dlouho si je měl na růstu.?? Jo a kolik tam máš teda kyti:? Já teď taky dávám dohramady 70w tak sem občas kouknu jak pokračuješ. Zatial...

Old Post 09-11-2008 v 11:50 AM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 8

Máš to docela řídké, vytáhlé bych řekl, jak jsi měl daleko tu zářivku a máš teďka výbojku od vršků? 22°C je docela málo, když dáš výbojku níže, třeba aby sji měl 25 - 27°C bude to lepší.

Jaký květináče myslíš, ty kelímky? To bych tam dal rozhodně něco většího. Ta velikost kořenového systému má samozřejmě vliv i na celkovou velikost/košatost rostliny, ne jenom na výšku.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 09-11-2008 v 12:03 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Uvážil jsem že by se mi tam vešlo 12 kelimku od jogurtu což je nesmysl tak jsem tam mrsknul 6 velkych.Vybojka je níže,ale tady nejde o moji chybu ale o genetiku jsou to sativy a to se taky přece projevi Calzone!Jinak kyti byly 5 dni na rustu kvůli omezenému prostoru a kvůli tomu,že jsou to sativy a tahnou se strašně moc.

Pomaličky se začinaji tvořit paličky Hojda Sony1Extra

Old Post 10-11-2008 v 10:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Problém s listy :-( Příspěvek č. 10


Zdar all growers!
Od doby co jsem zasadil klony mi na jednom nějak divně rostou listy a nemam tušeni proč .Hledal jsem tady na foru ale vubec nic takoveho jsem nenasel.Byla by zde dobra duse,ktera by mi poradila?
Děkuji all!

Naposledy upravil 11-11-2008 v 16:29 PM

Old Post 11-11-2008 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 11

Možná to je jen horším klonem nějaká gen. chyba... Jinak fakt nevim, když to je jen na jednom a už od začátku...

Old Post 11-11-2008 v 16:48 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 12

Kdyby to bylo u všech, nebo více rostlin, mohlo by to být možná i nějakým stresovým faktorem, takhle bych řekl, že je to opravdu jenom genetická vada. Nech to být...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 15-11-2008 v 18:14 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 18den na květu + makro paliček Příspěvek č. 13


Ahojkaa!Jsem tady zas s nějakým updatem : 18dní na květu!Kyti teda opravdu intenzivne voni a tak vetram o 106!Příští pěst řádně skříň utěsním a nainstaluju pacháč Kyti mi dělají radost,ale trošičku prostříhám listy aby se slaé 70w dostalo od spodu a aby byly aspon nějake salamky

Byl bych velice rad kdyby jste psali sve nazory a poznatky!

Old Post 17-11-2008 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 14

a jakou máš přesnou vlhkost? když je relativně dobrá

Old Post 17-11-2008 v 12:31 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

nazdarek mas to pekne,aku mas teraz teplotu pri vrskoch?no a ta vlhkost?

Old Post 17-11-2008 v 13:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16


Přesnou vlhkost nevim kluci - neměřím ji a kyti to nijak nepoškozuje,semotamo tam stříknu rozprašovačem trochu vody,jinak stačí to zalévat.Himalaye jsou náchylné na plísně a tak to nějak nepřeháním

Teplota u vršků se drží na 29°c někdy se přehoupne k 30 ale jen málo kdy.
Myslím,že na květu vlhkost neni zase tak zasadni nebo jo?Ja myslim ze stači když na rust budou kyti v pařeniku a co chvili to budu stříkat a na květ už to jen velmi zřídka.Myslíte že je třeba prostříhat listy,když jsou to sativy?

Old Post 17-11-2008 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3175890 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív