Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Bílé fleky(snople) třásněnky ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Upozornění Bílé fleky(snople) Příspěvek č. 1



Zdravím, mám problém s rostlinkami, něco je napadlo 32 den 18/6

Viz foto.Jsou to ani ne milimetr dlouhé a široké ani ne 0,2mm světlé svině.

Všechno mi jede tak jak má, přítah mám pasivní přímo z pokojíku.

Naposledy upravil zilinos 14-09-2009 v 19:30 PM

Old Post 14-09-2009 v 19:06 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 2

fOTKY JSOU V GALERII

Old Post 14-09-2009 v 19:20 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

No vypadá to za 1. že to máš přehnojené to je usychání těch konečků za 2. řekl bych že nějaké savé potvory třásněnky nebo něco podobného.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-09-2009 v 19:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4



Ale zalivku s hnojivem jsem dával minulý týden, substrát je parádně vzdušný

Hnojivo:Plagron Alga grow

Světlo: 600W ,odtah s uhlíkovým filtrem

Naposledy upravil zilinos 14-09-2009 v 19:49 PM

Old Post 14-09-2009 v 19:44 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

Čím bych ty šmejdíky mohl eliminovat? Chci už brzy přepnout na květ

Old Post 14-09-2009 v 19:56 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Biooil je kvalitní prostředek a skoro všude k sehnání.
jj spletl jsem se nemáš je přehnojené, ale na té první fotce to trochu vypadalo.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-09-2009 v 20:03 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7

Děkuji ti za radu, až budu mít trošku času, přidám více fota out i in:-)

Old Post 14-09-2009 v 20:06 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 8

cau,sou to jasny trasnenky, biooil je hned zlikviduje jak si "liznou" mrsky.po tydnu to splichni jeste jednou a budou zlikvidovany.ty fleky nevim,meris ph? skoro to stejny mi to delalo pri vysokym ph,akorat po celym listu a ne jen na koneckach. peace

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 14-09-2009 v 20:14 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9

Ph jsem neměřil, začátek růstu byl parádní a potom se zpomalil, ale změřím i PH

Díky

Old Post 14-09-2009 v 20:38 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 10

............................třásněnky..............................

Máš jich tam mraky že.Nelétaj ti tam jak světlušky
mě se ten list zdá celkově nějakej chorej
............(Snad) Vsechny nemoce kytek...............
............plant diseases and nutrient deficiencies..............

....mocný ZEN 2013....2009 ScreenOfGreen....double.clon.attack....jooo u potoka bejvávalo....HIGH....ukaž své oko....

Naposledy upravil zfiře 14-09-2009 v 21:12 PM

Old Post 14-09-2009 v 21:03 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 11



Tak jsem jim dal BIOOL, taky dostali PEST OFF a porad tam jsou, už jsem přepl na květ třeba zmizí, a když ne, tak jsem v prdeli :-)

Old Post 25-09-2009 v 17:36 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zilinos
Nový Člen

Karma uživatele zilinos - 81% PěstitelskáKarma uživatele zilinos - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 12



A ještě nějaké foto

Old Post 25-09-2009 v 17:40 PM
zilinos je offline   Profil uživatele zilinos   Find more posts by zilinos   Foto galerie člena zilinos   Click here to Send zilinos a Private Message   Add zilinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 13

S BIOOL-em mám špatnou zkušenost, vždy mi slezlo cca 1/2 listí, strašnej smrad a jen trhám spálený listy. Lepší příště použít OMITE a po 5ti dnech TALSTAR kvůli vajíčkům a po 5ti dnech opět OMITE a pak TALSTAR a vždy je po nich. Žádné škody na kytí jsem potom nezaznamenal

Old Post 25-09-2009 v 22:03 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5351990 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív